• Ново
Ултразвукова пластмасови заваръчни машини 15K3200W, цифров ултразвукови заваръчни машини 15khz

Ултразвукова пластмасови заваръчни машини 15K3200W, цифров ултразвукови заваръчни машини 15khz

BGN 6840.00
BGN 7200.00
-5 %
В магазина

Брой продукти

Ултразвукови бранови кои дејствуваат на површината за контакт на пластика, тоа ќе произведува десетици илјадници пати во секунда вибрации, ова е за да се постигне одредена амплитудата на висока фреквенција на вибрации, преку горниот и заварени делови на ултразвукови енергија се пренесува на заварување област, поради заварување областа дека две заварување интерфејс на интерфејс, така што ќе произведува висока температура. Исто така, поради лошата термичка спроводливост, може да не бидат дистрибуирани навреме, се собраа во заварување област, што резултира со брзо топење на површината за контакт на две пластика, заедно со одреден притисок, така што нивната интеграција во една. Кога ултразвукови стоп акција, нека притисок да траат и по неколку секунди, така што солидификационно на формација, така што солидна молекуларна синџир, за да се постигне целта на заварување, заварување на сигналот може да биде блиску до оригиналниот материјал сила. Ултразвучно пластични заварување зависи од амплитудата на трансдуцерот рог, додадена притисок и заварување време итн. три фактори, заварување време и заварување притисок може да се прилагоди, амплитудата со трансдуцерот и амплитудата. Бар одлука. Три интеракција со соодветна вредност, енергија надминува оптимална вредност, количина на пластика топење е голем, заварување материјал лесно да деформација, ако енергијата е мал, тоа не е лесно да се биде заварени, притисок, исто така, не треба да биде премногу голем. Оптимален притисок е најдобар притисок заварување дел од страната должина од 1mm и на работ на секој производ. Применливи предмет : Ултразвучно заварување машина е главно се користи за термичка пластика пластични заварување, во споредба со другите традиционалните занаети како лепило, перм или завртка за прицврстување, со значителни предности на високо производство ефикасност, добра заварување на квалитетот, заштита на животната средина и заштеда на енергија. Ултразвучно пластични опрема за заварување е широко се користи во медицински, пакување, авто делови, опрема и други индустрии, како што се за еднократна употреба трансфузија филтер и плазма поделба купот, само запечатување кеса, пластична шише капаче, машина за миење садови, вода светилки, пластични играчки, пластични мамка, мобилен телефон полначот школка и виси со полесни школка заварување, заварување, авто производство на пластични делови, автомобил врати, автомобил табла, авто светилка, сонцето стакло, внатрешна декорација, филтер, рефлексивни материјал, рефлексивни скок, браник, кабел, мотоцикл пластични филтер, радијатор, течност за резервоар, резервоар за нафта, резервоарот за гориво, воздушен канал, издувните прочистувач, филтер плоча, фах; пластични : електронски вода метар, комуникациска опрема, cordless телефон, мобилен телефон додатоци, мобилен телефон школка, батерија, полнач, вентил за одржување олово-киселина за батеријата, 3 инчи Флопи диск, У диск, SD картичка, СП картичка, USB конекторите, Bluetooth; канцелариски играчки : папката албум, виткање кутија, PP празен лист, капа на перо, мастило касети, тонер касети, медицински Дневно : часовници, прибор, усни течни шише, малку од малку капи, мобилен телефон додатоци, злато, мека четка, дневни потреби, здравствената материјали, детски активности, воздушен душек, закачалка, ракување, градинарство прибор, Прибор и санитарија, тушеви, злато, мека четка, туш главата, анти-фалсификувани шише, козметички шише, кафе котел, машини за перење, воздух dehumidification машина, електрични песна, електрични kettles, правосмукалки и други производи од пластични маси заварување.

Подробности

Тип:
Част Ултразвукови Чист

Те също купуват с този продукт

Високочестотен ултразвук за пречистване капацитет от 200 khz 1000 W

BGN 2720.00

Висока Фреквенција ултразвукови почистаMulti фреквенција ултразвукови почиста е составен од multi фреквенција multi фреквенција ултразвучно генератор, multi фреквенција ултразвучно трансдуцерот, од нерѓосувачки челик тенкови и сл...

1,9 метра маркуч тръба на прахосмукачка philips FC8202 FC8380 FC8392 FC8400 FC8432FC8188 HR8350 резервни части за маркуч за прахосмукачка

BGN 27.00 31.81

1.9 метри правосмукалка цевка цевка за philips FC8202 FC8380 FC8392 FC8400 FC8432 FC8188 HR8350 правосмукалка делови црево Нов бренд ,туку квалитетот ! Должина на стандардна спецификација за производ 1.7 m (вклучувајќи заеднички и на справи со должина) Пакет, Вклучувајќи : 1x правосмукалка црево Компатибилна со моделот : За philips FC8202 FC8204, FC8206 FC8207, FC8208, FC8209, FC8210, FC8212, FC8254, FC8256, FC8257, FC8258, FC8260, FC8261, FC8262, FC8264, FC8380, FC8381, FC8382, FC8384, FC8386, FC8388, FC8390, FC8392, FC8384, FC8600, FC8601, FC8602, FC8604, FC8606, FC8607, FC8608, FC8610, FC8611, FC8612, FC8613, FC8614, FC8615, FC8617, FC8619, FC8426, FC8428, FC8429, FC8400, FC8406, FC8408, FC8410, FC8439, FC8438, FC8437, FC8436, FC8434, FC8432, FC8430, FC8429, FC8344 FC8347, FC8348, FC8188, FC8189, HR8350, HR8352, HR8353, HR8354 и така натамуГаранција & Политика На ВраќањеНие гарантираме задоволство за искрени и разумни купувачот...

Оригиналната тъкан OEM / нетъкан прахосмукачка торбичка за прах, повторно използване / рециклиране моющийся чанта,за FC8224 8226 8202 8204, резервни части за прахосмукачка

BGN 28.80

Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!Оригиналните ОЕМ Крпа / Неплетени Правосмукалка dustbag,повторна употреба / рециклирање Перат торба,за FC8224 8226 8202 8204,Правосмукалка деловиОпис Стр ! H ! Јас ! L ! Јас ! Стр ! S ! Неплетени прашина торба, удобен и практичен, прифатлива, животната средина и здравјето Перат, еднократно, трајни торба,Абење отпор, Спречување на прашината од внесување на моторни комората...

безплатна доставка от 1 компл плетеница боклук аспиратор четка за iRobot roomba 880 870 871 прахосмукачка резервни части 800 серия в кутия

BGN 12.00 12.78

Ново 1 Сет МетежотСлободен Остатоци Extractor Четка за i Robot roomba 880 870 871 правосмукалка замена на делови 800 Серија Во Кутија За irobot roomba 800 Сите Серија Чистење со Правосмукалка Роботи За irobot roomba 880 За irobot roomba 870 За irobot roomba 871 Добра Вест : ако купувате 2 или повеќе парчиња...

Подмяна на резервни части в синьо 120*60 мм HEPA филтър за филтриране на въздуха с висока ефективност за робот-прахосмукачка XV-11 XV-12 XV-21

BGN 9.89

HEPA ФилтерЗамена на Резервни Делови Сина 120*60mm HEPA Филтер за Филтрирање на Воздухот со Високо Ефикасни за XV11 XV12 XV21 Робот ПравосмукалкаИме На ПроизводHEPA ФилтерТипРобот Правосмукалка ДеловиПроизводи1pcsМатеријалHEPAТежина0.02 kgДимензија(mm)120*60mmПогоден заXV11 XV12 XV14 XV15 XV21 XVПотпис Потпис РпиТоа може да филтер micron прав за да се спречи секундарната загадување...

