• Ново
Цифров фотоапарат Чанта калъф за Canon EOS M10 M2 M3 G7X G7XII G9X Sony RX100 RX100 II M3, IV, V, M5, Nikon / Panasonic All Single Micro

Цифров фотоапарат Чанта калъф за Canon EOS M10 M2 M3 G7X G7XII G9X Sony RX100 RX100 II M3, IV, V, M5, Nikon / Panasonic All Single Micro

BGN 16.00
BGN 17.33
-8 %
В магазина

Брой продукти


Опис :
Оваа поместена торба е одличен начин да се заштитите за Дигитални dslr фото од случајно оштетување и гребнатини со своите цврсти и издржливи пена надворешноста и нејзините поместена анти-шок за внатрешни работи.
Оваа торба е универзално дизајниран да се вклопуваат речиси сите дигитални камери на пазарот. Ќе најдете простор за додатоци заедно со вашите мемориски картички и кабли итн...
Заштитува за dslr фото од гребнатини и прашина
Мека за Носење за dslr фото
Новиот дизајн проект кој дизајн со црна трим
Зголемен внатрешни работи капацитет Подобрен пристап до странични џебови
Дамка отпорни Најлон
Внатрешни димензии(L x H x W) : 10 CM * 8СМ * 13 CM
Надворешни димензии(L x H x W) : 13 CM * 11 CM * 16 CM
Се вклопува со :
За Canon EOS M10 М2 М3 М5 M6 G7 X G1 X G9 X G7 X Mark II SX170 SX720 SX700 G15 G16 SX500 SX510 SX520 итн..
за Sony RX100 RX100 II М3 IV V М5 Nikon/Panasonic
Одговара На Микро Еден
Ве молиме имајте во предвид дека случајот големина / камера модел е само за ваша референца, ве молиме да се измери вашата камера demension и се споредува со овој случај да бидете сигурни дека тоа може да се вклопи во вашиот камера
Пакет Се Вклучени :
1x Камера Торба
1x Рамо, рака
1 x Ветер : маска

Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако се направени успешно. Ние ги испратите на нарачки преку Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet, можете да ги видите логистика информации за вашиот пакет. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сакате да ја користите овие превозот методи. Ви благодариме!
Нашите производи се брендирани и квалитетот се големи. Ние ќе го избере различни пакети во зависност од производите, за да бидете сигурни дека тие се целосно заштитени во испорака. Сепак, доколку производот е за жал неисправни кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ни покаже фотографија или видео, ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем.
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

Подробности

Тип:
Мека Чанта
Пакет:
ДА
Материал:
Найлон
Номер На Модела:
Чанта За Цифров Фотоапарат, Калъф
търговска марка:
Хуванг
Тип Аксесоари:
Чанта През Рамо

Те също купуват с този продукт

40 м / 130 фута подводно гмуркане корпуса на фотоапарата калъфче за Sony DSC WX500 + алуминиева тава, водоустойчив калъф за Sony DSC WX500

BGN 479.98

Meikon 40m / 130ft Подводни Нуркање Камера Домување Случај за Sony WX500Основно примената на овој подводни домување е подводна фотографија / videography...

NEOPine преносим неопрен мек водоустойчив вътрешен чанта за камера чанта за SONY Alpha A6000 A6300 NEX-6 NEX6 16-50mm калъф за камера калъф за Носене

BGN 17.44

1.100% Сосема Оригинални и Висок Квалитет.2.Направени од Neoprene и Уникатен дизајн, мода за вас.3.Меки, лесни, еластичен и лесно да се носат.4.Заштитете го вашиот камера од оштетување, прашина и гребнатини.5.Надворешни Димензии(Dxšxv) : 130 x 90 x 60mm / 5.11 x 3.54 x 2.36 инч.6.Компатибилен За SONY Алфа A6000 / A6300 / NEX6 со 1650mm ЛеќаКамера и додатоци во слики НЕ се опфатени!! Испорака : 1...

Истински Lowepro DSLR Видео Fastpack 350 AW DVP 350aw SLR Camera Bag наплечная чанта за 17 лаптоп и мушама на едро

BGN 99.00 176.86

БРЗА ИСПОРАКА Вистински dslr фото Видео Fastpack 350 AW DVP 350aw SLR Камера Торба Торба 17" Лаптоп & Дожд Покрие трговија на ГолемоКапацитет : со dslr фото објектив (до 70200mm f. / 2.8), и 23 резервни леќи, flash или LED светло; 17 "ЛаптопВнатрешни Димензии (камера оддел) : 26 (W) x 17 (длабочина) x 24.5 (H) cmВнатрешни Димензии (лаптоп оддел) : 30.5 (W) x 3.5 (длабочина) x 41 (H) cmНадворешни Димензии : 35 (W) x 25 (длабочина) x 49 (H) cmОпфаќа : ДаТкаенини : Внатрешни 200 D ПОЛИ W / СТП, 300 D ПОЛИ Dobby PUX2, 600 D полиестерТежина : 1.8 kgДостапни бои : ЦрнаПакување : Секој парцела ќе биде внимателно спакуван , за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.Превозот : Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот метод, ние препорачуваме кина пост.Испорака : ве Молам пријавете се за испорака по парцела е потврдено.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи.Ако има било какви проблеми со логистичка или производи, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации.

Мека силиконова гума камера на защитно покритие на корпуса калъф от кожа за Sony Alpha A5100 A5000 16-50mm в 8 цвята

BGN 11.49

Опис : 1.Карактеристики на Кратко : Силиконски Камера СлучајМека и совршен појавувањеИздржливи и ператДобро Чувство На ДопирЗаштитете го вашиот камера од bumping и шокантенТаа е направена од растеглив, здрав, мека висок квалитет на природен материјал.Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење & абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно.2.Боја : Црна8 бои за да изберете,оставете масажа која боја сакате, кога ќе се купи, ( Бело / Црна / Црвена / Розова / Виолетова / Жолта / Сино / Зелено )или ние ќе ги испрати Црна боја според нашите ставка опис.Пакетот Вклучува : 1 x Камера Случај1 X следење на број

DSLR камера видео чанта Мек силиконов каучук защитен калъф за Nikon D750 аксесоари за цифрови фотоапарати

BGN 15.98

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !

Безплатна доставка нов автентичен Lowepro Transit Backpack 350 AW SLR Camera Bag раница на раменете с всякакви метеорологични условия покритие на едро

BGN 106.00 188.80

Транзит Ранец 350 AW камера торба Можат да се сместат најголемите професионални SLR фото апарати со 70200 / 2.8 леќа, кога вертикална складирање, тоа може да излезе во пресрет на најголемото зголемување виси 300мм f / 2.8 леќа SLR camera...

Говорител на окото говорител на скара плат стерео решетка плат прахоустойчив аудио плат спад доставка

BGN 7.00 8.27

Материјал : Крпа Боја : Црвена / Сино / Беж / Бело / Црна / Сребрена / Кафе Карактеристики : Големи звучници, фаза јазик, КТВ кутии, капка облека говорник пред голот е да се користи оваа, на платно итранспарентен звук се добри, но предноста на прашина, валкани, исто така може да се мијат; генерално, фиксен кон маска рамка; улогата на Прв,за естетска декорација, втората е да се заштити звучници од кои се лесно мелени и спречување на прав, третиот е да се направисредно училиште бас directivity хармонија merge...

Горещи стил DSLR камера Чанта калъф за Canon EOS 200D 1300D 1200D 1100D 77D 70D 6D 760D 750D 700D 600D 650D 550D 60D T5i T6i 100D

BGN 16.00 24.64

Опис : Нов стил случај за Canon камера и висок квалитет Shockproof материјал, отпорни на абразија, истиснување отпорни, за да се заштити вашата камера подобро...

Професионална чанта за съхранение прашка-камера трайна водоустойчива раница за носене мултифункционален цифров огледално-рефлексен фотоапарат, SLR Camera Case

BGN 33.04

Опис На ПроизводотКамерата Торба е повеќесе користи во фотографирањето, пешачење, mountaineering, патување, па дури и шопинг...

PULUZ калъф Калъф за Canon EOS M3 мека силиконова гума камера на защитно покритие на корпуса калъф кожа камуфлаж жълто чанта за камера

BGN 10.00 11.41

1 Таа е направена од растеглив, здрав, мека висок квалитет на природна силиконска материјал.2 Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење & абразија, антивибрации, згора на тоа сите функција може да се користи слободно.3...

Мека силиконова гума камера на защитно покритие на корпуса калъф от кожа за Canon 600D 650D 700D чанта за фотоапарат

BGN 13.00 20.62

Достапни Бои : Црна, зелена .жолта ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За Canon EOS 600 D 650 D 700 D 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

PROFESSIONAL100CM статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта Camer пътуване за MANFROTTO GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 41.00 43.18

Боја : ЦРНАМатеријал : Водоотпорен НајлонГолемина на : Должина 100cm* 16cm(Approx39.4 инчен * 6.30 инчи )Пакет : Една Торба TripodПревозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

Ретро изкуствена кожа половината калъф за Fujifilm X100F X-100F Fuji X100F цифров фотоапарат кафяв / черен / кафе с батерии помещение

BGN 16.00 16.90

Опис : Оваа СТП кожа камера случај е направен од исклучително издржлив материјал со многу добар дизајн, со цел да се заштити камера против штети, прашина и гребнатини.1.Ретро и монтажни дизајниран изглед.2.Пред ззп може да се монтажни кога фотографирате...

ПУ кожен калъф за камера Half Body Set Cover For Canon 760D Camera Bag Case With Battery Opening ПУ Leather

BGN 16.00 17.58

Карактеристики : Оваа СТП кожа камера случај е направен од исклучително издржлив материјал со многу добар дизајн, со цел да се заштити камера против штети, прашина и гребнатини.Увоз СТП кожа , со Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат.Мека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удари.Со стандардна тема, тоа може да се монтира на tripod планината.Погоден за : Canon 760 DМатеријал : Кожа СТПБоја : Црна, Кафена, Темно Кафена(Кафе)Описи : Директно поврзете го кабелот за податоци.Директно се отстрани ја SDкартичката.Donot влијае на екранот за да ја отворите.Директно замени батеријата.Директно монтиран на tripod.Пакетот Вклучува (без камера & батеријата) 1 x СТП Кожа Половина Случај​Се прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Камера чанта двойно рамо фото Чанта с голям капацитет за пътуване на Мъже, Жени камера раница за лаптоп камера цифров FL-303D

BGN 177.00 316.80

5Камерата Торба Ранец Двојно Торба Голем Капацитет Патување Камера Торба Мажи Жени Ранец За лаптоп, Дигитална Камера FL303 DПакување : Секој парцела ќе биде внимателно спакуван , за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.Превозот : Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот метод, ние препорачуваме кина пост.Испорака : ве Молам пријавете се за испорака по парцела е потврдено.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи.Ако има било какви проблеми со логистичка или производи, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации.

CAENBOO Camera Bag мека силиконова гума чанта за фотоапарат Nikon D7000 Camera Body Cover Case Skin Camouflage Black D7000 DSRL

BGN 22.00 25.79

CAENBOO Камера Мека Торба Силиконска Гума Камера Торба За Nikon D7000 Камери Тело Покрие Случај на Кожата Маскирна Црна За Nikon D7000 Торба Можеби Ќе сакатеФункција Функција 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

Neewer Camera Bag водоустойчив противоударная преграда 11x6x14 ' защитни раница за огледално-рефлексен, огледално, беззеркальной обектива на камерата батерии

BGN 36.00 38.08

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен Превозот Neewer Камера Торба Водоотпорен Shockproof Партиција 11x6x14 инчи / 27x15x35 сантиметри Заштита Ранец за SLR, dslr фото, Mirrorless Камера, Леќа, Флеш, Батеријата и Други Додатоци (Сива / Портокал / Зелена / Црвена Внатрешни работи)Спецификации : Флексибилни и отстранлив партицијаНадворешен материјал : водоотпорен најлонНадворешна Боја : ЦрнаВнатрешни Боја : Сива / Портокал / Зелена / ЦрвенаДимензии : 9.8 x 6.3 x 13.4 инчи (25 x 16 x 34cm)1 * Ранец за SLR / dslr фотоNeewer нуди 1 година гаранција, можете да контактирате со нашата служба за корисници за гаранција со БИЛО каков проблем.Answer : ___________________________ Note : Ранец САМО, камера, lense и othe додатоци НЕ се вклучениИздржливи водоотпорен најлон надворешноста(црна); доволно внатрешни работи складирање(сива)Го заштитува вашиот фото брзини и други додатоци од гребнатиниОдговара на Go Pro камера системи, стручни чевлипланината флеш единици, радио предизвикувачи, mirrorless апарати и објективи, батеријата и полначот, cabes и други додатоциПрилагодливи и отстранлив велкро снимени перници.Тоа може да биде изграден во 6 мали партиции за домување содржина одделно и безбедно

2017 Jealiot Camera Bag многофункционална професионална раница водоустойчив цифров фотоапарат, видео фото чанта калъф за DSLR на Canon

BGN 98.00 155.20

Оди на одмор или бурните одмор често вклучува земање на многу прилепува Луѓето кои се љубители на слики секогаш сакаат да се земе selfies или groufies со нивната банда, а тоа бара одлична камера...

Водоустойчив DSLR SLR камера чанта за носене калъф за Canon 5D3 6D 700D 750D 550D 600D 500D 100D 1200D 70D 7DII чанта

BGN 36.64

Опис : Висок Квалитет 100% НОВНадворешните Димензии(прибл) : L270mm x W170mm x H205 mmВнатрешниот големина (приближно) : L200mm x W120mm x H155mmВе молиме да се измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање, благодарам многуТежина : 550 gМатеријали : НајлонПакет Се Вклучени : 1 x Камера случај торба1 x Рака1 x Водоотпорен МаскаКамера и додатоци во слики НЕ се опфатени!! Испорака : 1...

Изкуствена кожа помещение Долна дръжка за носене половината отваряне на кутията 1/4 за FCanon Eos M6 камери

BGN 15.98

Камерата Кожа Половина Случај Дното Случај за камерата погоре.Направени од Високо Квалитетни, трајни, синтетички кожа1 / 4" Завртка планината вашата Камера за Камерата Кожа Половина Случај и тоа овозможува да се Качи на вашата Камера со оваа Половина Случај на Било кој Стандарден 1 / 4" Завртка Планината TripodЧовештвото Desing, Погодно да ја смените вашата камера батеријата без removel Камерата Половина Случај Дното СлучајЗаштитете го вашиот Камера од Гребнатини, прашина, случајно влијание, LCD Екранот е Отворена полеПакети, вклучувајќи : камерата половина случај Canon Eos M6 Камера