• Ново
Моден Дамски Портфейл Марка Е Просто Елегантен Изкуствена Кожа, Дамски Портфейл Женски Дълъг Чантата На Дама Голям Портфейл Съединител

Моден Дамски Портфейл Марка Е Просто Елегантен Изкуствена Кожа, Дамски Портфейл Женски Дълъг Чантата На Дама Голям Портфейл Съединител

BGN 12.00
BGN 15.81
-24 %
В магазина

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Подробности

търговска марка:
WEICHEN
Основен Материал:
PU
Пол:
Жени
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Hasp
Портфейли:
Портфейли На Съединителя
Дължина На Чантата:
Дълъг
Подкладочный Материал:
Изкуствена Кожа
Височина На Продукта:
9.8cm
Дължина На Продукта:
19cm
Тегло На Продукта:
0.172
Широчина На Елемента:
2cm
Състав На Материала:
PU
Номер На Модела:
А513-14
Интериор:
Вътрешно Отделение, Джоб За Монети,Отделение За Бележки,Държач За Снимки,С Държач За Карти
Тип Елемент:
Портфейл

Те също купуват с този продукт

Мъже, Жени Корейската Мода Платно Стари Ръчни Чанти За Пътуване Мобилен Мобилен Телефон На Колан, Чанта Чантата Пакет Поясная Чанта Мъжете Клатч

BGN 16.00 21.84

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено; Материјали : Платно(Висок Квалитет); Големина на : 20(W)*7(D)*14cm(H)(7.9*2.7*5.5") години; Тежина : 140g приближно; Боја : Црна, Сива, Кафе, Сина; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 13cm отстапување Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!!Повеќе Слики​

FoxTail & Лили Cow Leather Fashion Backpack Shoulder Bag Women Luxury Brand Designer естествена кожа ученически раници за момичета

BGN 81.00 159.62

Добредојдовте на нашата продавницаЗа повеќе кеси, кликнете тукаМожеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Кравја Кожа Мода Ранец Торба Жените Луксузен Бренд Дизајнер Вистинска Кожа Училишни Ранци за Девојки​Тип : Ранци / Рамо КесиМатеријал : Кравја Кожа / Вистинска КожаТежина : Околу 0.85 kgДимензии : Должина од 30 cm * Ширина 15 cm * Висина 32 смЗа КожаКожа ЗаштитаНашата ФабрикаСовети за Вас

Мечтата на Мара 2018 нитове нубук кожа дамска чанта мода шапки чанта Реколта чанта е по-голям Най-Дръжка за чанта на Мама

BGN 36.00 70.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 900 G Големина 43*34*14 cm Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Зелена Црвена Сива 4 Стил Бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Ipaid Телефон Чадор Паричникот итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Забелешка 2 ве Молиме Оставете 12 см разлики Поради прирачник за мерењеAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради упатствоЗа Плаќање 1...

мода злато Диамантени мини карта телефон пари притежателя чанти за дами сребърна чанта чанта клатч вечерна чанта в чантата си портфейли момиче

BGN 144.00 281.60

w Модата и луксузот 100% висок квалитет дијамантE vening торбаторба големина како што следи : length17cmxwidth11cmxheight5.5cm1...

INSTANTARTS Смешно 3D Animal French Bulldog Print Women Large Мъкна Bags Female Shopping Shoulder Bags Brand Travel Top-handle Bag

BGN 37.00 63.98

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

2017 мода самоличността на зайо жени чанта вечерни чанти-високо качество изкуствена кожа верига чанти за рамо малка чанта

BGN 32.00 37.84

големина : 20cm*20cm*10смДобредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво...

Жените червената партия вечерни чанти сребърна чанта дами клатчи партията на Портфейла в чантата на жената Messenger чанта за рамо с веригата

BGN 144.00 281.60

w Модата и луксузот 100% висок квалитет дијамантE vening торбаторба големина како што следи : length17cmxwidth11cmxheight5.5cm1...

Нов женски раница за пазаруване!Мода национална бродерия бродирана раница характеристики на етническа холщовая пътна чанта раница

BGN 30.00 31.98

Детали За ПроизводотЗабелешки : големината е за 30x26x15cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

FoxTail & Лили New Fashion Tassel Естествена Кожена Дамска Чанта Естествена Кожа Мъкна Чанти Луксозни Дизайнерски Чанти През Рамо Crossbody

BGN 86.00 107.81

Уживајте во Вашето Време во Нашата ПродавницаМожеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Нова Мода Tassel Вистинска Кожа Торба Жените Вистинска Кожа Tote Чанти Luxury Designer Рамо Crossbody КесиМатеријал : Кравја Кожа / Вистинска КожаТежина : Околу 0.92 KGДимензии : Должина 38* Ширина 14* Висина 28 СМБоја : Црна ; Светло Сино ; Портокал ; Жолта ; Црвена РозаКако да се ЦелИспоракаУслови за Продажба