(За X500,X550,B2000,B3000,B2005,B2005 PLUS)батерия за автоматично почистване, 2000 mah, Ni-MH, 1 бр. / опаковане., част от домакински уреди

BGN 76.00 79.95

Име на производ : Батерија за Автоматска Правосмукалка X500,X550,B2000,B3000,B2005,B2005 ПЛУС , апарати за Домаќинство Апаратот Дел Спецификација : DC14.4 V,2000m Ah,NiМЗ Батерија Што е во пакет? Батеријата x 1pc Забелешка : батеријата е костим за X500,X550,B2000,B3000,B2005,B2005 ПЛУС , ве молиме да видите на сликите на X500,X550,B2000,B3000,B2005,B2005 ПЛУС како што следува : X500 X550 B2000 B3000 B2005 B2005 ПЛУСПревозот (Многу Важно)1...

1бр удлинительная тръба маркуч мека тръба за Дайсън DC35 DC44 DC31 DC34DC58 DC59 917250-04 прахосмукачка подмяна на тръби дубликат част

BGN 31.00 38.59

Информација За Производот : Должина : 67cmВнатрешен Дијаметар : 2.5 cm; 3.5 смВклучени : 1 x Продолжување Црево (Правосмукалка не е вклучена)Одговара : Одговара на различни Dyson модели DC31 DC34 DC35 DC44 DC58 DC59 91725004DC16 : Issey Miyake + Dyson САД, Розова, САДDC24 : Сите Катови Плус, Животински Ексклузивни, Животно, Скицата, Ексклузивни, MO Ексклузивни, Мулти Кат Црвена, Мулти КатDC31 : Motorhead, САДDC34 : Ексклузивни, САДDC35 : Животно, Сите Катови, Дигитални Тенок Ексклузивни, Дигитални Тенок, Ексклузивни, Мулти Кат ЕксклузивниDC44 : Animal Ексклузивни, Животински Плус, Животински Вкупно Чисти, Животно, Ексклузивни, Мулти Кат Ексклузивни, ПотеклоDC50 : Animal Ексклузивни, Животно, Сите Катови, Мулти Кат ЕксклузивниDC56 : Ексклузивни, Рачни Ексклузивни, САДDC58 : Сите Катови, Мулти Кат, САДDC59 : Animal Ексклузивни, Животно, Motorhead Ексклузивни, Моторни Главата V6 : V6, V6 Душек / Активирањето, V6 Меки, V6 Motorhead,V6 Апсолутна / Вкупно ЧистиНапомена : 1.Бојата може да има разлика како разлика екранот,pls се разбере.2.Ова не е Dyson ОЕМ производ.Секој бренд имиња или логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на било кој бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.1...

5шт практична прахосмукачка bag 11x10 см тъкани торби hepa филтър за прахосмукачки за пречистване на торбички за прахосмукачка чисти аксесоари

BGN 19.00 31.81

2 парчиња Практични правосмукалка торба 11x10cm не ткаени торби hepa филтер за прашина кеси почиста кеси за почиста Чисти Додатоци Опис на Производот : 100% Сосема НовДобиете се што ви треба за да помогне во одржување чистење перформанси во еден лесен за полнење.Материјал : Крпа и ПластикаБоја : ЦрнаТип : Крпа Почиста ТорбаГолемина : 10 x 11cm / 3.9 x 4.3"Дупка со дијаметар : 5cm / 2.0"Филтрација : Стапици до 100% од Прашина, Пет Првут, Мувла & ПоленСпособен со : За Хаиер, За Филипс ,elcxtrolux итн...

Сензор ултразвуковото заваряване 500W20khz + рог, сензор за най-високата мощност 500W ултразвук

BGN 336.00

ултразвучно заварување трансдуцерот е еден од главните производи на UCE на ултразвукови,која се користи за piezoelectric напор да се остварат transduction помеѓу електрични и звук енергија,исто така именуван како BLT трансдуцерот,ултразвучно трансдуцерот вообичаено се користи во ултразвучно заварување индустријата,висока моќност ултразвучно итн.1500 W / 20 KHZ ултразвучно заварување трансдуцерот

Безплатна доставка нов 5 бр. / лот прахосмукачка торбички за прах чанта C-13 хартиени торби за подмяна на Panasonic MC-CA291 MC-CA391 MC-CA301

BGN 13.00 14.77

Бесплатни Пост Нови 5 парчиња / многу Правосмукалка Кеси Прашина Торба C13 Хартиени Кеси Замена за Panasonic MCCA291 MCCA391 MCCA301ОписЕксперти истакна : мешавината хартија прашина торба, двојно филтрација прашина, висока филтрација ефикасност, ефикасно го инхибираат бактериски опстанок, еднократна употреба, заштита на животната средина и здравјето на луѓето...

(За B3000,B3000PLUS,B2005PLUS) странични щеточные двигатели за вакуум робот включват левия мотор в събирането на x1pc+десен мотор в събирането на x1pc

BGN 39.00 43.18

Име на производ : Страна Четка Мотори Собранието за Чистење со Правосмукалка Робот B2000,B3000,B2005,B2005 ПЛУСОна што е во пакет?Левата страна четка моторни собранието x 1pcДесната страна четка моторни собранието x 1pcAnswer : ___________________________ Note : страна четка мотори Собранието се одговараат за B2000,B3000,B2005,B2005 ПЛУС, ве молиме да видите на сликите на B2000,B3000,B2005,B2005 ПЛУС како што следува : B2000 B3000 B2005 B2005 ПЛУСПревозот (Многу Важно)1...

Торба за прах е подходящ за MIELE Airclean прахосмукачка серия FJM аксесоар Hepa филтър на прахосмукачката дубликат част торба за боклук 5 бр.

BGN 23.00 30.32

Инструкции : Висок квалитет Неплетени fibric прашина торба за вашата правосмукалка.Им овозможува на корисниците брзо и ефикасно испразнете го резервоарот без ослободување на штетни прашина на животната средина.Стапици 99.97% од домаќинствата воздушни честички апсолутно суштинско значење за алергија на страдалниците!Компатибилна со моделот : Објектот За MIELE Airclean Правосмукалка FJM Серија Додаток Hepa Филтер Кеса со Правосмукалка Резервен Дел Кеса ЃубреПакет Се Вклучени : 5pcs*прашина кеси

2 елемента миещи пылесборные торбички за прах, подмяна на торбичката за прах Philips FC9071 FC8134 FC8613 FC8614 FC8220 FC8222 FC8224 FC8200

BGN 8.00 9.97

ПератДетали за производотНе ткаени торба, може да се мијат, повторна употреба Економски, практични!совети купи 2 или повеќе од 2, се мијат за бекап.Погоден модел : FC8202.FC8204.FC8206.FC8208.FC8138.FC8384.FC8384.FC8388.FC8388.FC8392.FC8396.FC8396.FC8398.FC8200FC8219.FC82198200.FC8220.FC8222.FC8224.FC8226.FC8406.FC8410.FC8412.FC8420...

32 мм аксесоари за прахосмукачка, смукателна дюза плосък смукателна глава 32 мм, универсална четка корона

BGN 7.98

32милиметри Правосмукалка додатоци вшмукување млазницата рамен вшмукување глава 32милиметри универзална четка главата должина 620mmОписвнатрешен дијаметар 32милиметри четка за внатрешен дијаметар 35mmНов објект! 100% Гарантира Квалитетот !! Пакет вклучуваат 1 Pcs Вкупно1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

5 бр. / лот почистване от микрофибър прахозащитен торби за подмяна фильтровального чанта за Nilfisk Power Xtra 2100

BGN 23.00 28.46

Овој производ е компатибилен со : Nilfisk Xtra Моќност 2100Nilfisk Xtra Моќ 3200Siemens VSZ31455Материјал : MicrofleeceОбјектот pakage : 5 парчиња прашина кесиАко имате други прашања ве молиме да ни кажете !

