• Ново
YTO DFH8090 детайли на трактора, пълно ос капак спътници , номер на частта: 5137689/20

YTO DFH8090 детайли на трактора, пълно ос капак спътници , номер на частта: 5137689/20

BGN 284.64
В магазина

Брой продукти


За YITUO YTO DFH8090 трактор со мотор LR4105 T57 Part име :
Дел име : целосна сателитите кое го покрива оска
Дел број : 5137689/20

Подробности

Тип:
детайли на градински инструменти
Материал:
Высокоуглеродистая Стомана
търговска марка:
Агроталк
Номер На Модела:
5137689/20
is_customized:
No

Те също купуват с този продукт

15mmx20m 1500W 220V висококачествен и гъвкав Силикон нагревателен колан heat tracing belt Силиконов каучук тръбен нагревател, водоустойчив

BGN 255.98

Основна спецификација : demension : 15mm*20м напон : 220 V Моќност : 1500 WПосебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

10pk 1.8 mm x 85mm 18 точно-согнутая ръка хранене отглеждане гаваж реколта игла лекарство тръба на клетка за птици

BGN 72.00

Gavage / Култури Цевка За Хранење.Идеален За рака хранење муда или болни птици и за спроведување на итни интервенции.Може да се додадат на шприцеви за да се овозможи точни хранење.Вкупното Количество во пакет : 10 PCSСпецификација на пакет : Код OD Целокупната Должина Форма КОЛИЧИНА #18 1.8 MM 85 MM Свиткана 5 PCS #18 1.8 MM 85 MM Директно 5 PCS

Промишлен спринцовка 10 мл с пластмасова конична игла

BGN 16.00

Индустриски Шприц 10ml со пластични заострените Игла , се Користи само како мерење и издавање уред, нестерилни, никогаш не се за медицинска употреба.Шприц : 10mlЛуерзаклучување на СоветПластични Заострените Игла : 14 Gauge, 16 Gauge, 18 Gauge, 20 Gauge, 22 Gauge, 25 Gauge ФакултативнаСпецификација Табела на Заострените Игла Спецификација за Уметноста нема...

графитовая бластване тръба, дълга графитовая защитна тръба

BGN 19.01

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013start Isv Module Wrap7012end Isv Module Wrap7012Графит цевка, графит удар цевка, графит за заштита на цевка, долга графит цевка.Висок квалитет чиста графитОва е прилагодено на производот, цената не е достапен, ве молиме, известете го вашиот цртеж, за квалитетот што се бара, апликација, количина, тогаш може да се пресмета точната цена.СпецификацијаГолемина : по ваша цртањеМатеријал : графитБоја : црнаКвалитетот модели : Пакетот вклучува1 Xgraphite цевкаСликите се само за ваша референца, а не на реалните предмети :

Нов Третата Ръка Поялна Стойка Помага Да Стяга Хватката Клип Инструмент Стъкло Бижутер Лупа Лупа

BGN 18.19

2016 година Нови Трета Страна Лемење Железо Стојат Помагање на Менгеме менгеме на назад Клип Алатка Стакло Jeweler Loupe лупа Ако сакате поголем попуст ве Молиме кликнете》》

Висококачествено защитно латунная тел EMI / EMF / RF (50 mesh) 500mmX1000mmX2PCS stock supply

BGN 142.00 149.60

Дупка со големина 0.35 mm (50mesh) Месинг жица mesh / крпа 1000mm*1000mm акции снабдувањеДетали : име на Производ 50 Мрежа Молибден Жица Крпа Одделение H65(на месинг дел е 65%, цинк дел е 35%) Жица со Дијаметар 0.14 mm Отвор Големина 0.35 mm Мрежа од 50 мрежа / инчен Ткаење Шема обична Големина 1000mm X1000mm Месинг Карактеристики Голема цврстина, цврсто, отпорни на абразија...

Китай високо качество oem капак за мобилен телефон пластмасова форма

BGN 3.20

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот ...

1бр високо качество USB към видео изход AV кабел 5V външен източник на захранване вход FPV аксесоари

BGN 11.20

1pcs Висок квалитет на USB на AV Излезни Видео Кабел 5 V надворешно напојување текст FPV Додатоци Опис : Количеството : 1pcs Серво машки : Црвена линија : Аудио излез Бела линија : видео излез Црна линија : Земјата Серво женски : Црвена линија : 5 V позитивни текст Црна линија : негативни Совет : Овој USB кабел не само на видео и аудио излез AV, како и 5 V надворешно напојување на текст...

2017 нескользящий метален нож скалпел набор от инструменти, режещи инструменти за гравиране на плавателни съдове ножове + 6 бр. ножове мобилен телефон ПХБ направи си ?

BGN 2.00 3.38

Не се Лизга Метал Скалпел Нож Алатки за Полнење Гравирање Машина Занает ножеви + 6pcs Ножеви Мобилен Телефон PCB DIY Поправка на Рачни Алатки Објект големина : 146 MM*8ММ Боја : Сребро Користи : Cleanning стакло налепници, се сече на хартија / од пластика / текстил, дрво carvings, ракотворби, DIY домаќинство и така натаму...

Дозиращи спринцовки 3cc 3 мл пластмаса с кръгли

BGN 35.20

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаПрифатлива лепило и лемење паста издавање буриња !Компатибилен со EFD, Nordson, Techon, и PVA издавање шприцеви, совети и системи.Пакет на 3cc / 3ml Луер Заклучи навој издавање шприцеви со Круг капа.Пакет Се Вклучени : 50 PCS 3 ML / 3 CCLuer Заклучување шприц50 PCS ШапкаНавој Луер Lok центар држи игла од лизгање исклучите под висок притисокПластични хемиски отпорни барелВклучува навој совет капи за чување на материјалиОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...

26mmx5m 400W 220V висококачествено електрическо отопление Силикон нагревателен тръбопровод проследяване на колан Силиконов каучук тръби на нагревател водоустойчив

BGN 143.98

Основна спецификација : demension : 26mm*5m напон : 220 V Моќ : 400 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

Китай е производител на авточасти, автомобилни прес-форми

BGN 2.08

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот ...

QFP TQFP LQFP48 до конвертеру гнездо на горелката писател Программника DIP48 IC

BGN 21.89

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис QFP TQFP LQFP48 да DIP48 IC Програмер ПИСАТЕЛ РЕЖАЧ Адаптер Приклучок КонверторПроизвод ВоведУпотреба : Програмирање Блок , Тест Блок , за QFP48 на IC чип програмирање, тестирањеПрименливи Пакет : QFP48, PQFP48, TQFP48, 0.5 mm теренотТест Блок : QFT480.506Карактеристики : четири недели според чип секвенца доведува до сите игличкиГолеминаQFP48 DIP48 Програмирање Блок трансфер / тест седиште е погоден чип детални спецификации , како и приспособување на седиштето Димензии : Модел : QFP480.56Теренот (mm) : 0.5Pin : 48Чип големина : 7 * 9 За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

Точно Микрометрическая ръчно подрязване на слайда оптична платформата на x-axis cross slide Displacement платформа етап фина настройка

BGN 73.58

Карактеристики : 1 Користење на висока прецизност преминал ролери водич, може да се постигне со висока прецизност, мазна движење2...

Мухъл шприц стоманени механични плъзгачи 718h пластмаса за каси

BGN 1.60

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот...

10pk 1.2 mm x 55 12 направо извита ръка хранене отглеждане гаваж игла лекарство тръба на клетка на птица хранене на иглата

BGN 48.00

Gavage / Култури Цевка За Хранење.Идеален За рака хранење муда или болни птици и за спроведување на итни интервенции.Може да се додадат на шприцеви за да се овозможи точни хранење.Вкупното Количество во пакет : 10 PCSСпецификација на пакет : Код OD Целокупната Должина Форма КОЛИЧИНА #12 1.2 MM 55ММ, Свиткана 5 PCS #12 1.2 MM 55ММ Директно 5 PCS

Дозиращи спринцовки 3cc 3 мл пластмаса с кръгли бели 50 компл./лот

BGN 35.20

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаПрифатлива лепило и лемење паста издавање буриња !Компатибилен со EFD, Nordson, Techon, и PVA издавање шприцеви, совети и системи.Пакет на 3cc / 3ml Луер Заклучи навој издавање шприцеви со Круг капа.Пакет Се Вклучени : 50 PCS 3 ML / 3 CCLuer Заклучување шприц50 PCS ШапкаНавој Луер Lok центар држи игла од лизгање исклучите под висок притисокПластични хемиски отпорни барелВклучува навој совет капи за чување на материјалиОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...

Търговия на едро дозиращи спринцовки 5 мл/5 cc пластмаса с капак на върха 1000 компл./лот

BGN 316.80

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата5cc / 5ml издавање шприцеви со совет капи.Пакет Се Вклучени : 1000 PCS 5 ML / 5 CCLuer Заклучување шприц1000 PCS Црна ШапкаБез посебен пакетОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...

24 бр. / компл. 3-26 мм ER40 пружинен патронник патронник клас ААА 0.005 мм 5U точност за смилане на пробиване с CNC гравиране шпиндела на мотора

BGN 448.00 472.00

24 PCS / set 326mm ER40 Пролет Collet чак Одделение ААА 0.005 mm 5u Прецизност за CNC мелничката дупчење гравирање вретено моторПакетот вклучува : ER40 Пролет Collet чак 24 PCS(ER403мм, ER404mm, ER405мм, ER406mm, ER407mm, ER408мм, ER409mm, ER4010мм, ER4011mm, ER4012mm, ER4013mm, ER4014mm, ER4015mm, ER4016mm, ER4017mm, ER4018mm, ER4019mm, ER4020mm, ER4021mm, ER4022mm, ER4023mm, ER4024mm, ER4025мм, ER4026mm)Прецизност : Степен на ААА 0.005 mm 5uМатеријал : 65 Mn ЧеликПримена : Широко се користи во здодевни, мелничката, дупчење, прислушување, гравирање, ЦПУ и други обработкаОпшта спецификација : Како да го користите :

Дозиращи спринцовки 10cc 10 мл пластмаса с върха на червената капачка на нови

BGN 40.00

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаПрифатлива лепило и лемење паста издавање буриња !Компатибилен со EFD, Nordson, Techon, и PVA издавање шприцеви, совети и системи.Пакување од (10) 10cc / 10ml Луер Заклучи навој издавање шприцеви со совет капи.Пакет Се Вклучени : 50 PCS 10 ML / 10 CCLuer Заклучување шприц50 PCS Црвена ШапкаНавој Луер Lok центар држи игла од лизгање исклучите под висок притисокПластични хемиски отпорни барелВклучува навој совет капи за чување на материјалиОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...