• Ново
Висококачествено защитно латунная тел EMI / EMF / RF (50 mesh) 500mmX1000mmX2PCS stock supply

Висококачествено защитно латунная тел EMI / EMF / RF (50 mesh) 500mmX1000mmX2PCS stock supply

BGN 142.00
BGN 149.60
-5 %
В магазина

Брой продукти


Дупка со големина 0.35 mm (50mesh) Месинг жица mesh/крпа 1000mm*1000mm акции снабдување
Детали : име на Производ 50 Мрежа Молибден Жица Крпа Одделение H65(на месинг дел е 65%, цинк дел е 35%) Жица со Дијаметар 0.14 mm Отвор Големина 0.35 mm Мрежа од 50 мрежа/инчен Ткаење Шема обична Големина 1000mm X1000mm Месинг Карактеристики Голема цврстина, цврсто, отпорни на абразија. Дувачкиот Апликации на екранот филтер на рудникот, металургијата,градежништвото, медицински материјали, скрин филтер голем број на granule, прав, порцелан глина, стакло, порцелан печат, филтер liquide, филтер за гас, звучна изолација вредност на ѕид, ПРЕДВОДЕНА(Големи Електронски Дисплеј).
Слики :
Купување референтен стандард : 1. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за . Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. 2. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. 3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации. 1. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Превозот 1. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. 2. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days. во зависност од дестинацијата. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. 3. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Подробности

Цвят:
Жълт
търговска марка:
ОФОЛАН
Номер На Модела:
50 Mesh
Материал:
медна сплав
Тип:
Детайли Инструмент За Изграждане
Използването на:
Търговско Производство
is_customized:
Yes
Материал:
Латунная Метална Мрежа

Те също купуват с този продукт

10pk 1.2 mm x 55 12 направо извита ръка хранене отглеждане гаваж игла лекарство тръба на клетка на птица хранене на иглата

BGN 48.00

Gavage / Култури Цевка За Хранење.Идеален За рака хранење муда или болни птици и за спроведување на итни интервенции.Може да се додадат на шприцеви за да се овозможи точни хранење.Вкупното Количество во пакет : 10 PCSСпецификација на пакет : Код OD Целокупната Должина Форма КОЛИЧИНА #12 1.2 MM 55ММ, Свиткана 5 PCS #12 1.2 MM 55ММ Директно 5 PCS

графитовая бластване тръба, дълга графитовая защитна тръба

BGN 19.01

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013start Isv Module Wrap7012end Isv Module Wrap7012Графит цевка, графит удар цевка, графит за заштита на цевка, долга графит цевка.Висок квалитет чиста графитОва е прилагодено на производот, цената не е достапен, ве молиме, известете го вашиот цртеж, за квалитетот што се бара, апликација, количина, тогаш може да се пресмета точната цена.СпецификацијаГолемина : по ваша цртањеМатеријал : графитБоја : црнаКвалитетот модели : Пакетот вклучува1 Xgraphite цевкаСликите се само за ваша референца, а не на реалните предмети :

Китай високо качество oem капак за мобилен телефон пластмасова форма

BGN 3.20

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот ...

Ръчно трудна идея за почистване на тръби за премахване на чеп вътре и навън диаметър за PVC медни алуминиеви стоманени тръби

BGN 7.82

Погодни за сечење тешко акрилик цевка по надворешните кружни сечење филеChamfering по цевка дел во согласност со крути цевки за инсталација спецификација, ќе не доведе до остар раб да Пирс заптивка кога е вметната во заеднички

1бр високо качество USB към видео изход AV кабел 5V външен източник на захранване вход FPV аксесоари

BGN 11.20

1pcs Висок квалитет на USB на AV Излезни Видео Кабел 5 V надворешно напојување текст FPV Додатоци Опис : Количеството : 1pcs Серво машки : Црвена линија : Аудио излез Бела линија : видео излез Црна линија : Земјата Серво женски : Црвена линија : 5 V позитивни текст Црна линија : негативни Совет : Овој USB кабел не само на видео и аудио излез AV, како и 5 V надворешно напојување на текст...

