• Ново
BaoYaFang червени мъниста 8 см посочи toewedding обувки шаферка на булката парти рокля обувки жена жена Crystal помпи

BaoYaFang червени мъниста 8 см посочи toewedding обувки шаферка на булката парти рокля обувки жена жена Crystal помпи

BGN 74.00
BGN 78.40
-6 %
В магазина

Брой продукти


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$150
$119
$130
$129
$150
$140
$159
$135
wy-приклучок-крај

Подробности

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Тип Помпа:
Основни модели
Стил:
Модни модели
Случай:
Сватба
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Подкладочный Материал:
Синтетичен
С Платформи:
No
Материал Стелки:
PU
is_handmade:
ДА
Горния Материал:
Окото (въздушна мрежа)
Форма На Носа:
Остър Чорап
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Материал На Подметката На:
Дъвка
Номер На Модела:
2017217
Елемент На Модата:
Дребния
търговска марка:
баояфан
Сезон:
Пролет / Есен

Те също купуват с този продукт

LLOPROST KE Дамски обувки на висок ток базовия модел помпи Lady Sexy Остър чорап сватбени обувки с дебели токчета помпи обтегач обувки MY137

BGN 35.00 66.54

LLOPROST KE Жени Висока Пета Чевли Основниот Модел Пумпи Дама Секси Посочи Пети Свадба Чевли Дебели Потпетици Пумпи Тока Чевли MY137Модата? Пријатна ?Висок квалитет? Ниска цена ? Дојде да ја посетите нашата продавница,вашиот секој барања ќе бидат satisifed...

2018 Лятото горещо стил секси дамски обувки на нисък ток през цялата сандали ежедневни сребърни удобни сандали, чехли slippers

BGN 86.00 107.26

НИ големина ЕУ големина велика БРИТАНИЈА големина АУ големина CN големина Нога Должина(cm) Нога Должина(инчи) 3.5 33 1.5 2 32 21 8.25 44.5 34 22.5 2.53 33 21.5 8.5 5 35 3 3.5 34 22 8.75 5.5 36 3.5 4 35 22.5 8.75 6 36 4 4.5 36 23 9 6.57 37 4.55 55.5 37 23.5 9.25 7.5 38 5.5 6 38 24 9.5 8 39 6 6.5 39 24.5 9.75 8.5 39 6.5 7 40 25 9.75 9 40 7 7.5 41 25.5 10 9.510 41 7.58 88.5 42 26 10.25 10.5 42 8.5 9 43 26.5 10.5 11 43 9 9.5 44 27 10.75 11.5 43 9.5 10 45 27.5 10.75 12 44 10 10.5 46 28 11 12.5 45 10.5 11 47 28.5 11.25

Жените Закрит Елен Чехли Любителите На Памук Домашни Чехли Пол Плюшени Покрити С Обувки, Мъжки Pantoufle Cartoony Стил

BGN 14.00 27.66

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,такадека можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако ви сесе уште не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас!ако вашиот instep висока ,нога широк дебелината, ве молиме изберете голем една големина од големината во која што обично се носат чевли.Ние да се потрудиме да услуга на нашите клиенти, како што може.Ние ќе рефундирање на дека ако у врати предметите во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална sonditions.Ако објектите се оштетени или загуба,ние не ќе им даде u целосна наплата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот willbe одговорни за такси превозот да се врати на предметиРазликата во бојата можеби casued од некои други причини, како што се боја и рефлексија на светлината.Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере.За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете postive повратни информации и 5 ѕвезди, ако u сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако у имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе направиме се ourbest за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.

Първоначалното намерение на хладно женски помпи модни вериги платформа Peep Toe тънки токчета помпи популярни сини обувки жена размер САЩ 4-10. 5

BGN 97.00 139.18

Нови Кул Жените Пумпи Модна Платформа Синџири Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Пумпи Популарните Сини Чевли НАС Големина 410.5...

Остър Чорап Жени 2017 Като Мулета Цветни Бродирани Приплъзване Инструкция Голям Е Размерът На Черни Дами Красиви Обувки На Равна Подметка Ретро Принт

BGN 62.00 97.38

Горниот Материјал : Изшкуркан МикрофиберОбвивка Материјал : МикрофиберПета Висина : 2cm / 0.8 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

Нов дизайн в италиански обувки с подходящи торби комплект за парти Дамски обувки и чанта в тон, определени с диаманти doershow JK1-21

BGN 102.00 156.80

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата...

YAERNI Лято, Есен, мода цветен дизайн кръг чорап се смесват цвят плоски обувки реколта естествена кожа жени апартамент момиче мокасини A006

BGN 29.00 58.05

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа...

Първоначалното намерение Дамски обувки елегантен Остър чорап каишка на щиколотке пролет / есен стил помпи женски офис обувки на висок ток плюс размер

BGN 67.00 95.98

Нови Жените Чевли Домот Посочи Пети Глуждот рака Пролет / Есен Стил Пумпи Високи Потпетици Канцеларија Чевли Плус Големина...

INSTANTARTS стилни дамски обувки на платформа смесен цвят женски чрез шнурове, лозя плоски обувки ежедневни дамски апартаменти жена Zapatos Mujer

BGN 44.00 67.18

За Нас 01 Нашиот бренд е INSTANTARTS вашите сопствени дизајни, 03 Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises...

Слонова кост перли сватбена обувки, Дамска мода, ръчно изработени глезените във къс чорап сватбени апартамент обувки по поръчка плюс Размери на булката обувки

BGN 50.00 76.80

Модерен, стабилна, таписерииПодготвен во паркБрза испоракаРамно стапало, 3cm, 4.5 cm, 8.5 cmСтандардна големина на табелата : Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница самоВе молиме мерка гола нога должина и изберете големина од гола нога должинаОбувка Гола нога должина=220mm ( гола нога должина )=225mm ( гола нога должина )=230mm ( гола нога должина )=235mm ( гола нога должина )=240mm ( гола нога должина )=245mm ( гола нога должина )=250mm ( гола нога должина )=255mm ( гола нога должина )=260mm ( гола нога должина )=265mm ( гола нога должина )Оваа страница ги прикажува рамно стапало свадба чевли : Плаќање прифаќаме само Зачувам .Поради безбедносни причини ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

Луксозни ръчно изработени сребърни кристали и кристални сватбени обувки жена женски обувките на булката сватбени обувки на нисък и висок ток плюс размер

BGN 72.00

Модерен, стабилна, таписерииПодготвен во паркБрза испоракаобичај се направат различните потпетициСтандардна големина на табелата : Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница самоВе молиме мерка гола нога должина и изберете големина од гола нога должинаОбувка Гола нога должина=220mm ( гола нога должина )=225mm ( гола нога должина )=230mm ( гола нога должина )=235mm ( гола нога должина )=240mm ( гола нога должина )=245mm ( гола нога должина )=250mm ( гола нога должина )=255mm ( гола нога должина )=260mm ( гола нога должина )=265mm ( гола нога должина )Плаќање прифаќаме само Зачувам .Поради безбедносни причини ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

2018 нова Слама Рибарско обувки за жени мокасини парусиновые обувки бродирани фламинго ананас дамски Ежедневни обувки Slip on 35-40

BGN 25.00 35.70

ВНИМАНИЕ : ова чевли е една големина помала од стандардната големина, ве молиме изберете една големина поголем од вообичаениот големина.на пример : ако вашата вообичаена големина е 36, ве молиме изберете големина на 37 на овој чевли.ПлаќањеAliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T / T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот : ИспоракаНие се базирани во Кина, ние брод преку EПАКЕТ да се САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Франција, Германија, Австралија..и Кина пост воздух mail на други земји...

KUIDFAR женски апартаменти ново мокасини Дамски обувки от естествена кожа майка мокасини меки обувки жена мека подметка, балет апартаменти

BGN 15.00 19.01

KUIDFAR Женска Станови Нови Moccasins Жените Вистински Кожени Чевли Мајка Loafes Мека Чевли Жена Мека Единствена Балет Станови14339За Жените ГолеминаВе молиме изберете големина според нога должина (од пета до пети )!Друга земја различни материјали имаат различна големина стандард .Така и нашата НИ големина ,Европа големина може да имаат некои различни со твое.Pls мерка нога должина на прв, а потоа изберете големина соодветно.21.522cm нога должина =4.5 големина22.122.5 cm нога должина =5 size22.623cm нога должина =6 големина23.123.5 cm нога должина =6.5 големина23.624cm нога должина =7.5 големина24.124.5 cm нога должина =8.5 големина24.625cm нога должина =9 големина25.1беа 25,5 см нога должина =9.5 големина25.626cm нога должина =10 големина26.126.5 cm нога должина =10.5 големина26.627cm нога должина =12 големинаАко ногата големината е стандардна ,ве молиме изберете големина како погоре.Ако ногата големина е fatter од стандардните , ве молиме изберете поголем една големина ,Ако ногата големина е потенка отколку стандард , ве молиме, изберете ја помали еден големинаИспорака1·Пратката Кина Пост / МСМ / DHL / ФЕДЕКС.2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на3·Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.Плаќање1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T / T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Повратни информации1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.Контактирајте Со Нас1·Вашето пребарување се добредојдени тука.2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или Email.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

INSTANTARTS Сладко Хъски Monkey Panda Дамски обувки, маратонки за пролетта и лятото на Окото дишаща лека ежедневни Mujer Walk Zapato

BGN 30.00 43.18

За Плаќање и Испорака 01 во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

MARK KING Fashion Slim Women Swing Обувки Air Mesh Дишаща Wedges Plaftorm Shoes Lace Up Ankle Height Increase Shoes For Female

BGN 23.00 39.76

LIN КРАЛОТ Мода Тенок Жените Замав Чевли Воздух Мрежа Дише Оптоварување Plaftorm Чевли Чипка Глуждот Висина Зголеми Чевли За Жени Добредојдовте на нашиот магазин Уживајте во вашата шопингЗабелешка за чевли : Различни фабрика и различни производство серија имаат различни НАС големина,Ние брод чевли accoring да Eur големина.Како да се избере големина ?тоа не е стандард НАС големинаве молиме изберете големина според вашиот Евра големина,Нозе должина или Чевли внатре должина.ние брод според Евра големина или Нозете должина .На пример : ако изберете НИ 4.5, ќе испрати Еур 35.Тоа доаѓа со 22.5 cm insole должина.pls дозволете 0.51 инч се разликува поради прирачник за мерење(1 инч=2.54 см)

Първоначалното намерение на висококачествени Дамски обувки-лодка Секси Pointed-Toe Metal Thin Heels Pumps Ница Gold Silver Shoes Woman US Size 3-10. 5

BGN 85.00 94.38

Оригиналната Намера Висок квалитет на Жените Пумпи Секси Посочи Пети Метал Тенки Потпетици Пумпи Убаво Златни Сребрени Чевли Плус НИ Големина 310.5...