• Ново
Керамични мъжки часовници дамски часовници Япония кварцов час изискан модерен часовник гривна луксозни кристали подарък момичета кралската корона

Керамични мъжки часовници дамски часовници Япония кварцов час изискан модерен часовник гривна луксозни кристали подарък момичета кралската корона

BGN 115.00
BGN 135.28
-15 %
В магазина

Брой продукти


Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Вид На Материала На Лентата:
Керамични
търговска марка:
Royal Crown
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Материал На Корпуса:
Керамични
Характеристика:
водоустойчив
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Пол:
Жени
Широчина На Лентата:
16мм
Номер На Модела:
3821
Диаметър На Циферблата:
32 мм
Дебелина На Корпуса:
10мм
Движение:
Кварц
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Стил:
бизнес
Дължината На Лентата:
22cm
Голям Размер На Скалата:
40 мм

Те също купуват с този продукт

Жените Бамбук Ръчен Часовник Свеж Цветен H Циферблат Дървени Кварцов Дамски Часовници От Топ Марка За Жените Спорт Дървени Часовници, Relojes

BGN 24.00 33.92

Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9.5 попуст...

Луксозни DIGU марка дамски часовници 2018 Мода ежедневна елегантна керамика злато Кварцов ръчен часовник жени водоустойчив Relogio Feminino

BGN 24.00 46.40

Плаќање со confidence.................................................................................................. 1 Вашите пари се платени да Aliexpress.Aliexpress ќе ги задржи вашите пари util ќе го добиете вашиот парцела.2...

Женева ежедневни часовници на Мъже, Жени метална мрежа на часовника от неръждаема стомана 2017 нова мода облечи дамски кварцов часовник relogio feminino

BGN 6.00 7.65

Женева Секојдневен часовници Мажи Жени Метал Mesh Нерѓосувачки Челик види 2017 Нова Мода се Облекуваат жените кварц зглоб види relogio feminino Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : челик За пол : жените се Види движење : Кварц Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 22cm,дијаметар : 3.9 cm, бендот ширина : 1.9 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 58 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

Швейцарската модна марка AGELOCER Dress Gold кварцови часовници дамски часовници дамски Дама Кожена каишка за часовник Relogio Feminino Luxury

BGN 411.00 513.60

1.> Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и точна адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.Ако дестинацијата е во Бразил , ве молиме да ги доставите вашите CPF или CNPJ кога ќе ги нарачате.Ако дестинацијата е во руската Федерација , ве молиме да ги доставите вашата ЦЕЛОСНА ПРИМАЧОТ ИМЕ кога ќе ги нарачате.2.>Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Луксозни JSDUN rose gold дамски часовници ултратънък Диамант вольфрамовая стомана, кварцов механизъм водоустойчив дамски часовник Relogio Feminino 2018 нова

BGN 30.00 60.16

Карактеристики : број на модел : JSDUN 6530 Watchbands : Волфрам челик Види стакло : Огледало:Синтетички SapphireВиди случај : Волфрам челик Водоотпорен : 30 Метар Отпорен на ВодаWatchcase дебелина : 7mm Види dial дијаметар:15mm Синџир должина:17cm тежина : 50g Карактеристики : Совети1...

Alexis Женски Аналогови Кварцови Денонощно Japan Miyota Механизъм Кафяв Geninue Кожена Каишка Бял Циферблат Водоустойчив

BGN 42.00 52.80

Движење : Граѓанин 2035, Види Случај Материјал : не ' Рѓосувачки & Позлатен Лим со Нерѓосувачки & Позлатен Лим Види Случај Боја или Завршна обработка : PNP Сјајна Сребрена Боја на Рамки за да се Види Случај : Gunmetal Тон Рамки Види Случај Ширина : 29mm Види Случај Висина : 35mm Види Бенд Материјал : Кожа Види Бенд Боја или Завршна обработка : Браун Види Бенд Ширина : 16mm Види Бенд Прилагодливи : Од 150 милиметри за Да 190mm Бирате Боја : Бела Возење Извор : Копчето Батеријата Отпорен на Вода : Да

SKMEI Brand Fashion Ladies кварцов часовник рокля женски кожена каишка дамски часовници мода водоустойчив часовник 1281

BGN 21.00 27.41

SKMEI Бренд Модни Дами Кварц Види Облекуваат Жените Кожа за на Рака Жените Часовници Мода Водоотпорен Зглоб Часовници 1281Превозот И Предавање1...

WA233 луксозни златни дамски часовник гривна дами рокля часовник Кварцов часовник Rhinstone Кристал гривна Relogio Feminino

BGN 26.00 28.62

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.5 смБендот Должина : 6.5 смБендот Ширина : 4cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

Творчески дамски часовници екология нередовен цветен дизайн кварцов часовник дамски дамски бамбукови ръчен часовник relogio feminino

BGN 23.00 25.01

цртан филмвиди; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварцвиди; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека; Класичен; Божиќ Подарок; домот; режим Карактеристики на Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

MILER многоцветни римски цифри часовници дамски часовници кожени дамски часовници дамски часовници Часовници saat montre femme reloj mujer

BGN 7.00 7.98

MILER Multicolor Римски Numerals Види Жените Часовници, Кожа Дами Види Жените го Гледа Часовникот saat montre femme reloj mujerНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Пеперуда отпечатък върху стъклото и циферблата, Crystal деко златен пластинчатый корпус, PVC кожена каишка, Gerryda fashion woman дамски кварцови часовници, G787

BGN 4.16

Објектот СпецификитеПредмет Тип : Кожа бенд часовнициМесто на Потекло : Кина (Копно)Dial прозорец Материјал Тип : СтаклоДвижење : КварцПол : дамиСостојба : Нова без ознакиDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : КожаСлучај Материјал : АлуминиумскиСлучај облик : ТркалезнаБендот ширина : 20mmБендот должина : 21cmСлучај Dialmeter : 38 mmКоличина : 1 парчеОпис На Производот : Превозот Политика : Обично,Ние ќе брод преку Сингапур пост или eпакет за тежина под 2 KG и ако вашата нарачка над 2 KG ќе се користи EMS / DHL / ТНТ да се испрати.ве молиме овозможи 1022days да се стигне и некои земји може да трае и подолго.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле на стоки во догледно време.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или помал данок врз увозот, ние ќе прогласи стоки како "подарок", со пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се случи на купувачот е задолженНа Дознака : Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услугаПолитика На Враќање : 1...

Сакура весела Мис Кеке лепило 3d Айфеловата кула часовници жени, момичета часовници дамски дамска мода Montre Femme кожени ръчни часовници 1810

BGN 11.00 25.41

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Relogio feminino кварцов модерен часовник на жената луксозна марка естествена кожа розово злато квадратен циферблат на часовника дами relojes mujer

BGN 29.00 52.34

Опис : Види Случај Дијаметар : Прибл 2.7 cm (1.9") Ширина на Watchband : Прибл 1.8 cm (0.8") Должина на Види : Прибл...

DHL free 100 бр./лот, 2015Hot Sale New Arrival Fashion Geneva Diamond Women ' S Fashion Design Dial Кожена каишка аналогов кварцов часовник

BGN 264.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : исто како фотографии( ве Молиме наведете вашите бои кога ќе m åkeплаќањето, во спротивно, ќе се измеша сите в olors за вас...

Кварцов ръчен часовник САМ Hot 2017 relogio feminino нова мода Кожена каишка аналогов Кварцов часовник Vogue LEVERT DROPSHIP626

BGN 3.00 3.18

DIY Жешка! 2017 Нова Мода Кожа Бенд Аналогни Кварц Мода Зглоб Часовници Топла DropshipФункција : 100% сосема нов и висок квалитетКласичен изглед, оваа мода аналогни кварц зглоб види е специјално дизајнирана со метал случај и faux кожа бендДвижење : Кварц : БатеријаПол : ЖенитеДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 3.8 cm / 1.4" (Прибл.) Dial Дебелина : 0.8 cm / 0.3"(Прибл.)Бендот Материјал : Кожа FauxБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина1 X Види

Мъжете Момче Relojes Военни Армейските Спортни Часовници Кварцов Найлонов Ремък Relogio Лесно За Четене Часовник

BGN 3.00 3.28

100% Сосема Нов и висок квалитет.Функција : Класичен и Рекреација Зглоб Види!Погоден за МажиДобар избор за подарок или декорација.Мода и корисен додаток за да светли до вашиот изглед.Се користи за подарокдавање прилики : туризам, Спорт,Обука и др.Водоотпорен Функција : Нема прецизност водоотпорен функција, не се погодни за пливање, туш.Спецификација : Боја : Бела, Црна, Зелена, СинаСлучај Материјал : МеталБендот Материјали : Најлон1 инч =2.54 смСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57"Должина : 24cm / 9.44"(приближно) (Прилагодливи)Види Рака Ширина : 2cm / 0.78"Тежина : (Приближно)50gДвижење : КварцОбликот на Бирање : КругСтил : НеврзанПакетот вклучува : 1 x Зглоб Види

Класически дамски часовници са най-добрата марка на луксозни Кожена каишка механични часовници женски гривна мода скелет часовници, елегантни дамски часовници

BGN 64.00 124.80

Плаќање со confidence.................................................................................................. 1 Вашите пари се платени да Aliexpress.Aliexpress ќе ги задржи вашите пари, се додека не добиете вашиот парцела...