• Ново
Калъф за фотоапарат Panasonic DV Camera Видео Камери Bag HS300 SD90 TM300 SD60 SD90 T55 V380 V250 V750 V700 TM90 TM900 TM700

Калъф за фотоапарат Panasonic DV Camera Видео Камери Bag HS300 SD90 TM300 SD60 SD90 T55 V380 V250 V750 V700 TM90 TM900 TM700

BGN 13.00
BGN 14.21
-9 %
В магазина

Брой продукти


Опис :
Висок Квалитет 100% НОВ
Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат
За да се заштити вашата камера против штети, прашина и гребнатини
Доаѓа со рамо, рака
Материјали : Најлон
Надворешни димензии : (L)180mm*(H)130mm*(W)100mm
Внатре големина : (L) 170mm*(H)110mm*(W)80mm
Тежина : 200g
На Рамо, Рака Максималната должина на 108cm
Компатибилен со :
за Panasonic HS300 SD90 TM300 SD60 SD90 T55 V380 V250 V750 V700 TM90 TM900 TM700
Пакет се вклучени
1 x Камера Случај
1 x Рамо, Рака

Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.
Испорака :
1. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање/Поврат :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.

Подробности

Тип:
Мека Чанта
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
калъф за фотоапарат
Материал:
Найлон
търговска марка:
Хуванг
Тип Аксесоари:
Чанта През Рамо

Те също купуват с този продукт

Мека силиконова гума камера на защитно покритие на корпуса калъф от кожа за Canon 600D 650D 700D чанта за фотоапарат

BGN 13.00 20.62

Достапни Бои : Црна, зелена .жолта ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За Canon EOS 600 D 650 D 700 D 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

Нов 82 см актуализация професионален статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта за пътуване за GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 30.00 31.98

Боја : ЦрнаГолемина на : L82cm*W16cm*H16cmН Ж : 650 GМатеријал : Водоотпорен НајлонПакет : Една ТорбаПлаќање1 Прифаќаме само PAYPAL за плаќање.Превозот 1.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

Фотоапарат Каишка За Рамо Чанта За Фотоапарат Снимка На Калъф За Nikon Coolpix J5 J2 V2 V3 S7000 P610s L330 B500 P100 P80 P7800 P7100 P7000 P7700

BGN 12.00 12.90

Опис : Компактен, лесен, издржлив и лесен за носењеЗа да се заштити вашата камера против штети, прашина и гребнатиниМека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удариМатеријали : НајлонБоја : црнаВнатрешна големина (Dxšxv) : 5.12" x 3.1" x 4.7" во инчи 13*8*12 во цмНадворешниот големина (Dxšxv) : 5.51" x 3.9" x 5.5" во инчи 14.5*10* 14 во цмКомпатибилен со : за Nikon Coolpix P620 P610 P600 P530 P520 P510 P500 L840 L830 L820 L810 L340 L330 P7700 L120 L110 B700за Nikon Coolpix J5 J2 J3 V3 V2 S7000 P610s L330 B500 P100 P80 P7800 P7100 P7000 P7700Пакет се вклучени : 1 x Камера Торба1 x Рамо, Рака ​Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

PROFESSIONAL82CM статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта Camer bagTravel за MANFROTTO GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 33.00 35.18

Боја : ЦРНАМатеријал : Водоотпорен НајлонГолемина на : Должина 82cm* 14cm(Approx32.30 инчен * 5.52 инчи )Пакет : Една Торба TripodПревозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

Камера чанта двойно рамо фото Чанта с голям капацитет за пътуване на Мъже, Жени камера раница за лаптоп камера цифров FL-303D

BGN 177.00 316.80

5Камерата Торба Ранец Двојно Торба Голем Капацитет Патување Камера Торба Мажи Жени Ранец За лаптоп, Дигитална Камера FL303 DПакување : Секој парцела ќе биде внимателно спакуван , за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.Превозот : Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот метод, ние препорачуваме кина пост.Испорака : ве Молам пријавете се за испорака по парцела е потврдено.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи.Ако има било какви проблеми со логистичка или производи, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации.

PROFESSIONAL65CM статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта Camer bagTravel за MANFROTTO GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 27.00 28.00

Боја : ЦРНАМатеријал : Водоотпорен НајлонГолемина на : Должина 65cm* 13cm(Approx25.61 инчен * 5.12 инчи )Пакет : Една Торба TripodПревозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

CAENBOO Camera Bag мека силиконова гума чанта за фотоапарат Nikon D7000 Camera Body Cover Case Skin Camouflage Black D7000 DSRL

BGN 22.00 25.79

CAENBOO Камера Мека Торба Силиконска Гума Камера Торба За Nikon D7000 Камери Тело Покрие Случај на Кожата Маскирна Црна За Nikon D7000 Торба Можеби Ќе сакатеФункција Функција 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

Meikon Seafrogs 40m 130ft подводна камера на корпуса калъф за Panasonnic GH5, водоустойчива чанта за носене за Panasonnic GH5 камери

BGN 711.00 798.42

11178116281117811628 Топла продажба на производотОна што можете да го добиете од моето производ?1 Ние сме производители на seafrogs andmeikon,знаеме повеќе за ефикасноста на стоки,Тоа ќе ви даде thebest насока во нуркање фотографија.2...

2017 мода нов DSLR фотоапарат обектив Чанта за носене ПУ чанта за Canon, Nikon, Sony, Pentax, Fujifilm Tamron Sigma Leica Olympus обектив Pentacon

BGN 15.98

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА ОПИС / СЛИКИ Големина S : Внатре димензии : 80mm x 65 mm Надворешни димензии : 110 mm х 8 0mm Големина M : Внатре димензии : 9 0mm x 70 mm Надворешни димензии : 125mm x 90mm Големина L : Внатре димензии : 205 mm x 85 mm Надворешни димензии : 245 mm x 100mm Мерење и фактичката големина има грешка од 0,5 cm, му припаѓаат на нормален ! Леќа не вклучува !ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Mcoplus 40M / 130ft водоустойчив гмуркане калъф за Sony A5100(16-50mm) точно алармено един сигнал оборудване и 1/4 штативным конектор

BGN 407.97

McoplПодводни Нуркање Случај за Sony A5100Зошто избор Mcoplus®?Mcoplus® е добро знаат марка кој специјализира во понудата на дигиталната камера& фото додатоци на светот .Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни клиенти имаат задоволство шопинг искуство со нас .ние снабдување со добар квалитет производи и многу убава цена.Mcoplus® не само да се фокусираат на обезбедување на висок квалитет на фотографија додатоци, но, исто така, одлично клиентите поуслуга, Цениме однапред за вашата поддршка и позитивна афирмација.Вовед : Mcoplподводна камера домување за Sony A5100 е направен од Корозија restistant поликарбонат КОМПЈУТЕР материјал .водоотпорен до 40m / 130 метри.Карактеристики : Додаток леќи или филтри, со M67 завртка планината можат да бидат опремени на пристаништетоОпремен со две влакнаоптички кабел приклучоци и 1 / 4" tripod конектори за нуркање светло систем на монтирањеСтандарден 1 / 4 tripod приклучок за монтажа под камерата на tripod или друг вид на 1 / 4 планината, и доаѓа во комплет со вратот рака, врвка за околу рака,oringКопчиња се во сите вистинските места и тоа е лесно да се справи под моретоСпрингс беше тестиран преку тестирање forch под имитација на 40 метриМатеријал : Поликарбонат, ABS пластика, јасно плоча стакло, од нерѓосувачки челик, EPDM гума и дрСпецификации : Погоден за : SONY A5100(1650 MM)Материјал : ПоликарбонатГолемина : 160x125x125mmТемпература : од 0 до 40°CЕлемент : Oring заптивкаВодоотпорен до : 40 M / 130 FTПакет содржина : 1 x McoplВодоотпорен камера случај1 x Oring1 x Вратот лента1 x Рака лента1 x упатство

EVA Hard Bag Box за DJI Spark Drone и на всички аксесоари Carbon Fiber Portable Spark Case DJI Spark Storage Carry Drone чанти

BGN 32.00 61.87

ЕВА Тешко Торба Кутија за DJI Искра Летало и Сите Додатоци за Преносни Искра Случај РамоDJI Чување на Сметководствена Летало Случај КесиСпецификации : Надворешен материјал : Јаглерод Влакна + СТП, која е водоотпорен(Патент не е водоотпорен), нула отпор и мода во потрага.Интерен материјал : Quaiclity ЕВА, да се заштити DJI искра летало, Искра батеријата, контролер и додатоци.DJI искра Случај големина : 29 x 21 x 11cm (11.42 * 8.27 * 4.33 инч), Нето тежина : 550g,па оваа торба е пренослив за излет и патување.Тоа е нова верзија на Карбонски Влакна СТП искра футрола со целосна нето торба внатре со патент внатре; Трајни дебелина патент надвор; и сите од нив се наменети за DJI Искра ЛеталоПакетот вклучува : Искра случај * 1 (DJI Искра летало и други додатоци не се вклучени)

Цифров фотоапарат Чанта за носене за FUJI Fujifilm XQ1 XQ2 XF1 F665EXR F775 F660 F650 F605 F505 F305 T400 T360 XP80 XP70 XP90 J250

BGN 7.00 7.98

Карактеристики : Камерата Торба во прилог на lanyard, може да се закачи на врат или рамо, исто така, може да се носи на појас во половината.Голем број на начини да го носат, за да се олесни вашето патување потреби, камера торба работа парична казна, меки материјали за да се заштити вашата љубов машина.Лесен и лесно да се носат, но, исто така, има одредени шок функција, ценаефикасен.Поддржува трговија на големо и OEM прилагодувањеСпецификација : Материјали : НајлонБоја : ЦрнаТежина : 60gВнатрешна големина S (L x W x H) : 30 x 60 x 110 mmВнатрешна големина M (L x W x H) : 40 x 70 x 120 mmВнатрешна големина L (L x W x H) : 50 x 80 x 120 mmНа Рамо ремени Максимална должина од 110cmКомпатибилен со : за Fujifilm XQ1 XQ2 XF1 F665 EXR F775 F660 F650 F605 F505 F305 T400 T360 XP80 XP70 XP90 J250 JV155за Fujifilm XP11 F11 L50 L55 JV105 JV150(JV155) JV205 JV255 T200 T205 T300 T305за Fujifilm J10 J15fd J25(J20) J26 J27 J35(J38) J38 J50 J100 J110 W J120 J150 W J250 V10 AX560за Fujifilm AV105 A175 AV250 AX205 AX355 AX560 A100 A150 A225 A400за Fujifilm JX200 JX205 JX250 JX255 JX280 JX300 JX305 JX330 JX335 JX350 JX355 JX370 JX375 JX405 JX420 JX500(JX520) JX540 JX590 JX710за Fujifilm Z1 Z2 Z3 Z5fd Z10fd Z20fd Z30 Z31 Z33 Z35 Z37 Z71(Z70) Z81 Z91 Z100fd Z115 Z200 Z250 Z300 Z707(Z700) Z808за Fujifilm F30 F47fd F50fd F60 F75 F85 F100 F200 F480Забелешка : ве Молиме измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање, ви благодариме.Пакетот Вклучува : 1 X Камера Случај1 X Рамо, РакаНие фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Нов мек водоустойчив калъф за фотоапарат Fujifilm XT10 XT20 XT1 XT2 XA2 XA3 XA10 XM1 XE2 XE1 XM2 X10, X20 X70 XPRO 2

BGN 18.56

Материјали : Најлон Нов бренд Универзална Висок квалитет на Боја : Црна, сина, темно сина, светло blu pls имајте предвид големината за случај кога на својата цел ...

