• Ново
Prova Perfetto Ретро Стила На Жените Къси Ботуши Дебело Дъно Пълен Нитове Мартин Обувки Femmions Коровья Кожа Мотоциклетни Ботуши

Prova Perfetto Ретро Стила На Жените Къси Ботуши Дебело Дъно Пълен Нитове Мартин Обувки Femmions Коровья Кожа Мотоциклетни Ботуши

BGN 170.00
BGN 212.80
-20 %
В магазина

Брой продукти


добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавница
pls контактирајте со нас
пред да се купи : прашање за големина ,цена , превозот надомест ,превозот време ,итн
по купување и плаќање : за испорака датум , поривот да се превозот ,чевли на патот
по добие чевли : големина на проблемот ,квалитет проблем ,итн
без оглед на прашањето ,pls контактирајте со нас да се добие одговор
без оглед на проблемот ,pls контакт со нас и да ни даде можност да реши за у
ви благодариме и сакаат u среќен шопинг Prova Perfetto Ретро Стил на Жените Кратки Чизми Дебело Дно Целосна Занитвам Мартин Чевли Femmions Кравја Кожа Мотоцикл Чизми број на модел : PP229 материјал : кравја кожа внатрешноста : pigskin боја : црна, кафеава големина : 34-41 EU

Подробности

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Вид На Шипове:
Апартамент с
Номер На Модела:
РР229
Сезон:
Зима
Вид На Обувката:
Мотоциклетни ботуши
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Височина На Платформата:
0-3см
Горния Материал:
естествена кожа
Материал На Вала:
естествена кожа
търговска марка:
Prova Perfetto
Петата Височина:
Нисък (1 см-3 см)
С Платформи:
ДА
is_handmade:
ДА
Елемент На Модата:
Спойка
Вид На Модела:
Твърд
Вал-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Височина На Обувката:
Глезен
Материал На Подметката На:
Дъвка
Материал Стелки:
свинска кожа
Топ-Естествена Кожа Тип:
Коровья Кожа
Хастар-Естествена Кожа Тип:
свинска кожа

Те също купуват с този продукт

Първоначалното намерение на нови елегантни дамски ботуши над коляното платформа тънки токчета ботуши черен бял син обувки най-секси жена на плюс размер

BGN 70.00 92.80

Новиот Елегантен Жени Над Коленото Чизми на Платформа Тенки Потпетици Црно Бела Сини Чевли Секси Жена Плус Големина...

G&Zaco Луксозни Зимни Ботуши От Телешка Кожа Дамски Цилиндрични Кожени Черни Водоустойчиви Ботуши От Естествена Кожа, Топли, Плоски Ботуши До Средата На Прасците

BGN 109.86

Големина информацииSize = Euro34=Russia33 34 =215220mm нога должинаSize = Euro35=CN5=Russian3435 =220225mm нога должинаSize = Euro36=CN6= Russian35= 226230mm нога должинаSize = Euro37=CN7= Russian36 =231235mm нога ле ngthSize = Euro38=CN8 = Russian37 =236240mm нога должинаSize = Euro39=CN9 = Russian38 =241245mm нога должинаSize = Euro40=CN10 = Russian39 =246250mm нога должинаSize = Euro41=CN11 = Russian40 =251255mm нога должина1.)Нашите Shos се Евра големина или CN големина,Th e Евра големина иста со CN siz e! Затоа таквите, ако цел =Euro40=CN10,ќе добиете големина од 40 10 чевли.Б Р И : G&ZACO LUXUR YГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ : COWSKINВНАТРЕ МАТЕРИЈАЛ : ДЕБЕЛА КАДИФЕНOUTSOLE МАТЕРИЈАЛ : TPR(НЕ СЕ ЛИЗГА ЕДИНСТВЕНА)

Asumer нови пристигане най-високо качество естествена кожа ботуши с дебели високи токчета над коляното високи жени мотоциклетни ботуши, зимни обувки

BGN 108.00 216.00

Добредојдовте На Asumer Чевли Продавница Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.5 8 9 9.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.5 9 10 10.5 11Нашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно...

2017 мода жените рокля ботуши 15 см вътрешен чорап Мартин ботуши Гладиатор пу ботуши 6 инча обтегач ботильоны плюс размер

BGN 102.00 128.00

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески...

LLOPROST KE Дамски ботуши над коляното 2017 топли зимни ботуши модерен фини обувки на висок ток, ботуши на платформа вечерно шоу обувки LYZ035

BGN 109.76

Ве молиме да се добие сини картони, а потоа купуваат чевлиЖените Висока Пета Над Коленото ЧизмиLLOPROST KE Жени Над Коленото Чизми 2017 Топла Зима Чизми Мода Тенка Висока Пета Чевли Платформа Чизми Вечер Шоу Чевли LYZ035Модата? Пријатна ?Висок квалитет? Ниска цена ? Дојде да ја посетите нашата продавница,вашиот секој барања ќе бидат satisifed...

