• Ново
NewestMSC-20C найлон Радио калъф чанта притежателя калъф за Baofeng UV-B5 UV82 UV8 D GT-3 UV5R

NewestMSC-20C найлон Радио калъф чанта притежателя калъф за Baofeng UV-B5 UV82 UV8 D GT-3 UV5R

BGN 6.00
BGN 6.93
-13 %
В магазина

Брой продукти


Функција :
Најлон материјал,носат и еластична бенд на двете страни.
Мала тежина и погоден за носене да ја користите.
Најлонска случај радио holster за Kenwood, Quansheng, Puxing, Wouxun, ICOM, YAESU, GP328+, итн HT750
Тоа остава рацете слободни,безбеден и удобен.
Одговараат за полицијата, пожарникар, security guard, прва помош персонал и така натаму.
Тоа е исто така погоден за радија во иста или помала големина.Ширина на рамо, рака, прави resize лесно,и needn'т да се прилагоди секој пат кога ќе се носат.
Компатибилни Модели :
Bao Feng : UV-5 R,UV-5 RA,UV-5 RB,UV-5 RC,UV-5 RE,UV-5 RE+Plus,UV-3 R,UV-82,UV-B5,UV-B6,BF-A52,BF-888 S,BF-777 S,BF-666 S..
TYT : TH-UV3 R,ТИ-F5,ТИ-F8,ТИ-UVF9,ТИ-UVF8 D,ТИ-UVF9 D..
Wou Xun : КГ-UVD1 P,КГ-UV6 D,КГ-659, КГ-679, КГ-669, КГ-689, КГ-699, КГ-801,КГ-703 ФАКС, КГ-816, КГ-833 ..
Quan Sheng : TG-K4 AT, TG-2 AT, TG-45 AT, TG-42 AT, TG-22 AT,TG-25 AT,TG-UV2..
Pu Xing : PX-325, PX-333,PX-V6,PX-A6,PX-359,PX-358,PX-325,PX-2 R,PX-888 K.
KW : TK-240, TK-250, TK-255, TK-260, TK-260 G, TK-270, TK-270 G, TK-272 G, TK-278, TK-278 G, TK-340, TK-349, TK-350, TK-353, TK-360, TK-360 G, TK-370, TK-370 G, TK-373 G, TK-378, TK-378 G, TK-430, TK-431, TK-715, TK-2100, - АПАРАТ TK-2102, TK-2107, TK-2118, TK-2160, TK-3100, TK-3101, TK-3102, TK-3107, TK-3118, TK-3160.
Спецификација :
Материјали : Најлон
Димензии : 12cm x 6.5 см x 4cm/4.68' " x 2.54' " x 1.56''(приближно)
Боја : Црна
Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Најлон Радио Случај 1 x Прашка (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) '

Подробности

търговска марка:
BGEKTOTH
Материал:
Найлон
Тип:
Мека Чанта
Пакет:
ДА
Тип Аксесоари:
Скута Пакети

Те също купуват с този продукт

Meikon 40m / 130ft водоустойчив корпус камера калъф за Sony A5100 16-50mm обектив, подводни чанти калъф + 300Lux LED Light + червен филтър

BGN 504.80

Пакетот Вклучува : 1 x Водоотпорен Домување Случај1 x Црвен Филтер1 x Полнење кабел1 x Брзо ослободување тока планината1 x Thumbscrew1 x Завртка клуч1 x Подводни LED Светло1 x Црвен ФилтерМатеријали : ПоликарбонатABS пластикаЈасно плоча стаклоНерѓосувачки челикEPDM гумаО'ring запечатени копчиња со пролетта натоварени механизам за да се заштити вашата камера правилноКлучни карактеристики : Dual ВлакнаОптички портиВградени течење откривање сензорПловни : Малку позитивни ( Рака на рака е потребно )Функции : Водоотпорен до 30m / 98.4 ft.Широк агол...

Нов 82 см актуализация професионален статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта за пътуване за GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 30.00 31.98

Боја : ЦрнаГолемина на : L82cm*W16cm*H16cmН Ж : 650 GМатеријал : Водоотпорен НајлонПакет : Една ТорбаПлаќање1 Прифаќаме само PAYPAL за плаќање.Превозот 1.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

Мека Силиконова Гума Камера На Защитно Покритие На Корпуса Калъф От Кожа За Чанти Камери D7000

BGN 19.00 20.62

Достапни Бои : Црна, зелена ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За NIKON D7000 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

Мека силиконова гума камера на защитно покритие на корпуса калъф от кожа за Sony Alpha A5100 A5000 16-50mm в 8 цвята

BGN 11.49

Опис : 1.Карактеристики на Кратко : Силиконски Камера СлучајМека и совршен појавувањеИздржливи и ператДобро Чувство На ДопирЗаштитете го вашиот камера од bumping и шокантенТаа е направена од растеглив, здрав, мека висок квалитет на природен материјал.Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење & абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно.2.Боја : Црна8 бои за да изберете,оставете масажа која боја сакате, кога ќе се купи, ( Бело / Црна / Црвена / Розова / Виолетова / Жолта / Сино / Зелено )или ние ќе ги испрати Црна боја според нашите ставка опис.Пакетот Вклучува : 1 x Камера Случај1 X следење на број

PROFESSIONAL82CM статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта Camer bagTravel за MANFROTTO GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 33.00 35.18

Боја : ЦРНАМатеријал : Водоотпорен НајлонГолемина на : Должина 82cm* 14cm(Approx32.30 инчен * 5.52 инчи )Пакет : Една Торба TripodПревозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

CAENBOO Camera Bag мека силиконова гума чанта за фотоапарат Nikon D7000 Camera Body Cover Case Skin Camouflage Black D7000 DSRL

BGN 22.00 25.79

CAENBOO Камера Мека Торба Силиконска Гума Камера Торба За Nikon D7000 Камери Тело Покрие Случај на Кожата Маскирна Црна За Nikon D7000 Торба Можеби Ќе сакатеФункција Функција 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

Sunnylife DJI Osmo Mobile Handbag преносима чанта сейф за съхранение на EVA вътрешен за osmo mobile Handheld Gimbal Camera

BGN 37.00 48.34

Sunnylife DJI Osmo Мобилни Чанта Пренослива Торба Безбедно Складирање Кутија со ЕВА Внатрешниот за osmo мобилни Рачни Gimbal КамераОпис : Материјал : ЕВА Боја : ЦрнаЈачина на звук : 35*15.16*8.38 cmТежина : 350gКарактеристики : Специјално дизајнирани за DJI Osmo Мобилни и додатоциВисок степен на пена лента со пресече слотови, да ги задржи вашите OSMO и додатоци безбедноДржи вашиот уред и додатоци безбедно, заштитено, и организиранВисок квалитет на ЕВА внатрешни работиДизајниран со Носи справи и рамо, ракаВодоотпорен, Shockproof, Преносни, Многу Е УдобенЛесно да се носат со рака зафатЛесно да пристапите на вашиот уред со трајни патент отворањеПакет се вклучени : 1 x Ева Водоотпорен Приватна Колекција Торба

Нова мода изкуствена кожа помещение Чанта калъф за Canon EOS 750D 760D 18-55 / 135 / 200 mm обектив с каишка извадете батерията директно

BGN 1352.00

Бренд : AYdgcam добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Може да се devided во база и назад залив Може да се извади батеријата директно Боја : црнобело Материјал : СТП кожа Погоден за : Canon 750 D 760 D Пакет, вклучувајќи : 1* компјутери камера cas / 1* компјутери Рака​

Камера половина на тялото комплект калъф за Fuji Fujifilm X100 X100S X100T ПУ кожен калъф аксесоари

BGN 15.79

Нови Пристигнување Половина Тело Постави Маска за Fujifilm Fuji X100 X100 S X100 T СТП Кожа Камера Торба СлучајНаправи камерата во една комбинирана со случајот,повеќе класични,повеќе fashional!! Пакет Вклучувајќи : 1x Камера случај

Mcoplus 40M / 130ft водоустойчив гмуркане калъф за Sony A5100(16-50mm) точно алармено един сигнал оборудване и 1/4 штативным конектор

