• Ново
Гореща Мода Марка Relogio Feminino Дата Ден Часовници Дамски Часовници Е От Неръждаема Стомана, Дамски Модни Ежедневни Часовници Кварцов Дамски Часовник

Гореща Мода Марка Relogio Feminino Дата Ден Часовници Дамски Часовници Е От Неръждаема Стомана, Дамски Модни Ежедневни Часовници Кварцов Дамски Часовник

BGN 26.00
BGN 46.51
-44 %
В магазина

Брой продукти


Опис : Види Случај Дијаметар : Прибл. 2.9 cm (1.4") Ширина на Watchband : Прибл. 1.9 cm (за 0,6") Должина на Види : Прибл. 22cm (8.6") Тежина : Околу. 56g (2.9 мл) Види Случај Материјал : Метал Watchband Материјали : Најлон Јапонија Движење : Кварц Батеријата 626 Отпорен на Вода до 30m : Ќе се спротивстави на влага и може да биде потопен, но не се за пливање. (2.54 см=1.00 инчен) Карактеристики : Датум Ден Како да го поставите времето? 1. Малку се повлече од watch круна и да се сврти надолу за да ги поставите Датумот или пак нагоре за да го поставите Ден. 2. Се повлече од круната повторно и да се сврти нагоре за да ги поставите Часот и Минутите. Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци 30 дена гаранција од испратено датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас

Подробности

Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Номер На Модела:
8804 мъжки часовник
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар, Пълен Календар,Автоматична Дата
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Диаметър На Циферблата:
29мм
търговска марка:
WWOOR
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Дебелина На Корпуса:
10мм
Широчина На Лентата:
15мм
Материал На Корпуса:
Сплав
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Дължината На Лентата:
20 см
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Адреса На Производителя:
произведено в Китай
Адрес На Търговеца:
Шенжен, Китай
Тип Елемент:
Ръчен часовник

Те също купуват с този продукт

2017 Нов известна марка сребро жените планински кристал часовник от неръждаема стомана луксозни часовници Кварцов мъжки часовник Relogio Feminino

BGN 6.00 7.33

2017 Нови познатиот бренд сребро Жените Кристал Часовници нерѓосувачки челик Луксузен часовник Кварц Жените Зглоб Часовници Relogio FemininoФункција : Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! ...

KING HOON Gold Watch дамски часовник модерни ежедневни кварцов часовник женски Стоманена гривна луксозни ръчни часовници Reloj Muje Montre Femme

BGN 21.00 34.88

КРАЛОТ HOON Види Жените се Зголеми Злато Водоотпорен Датум Часовници Кварц Дами Врвот Бренд на Луксузни Женски Зглоб Види Девојка Часовник Жените ВидиПлаќање Ние прифаќаме alipay тука...

Луксозна марка дамски часовници 2017 мода водоустойчив 3D пола гривна дамски Кварцов часовник Часовник жена saat Relogio Feminino

BGN 47.98

Луксузен Бренд Жените Часовници 2017 Мода Водоотпорен 3 D Здолниште Хривнија Дами Кварц Зглоб Види на Часовникот Жена saat Relogio Feminino Нагласи : М : N : види е многу модерен и добар квалитет види за девојки, еве линк од нашиот клиент е преглед на нашите види, еве го споделам со вас : https : / / mysku.ru / blog / aliexpress / 51066.htmlОпис : Бренд : М : N : Движење : Јапонски кварц движењеСлучај : Легура случајDial дијаметар : 40mmDial дебелина : 13mmРака должина : 240mmТабела пропусниот Опсег : 14mmОтпорност на вода : 3 БАНКОМАТПакетот Вклучува : Watch * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; Лекот се Покаже :

Нов Julius Lady женски пайети часовник 5 цвята драма мода Часовници Гривна кожена момиче, подарък за Рожден Ден, кутия

BGN 36.00 41.60

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

Луксозни Gogoey Марка Мода Цвете Кожени Часовници Дамски Ежедневни Планински Кристал Кварцов Мъжки Часовник Женски 120

BGN 5.00 5.46

ОПИС на Бренд gogoey Метал кожа Големинабирате : 3 cmБендот : 1.2*21 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате кутија,ве молиме да се купи ДОЛАРИ 1.1ПРЕВОЗОТ И Ракувањето со

Уилис марка спортни ръчни часовници жени, водоустойчиви часовници мода силиконови часовници мъжки ултра тънък бяха застреляни ръчни часовници Часовници

BGN 9.00 16.98

ВИЛИС Бренд Силикони Часовници Студент Жени Мажи Спорт Часовници Кварц Неколку Ултра Тенок Секојдневен Види водоотпорен Relojer FemininoОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : пластикаСлучај : Цврсти пластични случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:35mmВкупна должина : 230mm прибл.Макс Пулсот Големина : 190mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

DHL free, 100 бр./ лот, дами жените рокля кварцови часовници мода планински кристал, Златни мрежест каишка часовник жена Диамант гривна часовник

BGN 248.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : прикажува како фотографии· Совршен подарок за пријателите и децата.

2017 уникален пълен бамбук, дървени кварцови часовници дамски тънък гривна отделни стаи дамски Ръчни часовници красотата елегантен подарък 280901

BGN 32.00 53.31

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјали : ДрвоТока Тип : Хривнија ТокаСлучај Дијаметар : Прибл.3.7 смСлучај Дебелина : Прибл.1.1 cmБендот Ширина : Прибл.1.4 смБендот Должина : Околу.23.0 cm(2.54 см=1.00 инчи)Напомена : На часовникот е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистински Бамбус Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Дрвени ВидиПЛАЌАЊЕ1...

Горещи продажба мода ръчен часовник легированная стомана златни часовници мъжки самоличността на цифрови кварцови часовници дамски ежедневни часовници Баян бро?

BGN 8.00 14.40

sОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Прецизни кварц движење, за точно време на чување Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика...

2017 New CRRJU Golden New Clock gold Fashion Women watch full злато от неръждаема стомана, кварцов часовник Ръчен часовник златен часовник на жените

BGN 21.00 41.57

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express...

SKMEI мода жените цифрови часовници Спорт на открито часовници женски alarm clock Хроно календар ръчен часовник водоустойчив Relogio Feminino

BGN 18.00 22.83

SKMEI Мода Жените Дигитален часовник Отворено Спортски Часовници, Женски Аларм Chrono Календар рачни часовници Водоотпорен Relogio FemininoБренд Име : SKMEI 1334 Движење : Дигитални Пол : Жените Стил : Спортот & Fashion & Секојдневен Боја : Црвена, Црна, Сина Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал : СТП Dial Прозорец Материјал : Смола Затворач Тип : Тока Случај Дебелина : 13mm Бенд Ширина : 19mm Dial Дијаметар : 40mm Бенд Должина : 23.5 cm Тежина : 37g Функција : Водоотпорен,Назад Светлина, Календар,Аларм,Хронограф,12 / 24 ЧасаПревозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

Hot Dropship Luxury Brand Fashion Ladies Leather Crystal Diamond Кристал Watches Women Beauty Dress Кварцов Часовник Часовник

BGN 7.98

JIANGYUYAN Луксузен Бренд Модни Дами Кожа Кристал Дијамант Кристал Часовници Жените Убавина Фустан Кварц рачен часовник ЧасаКарактеристики : Едноставна Помине СкалаСјајна Целосна Кристал DialТече Монистра ДекорацијаЖените Мода Рачен ЧасовникДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиЗатворач Тип : ТокаФункција : Живот ВодоотпоренWatch Прозорец : HardlexБендот Должина : 24.5 cmБендот Ширина : 1.9 cmDial Дебелина : 1.14 cmDial Дијаметар : 4.34 cmНето Тежина : 0.052 KGПакување : 1x orignal бренд види

GEEKTHINK чешки стил луксозна марка кварцов часовник жени гривна дами ежедневното рокля стомана каишка часовници дамски момичета ръчен часовник

BGN 6.00 18.43

Убава, модерен и coloful дизајн Својот бенд може да се наведнуваат што го прави тоа е прилагодлив Бендот материјали : Челик со декорација монистра Случај материјал : Легиран Челик Бренд Име : GEEKTHINK Движење : Кварц Случај Дијаметар : 2.3 см Бенд Должина : 19.5 cm(внатрешниот круг) Број на Моделот : 9014 Затворач Тип : Флексибилни Бенд Нето тежина : 45gНие Брод на Светот од страна на Aliexpress Стандард за Испорака (Најчесто Бесплатно), освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење Registed Воздух mail,Може да биде секогаш следење онлајн , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од различни Земја зона и други фактори, како Царинска проверка , Времето, Локалните Пост работна ефикасност, тоа може да трае до 20 работни дена...

WoMaGe Нов Елегантен Стомана Корпус Лесен Циферблат Модерен Часовник На Жената Дами Wstches Многоцветен Лицето Кожена Каишка Рокля Кварцов Часовник

BGN 8.00 9.58

Пол : Жените Движење : Кварц се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Спорт Часовници Бенд Материјал : СТП Бенд Боја : Бела со Дијаметар од Прибл (cm) : 3.4 Случај Дебелина Приближно (cm) : 0.6 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 22 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 1.5 ве Молиме љубезно забелешка : ПодБира&Копчиња се за декорација само,без функција! бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

Нова мода часовници жените рокля дамски часовници гривна Montre Femme злато кварцов мъжки часовник Баян брой Саати

BGN 13.00 15.97

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

2017 нов горещ продават марка SOXY златни ръчен часовник прост стил дамски кварцов часовник моден дизайнер дамски часовници Horloge Dames

BGN 8.00 9.33

Оригиналниот часовник ја беше поттикната од желбата да се живее од аналоген живот Иако тоа нема да се брои вашиот чекори или да ги следи вашите калории, ние се надеваме едноставноста на дизајн инспирира урбани луѓе да се најде моменти на овластување и мир во нивните бурните секојдневниот живот.Целосна Наплата ако не ја добиете вашата целНаплата или да Чувате предмети што не се како што е опишаноAnswer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС...