• Ново
100 x 55 mm цвят сребрист метал портфейл дръжка никел чанта люверсы нитове 30 бр./лот

100 x 55 mm цвят сребрист метал портфейл дръжка никел чанта люверсы нитове 30 бр./лот

BGN 70.00
BGN 70.40
-1 %
В магазина

Брой продукти

100 x 55 mm Сребро Метал Чанта Справи со Никел Торба Grommets Занитвам 30pcs/многу
Информации За Производот
Quatity : 30pcs ( по парче содржи 2 делови )
Големина : 100x55 внатрешен дијаметар
Боја : Никел/Сребрена
Повеќе Grommet и Миење Избори, ве Молиме Кликнете Подолу на Сликата :
Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации. Пониска цена на големо количество.
Ако било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако не ви е дозволено да го нарачате неколку многу време или по Тоа да ве потсетам дека на пакети е дозволено да брод вашата адреса , Овој проблем од тука . Не грижете се !
Можете да нарачате на нив еден многу по еден . и ние би сакале да ви дадеме 6% попуст, ако цел повеќе места .
Плаќање и Шип документот
1. Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т.
2. Купувачот е должен да ја напушти точна превозот адреса, име и презиме и точниот број на телефон.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени. Бесплатен превозот не значи дека нема поштенски трошоци, поштенски уште exsits. Ако бесплатен превозот цел враќаат поради лошо превозот информации, купувачот треба да биде одговорен за поштенски продавачот платени. Поштенски ќе се наплаќа врз основа на превозот бил и ќе биде намалена од наплата на износот.
3.Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање & Наплата
1. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение.

Подробности

Цвят:
Злато, Сребро
Тип:
да се справят
търговска марка:
Жунсяо
Материал:
Метални
Номер На Модела:
STG054
Тегло:
15 g
Цвят:
Сребро / Никел
Размер:
Вътрешен диаметър 100 x 55
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

13 х 10,5 см сърцето тоалетка калъф и месинг, бронз метален чантата си рамка с бели ограненным планински кристал Закопчалката клип

BGN 78.40

13 x 10.5 см Срцето Облекување Случај и Месинг Бронза Метал Чанта Рамка со Бела Фацетирани Кристал ЗатворачТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торбаКоличина : 3 Тип : СовремениДимензии : 13 x 10.5 см Крај : антички месинг Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10шт 5/8 странични деления пластмасови катарами за 0,6 мрежи тъмно розово

BGN 2.62

Страна ослободување токи се одличен додаток за чанти и облекаКонцизен дизајн обезбедува едноставно отворање и затворање на фирмаМалку криви токиСовршен за шлем ремени и други проекти користење 0.6" широк webbing (редовни дебелина)Материјал : ПОМ Овие несакани ослободување токи се одличен додаток за чанти, облека и друг објект.Тоа се направени од издржлив и цврсти материјали кои обезбедуваат едноставно отворање и затворање фирма.Страна ослободување токи се одличен додаток за чанти и облекаКонцизен дизајн обезбедува едноставно отворање и затворање на фирмаМалку криви токиСовршен за шлем ремени и други проекти користење 0.6" широк webbing (редовни дебелина)Големина (L x W) : Прибл...

THINKTHENDO Long 120cm/50cm Luxury Metal Fashion портфейл верига колани дръжка наплечная чанта Cross Body подмяна на чанти

BGN 1.00 2.06

На двата краеви има две метални токи, која ќе ви овозможи да се закачите на синџир на вашата торба.Совршена замена синџир за вашата торба.Голема додатоци за DIY рачно изработени торба.Класична замена на рака или справи за DIY торба, како што се чанти, purses, спојки, кростело, кеси и сл.Висок квалитет на метални токи, обезбеди инсталација здрав.Разноврсна и се отстранува и користете го како еден крст тело на рака или со двоен тоа како рамо, рака.Синџирите се силна и тешка, погодна за средни и големи чанти.Одличен подарок за себе или за вашето семејство или пријатели.Спецификација : Материјал : Железо, Цинк легураДимензии : Како слики прикажани.(приближно)Вкупна должина : 120cm / 47.24"Вкупна должина : 50cm / 19.69"Дијаметар на бисери : 6mm / 0.24"Должина на тока : 3.7 cm / 1.46"Боја : Светло злато, Бронза, Пиштол црна, СребренаКоличина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

16 x 10 cm правоъгълен тоалетка калъф и бронзова метална рамка кесията с бял граненым кристали лък Закопчалката клип - 4шт

BGN 83.20

16 x 10 cm Правоаголна Облекување Случај и Бронза Метал Чанта Рамка со Бела Фацетирани Кристал Bowknot Тока за Каиш 4pcТоа е prefect за правење на вашиот го персонализирате спојки торба Нова кутија чанта рамки, 16 x 10 cm Врвен квалитет бакар со Бел кристалКрај : Антички Бронза рамка Црна маскаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Заварени 38 мм (1,5) дамски чанти, чанти дълга презрамка регулиране на предпазния retangle обтегач, бронзовата сплав слайдер Tri-glide, 50шт

BGN 63.97

1.5 инчен(38mm) внатре ширина заварени sqaured работ лизгачот тока за кеси чанти миленици ремени прилагоди додатоци

1000шт 10мм оръжеен метал кръгла втулка на иглата

BGN 62.40

1000pcs 10мм Gunmetal Круг Grommet ОтворотПакет на 1000 Gunmetal боја Круг Grommet (A++квалитет).Студ Големина : 10мм x 5мм х 5mm (надворешниот дијаметар x внатрешен дијаметар x височина)Треба Различни количини или бои , ве молиме слободно контактирајте ме!Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10 бр. / лот нова карикатура на hello kitty bag, кука за чанта кука сгъваема сгъваема чанта / чанта / bag закачалка маса на куката виси на притежателя подарък

BGN 47.00 49.60

10pcs / многу НОВИ Цртан филм hello kitty торба кука чанта кука Виткање fodable Чанта / Чанта / Торба Закачалка Табела Кука Висат Носителот подарок бесплатен превозотМатеријал : Алуминиумскиукината големина : 6.5cm X5cmширевте : 10.5cm X5cmcmбиро дебелина мора да >4cmКоличина : 10pcs / многу, ве молиме оставете порака за кој вид на боја сакате, ако има некој нема информации во ред, јас ќе го испратам од смесата.

Strapper you нит, чанти, колани, дамски чанти, дамски колан и чанта за аксесоари чанта част коровья кожа икона чанта колани

BGN 36.00 44.80

Answer : ___________________________ Note : Ноктите се Цврсто,Различни Серија на Производство,Возбудлив Боја и Случајни Пратка !!!

2 бр./чифт 60 см дълги, на жената момичета свалящ изкуствена кожа чанта прашка дръжка, чанта за аксесоари, презрамка на чанта група KZ0333

BGN 6.38

2 парчиња / пар 60см Долги Жени, Девојки Монтажни СТП Кожна Торба за на Рака Појас се Справи со Торба Додатоци Појас Чанта Бенд KZ0333Опис : 1.100% Сосема Нов&Висок Квалитет.2.Материјал : Имитација На Кожа .3.Бендот Боја : Како на сликата.4.Големина : 61*1.5 cm,3.1*4.8 cm.Пакетот Вклучува : 2 Buc торба за на рака Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

Черна плоска страничен обтегач-регулатор на колана, - сверхпрочный Полиацетальный пластмаса - 1 инча, 100 пряжек

BGN 70.40

ЦРНА Станот Страна Ослободување Тока Рака Прилагодувач, Тешки Polyacetal Пластика 1 инч, 100 ТОКИГолемина на : 1 инчКоличина : 100pcsБоја : црнаПревозот Во Светот На Превозот...

Медна верига 115 см 3 мм сребърен цвят от висок клас каишка с кука за жени чанта чантата верига решения, високо качество на портфейла аксесоар

BGN 60.77

Здраво,драги клиент! Добредојдовте на Vivi продавница !Ако не можете да најдете на сакав предмети од нашиот вебсајт,ве молиме контактирајте со нас,тоа е многу лесно за нас да се најде на ист или сличен.Исто така,ако имате хартија модел или примерок да бидат направени,ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас,ние сами професионални Мајстори тука.Продажба на мало и големо е топло добредојде! / Достапна големина на : 115cm со кука, 3мм ширина БАКАР синџир5 парчиња / многу / Достапна позлата бои : Сребрена боја како што е подолу фото•Ве молиме имајте во предвидпревозот : Предмети се испраќаат само по уплата...

Високо качество на регулатор Булавочная обтегач за дамски чанти и колани части за направи си САМ оборудване за чанти сплав игла ключалката на едро

BGN 89.60

Висок Квалитет Прилагодувач Pin Тока За рачна ташна И Појас Делови DIY Хардвер За Торба Легура Игла Тока трговија на големо

THINKTHENDO портфейл подмяна на дамски чанти, чанти дръжка ПУ каишка верижна чанта, каишка чанта дръжка за чанта хардуерна дължина 120 см

BGN 4.00 5.84

торба торбаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал синџирот е многу популарна сега,Тоа ќе го направи вашата торба совршена Боја за посебен процес на electroplating, позлата по печат масло, не е лесно да ' рѓа или избледени, високата цена перформанси Боја : Сребрена / Светлина Злато / Бронза / Пиштол Боја Рака Должина : 120cm Количина : 1 парче Синџир само , другите не се вклучени Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Количка за багаж куфар колела ремонт на резервни части, подмяна на багаж на колелото / въртящи се предни колела аксесоари колела за куфари W037

BGN 55.00 68.61

Answer : ___________________________ Note : Ова е цената за еден пар на тркала Ве молиме кажете ни за вашата големина е потребно...

Метална закопчалка Snap bag Lock Twist Lock САМ чанта чанта в чантата си хардуер затваряне 4 цвят Hasp обтегач l 100 бр. / лот DHL безплатна доставка

BGN 220.00 232.00

Метален Затворач Snap торба за Заклучување Пресврт Заклучување DIY Чанта Торба Чанта Хардвер Затворање 4 Боја Hasp Тока l 100pcs / многу DHL бесплатен превозотМатеријал : метални легуриголемина на : големи и мали ( Л и С)секој компјутери има завртка и плочаКоличина : 100pcs / многу

10шт 120 сантиметра сребърен цвят 10мм широчина овални верига метални самата верига ръчно изработени чанти верига

BGN 53.60

Информации за производот Име : синџир Количина : 10 парчиња во Боја : num1, сребро,злато,светлина злато ,3 бои; num2, сребрена боја ширина : num1, 7.5 mm;num2 ,10мм Синџир должина : 120cm(+две куки) Материјал :железо Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

4.6 x 3.4 cm чантата си замък от злато, сребро, месинг пистолет обрат в чантата си завой заключване на съединителя часовници

BGN 76.80

4.6 x 3.4 cm Чанта заклучување на злато, сребро месинг Пиштол пресврт чанта вклучите заклучување на спојката часовникПроизвод Informa рањеКоличина : 20Големина : 4.6 3.4 x cmБоја : Златна или Никел ,Gunmetal и БронзаАко ви треба други бои, ве Молиме оставете порака...

2 инча (вътрешен диаметър) Никел сплавляя плъзгачи на правоъгълник с дебелина 3 мм

BGN 59.20

2 инчи (внатрешен дијаметар) Никел легирање Правоаголник Лизгачи дебелина 3ммГолемина : 2 инчиКоличина : 40 компјутериБоја : никелПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...