• Ново
Japen style cat print long women портфейла cartoon money чантата за момичета pu кожа на притежателя на картата дамска чанта организатор мрежи

Japen style cat print long women портфейла cartoon money чантата за момичета pu кожа на притежателя на картата дамска чанта организатор мрежи

BGN 15.00
BGN 21.70
-31 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип Елемент:
Портфейл
Интериор:
Вътрешно Отделение Държач За Снимки,Пух С Цип,Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Джоб С Цип,Джоб За Монети,Държач За Карти
търговска марка:
бентой
Дължина На Чантата:
Дълъг
Номер На Модела:
00285
Височина На Продукта:
9.8cm
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Hasp
Украса:
Мультяшная Печат
Дължина На Продукта:
19cm
Вид На Модела:
Карикатура
Състав На Материала:
Изкуствена кожа
Широчина На Елемента:
1.2cm
Тегло На Продукта:
187g
Портфейли:
Стандартни Портфейли
Стил:
Японски Стил
Основен Материал:
PU
Модел:
Портфейл Съединители, Портфейла На Жените Е Дълъг
Стил:
Мода, Карикатура, Корейски, Сладък, Япония
Характеристика:
Титуляр Визитка, Портфейли И Пари, Държач За Карти
Пол:
Жени, жени, дами, момичета
Материал:
Изкуствена кожа
Дизайн:
Дълъг Стил Портфейл
Функция:
Портфейл за монети, Carteira, портфейл carteira feminina
Размер:
19*9,8 см
ключова дума :
дамски портфейл портфейл

Те също купуват с този продукт

децата училищни чанти за момичета Кожена раница жени момиче отдих пътна чанта марки бонбони цвят раници KL233

BGN 10.00 14.64

Материјал : стп кожа Големина на : 22* 26* 13 CMВнатрешни работи : Како на сликатаНајдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

Мъже, Жени Корейската Мода Платно Стари Ръчни Чанти За Пътуване Мобилен Мобилен Телефон На Колан, Чанта Чантата Пакет Поясная Чанта Мъжете Клатч

BGN 16.00 21.84

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено; Материјали : Платно(Висок Квалитет); Големина на : 20(W)*7(D)*14cm(H)(7.9*2.7*5.5") години; Тежина : 140g приближно; Боја : Црна, Сива, Кафе, Сина; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 13cm отстапување Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!!Повеќе Слики​

FORUDESIGNS дамски чанти на екологично чисти хранителни чанти преносима холщовая чанта Space Star Printing Travel Shopping най-добрият подарък за многократна употреба

BGN 14.00 27.18

Добредојдовте на Цртан филм Светот , Тука можете да ги прилагодите на вашите омилени ликови ! ! !(Ве молиме контактирајте со насИме : Платно Шопинг Торба,Студент Рамо Кеси,Голем Капацитет Чанта Големина : 34*42 см ,Прашка 26 cm Функција : Еднократно, Свитлива, Преносни Пол : жените и девојките>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20" / 24" / 28" КУФЕР)[Контактирајте со нас] Пред да го купат>>> 1...

Проста ивица линия тип Sqaure твърд калъф скоростна клатч Crystal вечерна чанта за жени партия сватба, сватбен, абитуриентски вечер

BGN 61.00 110.42

Едноставна Лента Линија Тип Sqaure тежок Случај Кутија Спојки Кристал Вечер Торба за Женска Партија, Свадба, Матурска БулчинскиОбјектотКристал СпојкиБојаИсто како фотоФункцијаКристал кутија спојкиКристал торба големина17*10.5*4cmКористат заКристал кеси за Матурска, Свадба, забава, ВечераГлавен материјалМетал хард случај со одделение А+ кристалноLinningСТП кожаПакет деталиПодарок кутија достапниСинџириЕдна долга рамо синџир внатреСтилRhinestine кристал кутија спојкиКвалитет100% КК поминеWorkshipРачно направена, highend qualityПретпазливост : Како за нашето сите кристално вечер чанти се 100% рачно изработени...

Мечтата на Мара 2018 нитове нубук кожа дамска чанта мода шапки чанта Реколта чанта е по-голям Най-Дръжка за чанта на Мама

BGN 36.00 70.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 900 G Големина 43*34*14 cm Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Зелена Црвена Сива 4 Стил Бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Ipaid Телефон Чадор Паричникот итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Забелешка 2 ве Молиме Оставете 12 см разлики Поради прирачник за мерењеAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради упатствоЗа Плаќање 1...

5 бр./лот голяма риба чанта национален тенденция ръчно изработени от плат чанта чанта Чанта дамски мультяшная чанта много видове фантазии

BGN 39.00 43.20

Спецификации : Предмет Тип : ден канџите / торба10 бои : црвена роза / deep blue / длабоко зелена / зелена / портокал / виолетови / црвени / жолта / sky blue / длабока црвенаГлавен Материјал : памукстил : цртан филм рибаотворен режим : појас токиголеминадолжина : 27.5 cmширина : 19cmПакет листата : 5pcs бонбони боја памук ден канџите / рамо кесибродот на боја по случаен избор !Плаќање : Ние прифаќаме , ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Escow, Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!Превозот : 1.Ние сме Кинески продавачот...

INSTANTARTS Смешно 3D Animal French Bulldog Print Women Large Мъкна Bags Female Shopping Shoulder Bags Brand Travel Top-handle Bag

BGN 37.00 63.98

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...