• Ново
6 x 3 инча (15 x 7,5 см) е голяма никелова рамка съединител със стандартна топка закопчалка-метална Сребърна рамка чантата 12 бр./лот

6 x 3 инча (15 x 7,5 см) е голяма никелова рамка съединител със стандартна топка закопчалка-метална Сребърна рамка чантата 12 бр./лот

BGN 76.80
В магазина

Брой продукти


6 x 3 инчи (15 x 7.5 cm) Големи Никел Спојки Рамка со Стандардни Топката Затворач Метал Сребро Чанта Рамка 12pcs/многу Информации за Производот
Quatity : 12 компјутери
Димензии : 6 х 3 инчи ( 15x7.5 cm )
Боја : Сребрена/Nickle
Повеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата :
Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации. Пониска цена на големо количество.
Ако било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако не ви е дозволено да го нарачате неколку многу време или по Тоа да ве потсетам дека на пакети е дозволено да брод вашата адреса , Овој проблем од тука . Не грижете се !
Можете да нарачате на нив еден многу по еден . и ние би сакале да ви дадеме 6% попуст, ако цел повеќе места .
Плаќање и Шип документот
1. Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т.
2. Купувачот е должен да ја напушти точна превозот адреса, име и презиме и точниот број на телефон.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени. Бесплатен превозот не значи дека нема поштенски трошоци, поштенски уште exsits. Ако бесплатен превозот цел враќаат поради лошо превозот информации, купувачот треба да биде одговорен за поштенски продавачот платени. Поштенски ќе се наплаќа врз основа на превозот бил и ќе биде намалена од наплата на износот.
3.Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање & Наплата
1. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение.

Подробности

Тип:
да се справят
Тегло:
16g
търговска марка:
Жунсяо
Номер На Модела:
STP023
Материал:
Метални
Цвят:
Сребро / Никел
Размер:
6 x 3 инча ( 15x7. 5 см )
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

6 3/4 x 2 1/4 инча съвременните рамки на съединителя Открит канал Сребро метален портфейл рамка 17x6cm, 12 бр. / лот

BGN 67.20

6 3 / 4 x 2 1 / 4 инчи Модерна Спојки Рамки Open Channel Сребро Метал Чанта Рамка 17x6cm, 12pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 12 компјутериГолемина : 6 3 / 4 x 2 1 / 4 инчи ( 17x6 mm )Боја : Никел / СребренаПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Античен бронзов тон чанта с дръжка монети в чантата си-съединител метал дъга рамка целувка Закопчалката заключване 28. 5x11.5cm

BGN 10.00 11.18

Состојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 28.5x11.5cm(11 2 / 8" x4 4 / 8") Дупка големина : 8.6 mm( 3 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количина 1 парче Дел НЕ...

THINKTHENDO правоъгълна чанта Twist Lock САМ Занаятите Case метална Закопчалка тока бутон за превключване на

BGN 4.00 6.43

THINKTHENDO Правоаголник Чанта Пресврт Заклучување DIY Занает Случај Затворач Метал Вклучите Тока КопчетоКарактеристики : Многу лесно да се инсталира...

16 x 10 cm правоъгълен тоалетка калъф и бронзова метална рамка кесията с бял граненым кристали лък Закопчалката клип - 4шт

BGN 83.20

16 x 10 cm Правоаголна Облекување Случај и Бронза Метал Чанта Рамка со Бела Фацетирани Кристал Bowknot Тока за Каиш 4pcТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Нова кутија чанта рамки, 16 x 10 cm Врвен квалитет бакар со Бел кристалКрај : Антички Бронза рамка Црна маскаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10шт L форма на DIY чантата си чанта рамка целувка обков брави бронзов тон Дръжка чанта 150x92mm

BGN 32.00 35.65

10 Pcs L Форма DIY Чанта Торба Рамка Бакнеж Clasps Брави Бронза на Ѕвонење Чанта Справи со 150x92mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 150x92mm Дебелина : 11mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

THINKTHENDO портфейл подмяна на дамски чанти, чанти дръжка ПУ каишка верижна чанта, каишка чанта дръжка за чанта хардуерна дължина 120 см

BGN 4.00 5.84

торба торбаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал синџирот е многу популарна сега,Тоа ќе го направи вашата торба совршена Боја за посебен процес на electroplating, позлата по печат масло, не е лесно да ' рѓа или избледени, високата цена перформанси Боја : Сребрена / Светлина Злато / Бронза / Пиштол Боја Рака Должина : 120cm Количина : 1 парче Синџир само , другите не се вклучени Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

6 3/4 инча съвременните рамки на съединителя Открит канал метал Сребро портфейл рамка без панти 17x6cm, 12 бр. / лот

BGN 65.60

6 3 / 4 инчи Модерна Спојки Рамки Open Channel Метал Сребро Чанта Рамка без јамки 17x6cm, 12pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 12 компјутериГолемина : 6 3 / 4 инчи ( 17x6 см )Боја : Сребрена / НикелПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Черна плоска страничен обтегач-регулатор на колана, - сверхпрочный Полиацетальный пластмаса - 1 инча, 100 пряжек

BGN 70.40

ЦРНА Станот Страна Ослободување Тока Рака Прилагодувач, Тешки Polyacetal Пластика 1 инч, 100 ТОКИГолемина на : 1 инчКоличина : 100pcsБоја : црнаПревозот Во Светот На Превозот...

10 мм тиква нитове хит на нокти, шипове нитове пънк-рок САМ нитове Спайк

BGN 112.00

100 Set 10мм Тиква Занитвам Хит на ноктите Studs Заковки ПанкDIY Занитвам СкокИнформации За ПроизводотКоличина : 100 компјутериГолемина : 10ммБоја : Сребро, Антички Месинг, другиПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

2 бр./чифт 60 см дълги, на жената момичета свалящ изкуствена кожа чанта прашка дръжка, чанта за аксесоари, презрамка на чанта група KZ0333

BGN 6.38

2 парчиња / пар 60см Долги Жени, Девојки Монтажни СТП Кожна Торба за на Рака Појас се Справи со Торба Додатоци Појас Чанта Бенд KZ0333Опис : 1.100% Сосема Нов&Висок Квалитет.2.Материјал : Имитација На Кожа .3.Бендот Боја : Како на сликата.4.Големина : 61*1.5 cm,3.1*4.8 cm.Пакетот Вклучува : 2 Buc торба за на рака Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

THINKTHENDO Long 120cm/50cm Luxury Metal Fashion портфейл верига колани дръжка наплечная чанта Cross Body подмяна на чанти

BGN 1.00 2.06

На двата краеви има две метални токи, која ќе ви овозможи да се закачите на синџир на вашата торба.Совршена замена синџир за вашата торба.Голема додатоци за DIY рачно изработени торба.Класична замена на рака или справи за DIY торба, како што се чанти, purses, спојки, кростело, кеси и сл.Висок квалитет на метални токи, обезбеди инсталација здрав.Разноврсна и се отстранува и користете го како еден крст тело на рака или со двоен тоа како рамо, рака.Синџирите се силна и тешка, погодна за средни и големи чанти.Одличен подарок за себе или за вашето семејство или пријатели.Спецификација : Материјал : Железо, Цинк легураДимензии : Како слики прикажани.(приближно)Вкупна должина : 120cm / 47.24"Вкупна должина : 50cm / 19.69"Дијаметар на бисери : 6mm / 0.24"Должина на тока : 3.7 cm / 1.46"Боја : Светло злато, Бронза, Пиштол црна, СребренаКоличина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Количка за багаж куфар колела ремонт на резервни части, подмяна на багаж на колелото / въртящи се предни колела аксесоари колела за куфари W037

BGN 55.00 68.61

Answer : ___________________________ Note : Ова е цената за еден пар на тркала Ве молиме кажете ни за вашата големина е потребно...

Регулируема 120 см дълъг колан чанти от естествена кожа, дамски чанти, химикалки подмяна през рамо дамски чанти и аксесоари резервни части KZ0350

BGN 12.00 12.78

Прилагодливи 120 cm Долги Вистинска Кожа Торба за на Рака Жените Кеси се Справува со Замена Рамо Појас Чанти Прибор Делови KZ03501 Материјал : Вистинска кожа2 Должина : Прилагодлив 105120cm3 Ширина : 2cm4 Метал : Злато тока5 Боја : Како на следнава слика Информации : 1.ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење...

8 x 2 1/2 инча (20 x 6,5 cm) голяма сребърна рамка чантата със стандартна топка закопчалка рамка съединител с цепными панти 8 бр./лот

BGN 67.20

8 x 2 1 / 2 инчи (20 x 6.5 см) Големи Сребрени Чанта Рамка со Стандардни Топката Затворач Спојки Рамка со Синџир Циклуси 8 Pcs / многу Информации за ПроизводотQuatity : 8 компјутериГолемина : 8 x 2 1 / 2 инчи ( 20 x 6.5 см )Боја : Сребрена / NickleПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

1000шт 10мм оръжеен метал кръгла втулка на иглата

BGN 62.40

1000pcs 10мм Gunmetal Круг Grommet ОтворотПакет на 1000 Gunmetal боја Круг Grommet (A++квалитет).Студ Големина : 10мм x 5мм х 5mm (надворешниот дијаметар x внатрешен дијаметар x височина)Треба Различни количини или бои , ве молиме слободно контактирајте ме!Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

4.6 x 3.4 cm чантата си замък от злато, сребро, месинг пистолет обрат в чантата си завой заключване на съединителя часовници

BGN 76.80

4.6 x 3.4 cm Чанта заклучување на злато, сребро месинг Пиштол пресврт чанта вклучите заклучување на спојката часовникПроизвод Informa рањеКоличина : 20Големина : 4.6 3.4 x cmБоја : Златна или Никел ,Gunmetal и БронзаАко ви треба други бои, ве Молиме оставете порака...

Заварени 38 мм (1,5) дамски чанти, чанти дълга презрамка регулиране на предпазния retangle обтегач, бронзовата сплав слайдер Tri-glide, 50шт

BGN 63.97

1.5 инчен(38mm) внатре ширина заварени sqaured работ лизгачот тока за кеси чанти миленици ремени прилагоди додатоци

6 3/4 инча сребърен портфейл рамка открит канал метален портфейл рамка на цената на едро 40 бр./лот 17x6 см

BGN 177.60

6 3 / 4 инчи сребро чанта рамка open channel метал чанта рамка најголемиот дел цена 40pcs / многу 17x6cmИнформации За ПроизводотQuatity : 40 компјутериГолемина : 6 3 / 4 инчи ( 17 x 6 см )Боја : Сребрена / NickleПовеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Strapper you нит, чанти, колани, дамски чанти, дамски колан и чанта за аксесоари чанта част коровья кожа икона чанта колани

BGN 36.00 44.80

Answer : ___________________________ Note : Ноктите се Цврсто,Различни Серија на Производство,Возбудлив Боја и Случајни Пратка !!!

2 инча (вътрешен диаметър) Никел сплавляя плъзгачи на правоъгълник с дебелина 3 мм

BGN 59.20

2 инчи (внатрешен дијаметар) Никел легирање Правоаголник Лизгачи дебелина 3ммГолемина : 2 инчиКоличина : 40 компјутериБоја : никелПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...