Нова мода изкуствена кожа помещение Чанта калъф за Canon EOS 750D 760D 18-55 / 135 / 200 mm обектив с каишка извадете батерията директно

BGN 1352.00

Бренд : AYdgcam добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Може да се devided во база и назад залив Може да се извади батеријата директно Боја : црнобело Материјал : СТП кожа Погоден за : Canon 750 D 760 D Пакет, вклучувајќи : 1* компјутери камера cas / 1* компјутери Рака​

Мека Силиконова Гума Камера На Защитно Покритие На Корпуса Калъф От Кожа За Чанти Камери D7000

BGN 19.00 20.62

Достапни Бои : Црна, зелена ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За NIKON D7000 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

PULUZ за nikon d5500 силиконов калъф за носене на DSLR камера видео чанта силиконов каучук защитен калъф за Nikon D5500 D5600 цифров фотоапарат

BGN 23.00 27.09

Опис1 Таа е направена од растеглив, здрав, мека висок квалитет на природна силиконска материјал.2...

Чанта за фотоапарат калъф за Canon EOS M M2 M3 M6 M10 M100 SX720 SX710 SX700 G9X G7X G7X mark II SX610 SX400 SX410 SX150 SX130 G15 G16 G9

BGN 13.00 14.22

Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитетМодерен и уникатен дизајнМрежа ткаенина рамо торбичка за дигитална камераТока затворачите се обезбеди вашите уреди остане безбедно и исправно во торбаПрилагодливи рамо, рака за вашиот лесно и практично користењеМека обвивка обезбедува голема амортизирање ефектЗаштитете го вашиот камера од оштетување, прашина и scratche Внатре големина : (L) 135mm*(H)120mm*(W)85mm Компатибилен со : За Canon EOSM EOSM2 EOSM3 EOSM6 EOSM10 1545mm / 1855мм Леќа или 22mm фиксен фокус леќаЗа Canon SX500 SX510 SX520 SX530 SX540 HS SX400 SX410 SX420isЗа Canon EOSM М2 М3 M6 M10 M100 SX720 SX710 SX700 G9 X G7 X G7 X mark II SX610 SX400 SX410 SX150 SX130 SX120 SX110 G16 G15 G9и така натаму..Забелешка : ве Молиме измери вашата камера и леќа за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање!!Забелешка : за Камера и додатоци не се вклучени!!Пакет Содржина : Камерата Случај x 1Вратот / Рамо, Рака x 1Мала батерија случај x 1​Се прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

PROFESSIONAL100CM статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта Camer пътуване за MANFROTTO GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 41.00 43.18

Боја : ЦРНАМатеријал : Водоотпорен НајлонГолемина на : Должина 100cm* 16cm(Approx39.4 инчен * 6.30 инчи )Пакет : Една Торба TripodПревозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

25шт 7-инчов Винил плоча антистатик прозрачна защитна пластмасова чанта вътрешна ръкав на кутията пылезащитная без уплътнителен капак

BGN 9.00 11.66

Внимание : Одговара за гол 7" ЛП LD , нема печат !!!Количина : 25 парчиња (за 60g)Големина : 7 инчен * 7+3 / 10 инчен (17.8 cm*18.6 см)Материјал : LLDPEДебелина :двострано 3 МилиФункција : Antistatic и Dustproof​

Нов калъф за фотоапарат от естествена кожа половина на корпуса Капак за Sony A9 A9 Btootm на кутията Отворена батерия черно кафе кафяви

BGN 24.66

Бренд : AYdgcam добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod извади батеријата не се отстрани случај Боја : црна, Кафе, Браун Материјал : Реален / Вистински кожа Погоден за : sony A9 Пакет, вклучувајќи : 1* половина случај​