Търговия на едро дозиращи спринцовки 5 мл/5 cc пластмаса с капак на върха 1000 компл./лот

BGN 316.80

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата5cc / 5ml издавање шприцеви со совет капи.Пакет Се Вклучени : 1000 PCS 5 ML / 5 CCLuer Заклучување шприц1000 PCS Црна ШапкаБез посебен пакетОвие се совршени за прецизност издавање, електроника, хобисти, накит, ракотворби, модел на одлучување...

15mmx20m 1500W 220V висококачествен и гъвкав Силикон нагревателен колан heat tracing belt Силиконов каучук тръбен нагревател, водоустойчив

BGN 255.98

Основна спецификација : demension : 15mm*20м напон : 220 V Моќност : 1500 WПосебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

400 бр. / лот 1/4 W 20valuesX20pcs=400 бр. Металлопленочный резистор комплект 0R~100R резистор пакет 0.25 W 1% проби psck разнообразни Kit

BGN 8.80

400 PCS / број 1 / 4 W 20values X20pcs=400pcs Метал Филм Отпорник Комплет 0 R~100 R Отпорник Пакет 0.25 W 1% примероци psck Избрани за Полнење (секоја вредности е 20pcs)Вредностите како floows : (20 Values x20pcs )0 R 1 R 2.2 Р 3.3 Р 4.7 Р 5.1 Р 6.8 Р8.2 Р 10 R 15 R 20 R 30 R 33 R 36 R47 R 56 R 68 R 75 R 82 R 100 RАко било какви прашања или ви се Потребни други спецификации, ве молиме Email или Trade Manager за мене или Порака во редОваа продавница поддршка Меша Многу, Треба други производи, ве Молиме контактирајте ме.Ние се утврдува цена, количина, товарни цена.Јас ќе се направи нов налози завие.Тоа може да се спаси товар на трошоците за вас.(Итна потреба производи : изберете "DHL")(Другите се само поддршка на пратката од страна на "HK Пост Воздух Mail" и "Кина Пост Воздух Mail")Начин На Плаќање : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Превозот : 1.Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

2 елемента авто фреон R134A H / L бързо прикачване адаптери климатик хладилен агент регулируем климатик колектор датчик за комплект

BGN 30.00 33.60

Карактеристики : 1.Цела црево врски на двата адаптери : 1 / 4" SAE машки одблесокот2.Се продава месинг метална конструкција3.Брза акција 6топка работеше4.безбеден дизајн за да се штити од повреди и загуба ладилниОсновни параметри : TEM# R134 A ККLHДЕТАЛИ : Сет од 2 боја кодирани брзи конекториСино, Ниски страна брз полнач / адаптер, 17mmЦрвена, Висока страна брз полнач / адаптер, 20mmПакет100% Сосема Нов1x Сина конектор / адаптер1 x Црвено конектор / адаптер

10cc/10 ml спринцовка 20 калибър син тъп дозирующая игла лепило залепваща къна течност 1/2 тъп връх дозирующая игла

BGN 15.84

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата10cc шприц 20 мерач СИНА Тапи Издавање Игла Лепак Лепило Хена Течности 1 / 2" Тапи Совет Издавање Шприц Игли : 10ml Луерзаклучување Совет Игла : Луерзаклучување Центар 20 Gauge Тапи Лумен : 0.6 mm; Надвор кол : 0.9 мм Цевки должина : 0.5" Луер Заклучи совет капа за луер заклучување на шприцот во Рамките на пакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ 10 CC / 10 ml шприц 10 PCS 20 Gauge 10 PCS капа Овие шприцеви не за инјектирање...

5cc спринцовка 18 Калибър син тъп дозирующая игла лепило лепило къна течност 1/2 тъп връх дозирующая игла

BGN 14.38

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата5cc шприц 18 мерач СИНА Тапи Издавање Игла Лепак Лепило Хена Течности 1 / 2" Тапи Совет Издавање Шприц Игли : 5ml Луерзаклучување Совет Игла : Луерзаклучување Центар 18 Gauge Тапи Лумен : 0.84 mm; Надвор кол : 1.26 мм Цевки должина : 0.5" Луер Заклучи совет капа за луер заклучување на шприцот во Рамките на пакетот вклучува : 10 КОМПЈУТЕРИ 5 CC / 5 ml шприц 10 PCS 18 Gauge 10 PCS капа Овие шприцеви не за инјектирање...

Безплатна доставка, 100 бр. гума / каучук / мъжки калъфи / гумена обвивка / гумена капачка / запушва / plug

BGN 1.60

5211478957240950 Наслов каталог 1 САД $ 8.90 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче метар метар парче парче парчеПроизвод воведМатеријал : ПВЦБоја : Црвена / Црна / Сина / транспарентенОтворот Големина : 1.536mmДолжина : 15 mm, 20 мм, 25 mm, 30 mmКатегории на производи : цевка фитинзи / транзиција зглобовите / жица, итн.Широко се користи во хидраулични цевка зглобовите, транзиција заеднички, цилиндар, вентил, прирабница и така натаму производ водоотпорен, dustproof и анти масло...

2017 нескользящий метален нож скалпел набор от инструменти, режещи инструменти за гравиране на плавателни съдове ножове + 6 бр. ножове мобилен телефон ПХБ направи си ?

BGN 2.00 3.38

Не се Лизга Метал Скалпел Нож Алатки за Полнење Гравирање Машина Занает ножеви + 6pcs Ножеви Мобилен Телефон PCB DIY Поправка на Рачни Алатки Објект големина : 146 MM*8ММ Боја : Сребро Користи : Cleanning стакло налепници, се сече на хартија / од пластика / текстил, дрво carvings, ракотворби, DIY домаќинство и така натаму...

26mmx5m 400W 220V висококачествено електрическо отопление Силикон нагревателен тръбопровод проследяване на колан Силиконов каучук тръби на нагревател водоустойчив

BGN 143.98

Основна спецификација : demension : 26mm*5m напон : 220 V Моќ : 400 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

10pk 2.0 mm x 90mm 20 направо извита ръка хранене отглеждане гаваж културна игла лекарство тръба на клетка за птици на мишката

BGN 73.60

Gavage / Култури Цевка За Хранење.Идеален За рака хранење муда или болни птици и за спроведување на итни интервенции.Може да се додадат на шприцеви за да се овозможи точни хранење.Вкупното Количество во пакет : 10 PCSСпецификација на пакет : Код OD Целокупната Должина Форма КОЛИЧИНА #20 2.0 MM 90 MM Свиткана 5 PCS #20 2.0 MM 90 MM Директно 5 PCS

10 комплекти спринцовки Luer Lock 3 ml/3cc с тъп връх 25GA заполняющие игла 1.5и черна шапка

BGN 15.84

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португалија, УнгаријаАзија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,ЈапонијаДруги : Нов Зеланд2,се Проценува превозот време : 1025 дена3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата10sets 3ml / 3cc Луер Заклучи Шприцеви со 25 GA Искрен Совет се Пополни Игли 1.5"И црна шапкаПакетот вклучува : Шприц : 10 ml 10 парчеЛуер заклучи советиЦрна Шапка 10 парчеИгли : Луер заклучи центар25 Gauge 10 парчеBlountФлукс : 0.26 мм;Надворешниот дијаметар : 0.51 mmЦевки Должина : 1.5 "Овие шприцеви не може да се користи за инјектирање...

Китай е производител на авточасти, автомобилни прес-форми

BGN 2.08

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот ...

QFP TQFP LQFP48 до конвертеру гнездо на горелката писател Программника DIP48 IC

BGN 21.89

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис QFP TQFP LQFP48 да DIP48 IC Програмер ПИСАТЕЛ РЕЖАЧ Адаптер Приклучок КонверторПроизвод ВоведУпотреба : Програмирање Блок , Тест Блок , за QFP48 на IC чип програмирање, тестирањеПрименливи Пакет : QFP48, PQFP48, TQFP48, 0.5 mm теренотТест Блок : QFT480.506Карактеристики : четири недели според чип секвенца доведува до сите игличкиГолеминаQFP48 DIP48 Програмирање Блок трансфер / тест седиште е погоден чип детални спецификации , како и приспособување на седиштето Димензии : Модел : QFP480.56Теренот (mm) : 0.5Pin : 48Чип големина : 7 * 9 За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

Поддръжката на лаптоп специални винтове 15 комплекти спецификации, само на 300 черни

BGN 15.68

Информација за производот : Име : завртка одржување лаптоп компјутер 15 спецификации поставите Боја : Црна број : 300pcsТрговија на големо лаптоп компјутер завртки, обезбедување на квалитет...

Точно Микрометрическая ръчно подрязване на слайда оптична платформата на x-axis cross slide Displacement платформа етап фина настройка

BGN 73.58

Карактеристики : 1 Користење на висока прецизност преминал ролери водич, може да се постигне со висока прецизност, мазна движење2...

Мухъл лечение на портативен машина EDM с голяма цена

BGN 3520.00

Калап за Обработка на Преносни EDM Машина Со Голема ЦенаСпецификација за SFX4000 : Калап за Обработка на Преносни EDM Машина Со Голема ЦенаТехничка Спецификација : Објект : SFX4000Влезен Напон : AC220 V±10%Влезна Моќност(W) : 3000 WElectrode Дијаметар(mm) : 2~24mmРаботната Течност : Допрете ВодаМакс Обработка дебелина од Вретено Серво(mm) : 80mmМакс Брзина на Обработка(mm / мин) : ≈2mm / минБруто Тежина : 24kgПрилагодлив На Струјата : Stepless На ВредностаПоставете Длабочина : Алармот Автоматски за Одредена ДлабочинаМоќ кутија големина(мм) : 420*220*370Пакување Големина(мм) : 525*325*460Шематски дијаграм на EDM машина за обработка метод : Преносни EDM машина применуваат магнетна база и крстот стојатза поддршка на главата, тоа може да биде поставен на било која позиција, и да се приспособатобработка на ветер сеопфатно.Прво на сите , нашиот производ ќе мора да одат преку темелна квалитетот испит процес да се осигура дека нашите уреди нема да имаат било каков проблем пред породувањето.Второ , на гарантниот период обично е околу една година и во рамките на овој временски период, доколку постојат било какви технички проблеми, ние ќе ги поправаат за слободни вклучувајќи го и нови делови кои се потребни за поправка.PS : ние ќе нуди бесплатна поправка само кога штети се предизвикани од технички недостатоци на самиот производ, а не човек направени грешки, имено, штети беа направени од страна на mishandling машина.

18 460mm Electric Book Cover Creasing Machine Creaser Scorer Perforator, Paper Dotted Line Cutting Machine 110V / 220V

BGN 264.00

Електрични Книга Покрие Creasing Машина, Хартија Точки Линија Машина за Сечење Спецификација : Напон : 110 V / 220 V максималната ширина на хартијата : 460mm На thickest сечење хартија : не повеќе од 500g листови Creasing ширина прилагодливи : 1.0 / 1.2 / 1.5 мм за опција Creasing точност : ± 0.1 mm Тежина : 11 KGR Работа на владата : creasing, испрекинатата линија за сечење функција.ПлаќањеАко сте од Бразил и избрав ПРОЗОРЦИ,FEDEX,DHL,TNT , мора да се обезбеди CPF број или CNPJ број ...

Повернутый компонент Филируя алуминий, CNC обработващ се грижи за Европа

BGN 160.00

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот...