• Ново
MILER многоцветни римски цифри часовници дамски часовници кожени дамски часовници дамски часовници Часовници saat montre femme reloj mujer

MILER многоцветни римски цифри часовници дамски часовници кожени дамски часовници дамски часовници Часовници saat montre femme reloj mujer

BGN 7.00
BGN 7.98
-12 %
В магазина

Брой продукти


MILER Multicolor Римски Numerals Види Жените Часовници, Кожа Дами Види Жените го Гледа Часовникот saat montre femme reloj mujer
Ние сме чесни продавачот на . Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Подробности

Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
Дамски модни часовници
Тип Обков:
Обтегач
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дължината На Лентата:
24см
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
търговска марка:
XIRHUA
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Широчина На Лентата:
22мм
Дебелина На Корпуса:
7мм
Характеристика:
Удароустойчив
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Диаметър На Циферблата:
45 мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Име:
часовници
Предмет на:
Дамски часовници
Стил:
Модни модели
Продукт:
reloj mujer
Пол:
дамски часовници
Цвят:
черното е бяло, червено кафяв
Подарък 1:
relogio feminino
Подарък 2:
часовници за жени
причина 1:
Парти
причина 2:
Фестивал

Те също купуват с този продукт

JULIUS Women Fashion часовник Кожена каишка тънък и елегантен подарък за свети Валентин Orologio Relojes De Mujer Clearance On Sale JA-869

BGN 42.00 77.26

ЈУЛИЈ Жените Мода Зглоб Часовници, Кожа за на Рака Тенок, Елегантен Подарок Божиќ Orologio Relojes Де Mujer Царинење На Продажба JA869 Бренд : Јулиј Модел : JA869 Серија : Истражуваат Серија Опис : Круг, големи рим број dadicate време лесно...

Женева ежедневни часовници на Мъже, Жени метална мрежа на часовника от неръждаема стомана 2017 нова мода облечи дамски кварцов часовник relogio feminino

BGN 6.00 7.65

Женева Секојдневен часовници Мажи Жени Метал Mesh Нерѓосувачки Челик види 2017 Нова Мода се Облекуваат жените кварц зглоб види relogio feminino Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : челик За пол : жените се Види движење : Кварц Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 22cm,дијаметар : 3.9 cm, бендот ширина : 1.9 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 58 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види Одржување

Спорт кожата на жената ръчен най-добрите кварцови часовници дамски RINNADY марка луксозни дами момичета ръчен часовник relogio feminino relojes mujer

BGN 6.37

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : ЖенитеДисплеј : АналогниСтил : НеврзанКарактеристики : Лесен За ЧитањеСлучај Материјал : МеталСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57" (Прибл.)Бендот Материјал : КожаБендот Должина : 23cm / 9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)Бендот Ширина : 2cm / 0.79" (Прибл.)Пакет Содржина : 1 X ВидиВремето за испорака е за 760 работни дена...

Изкуствена Кожа Кварцов Relojes Сплав Циферблат Relogio Карта На Света Печатни Унисекс Часовници Мъжки Дамски Ръчен Часовник

BGN 2.00 3.07

100% Сосема Нов и висок квалитет.Пакетот вклучува : 1 x Зглоб ВидиФункција : Класичен и модерен Зглоб Види!Погоден за Мажите и жените.Добар избор за подарок или декорација.Мода и корисен додаток за да светли до вашиот изглед.Се користи за подарокдавање прилики : туризам, свадба, надоместоци на вработените, итн.Водоотпорен Функција : Нема прецизност водоотпорен функција, не се погодни за пливање, туш.Спецификација : Боја : Бела, Црна, КафеаваСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Кожа Faux1 инч =2.54 смСлучај Дијаметар : 3.8 cm / 1.49"Случај Дебелина : 0.9 cm / 0.35"Бендот Должина : 24cm / 9.44"(приближно) (Прилагодливи)Тежина : 30gДвижење : КварцОбликот на Бирање : КругAnswer : ___________________________ Note : 1...

SINOBI Luxury Кристал Watch дамски часовник Diamond Refraction дамски часовници дамски часовници Clock montre femme relogio feminino

BGN 11.18

SINOBI Луксузни Кристал Види Жените Часовници Дијамант Рефракција на Жените Часовници Дами се Види на Часовникот montre femme relogio feminino Бренд : SINOBI Часовници категории : Жените се Види стил : мода секојдневен луксуз Тип : врвка за околу часовници,зглоб види,види,sinobi види,дијамант рефракција часовници,кристал види,дијамант часовници,рачни часовници за жени,часовници,види,жени часовници,женски рачни часовници,дами часовник,часовник,saat,montre femme,reloj mujer,relogio feminino,bayan kol saati,horloges vrouwen,orologi дона,relojes mujer,bayan saat,жените се види,женски час,часовнициженски,kol saati,жените часовници,sinobi види жените Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот да Бирате боја : Црна,бела Бенд, Бенд materal : Вистинска Кожа Затворач тип : Pin тока Бенд боја : Црна / бела Големина и тежина бенд lenght : 23 см Dial дијаметар : 4 cm Dial дебелина : 0.9 cm Бенд ширина : 2cm Види тежина : 40g Пакет 1 X види Водоотпорен опис 30m водоотпорен Пријатели повратни информации поубедливо, овој луксузен часовник ќе направи да се чувствувате задоволни! Драги пријатели, за да ви овозможи со висок квалитет и задоволување производи, е наша одговорност и обврска!

SK нови луксозни дамски часовник планински кристал, Роза Златна мрежа колан рокля часовници Shell циферблат кварцов часовник гривна ръчен часовник 2017

BGN 26.00 36.54

Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име shengke Род Жени Стил Мода & Секојдневен Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина од 18 cm Затворач Тип Кука Тока Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорни Dial Дијаметар од 30 мм Број на Модел на K0038 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 11 mm Случај Дебелина 9 mm

2017 Наскоро Проектирани Кварцови Ръчни Часовници Мода Жените Ивица Цветен Плат Кварцов Механизъм Циферблат Гривна Ръчни Часовници С Високо Качество На Совалка

BGN 3.00 3.94

Моден Жените Цветни Шари Крпа Кварц Dial Хривнија Рачен Часовник ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1 PCDial Прозорец Материјал : Минерално стаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Минерално СтаклоДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : НеврзанDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : КрпаДолжина : 33cm приблПропусниот опсег : 35mm приблГолемина : случај : 35*35*7mmВодоотпорен отпор : НикојБоја : Црна.Жешка Розова.СинаПакет Содржина : 1 PC Мода Жените Цветни Шари Крпа Кварц Dial Хривнија рачен часовник Види

DHL free 100 бр./лот, мъжки дамски модни Geneva Checkers изкуствена кожа кварцов аналогов часовник

BGN 232.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : исто како фотографии( ве Молиме наведете вашите бои кога ќе m åkeплаќањето, во спротивно, ќе се измеша сите в olors за вас...

Нов Череша Модел Дизайн На Дамска Мода Аналогов Кварцов Водоустойчив Ръчен Часовник Студентско Рокля Кварцови Часовници Reloj

BGN 8.00 12.78

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Вовед : Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање.Јапонски кварц движење, со аналогни екранотВисок Квалитет На Еколошки МатеријалиНа ВисокоОдделение Смола РакаДодава стилски допир на вашата облекаВи овозможува секогаш да бидете на времеГо прави одличен подарок за вашите пријатели,Деца.

Луксозни JSDUN rose gold дамски часовници ултратънък Диамант вольфрамовая стомана, кварцов механизъм водоустойчив дамски часовник Relogio Feminino 2018 нова

BGN 30.00 60.16

Карактеристики : број на модел : JSDUN 6530 Watchbands : Волфрам челик Види стакло : Огледало:Синтетички SapphireВиди случај : Волфрам челик Водоотпорен : 30 Метар Отпорен на ВодаWatchcase дебелина : 7mm Види dial дијаметар:15mm Синџир должина:17cm тежина : 50g Карактеристики : Совети1...

CRRJU луксозни модни дамски часовник кварцов часовник гривна ръчен часовник гривна от неръждаема стомана, дамски часовници с подарък кутия

BGN 21.00 41.57

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express...

2018 Нов Известна Марка Мъжки Сребро Кварцови Часовници Дамски Часовници Е От Неръждаема Стомана Relogio Ежедневни Мъжки Часовници Ръчни Часовници Гореща Разпродажба ?

