• Ново
Регулируема пламък газова латунная горелка за изгарянето на тръби течност заваръчен горелка запалка спойка за златни и сребърни бижута, инструменти 16x268mm

Регулируема пламък газова латунная горелка за изгарянето на тръби течност заваръчен горелка запалка спойка за златни и сребърни бижута, инструменти 16x268mm

BGN 11.00
BGN 18.32
-40 %
В магазина

Брой продукти


Заварување се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 9.79 US$ 21.96 US$ 24.85 US$ 6.88 US$ 11.14 US$ 134.38
Прилагодливи Пламен Гас Месинг Пламеник Гори Цевка Џет Заварување Факел Полесни Лемење За злато сребрен накит алатки
Големина : 12x205mm, 16x268mm, 20x295mm
Пакет : 1pc гас факелотНад Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценета
Сега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др. Испраќање на екранот за нас, ќе добиете $2 купони.
Среќен Шопинг онлајн !
Топла Продажба се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 16.27 US$ 2.07 US$ 2.03 US$ 2.7 US$ 1.63 US$ 2.99

Подробности

Спецификация:
Small, Medium, Big
Тип:
Друго
търговска марка:
ГОКСАВИ
Номер На Модела:
bk-1068
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Тип:
Бижута инструменти
Перо:
добро качество , най-доброто обслужване , бърза доставка
Размер:
16x268mm
Тип1:
бижута, инструменти и оборудване
Тип 2:
Бижута инструменти
тип3:
инструменти и оборудване за производство на бижута
тип4:
бижута, инструменти и машини
тип5:
инструменти за изработка на бижута
тип6:
бижута инструменти

Те също купуват с този продукт

10pk 1.2 mm x 55 12 направо извита ръка хранене отглеждане гаваж игла лекарство тръба на клетка на птица хранене на иглата

BGN 48.00

Gavage / Култури Цевка За Хранење.Идеален За рака хранење муда или болни птици и за спроведување на итни интервенции.Може да се додадат на шприцеви за да се овозможи точни хранење.Вкупното Количество во пакет : 10 PCSСпецификација на пакет : Код OD Целокупната Должина Форма КОЛИЧИНА #12 1.2 MM 55ММ, Свиткана 5 PCS #12 1.2 MM 55ММ Директно 5 PCS

Kjd17 250V 16A IP55 Machine електромагнитен превключвател магнитен превключвател електромагнитен превключвател за Электроинструментального станкостроения

BGN 27.36

Модел : KJD17 ве Молиме наведете кои еден треба кога ќе нарачате 5pins ИЛИ 4pins? Прекинувач со рестартирајте и под напон за заштита на функцијата...

50 Бр 18 Габарит Тъпите Дозиращите Иглички И Капачки E-Cig Vape Лепило Лепило E6000

BGN 18.88

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаПакет се Вклучени : 50 PCS 18 G од 1,5 Инчен 50 PCS Црна Шапка 18 G Лумен 0.84 mm Надворешен Кол 1.27 mm Користите Овие да Рефил Вашиот Ecig Електронска Цигара Резервоарот Одлична за лепак, E6000 и многу други користи...

10 комплекти спринцовки Luer Lock 3 ml/3cc с тъп връх 25GA заполняющие игла 1.5и черна шапка

BGN 15.84

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата10sets 3ml / 3cc Луер Заклучи Шприцеви со 25 GA Искрен Совет се Пополни Игли 1.5"И црна шапкаПакетот вклучува : Шприц : 10 ml 10 парчеЛуер заклучи советиЦрна Шапка 10 парчеИгли : Луер заклучи центар25 Gauge 10 парчеBlountФлукс : 0.26 мм;Надворешниот дијаметар : 0.51 mmЦевки Должина : 1.5 "Овие шприцеви не може да се користи за инјектирање...

400 бр. / лот 1/4 W 20valuesX20pcs=400 бр. Металлопленочный резистор комплект 0R~100R резистор пакет 0.25 W 1% проби psck разнообразни Kit

BGN 8.80

400 PCS / број 1 / 4 W 20values X20pcs=400pcs Метал Филм Отпорник Комплет 0 R~100 R Отпорник Пакет 0.25 W 1% примероци psck Избрани за Полнење (секоја вредности е 20pcs)Вредностите како floows : (20 Values x20pcs )0 R 1 R 2.2 Р 3.3 Р 4.7 Р 5.1 Р 6.8 Р8.2 Р 10 R 15 R 20 R 30 R 33 R 36 R47 R 56 R 68 R 75 R 82 R 100 RАко било какви прашања или ви се Потребни други спецификации, ве молиме Email или Trade Manager за мене или Порака во редОваа продавница поддршка Меша Многу, Треба други производи, ве Молиме контактирајте ме.Ние се утврдува цена, количина, товарни цена.Јас ќе се направи нов налози завие.Тоа може да се спаси товар на трошоците за вас.(Итна потреба производи : изберете "DHL")(Другите се само поддршка на пратката од страна на "HK Пост Воздух Mail" и "Кина Пост Воздух Mail")Начин На Плаќање : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Превозот : 1.Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

10pk 2.0 mm x 90mm 20 направо извита ръка хранене отглеждане гаваж културна игла лекарство тръба на клетка за птици на мишката

BGN 73.60

Gavage / Култури Цевка За Хранење.Идеален За рака хранење муда или болни птици и за спроведување на итни интервенции.Може да се додадат на шприцеви за да се овозможи точни хранење.Вкупното Количество во пакет : 10 PCSСпецификација на пакет : Код OD Целокупната Должина Форма КОЛИЧИНА #20 2.0 MM 90 MM Свиткана 5 PCS #20 2.0 MM 90 MM Директно 5 PCS

графитовая бластване тръба, дълга графитовая защитна тръба

BGN 19.01

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013start Isv Module Wrap7012end Isv Module Wrap7012Графит цевка, графит удар цевка, графит за заштита на цевка, долга графит цевка.Висок квалитет чиста графитОва е прилагодено на производот, цената не е достапен, ве молиме, известете го вашиот цртеж, за квалитетот што се бара, апликација, количина, тогаш може да се пресмета точната цена.СпецификацијаГолемина : по ваша цртањеМатеријал : графитБоја : црнаКвалитетот модели : Пакетот вклучува1 Xgraphite цевкаСликите се само за ваша референца, а не на реалните предмети :

2 елемента авто фреон R134A H / L бързо прикачване адаптери климатик хладилен агент регулируем климатик колектор датчик за комплект

BGN 30.00 33.60

Карактеристики : 1.Цела црево врски на двата адаптери : 1 / 4" SAE машки одблесокот2.Се продава месинг метална конструкција3.Брза акција 6топка работеше4.безбеден дизајн за да се штити од повреди и загуба ладилниОсновни параметри : TEM# R134 A ККLHДЕТАЛИ : Сет од 2 боја кодирани брзи конекториСино, Ниски страна брз полнач / адаптер, 17mmЦрвена, Висока страна брз полнач / адаптер, 20mmПакет100% Сосема Нов1x Сина конектор / адаптер1 x Црвено конектор / адаптер

Безплатна доставка, 100 бр. гума / каучук / мъжки калъфи / гумена обвивка / гумена капачка / запушва / plug

BGN 1.60

5211478957240950 Наслов каталог 1 САД $ 8.90 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче метар метар парче парче парчеПроизвод воведМатеријал : ПВЦБоја : Црвена / Црна / Сина / транспарентенОтворот Големина : 1.536mmДолжина : 15 mm, 20 мм, 25 mm, 30 mmКатегории на производи : цевка фитинзи / транзиција зглобовите / жица, итн.Широко се користи во хидраулични цевка зглобовите, транзиција заеднички, цилиндар, вентил, прирабница и така натаму производ водоотпорен, dustproof и анти масло...

QFP TQFP LQFP48 до конвертеру гнездо на горелката писател Программника DIP48 IC

BGN 21.89

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис QFP TQFP LQFP48 да DIP48 IC Програмер ПИСАТЕЛ РЕЖАЧ Адаптер Приклучок КонверторПроизвод ВоведУпотреба : Програмирање Блок , Тест Блок , за QFP48 на IC чип програмирање, тестирањеПрименливи Пакет : QFP48, PQFP48, TQFP48, 0.5 mm теренотТест Блок : QFT480.506Карактеристики : четири недели според чип секвенца доведува до сите игличкиГолеминаQFP48 DIP48 Програмирање Блок трансфер / тест седиште е погоден чип детални спецификации , како и приспособување на седиштето Димензии : Модел : QFP480.56Теренот (mm) : 0.5Pin : 48Чип големина : 7 * 9 За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

Промишлен спринцовка 10 мл с пластмасова конична игла

BGN 16.00

Индустриски Шприц 10ml со пластични заострените Игла , се Користи само како мерење и издавање уред, нестерилни, никогаш не се за медицинска употреба.Шприц : 10mlЛуерзаклучување на СоветПластични Заострените Игла : 14 Gauge, 16 Gauge, 18 Gauge, 20 Gauge, 22 Gauge, 25 Gauge ФакултативнаСпецификација Табела на Заострените Игла Спецификација за Уметноста нема...

Търговия на едро дозиращи спринцовки 5 мл/5 cc пластмаса с капак на върха 1000 компл./лот

BGN 316.80

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата5cc / 5ml издавање шприцеви со совет капи.Пакет Се Вклучени : 1000 PCS 5 ML / 5 CCLuer Заклучување шприц1000 PCS Црна ШапкаБез посебен пакетОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...

Висококачествено защитно латунная тел EMI / EMF / RF (50 mesh) 500mmX1000mmX2PCS stock supply

BGN 142.00 149.60

Дупка со големина 0.35 mm (50mesh) Месинг жица mesh / крпа 1000mm*1000mm акции снабдувањеДетали : име на Производ 50 Мрежа Молибден Жица Крпа Одделение H65(на месинг дел е 65%, цинк дел е 35%) Жица со Дијаметар 0.14 mm Отвор Големина 0.35 mm Мрежа од 50 мрежа / инчен Ткаење Шема обична Големина 1000mm X1000mm Месинг Карактеристики Голема цврстина, цврсто, отпорни на абразија...

Дозиращи спринцовки 3cc 3 мл пластмаса с кръгли

BGN 35.20

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаПрифатлива лепило и лемење паста издавање буриња !Компатибилен со EFD, Nordson, Techon, и PVA издавање шприцеви, совети и системи.Пакет на 3cc / 3ml Луер Заклучи навој издавање шприцеви со Круг капа.Пакет Се Вклучени : 50 PCS 3 ML / 3 CCLuer Заклучување шприц50 PCS ШапкаНавој Луер Lok центар држи игла од лизгање исклучите под висок притисокПластични хемиски отпорни барелВклучува навој совет капи за чување на материјалиОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...

Дозиращи спринцовки 3cc 3 мл пластмаса с кръгли бели 50 компл./лот

BGN 35.20

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплатаПрифатлива лепило и лемење паста издавање буриња !Компатибилен со EFD, Nordson, Techon, и PVA издавање шприцеви, совети и системи.Пакет на 3cc / 3ml Луер Заклучи навој издавање шприцеви со Круг капа.Пакет Се Вклучени : 50 PCS 3 ML / 3 CCLuer Заклучување шприц50 PCS ШапкаНавој Луер Lok центар држи игла од лизгање исклучите под висок притисокПластични хемиски отпорни барелВклучува навој совет капи за чување на материјалиОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...

5cc спринцовка 18 Калибър син тъп дозирующая игла лепило лепило къна течност 1/2 тъп връх дозирующая игла

BGN 14.38

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата5cc шприц 18 мерач СИНА Тапи Издавање Игла Лепак Лепило Хена Течности 1 / 2" Тапи Совет Издавање Шприц Игли : 5ml Луерзаклучување Совет Игла : Луерзаклучување Центар 18 Gauge Тапи Лумен : 0.84 mm; Надвор кол : 1.26 мм Цевки должина : 0.5" Луер Заклучи совет капа за луер заклучување на шприцот во Рамките на пакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ 5 CC / 5 ml шприц 10 PCS 18 Gauge 10 PCS капа Овие шприцеви не за инјектирање...