NEOPine преносим неопрен мек водоустойчив вътрешен чанта за камера чанта за SONY Alpha A6000 A6300 NEX-6 NEX6 16-50mm калъф за камера калъф за Носене

BGN 17.44

1.100% Сосема Оригинални и Висок Квалитет.2.Направени од Neoprene и Уникатен дизајн, мода за вас.3.Меки, лесни, еластичен и лесно да се носат.4.Заштитете го вашиот камера од оштетување, прашина и гребнатини.5.Надворешни Димензии(Dxšxv) : 130 x 90 x 60mm / 5.11 x 3.54 x 2.36 инч.6.Компатибилен За SONY Алфа A6000 / A6300 / NEX6 со 1650mm ЛеќаКамера и додатоци во слики НЕ се опфатени!! Испорака : 1...

Камера половина на тялото комплект калъф за Fuji Fujifilm X100 X100S X100T ПУ кожен калъф аксесоари

BGN 15.79

Нови Пристигнување Половина Тело Постави Маска за Fujifilm Fuji X100 X100 S X100 T СТП Кожа Камера Торба СлучајНаправи камерата во една комбинирана со случајот,повеќе класични,повеќе fashional!! Пакет Вклучувајќи : 1x Камера случај

Sunnylife DJI Osmo Mobile Handbag преносима чанта сейф за съхранение на EVA вътрешен за osmo mobile Handheld Gimbal Camera

BGN 37.00 48.34

Sunnylife DJI Osmo Мобилни Чанта Пренослива Торба Безбедно Складирање Кутија со ЕВА Внатрешниот за osmo мобилни Рачни Gimbal КамераОпис : Материјал : ЕВА Боја : ЦрнаЈачина на звук : 35*15.16*8.38 cmТежина : 350gКарактеристики : Специјално дизајнирани за DJI Osmo Мобилни и додатоциВисок степен на пена лента со пресече слотови, да ги задржи вашите OSMO и додатоци безбедноДржи вашиот уред и додатоци безбедно, заштитено, и организиранВисок квалитет на ЕВА внатрешни работиДизајниран со Носи справи и рамо, ракаВодоотпорен, Shockproof, Преносни, Многу Е УдобенЛесно да се носат со рака зафатЛесно да пристапите на вашиот уред со трајни патент отворањеПакет се вклучени : 1 x Ева Водоотпорен Приватна Колекција Торба

Ретро водоустойчива чанта за камера пакет SLR раменната калъф за Pentax Q-S1 Q Q7 Q10 K-1 K-3 K-7, K-30 K-50 K-500 K-5 II, IIs K-S2 K-S1

BGN 30.00 32.61

Answer : ___________________________ Note : 1.Објектот има 3 бои,што е сива, каки и син, како слика шоу, ве молиме мора да ни остави порака на бојата што сакате, инаку ние ќе го испрати по случаен избор.2.Кога ќе се направи нарачката, ве молиме да се измери вашата камера за да бидете сигурни дека тоа може да се стави во нашата камера кеси, со цел да се спречат непотребни проблеми.Карактеристики : 100% Нов и висок квалитетSLR Камера Платно торба Една Торба за Canon nikon, SonyИсклучително издржлив материјал и лесно да се носат.За да се заштити вашата камера против штети, прашина и гребнатиниСпецификации : Боја : Сива / Каки / СиноМатеријал : Платно.Големина : 25 * 12 * 18cmПогоден за модели : за Pentax ПS1 П Q7 Q10 К1 К3 К7 K30 К50 К500 К5 II IIs КS2 КS1Пакет се Вклучени : 1x Камера торбаСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Нова чанта за носене за видеокамера от естествена кожа, Fuji Fujifilm X-E1, X-E2 XE1 XE2 Camera bag Half body долната част на кутията

BGN 35.02

БРЕНД НОВИ добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Може да се devided во база и задниот поклопец...