QUTAA 2018 черен квадратен висок ток жена ПУ лачена кожа ботильоны Дамски обувки стягам дами мотоциклетни ботуши размер 34-43

BGN 43.00 81.98

НИ Големина 3=Нога должина 22 cm=Кина големина 34 НИ Големина 4=Нога должина 22.5 cm=Кина Големина 35НИ Големина 5=Нога должина 23 см=Кина Големина 36НИ Големина 6=Нога должина 23.5 cm=Кина Големина 37 НАС Големина 7=Нога должина од 24 см =Кина Големина 38 НИ Size 8=Нога должина 24.5 cm=Кина Големина 39 НАС Големина 9=Нога должина 25 см=Кина Големина 40 НАС Големина 10=Нога должина беа 25,5 cm=Кина Големина 41 НАС Големина 11=Нога должина од 26 cm=Кина Големина 42 НИ Size 12=Нога должина 26.5 cm=Кина Големина 43 НИ Големина 13=Нога должина 27 cm=Кина Големина 44 НИ Големина 14=Нога должина 27.5 cm=Кина Големина 45НИ Големина 15=Нога должина од 28 cm=Кина Големина 46Големина мерење т åke Кина s ize 36 Како св andard мерење на мало отстапување е нормалноГенерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

Stylesowner пролет лято выдалбливают дамски обувки плътен цвят естествена кожа назад голямо кръгло пръстен светкавица квадратен чорап къси ботуши

BGN 100.00 153.60

Stylesowner пролет лето шупливи од жените чевли солидна боја вистинска кожа назад голем круг прстен патент плоштадот toel кратки чизмиматеријал : крава патент кожавнатре : микрофиберпета : околу 3,5 смголемина : 3439 EU

класика кръгла чорап ботуши на платформа секси 20 см ултра високи тънки токчета ботуши плюс размера на дамски ботуши 8 инча ботильоны

BGN 114.00 142.40

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески...

QUTAA елегантна Секси изкуствена кожа, Дамски обувки Остри пръсти на тънък висок ток ботильоны жени мотоциклет размера на обувката 34-43

BGN 44.00 83.86

НИ Големина 3=Нога должина 22 cm=Кина големина 34 НИ Големина 4=Нога должина 22.5 cm=Кина Големина 35 НИ Големина 5=Нога должина 23 см=Кина Големина 36 НИ Големина 6=Нога должина 23.5 cm=Кина Големина 37 НАС Големина 7=Нога должина од 24 см =Кина Големина 38 НИ Size 8=Нога должина 24.5 cm=Кина Големина 39 НАС Големина 9=Нога должина 25 см=Кина Големина 40 НАС Големина 10=Нога должина беа 25,5 cm=Кина Големина 41 НАС Големина 11=Нога должина од 26 cm=Кина Големина 42 НИ Size 12=Нога должина 26.5 cm=Кина Големина 43 НИ Големина 13=Нога должина 27 cm=Кина Големина 44 НИ Големина 14=Нога должина 27.5 cm=Кина Големина 45 НИ Големина 15=Нога должина од 28 cm=Кина Големина 46 Големина мерење т åke Кина s ize 36 Како стојат мерење на мало отстапување е нормалноГенерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

20 см висок ток над коляното полюс танци ботуши черни бедрото високи ботуши фетиш 8 инча платформа високи токчета ботуши секси дамски високи ботуши

BGN 128.00 160.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески...

Пролет есен жените rainboots нова мода дъжд глезените 3 цвята гумени ботуши, обувки непромокаеми ботуши Риан

BGN 46.00 47.98

СоветиБоја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори,конечната боја ве молиме погледнете ги нашите actural стоки Внимание Забелешка За Клиентите на Сите Чевли Ние Испрати Без Кутија за Чевли,Ако Сакате Кутија за Чевли,можете Да Контактирате со НАС Плати За Eextra Пари (освен тенка висока пета чевли) ве Молиме, Изберете Ја Големината Според Вашите Нозе Должина,Ако се Меша Со Големина Слободни Да Контакт со Нас

ENMAYLA остър нос бели обувки жена на високи токчета клинове ботильоны за жени зимни обувки челси платформа къса обувки размер на 43

BGN 48.00 92.24

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина Било прашање pls контактирајте со нас! Производот Се ПокажеРазликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing позадина итн.ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас...

2018 Нов Плюс Голям Размер 32-42 Черно Кайсия Обтегач Мода Висок Ток Дамски Момиче Дама Зима Есен Дамски Ботуши X1657

BGN 60.00 100.77

Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ&ПОЛНА АДРЕСА ,вклучуваат земја, регион,град,улица, стан БР...

QPLYXCO 2017 нов голям размер 34-43 Русия жените зима топъл сняг къси ботуши дами сладък средата на прасците Botas жена чрез шнурове обувки FB41

BGN 23.00 24.00

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 18 / ЦенаСАД $ 24 / Цена15 усд / ЦенаСАД $ 23 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ

Sorbern Pink Women Pointed-Toe ботильоны за жени Lady Cross-tied 12 см метални високи токчета Секси Fetish Padlocks Lockable Ботуши

BGN 136.00 158.40

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп боја и мат стп боја на располагање.Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот...

15-18-20cm мода платформа леопардовые ботуши зима есен високите токчета-секси женски ботильоны класически официални къси ботуши

BGN 104.00 129.60

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески...