• Ново
5 двойки / лот Мъжки чорапи марка на класическата дълга рокля памучни чорапи рокля бизнес ежедневни Мъжки чорапи дишащи чист цвят мъжки Meias

5 двойки / лот Мъжки чорапи марка на класическата дълга рокля памучни чорапи рокля бизнес ежедневни Мъжки чорапи дишащи чист цвят мъжки Meias

BGN 7.00
BGN 9.90
-29 %
В магазина

Брой продукти


Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Големина ЕВРА 39-43 Стил Формално,Бизнисот,Модата,Уредно Пол Мажи,Машки Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара/многу
Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики
и стоки,ве молиме да се разбере!!!
5 пара/многу Мажи Чорапи Бренд Класичната Долг Фустан Памучни Чорапи Фустан Бизнис Секојдневен Дише
Машки Чорапи Чиста Боја Машки Meias Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Солидна Боја, Стил : Формално,Бизнис; Пол : Мажи,Машки; Повод : Партија,Свадба,се Облекуваат Sock; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски; Пакување : 5 Пара/многу; Sock Пакет : Opp Вреќа.
За Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе плаќање
опции ќе бидат достапни за Ali Express во иднина.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете плаќање
им помогне ,тоа може да ви помогне.
За Превозот
1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60 дена,
EMS 7-20days.
2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент.
И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога
да не примите вашата точка на време.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамична информација, колет
може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е
оштетени,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ
на вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцела испраќање,ние не можеме да
промените нешто!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ако
се задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Мъже
Висок:
Екипаж
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Рокля
Материал:
Ликра, Памук, Полиестер
Номер На Модела:
LKLJJ0581
Дата:
20171014
Модел:
Леки Шарени Чорапи
тип цвят:
обикновена чорапи
стил чорап:
Официално Сделката, Начин На Чист Чорап
Пол:
мъже, мъжки чорапи
Сезон:
Пролетта,Лятото,Есента, Зимата Чорап
Функция На Носа:
Антифрикционные, нескользящие, дишащи чорапи
Случайност:
Парти, Сватба, Петите Рокли
Опаковка:
5 чифта чорапи
Пазарна Стойност:
5 $

Те също купуват с този продукт

(5 двойки/лот) качествени професионални удобни ластични дишащи дебели Треккинговые велосипедни мъжки маркови чорапи Meias Sokken

BGN 19.04

Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Боја Војска Зелена,Темно Сива боја Стил Практични,Мода,Секојдневен Пол Мажи,Мажи,Момчиња Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара / многу(5 пара / многу) Квалитет на Професионални Удобно Еластичност Дише Дебели Пешачење Возење ВелосипедМажите Бренд Чорапи Meias Sokken Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Стил : Практичен,Секојдневен,Модата; Пол : Мажи,Мажи,Момчиња; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Антитриење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Антибактериски; Пакување : 5 Пара / многу; Sock Пакет : Opp Вреќа...

САЩ с нови Мъже / Жени Rainbow Art зимни чорапи дълги топли памучни рокли, чорапи ананас хамбургери, плодови чорапи Cactus Plantlife Soks

BGN 6.00 6.13

Answer : ___________________________ Note : 1.За Русија клиенти ,ве молиме да го напишете вашето име и презиме ако не сте целосно име и презиме ,вие може да не ја прими парцели во вашата земја...

5 чифта Мъжки чорапи Лято Есен дишаща нескользящая окото тънък хлопчатобумажный чорап най-доброто качество на здрав мъжки ежедневни кратък чорап Calcetines

BGN 5.68

Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Боја Црна,Сива,Бела.eyc Стил Мода,Секојдневен,Зрели Пол Мажи,Мажи,Момчиња Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара / број 5 Парови Мажите Чорапи Лето Есен Дише Не се лизга Мрежа Тенка Памучна Sock Најдобар Квалитет Машки Трајни Повик Краток Sock CalcetinesВо оваа продавница,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржанПоради снимање техники и осветлување и други причини, ќе предизвика разлики помеѓу слики и стоки, ве молиме да се разбере!!!Материјал : Памук,Spandex,Полиестер;Боја : Црна,Бела,Сива,Сина;Сезона : Лето,Есен ;Пакување : 5 Пара / многу.За Плаќање1...

[COSPLACOOL]платна и линия памучни чорапи плитки мъжки невидими чорапи пролет и лято нови мъжки лодка чорапи Sokken calcetines

BGN 3.00 4.69

[COSPLACOOL]Ленти и линии на памучни чорапи плитки мажите невидливи чорапи пролет и лето нови мажите брод чорапи Sokken calcetinesГОЛЕМИНА : EU3546,Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки.Драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница,Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др...

мъжки летни тънки памучни чорапи Мъжки чорапи до коляното анти-миризма абсорбиращ пот четири сезона

BGN 41.00 43.20

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Cody Steel Business Чорапи For Man Дишаща Попие Пот мъжки чорапи памук плътен цвят удобни мъжки чорапи-5 чифта/лот

BGN 13.44

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 3943 НАС : 69.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме...

Мъжки Коприна прозрачния чорап ултра-супер секси Саржевый стил мъжки найлонови чорапи отглеждане безплатна доставка

BGN 12.00 13.89

Welcomt на Нашата ПродавницаБесплатни големина, една големина одговара за сите НАС 711, ЕВРА 3944, 2527cmВе молиме дозволете ни да знаат дека кога ќе имаат било каков проблем, ви благодарам!Ако сакате да добиете повеќе облека за мажи, ве молиме посетете ја нашата продавница линкhttp : / / www.aliexpress.com / store / 311211(Ве молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти за себе.)Начин на плаќање : Ali Express Плаќање : ; Ali Express Зачувам плаќање услугаКредитна Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union,Итн.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачкаВе молиме проверете на превозот надомест и осигурување пред да купите .купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност задолжени од нивните земјаПРЕВОЗОТ : На пратката од страна на Кина ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА ПАРЦЕЛА за помалку од 2 kg стока,генерално тоа ќе се 1525 работни дена...

Коуди стомана зимни чорапи мода човек два бара средни чорапи тръба бизнес мъжки ежедневни дишащи чорапи памучни мъжки 5 двойки / лот

BGN 13.44

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 3943 НАС : 69.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме...

Нови латекс секси чорапогащи прости безшевни без лепило парче стил 0,6 мм плюс дебелината на разположение

BGN 30.72

Латекс чорапи 2 D чорапи без лепак лесна.едно парче стилдолго да коленотоекстра дебелина=0.6 mmнормална дебелина=0.4 mmНосењеВо принцип латекс облека се дизајнирани да бидат теснимонтирање...

Топли и удобни памучни бамбукови влакна момиче дамски лодка чорапи глезена нисък женски невидим цвят момиче на момче трикотаж носочные изделия 6шт=3 двойки ws40

BGN 1.00 1.42

1 боја проблем : сите производи се вистински шут, колку што е можно да се направи боја изгледаат блиску до објектот, бојата на клиент не може да се толерира клиент ве молиме внимателно! Со цел да се избегне непотребно губење на време и пари.2 големина на проблемот : ве молиме купувачите пред купување на детален поглед на опис на производот или комуницира со нас, ве молиме имајте на ум дека сакате да купите производ во боја и големина, во спротивно ние ќе default со Наслов Опис на испорака.3 експрес испорака проблем : бидејќи градот е различна од испорака брзина не е еден...

5 чифта Мъжки чорапи глезена плътен цвят практично кърпа на дъното къса тръба еластичността на талията мъжки чорап здрав антифрикционный чорап Meias

BGN 9.00 12.26

Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Боја Црна,Бела,Светло Сива,Темно Сива,Сина,Морнарица Големина 3943 Пол Мажи,Мажи,Момчиња Функција Практично,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 5 Пара / многу5 Парови Мажите Глуждот Чорапи Солидна Боја Практични Крпа Дното Краток Цевка Еластичност Половината МажиSock Трајни, Антитриење Sock Meias Calcetines Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Солидна Боја, Стил : Практичен,Зрели,Едноставно,Новина,Мода,Уредно; Пол : Мажи,Машки; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Deodorant,Антитриење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Антибактериски; Пакување : 5 Пара / многу; Sock Пакет : Opp Вреќа...

4 чифта мъжки чорапи плътен цвят на класически бизнес случайни черно бели мъжки чорап антибактериално дезодорант неизмита памучни чорапи Meias

BGN 10.00 14.48

Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Боја Црна,Бела,Темно Сива боја,Железо Сива,Сина, Сива Големина 3943 Пол Мажи,Мажи,Момчиња Функција Антибактериски,Антитриење,Не се лизга,Дише Пакување 4 Пара / многу4 Пара Мажите Чорапи Солидна Боја Класичен Бизнис Секојдневен Црно Бели Мажи Sock АнтибактерискиDeodorant Чешлани Памучни Чорапи Meias Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Солидна Боја, Стил : Бизнис,Зрели,Едноставно,Мода,Уредно; Пол : Мажи,Машки; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Антитриење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Антибактериски; Пакување : 4 Пара / многу; Sock Пакет : Opp Вреќа...

Фънки Мъжете Такса Куче Дълги Чорапи С Нестандартен Смешно Сладко Кученце Памук Унисекс Чорап

BGN 4.78

Големина : ЕУР 3844Одговараат за маж и жена, особено за љубителитеИспорака : 1) Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено...

Нова мода 5 двойки / лот чорапи мъжки активна лента за дребни къса тръба лодка чорап от памук ежедневен дезодорант за мъже къс чорап Meia M458

BGN 6.00 6.58

SockНова Мода 5 пара / многу Чорапи Мажите Активната Лента Плитки Краток Цевка Брод Sock Памук Секојдневен Deodorant за Мажи Anklet Meia M458За Плаќање 1...

Чисто Мекушка Чорапи For Gentleman High quality 2017 мъжки официални чорапи, кожени обувки, копринени чорапи прозрачни секси гей-Мъжки чорапи

BGN 9.00 11.17

Чиста Softy Чорапи За Господин Висок квалитет 2017 Мажите Формално чорапи Кожени Чевли' Свила чорапи Транспарентен Секси Геј Машки ЧорапиБесплатни големина, една големина одговара за сите НАС 711, ЕВРА 3944, 2527cmВе молиме дозволете ни да знаат дека кога ќе имаат било каков проблем, ви благодарам!(Ве молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти за себе.)

2018 Bendu Мъжки Зимни Чорапи Марка Е Гаранция Антибактериално Удобен Дезодорант Дишаща Мъжки Чорап (6 Чифта / Лот)

BGN 30.00 63.84

Напомена : Без Кутија!!!Големина : САД(6.512) ЕУ(3845)(Кажи ни што големината што се , ние ќе брод како вашата големина до вас)Купувачите Известувања : 1...