BGN 407.97

McoplПодводни Нуркање Случај за Sony A5100Зошто избор Mcoplus®?Mcoplus® е добро знаат марка кој специјализира во понудата на дигиталната камера& фото додатоци на светот .Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни клиенти имаат задоволство шопинг искуство со нас .ние снабдување со добар квалитет производи и многу убава цена.Mcoplus® не само да се фокусираат на обезбедување на висок квалитет на фотографија додатоци, но, исто така, одлично клиентите поуслуга, Цениме однапред за вашата поддршка и позитивна афирмација.Вовед : Mcoplподводна камера домување за Sony A5100 е направен од Корозија restistant поликарбонат КОМПЈУТЕР материјал .водоотпорен до 40m / 130 метри.Карактеристики : Додаток леќи или филтри, со M67 завртка планината можат да бидат опремени на пристаништетоОпремен со две влакнаоптички кабел приклучоци и 1 / 4" tripod конектори за нуркање светло систем на монтирањеСтандарден 1 / 4 tripod приклучок за монтажа под камерата на tripod или друг вид на 1 / 4 планината, и доаѓа во комплет со вратот рака, врвка за околу рака,oringКопчиња се во сите вистинските места и тоа е лесно да се справи под моретоСпрингс беше тестиран преку тестирање forch под имитација на 40 метриМатеријал : Поликарбонат, ABS пластика, јасно плоча стакло, од нерѓосувачки челик, EPDM гума и дрСпецификации : Погоден за : SONY A5100(1650 MM)Материјал : ПоликарбонатГолемина : 160x125x125mmТемпература : од 0 до 40°CЕлемент : Oring заптивкаВодоотпорен до : 40 M / 130 FTПакет содржина : 1 x McoplВодоотпорен камера случај1 x Oring1 x Вратот лента1 x Рака лента1 x упатство

PULUZ Cover Case за Canon EOS G7 X Mark II мека силиконова гума камера на защитно покритие на корпуса калъф кожа жълта чанта за фотоапарат

BGN 10.00 11.41

1 Таа е направена од растеглив, здрав, мека висок квалитет на природна силиконска материјал.2 Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење & абразија, антивибрации, згора на тоа сите функција може да се користи слободно.3...

PROFESSIONAL100CM статив, чанта за камера, стативи пикочния мехур чанта Camer пътуване за MANFROTTO GITZO FLM YUNTENG SIRUI BENRO SACHTLER XYY

BGN 41.00 43.18

Боја : ЦРНАМатеријал : Водоотпорен НајлонГолемина на : Должина 100cm* 16cm(Approx39.4 инчен * 6.30 инчи )Пакет : Една Торба TripodПревозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

Водоустойчив Калъф За Гмуркане Защитен Корпус Подводен Калъф За GoPro Hero 3 4

BGN 9.00 10.35

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Транспарентна Краток Опис : Ова е Транспарентен Водоотпорен Домување Случај, кој е специјално проектиран за Go Pro Херој 4 отворено спортски камера...

Камера чанта двойно рамо фото Чанта с голям капацитет за пътуване на Мъже, Жени камера раница за лаптоп камера цифров FL-303D

BGN 177.00 316.80

5Камерата Торба Ранец Двојно Торба Голем Капацитет Патување Камера Торба Мажи Жени Ранец За лаптоп, Дигитална Камера FL303 DПакување : Секој парцела ќе биде внимателно спакуван , за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.Превозот : Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот метод, ние препорачуваме кина пост.Испорака : ве Молам пријавете се за испорака по парцела е потврдено.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи.Ако има било какви проблеми со логистичка или производи, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации.

CAENBOO ZR3500 Camera Bag Мек силиконов каучук протектор капачка на тялото на фотоапарата калъф от кожа за Casio ZR3600 ZR3500 ZR5000 Zr5500 чанта

BGN 15.00 17.58

CAENBOO ZR3500 Камера Мека Торба Силиконска Гума Заштитник Камера Тело Покрие Случај на Кожата За Casio ZR3600 ZR3500 ZR5000 ZR5500 ТорбаФункција е направен од strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...