BGN 7.98

Бесплатен Превозот 2018 Нови Познатиот Бренд Мажите Сребро Кварц Види Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Часовници Relogio Секојдневен Унисекс Часовник Рачен Часовник Топла Продажба Час Трговија На ГолемоИзвестување Пред Да Се Купи : 1.Сите се види на сите со висок квалитет на движење.многу часовници ние ќе се обезбеди половина година2 годишна гаранција.кога ќе се купи,секој проблем може да контактирате со нас,ние ќе се реши тоа за вас,она што ние чанта е најдобра услуга и вашиот задоволни.2.Сите стоки, сите со врвен квалитет,ако сакате слаб квалитет ниска цена се види што може да се купи од другите.она што ние чанта е само врвен квалитет.Бренд : 100% Сосема Нова Боја : Сребро Пол : Жените,Мажите Движење : Кварц Материјал : Кожа за на Рака бенд, од Легиран види плоча, Стакло види лицето Големина : бендот должина : 24cm бендот ширина : 2cm Го види плоча дијаметар : 4cm Пакување : OPP вреќа Тежина : 50g

Мъжете Момче Relojes Военни Армейските Спортни Часовници Кварцов Найлонов Ремък Relogio Лесно За Четене Часовник

BGN 3.00 3.28

100% Сосема Нов и висок квалитет.Функција : Класичен и Рекреација Зглоб Види!Погоден за МажиДобар избор за подарок или декорација.Мода и корисен додаток за да светли до вашиот изглед.Се користи за подарокдавање прилики : туризам, Спорт,Обука и др.Водоотпорен Функција : Нема прецизност водоотпорен функција, не се погодни за пливање, туш.Спецификација : Боја : Бела, Црна, Зелена, СинаСлучај Материјал : МеталБендот Материјали : Најлон1 инч =2.54 смСлучај Дијаметар : 4cm / 1.57"Должина : 24cm / 9.44"(приближно) (Прилагодливи)Види Рака Ширина : 2cm / 0.78"Тежина : (Приближно)50gДвижење : КварцОбликот на Бирање : КругСтил : НеврзанПакетот вклучува : 1 x Зглоб Види

SKMEI Brand Fashion Ladies кварцов часовник рокля женски кожена каишка дамски часовници мода водоустойчив часовник 1281

BGN 21.00 27.41

SKMEI Бренд Модни Дами Кварц Види Облекуваат Жените Кожа за на Рака Жените Часовници Мода Водоотпорен Зглоб Часовници 1281Превозот И Предавање1...

Shengke Top е Марка дамски часовници прости луксозни часовници кварцови часовници дамски кожени ръчни часовници Relogio Feminino SK 2018 K0046

BGN 19.00 37.79

1.>Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела превозот информации за вашите нарачки детали десната страна .2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш кога ќе нарачки.3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи...

Луксозни DIGU марка дамски часовници 2018 Мода ежедневна елегантна керамика злато Кварцов ръчен часовник жени водоустойчив Relogio Feminino

BGN 24.00 46.40

Плаќање со confidence.................................................................................................. 1 Вашите пари се платени да Aliexpress.Aliexpress ќе ги задржи вашите пари util ќе го добиете вашиот парцела.2...

WA233 луксозни златни дамски часовник гривна дами рокля часовник Кварцов часовник Rhinstone Кристал гривна Relogio Feminino

BGN 26.00 28.62

Опис : Стил : Жените Се ВидиДвижење : Увезени Кварц ДвижењеСлучај Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот каменWatch Прозорец : HardlexЗатворач Тип : Хривнија ТокаФункција : Живот Водоотпорен за Перењекапка & Врнежлив само.Големина на : Dial Дијаметар : 3.5 смБендот Должина : 6.5 смБендот Ширина : 4cmDial Дебелина : 0.5 cmПакет : 1 x Жените Кварц рачен часовник

Мис Кеке 3d глина Русия Червената Гвардия жена планински кристал Корея часовници Relogio Feminino дамски кварцов кожени ръчни часовници 1331

BGN 10.00 25.41

.Плаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

DHL free, 100 бр./ лот, най-ново перлен циферблат на часовника някъде часовници за жени дами Литър Stell колан кварцов часовник

BGN 312.00

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm· Види Појас : Кожа· Отпорен на вода : "Да, но ние не препорачуваме да пливаат со Watch· Бои : исто како фотографии( ве Молиме наведете вашите бои кога ќе m åkeплаќањето, во спротивно, ќе се измеша сите в olors за вас...