• Ново
100mesh неръждаема стомана тъкани жично лист плат мрежест филтър 30 x 90 см лист Mayitr здрава филтър тел за филтриране на масло

100mesh неръждаема стомана тъкани жично лист плат мрежест филтър 30 x 90 см лист Mayitr здрава филтър тел за филтриране на масло

BGN 11.00
BGN 16.59
-34 %
В магазина

Брой продукти


HW0000338
Карактеристики :
Не-токсични, без мирис безопасни.
Нерѓосувачки челик мрежа, издржливи.
Отпорен на вода, носат отпорни, отпорни на киселина, висока темп отпорни и времето отпор.
Широко се користи во филтрирање масло, прашина, цемент, полен, мед итн.
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Нерѓосувачки челик
Mesh : 100
Димензии : Должина : 90cm/35.4" x Ширина : 30cm/11.8"
Боја : сребрена
Пакет : 1x филтрација жица
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Подробности

Материал:
неръждаема стомана
търговска марка:
Майитр
Тип:
Друго
Номер На Модела:
Филтър Тел
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

БЕНЗИНОВ ДВИГАТЕЛ G45L ЗА ZENOAH 4302 4310 41,5 КУБ. СМ-МОТОР 2 ЦИКЪЛА РАБОТИ КУСТОРЕЗ МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ ПРЪСКАЧКА ВИППЕР КРАЙНИЯ БЛОК

BGN 150.00 164.74

G45 L БЕНЗИНСКИ МОТОР ЗА ZENOAH 4302 4310 41.5 CC МОТОРНИ 2 ЦИКЛУС НАПОЈУВА BRUSHCUTTER ТРИМЕР SPRAYER WIPPER ЗАВРШИ ЕДИНИЦАОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ & КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% СОСЕМА НОВ , SAFETY ПАКЕТМОТОРОТ ТИП : 2 МОЗОЧЕН УДАР ,ПЕЈЦИЛИНДРИЧЕН,ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕЗАФАТНИНА 41.5 CC ,ГО ПОНЕСЕ X УДАР 40 X MM ,МАКС ИЗЛЕЗ (kw) : 1.2 KW ВО 7000 RPM , МАКС...

GX270 GOVERNOR GEAR SET ASSEMBLY FITS HONDA GX240 8HP 9HP ENGINE EC3800 3KW ГЕНЕРАТОР TIMING SPEED СКОРОСТИ РОД KIT

BGN 21.00 25.54

GX270 ГУВЕРНЕРОТ ОПРЕМА ОДГОВАРА НА ХОНДА GX240 4 УДАР МОТОРОТ НА МЕРЕЊЕТО НА БРЗИНАТА ОПРЕМА REPL # 16510ZL8000ОБЈЕКТОТ КОПЧЕ СПЕЦИФИКИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% СОСЕМА НОВ , НЕИСКОРИСТЕНИ.БРЗА ИСПОРАКА , ЌЕ БРОДОВИ НАДВОР РОК ОД 24 ЧАСА ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНААПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА НА ХОНДА GX240 270 , 8~9 HP МОТОРОТ И ПОВЕЌЕ E3800 СЕРИЈА 3 KW ГЕНЕРАТОРИ .КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ХОНДАPACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 X ГУВЕРНЕРОТ ОПРЕМА СОБРАНИЕ (КАКО PICTURS ОГЛАС)ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , НЕМА НЕШТО ПОВЕЌЕ & НЕМА НЕШТО ПОМАЛКУ,СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е : ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД...

IR пламък пожарникар сензор модулна такса 4-пинов дължина на вълната от 760 Нм-1100 Нм LM393

BGN 0.54

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис бранова Должина 760nm1100nm LM393 IR Пламен Оган Сензор Модул Одбор, 4pin Намена : за Сите видови на пламените јазици, пожарот извор откривање Модул карактеристики : 1, може да се открие пламен или бранова должина рок од 760 nm до 1100 nm спектар на извор на светлина, полесните пламен тест растојание од 80см, за поголем пламен, подалеку, на растојание тест 2, откривање агол од 60 степени или така, е особено чувствителен на пламен спектар 3, прилагодлива чувствителност (прикажани во сина боја дигитални potentiometer на вредноста) 4, на comparator повратен сигнал чисти, добри бранови, возење способност, отколку 15m A 5, со прилагодливи прецизност potentiometer чувствителност на вредноста 6, на работен напон од 3.3 V5 V 7, на излез форма : ДАЛИ дигитални префрлување излез (0 и 1) и АО аналогниот напонски излез 8, фиксен гром дупки за лесна инсталација 9, мали таблички PCB големина : 3.2 cm x 1.4 cm 10, користејќи широк напон comparator LM393 Модул за употреба : пламен сензор пламен најмногу сензитивна на обична светлина е исто така реакција, обично се користи како пламен аларм цели...

AC 110V / 220V 200-450 температура 60 W електрически поялник + 5шт поялник съвети за SMT SMD поялник преработка на ремонт

BGN 11.00 13.90

AC 110 V / 220 V 200450 Температура 60 W Електрични Лемење Железо + 5 PC Лемење Железо Совети За SMT SMD Лемење Rework Поправка Професионални Лемење Алатка е одлична за оловослободен лемење semiconductors.Прилагодлива температура контролирана лемење песна : 200450 °C (не е knob воланот на Електронски Лемење Пиштол за температура се прилагоди)Напон : AC 110 V 60 WLED индикатор кога температурата на Лемење Железо Пиштолот е во состојба на чекор до.Двојно моќ лемење песнаАЛИГАТОР КЛИП PLUG течењедоказ електричниот кабел100% нов бренд1pcs AC 110 V / 220 V 60 W Лемење Песна1pcs ЕУ Адаптер900 MТК : 1 PCS900 MTБ : 1 PCS900 MТ3 C : 1 PCS900 MTI : 1 PCS900 MТ2.4 D : 1 PCS

351 Anti-Виб буфер за партньор 350 352 370 371 390 420 резачка AV виброизолятор пружинен комплект комплект бензинови триони аксесоари

BGN 8.00 11.14

351 АнтиVib Баферот За Партнер 350 352 370 371 390 420 Пила AV Вибрации Isolator Пролет за полнење Бензин Видов ДодатоциКЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ : 3 ИЗВОРИ КОМПЛЕТ НАМЕСТЕНАПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА НА ПАРТНЕРОТ 351 352 370 371 390 420 & ПОВЕЌЕ ПИЛИКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ОЕМ ДЕЛ#(S) : 545006036PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 1 СЕТ X АнтиVib Бафер пролет комплет( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е : ***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ АКО ВАШИОТ МОТОР / ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД ...

VETUS BGA прецизна антистатични пинцети от неръждаема стомана SMD reworking запояване ръчни инструменти

BGN 8.62

VETBGA Прецизност ESD нерѓосувачки челик антистатички пинцети SMD reworking лемење рака алатки ФУНКЦИЈА : ОПСЕГ НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПИНЦЕТИ,ДИЗАЈНИРАНО за ДА се ЗАДОВОЛАТ ПОТРЕБИ НА ELECTRONNICS И ПРЕЦИЗНОСТ ИНЖЕНЕРИНГ INDOUSTRIES...

1 алуминиева сплав ситопечат печат Гумен дръжка ситопечат печат алуминиева сплав

BGN 45.00 47.84

1 M Алуминиум Легура Squeegee Рачкане вклучувајќи екран adhensive лента Предности : 1.Користете го овој Алуминиум Рачка за Да Инсталирате Гума.Тоа Може да се направи целосна употреба на четири Сечилото на гума...

10 бр подмяна на кустореза Стриммер машинка за подстригване на горивния маркуч тръба с филтър на резервоара за STIHL FS120 FS200 FS250 FS300

BGN 4.00 5.41

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^10 Компјутери Замена Strimmer Тример Четка Машина Гориво Цевка Цевка Со Резервоарот Филтер За STIHL FS120 FS200 FS250 FS300Хром Внатрешно Гориво ФилтерБоја : Како на сликата шоуСостојба : 100% Сосема НовКоличина : 1 компјутерМатеријал : Висок Квалитет На Хром ФинишГолемина : 8mm 5 / 16Карактеристики1.Вистински Стаклена Цевка2.40 Micron Елемент3.Едноставен За Инсталација & Чисти4.Целосна Гаранција5.За Дизел гориво филтер се користи за да се филтрираат штетни нечистотии и влага на гориво систем, заштита на нормална работа на моторот, намалување носат и да се избегне метеж, подобрување на моторот живот.Fitement : Погоден за повеќето возилаПакетот вклучува : 10 x Хром Внатрешно Гориво Филтер

GT240 РОКЕР В СЪБИРАНЕТО НА MITSUBISHI GT241 GT400 2 ~ 4.0 HP 4-ТАКТОВ OHV РОКЕР ВАЛА ASY

BGN 48.00 66.98

GT240 РОКЕР РАКА СОБРАНИЕТО ЗА МИЦУБИШИ G241 GT400 НОВИ ROCTER РАКА ASSY РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИСПЕЦИФИКАЦИЈА И КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИАПЛИКАЦИИ : ОДГОВАРА на МИЦУБИШИ GT241 / 240 GT400 и ПОВЕЌЕ 4.0 hp 4 УДАР OHV МОТОРИ,ВОДНИ ПУМПИ и ПОВЕЌЕ.КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : REPL...

Ultra High Power BTL Mode Dual 24V Стерео 420W 2 x TDA8954TH Dual Чип Class D Digital Audio HiFi Amplifier Board module XH-M252

BGN 36.96

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис Ултра Висока Моќност BTL Режим на Двојно 24 V Стерео 420 W x 2 TDA8954 TH Двојна Чип Класа D Digital Audio HIFI Засилувач Одбор модул XHM252 Име на Производ : TDA8954 TH dual channel засилувач одбор Тип на Производ : XHM252 Моќност засилувач чип : TDA8954 TH(двојна чип) Влезен напон : Препорачана AC двојна 24 V (до 30 V) Моќност засилувач : 2x420 W Број на канали : лево и десно канали Излез отпорност : 28ohm Големина : 107 * 93 * 30мм Производ нето тежина : околу 240g За повеќе квантитет, Ве молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

CNBTR 8 x 50mm Staninless Steel AC110V 200W Silver Electric Heating Tube Element Cartridge Heater

BGN 6.00 8.61

8 x 50mm Сребро AC110 V 200 W Кертриџ Мувла Греење на Елемент Грејач Цевка AC110 V Еден Главата Греење на Елемент Мувла Патрон Грејачи Електрично Патрон Грејачи Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Греење време брзо,изолација compressive strength.4.Номинална моќност не го надмине определениот опсег.5.Со висока моќност, висока термичка ефикасност, топлина дисипација, итн.6.Најчесто се користи во пластична амбалажа, мали мувла греење, анализа инструмент, цигари индустрија, производство на чевли, phlx eutectic заварување топлина текст, леене и не sprue инјектирање, сите видови на гас се проширува на ефект на ладење на греење, итн.Answer : ___________________________ Note : 1.Воздух, влажност, треба да се помалку од 95%, помалку од 1.1 пати оценет напон, исто така, на школка треба да биде ефикасно се основани.2.Ако користење на изолација отпор повеќе од 2 ohms, долго време се користи јаглерод во течен медиум површина или скалирање треба да се отстранат.Спецификација : Бренд име : CNBTRМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликНоминална Напон : AC 110 VМоќност : За 200 WЖица Должина : Околу...