• Ново
Пеперуда отпечатък върху стъклото и циферблата, Crystal деко златен пластинчатый корпус, PVC кожена каишка, Gerryda fashion woman дамски кварцови часовници, G787

Пеперуда отпечатък върху стъклото и циферблата, Crystal деко златен пластинчатый корпус, PVC кожена каишка, Gerryda fashion woman дамски кварцови часовници, G787

BGN 4.16
В магазина

Брой продукти


Објектот Спецификите
Предмет Тип : Кожа бенд часовници
Место на Потекло : Кина (Копно)
Dial прозорец Материјал Тип : Стакло
Движење : Кварц
Пол : дами
Состојба : Нова без ознаки
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : Кожа
Случај Материјал : Алуминиумски
Случај облик : Тркалезна
Бендот ширина : 20mm
Бендот должина : 21cm
Случај Dialmeter : 38 mm
Количина : 1 парче
Опис На Производот : Превозот Политика :
Обично,Ние ќе брод преку Сингапур пост или e-пакет за тежина под 2 KG и ако вашата нарачка над 2 KG ќе се користи EMS/DHL/ТНТ да се испрати.ве молиме овозможи 10-22days да се стигне и некои земји може да трае и подолго.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле на стоки во догледно време.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или помал данок врз увозот, ние ќе прогласи стоки како "подарок", со пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се случи на купувачот е задолжен
На Дознака :
Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услуга
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена, но не вклучуваат лични штета. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок.Ако неисправни сосема е наша грешка, ние ќе го плати превозот.Некои земји превозот бесплатно е многу скапо и некое време се направи нас не вреди да се плати за да се брод ги врати.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да ги испрати назад до нас.
2. Ако замени не се достапни, рефундирање ќе се направи за вас.
Повратни информации :
Вашиот задоволителен е клуч за нашиот успех во бизнисот.Ако сте задоволни со производи ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ,ако имате било каков проблем или не се задоволни со нив ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации ,ние ќе одговор во рок од 24 часа и да ја поправите проблем .
За нас :
Ние сме семејство во сопственост на бизнис се вклучат во производство/на големо и продажба.Нашето семејство може производство монистра и модни часовници во нашата фабрика.Ве молиме контактирајте со нас за фабрика цена, ако ви се веледрогерија.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови (понеделник до петок).
Нашите работно време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
търговска марка:
ГЕРРИДА
Форма На Корпуса:
Кръг
Широчина На Лентата:
18мм
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Характеристика:
водоустойчив
Пол:
Жени
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Номер На Модела:
787
Дължината На Лентата:
21см
Материал На Корпуса:
Сплав
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Тип Обков:
Кожен Кофа Разкриване На
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Диаметър На Циферблата:
38мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Широчина На Лентата:
18мм
Тип Обков:
Обтегач
Тип Елемент:
Ръчен часовник
Състояние:
Нов, без етикет
Тип Материал На Циферблата:
Месинг
На Дисплея На Циферблата:
Аналог

Те също купуват с този продукт

CHENXI розов циферблат дамски часовници 30 м водоустойчив ръчен часовник от неръждаема стомана, дамски кристали кварцевое рокля дамски часовници подарък часовник

BGN 16.00 31.34

Топла продаде Жените Луксузни Хривнија Фустан се Види, Сите од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Дијамант Дами Види,Жените Кристал ЧасовнициСпецификации : Бренд : CHENXI Monverment : Кварц Движење Пол : Жените се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види бенд должина Приближно : 20cm Види бенд Ширина Прибл : 1.4 cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 3.0 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 2.4 cm Види случај Дебелина Приближно : 1.0 cm Тежина : 62g Пакет : Едноставен PVC Кеса

2018 Нов Известна Марка Мъжки Сребро Кварцови Часовници Дамски Часовници Е От Неръждаема Стомана Relogio Ежедневни Мъжки Часовници Ръчни Часовници Гореща Разпродажба ?

BGN 7.98

Бесплатен Превозот 2018 Нови Познатиот Бренд Мажите Сребро Кварц Види Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Часовници Relogio Секојдневен Унисекс Часовник Рачен Часовник Топла Продажба Час Трговија На ГолемоИзвестување Пред Да Се Купи : 1.Сите се види на сите со висок квалитет на движење.многу часовници ние ќе се обезбеди половина година2 годишна гаранција.кога ќе се купи,секој проблем може да контактирате со нас,ние ќе се реши тоа за вас,она што ние чанта е најдобра услуга и вашиот задоволни.2.Сите стоки, сите со врвен квалитет,ако сакате слаб квалитет ниска цена се види што може да се купи од другите.она што ние чанта е само врвен квалитет.Бренд : 100% Сосема Нова Боја : Сребро Пол : Жените,Мажите Движење : Кварц Материјал : Кожа за на Рака бенд, од Легиран види плоча, Стакло види лицето Големина : бендот должина : 24cm бендот ширина : 2cm Го види плоча дијаметар : 4cm Пакување : OPP вреќа Тежина : 50g

Relogio feminino кварцов модерен часовник на жената луксозна марка естествена кожа розово злато квадратен циферблат на часовника дами relojes mujer

BGN 29.00 52.34

Опис : Види Случај Дијаметар : Прибл 2.7 cm (1.9") Ширина на Watchband : Прибл 1.8 cm (0.8") Должина на Види : Прибл 23cm (9.1") Тежина : Околу...

Мода елегантен розово злато часове жени луксозна марка SHENGKE дамски кварцов часовник жените рокля часовници Relogio Feminino Reloj Mujer

BGN 26.00 46.51

Моден Домот Зголеми Златни Часовници Жените Луксузен Бренд SHENGKE Дами Кварц Часовник Жените се Облекуваат Види Relogio Feminino Reloj Mujer

Спорт кожата на жената ръчен най-добрите кварцови часовници дамски RINNADY марка луксозни дами момичета ръчен часовник relogio feminino relojes mujer

BGN 6.37

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : ЖенитеДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

SK нови луксозни дамски часовник планински кристал, Роза Златна мрежа колан рокля часовници Shell циферблат кварцов часовник гривна ръчен часовник 2017

BGN 26.00 36.54

Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име shengke Род Жени Стил Мода & Секојдневен Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина од 18 cm Затворач Тип Кука Тока Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорни Dial Дијаметар од 30 мм Број на Модел на K0038 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 11 mm Случај Дебелина 9 mm

Творчески дамски часовници екология нередовен цветен дизайн кварцов часовник дамски дамски бамбукови ръчен часовник relogio feminino

BGN 23.00 25.01

цртан филмвиди; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварцвиди; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека; Класичен; Божиќ Подарок; домот; режим Карактеристики на Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Жените Бамбук Ръчен Часовник Свеж Цветен H Циферблат Дървени Кварцов Дамски Часовници От Топ Марка За Жените Спорт Дървени Часовници, Relojes

BGN 24.00 33.92

Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9.5 попуст...

Reloj Mujer OYW женски автоматични механични часовници с Кожена каишка дамски часовници модерен ръчен часовник рокля часовници дами Montre Femme

BGN 31.00 62.45

ОПИССпецификација На Опремата(За Кожа Бенд)Случај дијаметар(Приближно) : 3.7 cm 1.443 инченСлучај дебелина(Приближно) : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина(тока вклучени) : 23.5 cm 9.165 инченБендот ширина : 1.8 cm 0.702 инченБендот материјал : КожаБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даСпецификација На Опремата(За Челик Бенд)Случај дијаметар(Приближно) : 3.7 cm 1.443 инченСлучај дебелина(Приближно) : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина(тока вклучени) : 20cm 7.874 инченБендот ширина : 1.8 cm 0.702 инченБендот материјал : Нерѓосувачки ЧеликБендот Прилагодливи : никојОтпорност на вода : даКарактеристики1...

OLEVS бяла кожа дамски часовници луксозна марка кварцови часовници и ежедневни дамски часовници дамски часовници Montre Femme Relogio feminino 2018

BGN 63.95

OLEVS Бела Кожа Жените Часовници Луксузен Бренд Кварц Види Секојдневен Дами Часовници Жените Часовник Montre Femme Relogio feminino 2018УСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

CRRJU луксозни модни дамски часовник кварцов часовник гривна ръчен часовник гривна от неръждаема стомана, дамски часовници с подарък кутия

BGN 21.00 41.57

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express...

Луксозни JSDUN rose gold дамски часовници ултратънък Диамант вольфрамовая стомана, кварцов механизъм водоустойчив дамски часовник Relogio Feminino 2018 нова

BGN 30.00 60.16

Карактеристики : број на модел : JSDUN 6530 Watchbands : Волфрам челик Види стакло : Огледало:Синтетички SapphireВиди случај : Волфрам челик Водоотпорен : 30 Метар Отпорен на ВодаWatchcase дебелина : 7mm Види dial дијаметар:15mm Синџир должина:17cm тежина : 50g Карактеристики : Совети1...

Shengke Top е Марка дамски часовници прости луксозни часовници кварцови часовници дамски кожени ръчни часовници Relogio Feminino SK 2018 K0046

BGN 19.00 37.79

1.>Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела превозот информации за вашите нарачки детали десната страна .2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш кога ќе нарачки.3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи...