• Ново
Безплатна доставка! Високо качество!Натурална вълна снегоходки естествена кожа Дамски ботуши от естествен Лисича кожа зимата е топло ботильоны 5 цвята

Безплатна доставка! Високо качество!Натурална вълна снегоходки естествена кожа Дамски ботуши от естествен Лисича кожа зимата е топло ботильоны 5 цвята

BGN 160.00
В магазина

Брой продукти


Бидејќи 2018.01.01 оваа чизми outsole менува и ова не се лизга Outsole

Подробности

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Височина На Обувката:
Глезен
Вид На Шипове:
Апартамент с
Вид На Модела:
Твърд
Сезон:
Зима
Петата Височина:
Плосък (≤1 см)
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
is_handmade:
ДА
Горния Материал:
естествена кожа
търговска марка:
МИЯГИНА
Вал-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Материал Стелки:
Вълна
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Материал На Вала:
естествена кожа
Подкладочный Материал:
Вълна
Вид На Обувката:
Снегоходки
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал На Подметката На:
Дъвка
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Процес:
Шиене
Горния Материал:
Пълна Зернистая Кожа
Украса:
Обикновена
Петата Височина:
Плосък (от 0 до 1/2)
Кожен Стил:
Нубуковая Кожа
Пол:
Жени
Материал На Вала:
Пълна Зернистая Кожа

Те също купуват с този продукт

Franxois Womens Платформа Ankle Boots Буци High Heels Zipper Леопард Faux Leather Autumn Ботуши For Women Casual Ladies Shoes

BGN 31.00 31.41

Женска Платформа Глуждот Чизми Буци Високи Потпетици Патент Леопард Faux Кожени Чизми За Есен За Жените Секојдневен Дами Чевли Трговија На ГолемоОпис : Бои : sliver / виолетова / црнаНИ големина : 5~8ЕУР големина : 35~39Напомена : Pls проверете ја вашата големина пред вашата нарачка! Ве молиме потврдете ќе големина! Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашите чевли може да се изврши поголем или помал од големината нормално абење...

Черни дамски ботильоны обувки марка за зимата на топло обувки на високи токчета една жена Флок остър нос светкавица къси ботуши един плюс размер CE

BGN 109.36

1.Ве молиме имајте предвид дека големината на грешката ќе биде 13мм, бидејќи на рачно изработени.ако вашите нозе се тесни и тенка,ве молиме изберете помала големина еден од вообичаената големина;Ако вашите нозе се на масти и широк,ве молиме изберете поголем од вообичаеното...

Lsewilly Зима Есен нови странични ципове ботуши до коляното дамски обикновена Спайк токчета мода комфорт ботуши до коляното размер 34-45 MY052

BGN 56.00 105.58

Lsewilly Зима, Есен Нова Страна Патент Коленото Чизми Жените Цврсти Бои Скок Потпетици Мода Удобност Коленото Чизми големина 3445 MY052 Нашата продавница главно се турка национален стил, нашите производи се од врвен квалитет, во модерен стил, со висок квалитет и ниска во цената...

JIANBUDAN луксозни еластични ботуши на висок ток удобни дамски ежедневни ботуши до коляното секси тънки ботуши на висок ток размера на 35-46

BGN 41.00 44.78

опис на производот100% квалитет на производитеБренд : JIANBUDANИме : удобни чизми сексиГорниот материјал : висок квалитет фланеленЧевли единствен материјал : гумен ѓонБоја : црна, светло сива жолтаПета високо : за 8cmЦевка висина : околу 54cmЦевка обем : за 34cmСтил : случајни / сексиОблечен во стилот : По алкохолГолемина : 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43 44 45 46НИ / 4.5 = 34 = Внатре околу 22 cmНИ / 5 = 35 = Внатре за 22.5 cmНИ / 5.5 = 36 = Внатре околу 23 смНИ / 6 = 37 = Внатре за 23.5 cmНИ / 6.5 = 38 = Внатре за 24 смНИ / 7 = 39 = Внатре за 24.5 cmНИ / 7.5 = 40 = Внатре за 25cmНИ / 8 = 41 = Внатре во врска беа 25,5 смНИ / 8.5 = 42 = Внатре за 26 смНИ / 9 = 43 = Внатре за 26.5 cmНИ / 9.5 = 44 = Внатре за 27cmНИ / 10 = 45 = Внатре за 27.5 cmНИ / 10.5=45= Внатре за 28cm

LLOPROST KE 2017 памук мода водоустойчив обувки за ски Дамски ботуши до коляното на плоски зимни ботуши, обувки на платформа размер 34-48 ML010

BGN 54.00 101.60

Ве молиме да се добие сини картони, а потоа купуваат чевлиLLOPROST KE 2017 Памук Мода Водоотпорни Чизми за Снег Жените Коленото Високи Чизми Станот на Зимски Чизми на Платформа Чевли Големина 3448 ML010Модата? Пријатна ?Висок квалитет? Ниска цена ? Дојде да ја посетите нашата продавница,вашиот секој барања ќе бидат satisifed...

ANMAIRON зимни топли дълги ботуши обувки жена кръг на пръсти с цип над коляното ботуши за жени голям размер 34-43 черни западните ботуши

BGN 75.00 145.17

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате било каков проблем со големината, pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!Нашиот производ големина стандард=CN34=220mm(боси нозе должина)=CN35=225mm(боси нозе должина)=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)=CN38=240mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN40=250mm(боси нозе должина)=CN41=255mm(боси нозе должина)=CN42=260mm(боси нозе должина)=CN43=265mm(боси нозе должина)Производи ПокажеВе молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилении се нашата ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адресата што ја потврдисо Зачувам.Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail, и ЕМС / DHL / UPS / ТНТ / Федекс се достапни ако барањето целпристигнување во 39 работни дена, но ќе треба да плати littie превозот цена.Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се вратитоа во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата...

Lsewilly Flock кожа стягам жени ресни плосък токчета дълги ботуши Жена пролет есен пискюл коляното ботуши плюс размер AA224

BGN 39.00 73.28

Pls добиете сини картони прв и цел на чевли, тогаш!Нашата продавница главно се турка национален стил, нашите производи се од врвен квалитет, во модерен стил, со висок квалитет и ниска во цената...

QUTAA елегантна Секси изкуствена кожа, Дамски обувки Остри пръсти на тънък висок ток ботильоны жени мотоциклет размера на обувката 34-43

BGN 44.00 83.86

НИ Големина 3=Нога должина 22 cm=Кина големина 34 НИ Големина 4=Нога должина 22.5 cm=Кина Големина 35 НИ Големина 5=Нога должина 23 см=Кина Големина 36 НИ Големина 6=Нога должина 23.5 cm=Кина Големина 37 НАС Големина 7=Нога должина од 24 см =Кина Големина 38 НИ Size 8=Нога должина 24.5 cm=Кина Големина 39 НАС Големина 9=Нога должина 25 см=Кина Големина 40 НАС Големина 10=Нога должина беа 25,5 cm=Кина Големина 41 НАС Големина 11=Нога должина од 26 cm=Кина Големина 42 НИ Size 12=Нога должина 26.5 cm=Кина Големина 43 НИ Големина 13=Нога должина 27 cm=Кина Големина 44 НИ Големина 14=Нога должина 27.5 cm=Кина Големина 45 НИ Големина 15=Нога должина од 28 cm=Кина Големина 46 Големина мерење т åke Кина s ize 36 Како стојат мерење на мало отстапување е нормалноГенерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

EGONERY жени снегоходки 2017 Зима нов случайни топло нисък ток отвън обувки за разходка през цялата чорап добро качество на марката дамски ботуши

BGN 48.00 92.80

Saled Големина Водич ќе Choost големината тоа е САД големина, не велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да го потврдите...

Slim 12 44 Over The Knee Секси Thigh High Ботуши For Plus Size Women Height Increased Suede Leopard-Print Stretch Red Low Heel

BGN 73.00 114.35

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : Краток КадифенПета Висина : 3cm / 1.2 инченВратило : 61cm / 24.0 инченОбемот : 36cm / 14.2 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

Първоначалното намерение секси женски ботильоны Остър чорап метални тънки токчета ботуши елегантни 6 цвята обувки жена, плюс размерът на САЩ 4-10. 5

BGN 88.00 97.58

Оригиналната Намера Секси Жени Глуждот Чизми Посочи Пети Метал Тенки Потпетици Чизми Домот 6 Бои Чевли Плус НИ Големина 410.5...

Ботильоны Модни дамски ботуши есен-зима ботуши кожени ботуши с цип скрит ток дамски Обувки

BGN 41.58

Глуждот Чизми Мода жена чизми за Есен Зима Чизми кожени чевли zip Скриени Пета Чевли за жениИспорака1·Пратката Кина Пост / МСМ / DHL / ФЕДЕКС.2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на3·Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.Плаќање1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T / T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Повратни информации1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.Контактирајте Со Нас1·Вашето пребарување се добредојдени тука.2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или Email.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

Пролет есен зима Женски ботильоны квадратни високи токчета за дамски къси ботуши обувки с високо качество, плюс размерът диапазон 34-40. 41. 42. 43 botas

BGN 44.00 46.05

Производи Детали Пета Висина + Висина Зголемување : 8 СМ Платформа : 2.5 cm Цевка висина : 12.5 cm Цевката турнеја : 28cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

MARK KING Women Motorcycle Ботуши New Female Spring and Autumn Fashion Woman ' s Martin Ботуши Плосък Vintage Buckle Ежедневни Дамски Ботуши

BGN 12.00 18.90

LIN КРАЛОТ Жените Мотоцикл Нови Чизми Женски Пролет и Есен Мода Жената Мартин Рамни Чизми Гроздобер Тока Секојдневен Дама Чизми Добредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопингЗабелешка за чевлиРазлични фабрика и различни производство серија имаат различни НАС големинаНие брод чевли accoring да Eur големинаКако да се избере големина ?тоа не е стандард НАС големинаве молиме изберете големина според вашиот Евра големина,Нозе должина или Чевли внатре должина.ние брод според Евра големина или Нозете должина .На пример : ако изберете НИ 4.5, ќе испрати Еур 35.Тоа доаѓа со 22.5 cm insole должина.pls дозволете 0.51 инч се разликува поради прирачник за мерење(1 инч=2.54 см)За Ова чевли петицата е околу 3 CM платформа е околу 1 CM

Sorbern Black Front Straps Open-Toe Spring Style Shoes Woman High Heels Back Zipper Cross Strap Pumps Shoes 2018 Women Custom

BGN 112.00 124.80

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред целСкенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

XiaGuoCai марка дамски зимни обувки топли дамски ботуши с кожа високо качество снегоходки стягам Женски ботильоны Botas обувки

BGN 31.00 60.77

Како да се избере правилната големина на : 1, Нашите големината не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на нога должина!2...