• Ново
Мода жените рамото messenger чанта с високо качество ПУ дамска чанта на известната марка дизайнер на дамска чанта дамска чанта мъкна чанти

Мода жените рамото messenger чанта с високо качество ПУ дамска чанта на известната марка дизайнер на дамска чанта дамска чанта мъкна чанти

BGN 56.00
BGN 84.29
-34 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Размер:
24X18X15M
Тип Елемент:
Чанти
Интериор:
Интериорен Отделение, Карманн Мобилен Телефон,Интериорен Карманн Цип,Интериорен Джоб Шлица
Стил:
Модни модели
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип Чанти:
Чанта През Рамо
Тип На Затваряне:
Hasp
Видове чанти:
Чанта През Рамо И През Рамо
Украса:
Спойка, Бродерия
Твърдост:
Мек
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Вид На Модела:
Цвете
Основен Материал:
PU
Форма:
Двигатели
търговска марка:
ЯГЕЛИ
Случай:
Гъвкави
Номер На Модела:
PCW0005
Външен вид:
Няма
Цвят:
черен / бял

Те също купуват с този продукт

FORUDESIGNS кон жените НАЙ-Дръжка чанта стилен, високо качество на рамото чанта момичета женски марка дизайнер Bolsa Feminina

BGN 28.00 36.78

FORUDESIGNS Момчиња Drawstring Ранец Цртан филм Ninjago 3 D Модел String Торба Училишниот Ранец за Тинејџерски Момчиња Деца Drawstring Ba FORUDESIGNS Момчиња Drawstring Ранец Цртан филм Ninjago 3 D Модел String Торба Училишниот Ранец за Тинејџерски Момчиња Деца Drawstring Ba Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации.1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.

Мъже, Жени Корейската Мода Платно Стари Ръчни Чанти За Пътуване Мобилен Мобилен Телефон На Колан, Чанта Чантата Пакет Поясная Чанта Мъжете Клатч

BGN 16.00 21.84

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено; Материјали : Платно(Висок Квалитет); Големина на : 20(W)*7(D)*14cm(H)(7.9*2.7*5.5") години; Тежина : 140g приближно; Боја : Црна, Сива, Кафе, Сина; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 13cm отстапување Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!!Повеќе Слики​

децата училищни чанти за момичета Кожена раница жени момиче отдих пътна чанта марки бонбони цвят раници KL233

BGN 10.00 14.64

Материјал : стп кожа Големина на : 22* 26* 13 CMВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

Нова чанта дамска чанта майка чанта щампована мода 2 бр. / компл. кожени дамски чанти tide all-package match

BGN 49.00 60.80

Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена...

FoxTail & Лили Cow Leather Fashion Backpack Shoulder Bag Women Luxury Brand Designer естествена кожа ученически раници за момичета

BGN 81.00 159.62

Добредојдовте на нашата продавницаЗа повеќе кеси, кликнете тукаМожеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Кравја Кожа Мода Ранец Торба Жените Луксузен Бренд Дизајнер Вистинска Кожа Училишни Ранци за Девојки​Тип : Ранци / Рамо КесиМатеријал : Кравја Кожа / Вистинска КожаТежина : Околу 0.85 kgДимензии : Должина од 30 cm * Ширина 15 cm * Висина 32 смЗа КожаКожа ЗаштитаНашата ФабрикаСовети за Вас

5 бр./лот голяма риба чанта национален тенденция ръчно изработени от плат чанта чанта Чанта дамски мультяшная чанта много видове фантазии

BGN 39.00 43.20

Спецификации : Предмет Тип : ден канџите / торба10 бои : црвена роза / deep blue / длабоко зелена / зелена / портокал / виолетови / црвени / жолта / sky blue / длабока црвенаГлавен Материјал : памукстил : цртан филм рибаотворен режим : појас токиголеминадолжина : 27.5 cmширина : 19cmПакет листата : 5pcs бонбони боја памук ден канџите / рамо кесибродот на боја по случаен избор !Плаќање : Ние прифаќаме , ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Escow, Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : 1.Ние сме Кинески продавачот...

2017 Нов Класически Бостън Жени Меки Чанти От Естествена Кожа Дизайн Crossbody Чанта Vintage МОДА, СТИЛ Волска кожа Чанти

BGN 85.00 165.90

Нова Мода Жените Вистински Кожни Чанти Гроздобер Дизајн Crossbody Торба Европската & Американски Стил Totes Класичен Патна Торба МоделK8922 Тип Чанта;рамо гласник торба;Totes Главен МатеријалВистински Кравја Кожа За Обложување Полиестер Големина33*13*21cm Боја Црна Dark Blue Кафе Сива Беж Капацитет C се Одржи на Мобилен Телефон,Паричник, i Pad,Козметика итн...

INSTANTARTS Смешно 3D Animal French Bulldog Print Women Large Мъкна Bags Female Shopping Shoulder Bags Brand Travel Top-handle Bag

BGN 37.00 63.98

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

Нов женски раница за пазаруване!Мода национална бродерия бродирана раница характеристики на етническа холщовая пътна чанта раница

BGN 30.00 31.98

Детали За ПроизводотЗабелешки : големината е за 30x26x15cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

J. Куин Womens Портфейла естествена кожа клатч портфейли мозайка дамска чанта с модерен дизайн чантата 12 притежателя на карти портмоне с цип

BGN 50.00 71.97

Стоковните опис : Материјал : кожа CowhideБоја : седум боја (ленти), седум боја (квадрат), Седум боја (lingge)Спецификација : должина : 10 CM x максимална : 19.5 CMТежина : 0.16 KGВнатрешна структура : X12 картичка, X2, темно X2, патент слот x1 седум боја (ленти) седум боја модели (Плоштад) седум боја (Lingge)

Проста ивица линия тип Sqaure твърд калъф скоростна клатч Crystal вечерна чанта за жени партия сватба, сватбен, абитуриентски вечер

BGN 61.00 110.42

Едноставна Лента Линија Тип Sqaure тежок Случај Кутија Спојки Кристал Вечер Торба за Женска Партија, Свадба, Матурска БулчинскиОбјектотКристал СпојкиБојаИсто како фотоФункцијаКристал кутија спојкиКристал торба големина17*10.5*4cmКористат заКристал кеси за Матурска, Свадба, забава, ВечераГлавен материјалМетал хард случај со одделение А+ кристалноLinningСТП кожаПакет деталиПодарок кутија достапниСинџириЕдна долга рамо синџир внатреСтилRhinestine кристал кутија спојкиКвалитет100% КК поминеWorkshipРачно направена, highend qualityПретпазливост : Како за нашето сите кристално вечер чанти се 100% рачно изработени...

TANQU водоустойчива изкуствена изкуствена кожа дървен модел поставяне вътрешен джоб плюс комбинация дръжки за класически мини-чанти Obag

BGN 40.00 43.52

МОЖЕБИ КАКО ШТО СЕ : Име : дрво шема кожа вметнете+иста боја на кожа рачка комбинација За класичен / мини Obag...

Жените червената партия вечерни чанти сребърна чанта дами клатчи партията на Портфейла в чантата на жената Messenger чанта за рамо с веригата

BGN 144.00 281.60

w Модата и луксузот 100% висок квалитет дијамантE vening торбаторба големина како што следи : length17cmxwidth11cmxheight5.5cm1...