• Ново
8 x 2 1/2 инча (20 x 6,5 cm) голяма сребърна рамка чантата със стандартна топка закопчалка рамка съединител с цепными панти 8 бр./лот

8 x 2 1/2 инча (20 x 6,5 cm) голяма сребърна рамка чантата със стандартна топка закопчалка рамка съединител с цепными панти 8 бр./лот

BGN 67.20
В магазина

Брой продукти

8 x 2 1/2 инчи (20 x 6.5 см) Големи Сребрени Чанта Рамка со Стандардни Топката Затворач Спојки Рамка со Синџир Циклуси 8 Pcs/многу Информации за Производот
Quatity : 8 компјутери
Големина : 8 x 2 1/2 инчи ( 20 x 6.5 см )
Боја : Сребрена/Nickle
Повеќе Чанта Рамка За Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата :
Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации. Пониска цена на големо количество.
Ако било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако не ви е дозволено да го нарачате неколку многу време или по Тоа да ве потсетам дека на пакети е дозволено да брод вашата адреса , Овој проблем од тука . Не грижете се !
Можете да нарачате на нив еден многу по еден . и ние би сакале да ви дадеме 6% попуст, ако цел повеќе места .
Плаќање и Шип документот
1. Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т.
2. Купувачот е должен да ја напушти точна превозот адреса, име и презиме и точниот број на телефон.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени. Бесплатен превозот не значи дека нема поштенски трошоци, поштенски уште exsits. Ако бесплатен превозот цел враќаат поради лошо превозот информации, купувачот треба да биде одговорен за поштенски продавачот платени. Поштенски ќе се наплаќа врз основа на превозот бил и ќе биде намалена од наплата на износот.
3.Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање & Наплата
1. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение.

Подробности

Цвят:
Сребро
търговска марка:
Жунсяо
Номер На Модела:
STP031
Тип:
да се справят
Материал:
Метални
Тегло:
35g
Цвят:
Сребро / Никел
Размер:
8 x 2 1/2 инча ( 20 x 6,5 см )
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

THINKTHENDO портфейл подмяна на дамски чанти, чанти дръжка ПУ каишка верижна чанта, каишка чанта дръжка за чанта хардуерна дължина 120 см

BGN 4.00 5.84

торба торбаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал синџирот е многу популарна сега,Тоа ќе го направи вашата торба совршена Боја за посебен процес на electroplating, позлата по печат масло, не е лесно да ' рѓа или избледени, високата цена перформанси Боја : Сребрена / Светлина Злато / Бронза / Пиштол Боја Рака Должина : 120cm Количина : 1 парче Синџир само , другите не се вклучени Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10 мм тиква нитове хит на нокти, шипове нитове пънк-рок САМ нитове Спайк

BGN 112.00

100 Set 10мм Тиква Занитвам Хит на ноктите Studs Заковки ПанкDIY Занитвам СкокИнформации За ПроизводотКоличина : 100 компјутериГолемина : 10ммБоја : Сребро, Антички Месинг, другиПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

Античен бронзов тон чанта с дръжка монети в чантата си-съединител метал дъга рамка целувка Закопчалката заключване 28. 5x11.5cm

BGN 10.00 11.18

Состојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 28.5x11.5cm(11 2 / 8" x4 4 / 8") Дупка големина : 8.6 mm( 3 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количина 1 парче Дел НЕ...

Заварени 38 мм (1,5) дамски чанти, чанти дълга презрамка регулиране на предпазния retangle обтегач, бронзовата сплав слайдер Tri-glide, 50шт

BGN 63.97

1.5 инчен(38mm) внатре ширина заварени sqaured работ лизгачот тока за кеси чанти миленици ремени прилагоди додатоци

THINKTHENDO правоъгълна чанта Twist Lock САМ Занаятите Case метална Закопчалка тока бутон за превключване на

BGN 4.00 6.43

THINKTHENDO Правоаголник Чанта Пресврт Заклучување DIY Занает Случај Затворач Метал Вклучите Тока КопчетоКарактеристики : Многу лесно да се инсталира...

100 x 55 mm цвят сребрист метал портфейл дръжка никел чанта люверсы нитове 30 бр./лот

BGN 70.00 70.40

100 x 55 mm Сребро Метал Чанта Справи со Никел Торба Grommets Занитвам 30pcs / многуИнформации За ПроизводотQuatity : 30pcs ( по парче содржи 2 делови )Големина : 100x55 внатрешен дијаметарБоја : Никел / СребренаПовеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

16 x 10 cm правоъгълен тоалетка калъф и бронзова метална рамка кесията с бял граненым кристали лък Закопчалката клип - 4шт

BGN 83.20

16 x 10 cm Правоаголна Облекување Случај и Бронза Метал Чанта Рамка со Бела Фацетирани Кристал Bowknot Тока за Каиш 4pcТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Нова кутија чанта рамки, 16 x 10 cm Врвен квалитет бакар со Бел кристалКрај : Антички Бронза рамка Црна маскаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10шт L форма на DIY чантата си чанта рамка целувка обков брави бронзов тон Дръжка чанта 150x92mm

BGN 32.00 35.65

10 Pcs L Форма DIY Чанта Торба Рамка Бакнеж Clasps Брави Бронза на Ѕвонење Чанта Справи со 150x92mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 150x92mm Дебелина : 11mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 10 Компјутери на Дел НЕ...

2 инча (вътрешен диаметър) Никел сплавляя плъзгачи на правоъгълник с дебелина 3 мм

BGN 59.20

2 инчи (внатрешен дијаметар) Никел легирање Правоаголник Лизгачи дебелина 3ммГолемина : 2 инчиКоличина : 40 компјутериБоја : никелПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

6 x 3 инча (15 x 7,5 см) - сребърни рамки чантата съединител/химикалки метални никелови рамка чантата на стандартно топче

BGN 107.20

6 x 3 инчи (15 x 7.5 cm) Сребрен Спојки Чанта Рамки / Справува со Никел Метал чанта рамки со Стандардни ТопкаТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торбаКоличина : 20 ПарчињаБоја : СребренаШирина : 6 инчи (15 cm)Висина : 3 инчен (7.5 cm)Превозот Во Светот На Превозот...

2 бр./чифт 60 см дълги, на жената момичета свалящ изкуствена кожа чанта прашка дръжка, чанта за аксесоари, презрамка на чанта група KZ0333

BGN 6.38

2 парчиња / пар 60см Долги Жени, Девојки Монтажни СТП Кожна Торба за на Рака Појас се Справи со Торба Додатоци Појас Чанта Бенд KZ0333Опис : 1.100% Сосема Нов&Висок Квалитет.2.Материјал : Имитација На Кожа .3.Бендот Боја : Како на сликата.4.Големина : 61*1.5 cm,3.1*4.8 cm.Пакетот Вклучува : 2 Buc торба за на рака Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

Метална закопчалка Snap bag Lock Twist Lock САМ чанта чанта в чантата си хардуер затваряне 4 цвят Hasp обтегач l 100 бр. / лот DHL безплатна доставка

BGN 220.00 232.00

Метален Затворач Snap торба за Заклучување Пресврт Заклучување DIY Чанта Торба Чанта Хардвер Затворање 4 Боја Hasp Тока l 100pcs / многу DHL бесплатен превозотМатеријал : метални легуриголемина на : големи и мали ( Л и С)секој компјутери има завртка и плочаКоличина : 100pcs / многу

Количка за багаж куфар колела ремонт на резервни части, подмяна на багаж на колелото / въртящи се предни колела аксесоари колела за куфари W037

BGN 55.00 68.61

Answer : ___________________________ Note : Ова е цената за еден пар на тркала Ве молиме кажете ни за вашата големина е потребно...

13 х 10,5 см сърцето тоалетка калъф и месинг, бронз метален чантата си рамка с бели ограненным планински кристал Закопчалката клип

BGN 78.40

13 x 10.5 см Срцето Облекување Случај и Месинг Бронза Метал Чанта Рамка со Бела Фацетирани Кристал ЗатворачТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торбаКоличина : 3 Тип : СовремениДимензии : 13 x 10.5 см Крај : антички месинг Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Високо качество на регулатор Булавочная обтегач за дамски чанти и колани части за направи си САМ оборудване за чанти сплав игла ключалката на едро

BGN 89.60

Висок Квалитет Прилагодувач Pin Тока За рачна ташна И Појас Делови DIY Хардвер За Торба Легура Игла Тока трговија на големо

4.6 x 3.4 cm чантата си замък от злато, сребро, месинг пистолет обрат в чантата си завой заключване на съединителя часовници

BGN 76.80

4.6 x 3.4 cm Чанта заклучување на злато, сребро месинг Пиштол пресврт чанта вклучите заклучување на спојката часовникПроизвод Informa рањеКоличина : 20Големина : 4.6 3.4 x cmБоја : Златна или Никел ,Gunmetal и БронзаАко ви треба други бои, ве Молиме оставете порака...

10шт 5/8 странични деления пластмасови катарами за 0,6 мрежи тъмно розово

BGN 2.62

Страна ослободување токи се одличен додаток за чанти и облекаКонцизен дизајн обезбедува едноставно отворање и затворање на фирмаМалку криви токиСовршен за шлем ремени и други проекти користење 0.6" широк webbing (редовни дебелина)Материјал : ПОМ Овие несакани ослободување токи се одличен додаток за чанти, облека и друг објект.Тоа се направени од издржлив и цврсти материјали кои обезбедуваат едноставно отворање и затворање фирма.Страна ослободување токи се одличен додаток за чанти и облекаКонцизен дизајн обезбедува едноставно отворање и затворање на фирмаМалку криви токиСовршен за шлем ремени и други проекти користење 0.6" широк webbing (редовни дебелина)Големина (L x W) : Прибл...

1 инч яйце във формата настоява портите на завъртане на куката Модула

BGN 81.60

1 инч во Облик на Јајце им Помогнам на Врата Завртување Snap КукаИнформации За ПроизводотQuatity : 60 компјутериГолемина на : 1 инч ( 25мм ) внатрешна ширинаБоја : Gunmetal ,Сребро ,Злато и Бронза .Повеќе Snap Кука Предмети ве Молиме Кликнете на Сликата Подолу : Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации...

THINKTHENDO Long 120cm/50cm Luxury Metal Fashion портфейл верига колани дръжка наплечная чанта Cross Body подмяна на чанти

BGN 1.00 2.06

На двата краеви има две метални токи, која ќе ви овозможи да се закачите на синџир на вашата торба.Совршена замена синџир за вашата торба.Голема додатоци за DIY рачно изработени торба.Класична замена на рака или справи за DIY торба, како што се чанти, purses, спојки, кростело, кеси и сл.Висок квалитет на метални токи, обезбеди инсталација здрав.Разноврсна и се отстранува и користете го како еден крст тело на рака или со двоен тоа како рамо, рака.Синџирите се силна и тешка, погодна за средни и големи чанти.Одличен подарок за себе или за вашето семејство или пријатели.Спецификација : Материјал : Железо, Цинк легураДимензии : Како слики прикажани.(приближно)Вкупна должина : 120cm / 47.24"Вкупна должина : 50cm / 19.69"Дијаметар на бисери : 6mm / 0.24"Должина на тока : 3.7 cm / 1.46"Боја : Светло злато, Бронза, Пиштол црна, СребренаКоличина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...