1 компл. прахосмукачка аксесоари, резервни части, филтри и куп за Samsung Купа DJ97-01040C VCA-VM 45P VM 45P SC43 SC44 SC45series

BGN 5.00 7.07

За Samsung Правосмукалка Филтер DJ9701040 C Пена Гума Жолт Прстен се Справи со DJ9701040 CПретпазливост Одговара само за правосмукалки која има кутија за таков филтер со сива рачкаКостуми за видови : VC08 QHNDC6 B / ЕЈ, VC08 QHNDC6 B / SB, VC08 QHNDCBB / ЕЗ, VC08 QHNDCBB / EF, VC08 QHNDCBB / на ПРИМЕР, VC08 QHNDCBB / EN, VC08 QVNDCNC / SW, VC08 QVNDCRD / на ПРИМЕР, VC08 RHNDC6 B / EF, VC08 RHNDCNC / на ПРИМЕР, VC08 RHNDCNC / SB, VC08 SHNDC6 B / на ПРИМЕР, VC12 QHNDCBB / ЕЗ, VC12 QHNDCBB / EF, VC12 QHNDCBB / на ПРИМЕР, VC12 QHNDCBB / ЕЈ, VC12 QHNDCBB / EN, VC13 BVNDCRD / AC, VC15 QHNDC6 B / ЕЈ, VC15 QHNDC6 B / за еднакви можности, VC15 QHNDC6 B / OL, VC15 QHNDC6 B / SB, VC15 QHNDC6 B / TR, VC15 QVNDCNC / ЕЈ, VC15 QVNDCNC / ЕУ, VC15 QVNDCNC / TR, VC15 QVNDCRD / НА ПРИМЕР, VC15 RHNDC6 B / ЕУ, VC15 RHNDCNC / ЗА ЕДНАКВИ МОЖНОСТИ, VC15 RHNDCNC / OL, VC15 RHNDCNC / SB, VC15 SHNDC6 B / ЕУ, VC15 SVNDCRD / ЗА ЕДНАКВИ МОЖНОСТИ, VC15 SVNDCRD / OL, VC15 THNDCBB / ЕЈ, VC20 AHMDC6 B / ST, VC20 AHNDC6 B / MA, VC20 AHNDC6 B / OL, VC20 AHNDC6 B / SB, VC20 AHNDC6 B / TR, VC20 AHNDCNC / OL, VC20 AHNDCNC / SA, VC20 AHNDCNC / SB, VC20 AVMDCRD / SV, VC20 AVNDCNC / EF, VC20 AVNDCNC / EV, VC20 AVNDCNC / ФА, VC20 AVNDCNC / GT, VC20 AVNDCNC / МЕ, VC20 AVNDCNC / СП, VC20 AVNDCNC / SV, VC20 AVNDCNC / SW, VC20 AVNDCNC / TC, VC20 AVNDCNC / TL, VC20 AVNDCRD / НА ПРИМЕР, VC20 AVNDCRD / EV, VC20 AVNDCRD / SH, VC20 AVNDCRD / SW, VC20 AVNDCRD / TR, VC20 AVUDCNC / ST, VC20 BHNDC6 B / EV, VC20 BHNDCNC / EV, VC20 CHNDC6 B / EV, VC20 CHNDC6 B / GT, VC20 CHNDCNC / EV, VC20 CHNDCNC / MG, VC20 CHNDCNC / СЕКРЕТАР, VC20 CVNDCNC / EV, VC20 CVNDCRD / EV, VC20 DVNDCNC / EV, VC20 DVNDCRD / EV, VC20 EHNDC6 B / EV, VC20 EHNDCNC / EV, VCB600 T, VCB601 T, VCB610 W, VCB620 U, VCB620 W, VCB715 U, VCB716 U, VCB720 U, VCB750 U, VCB751 U, VCB752 U, VCBK600 M, VCBK601 M, VCBK620 B, VCBK621 B, VCBK650 M, VCBM600, VCBM601, VCBM602, VCBM603 B, VCBM620, VCBM621, VCBM622, VCBM623, VCC4310 H13 / XAX, VCC4310 H14 / XAX, VCC4316 H13 / XAX, VCC4316 H14 / XAX, VCC4320 S2 B / UMG, VCC4320 S31 / BOL, VCC4320 S31 / KOL, VCC4320 S3 B / ANU, VCC4320 S3 B / XEH, VCC4320 S3 B / XEO, VCC4320 S3 K / ПИК, VCC4320 S3 K / SML, VCC4320 S3 K / XEP, VCC4320 S3 W / ГЕНЕРАЛОТ, VCC4320 S4 B / XME, VCC4320 S4 K / XEU, VCC4320 X4 B / XME, VCC4321 S3 K / XEH, VCC4325 S31 / RVC, VCC4325 S31 / XEV, VCC4325 S3 K / SBW, VCC4325 S3 K / XEO, VCC4325 S3 K / XSB, VCC4325 S3 R / KSB, VCC4325 S3 R / SBW, VCC4325 S3 R / XEO, VCC4325 S3 R / XSB, VCC4325 S3 W / XEV, VCC4326 S31 / RVC, VCC4326 S31 / XEV, VCC432 AS3 K / KEV, VCC432 AS3 K / RVC, VCC432 AS3 K / XEV, VCC432 SS3 K / BOL, VCC4330 V22 / HAC, VCC4330 V23 / HAC, VCC4330 V24 / HAC, VCC4330 V2 B / ABS, VCC4330 V2 B / YAM, VCC4330 V2 R / NEC, VCC4330 V2 W / ABS, VCC4330 V31 / XEH, VCC4330 V36 / XEV, VCC4330 V3 B / BOL, VCC4330 V3 B / ЕВРА, VCC4330 V3 B / ГЕНЕРАЛОТ, VCC4330 V3 B / RVC, VCC4330 V3 B / SBW, VCC4330 V3 B / XEV, VCC4330 V3 B / XSB, VCC4330 V3 B / XSG, VCC4330 V3 K / СР, VCC4330 V3 K / XAG, VCC4330 V3 K / XEE, VCC4330 V3 K / XEV, VCC4330 V3 O / XEE, VCC4330 V3 R / XEO, VCC4330 V3 R / XET, VCC4330 V3 R / XSG, VCC4330 V4 B / ATC, VCC4330 V4 R / ATC, VCC4330 V4 R / XSA, VCC4331 V31 / XEV, VCC4332 V3 B / RVC, VCC4332 V3 B / XEV, VCC4335 V31 / XEH, VCC4335 V35 / XEV, VCC4335 V3 B / BOL, VCC4335 V3 K / XEO, VCC4335 V3 R / XEV, VCC4335 V3 W / RVC, VCC4335 V3 W / SBW, VCC4335 V3 W / XEV, VCC4335 V3 W / XSB, VCC4336 V3 W / RVC, VCC4336 V3 W / XEV, VCC4337 V32 / XEH, VCC4340 S2 K / XSH, VCC4340 S2 K / XSV, VCC4340 S2 K / XTC, VCC4340 S3 K / XEF, VCC4340 S3 K / XEP, VCC4340 S3 K / XSH, VCC4340 S3 K / XSV, VCC4340 S3 K / XTC, VCC4340 S3 R / XEC, VCC4340 S4 K / XEU, VCC4340 S4 K / XME, VCC4341 S4 B / XEU, VCC4350 V2 B / XSH, VCC4350 V2 R / XST, VCC4350 V31 / XSP, VCC4350 V34 / БАРУТ, VCC4350 V34 / XEG, VCC4350 V35 / XEV, VCC4350 V3 B / XEG, VCC4350 V3 K / KET, VCC4350 V3 K / XEC, VCC4350 V3 K / XET, VCC4350 V3 K / XFA, VCC4350 V3 K / XSV, VCC4350 V3 R / BOL, VCC4350 V3 R / XEC, VCC4350 V3 R / XEG, VCC4350 V3 R / XEV, VCC4350 V3 W / XEH, VCC4350 V4 B / XSA, VCC4350 V4 K / XSA, VCC4350 X24 / XST, VCC4351 V37 / XEG, VCC4352 V3 R / RVC, VCC4352 V3 R / XEV, VCC4357 V34 / XEH, VCC435 TV34 / XEO, VCC435 TV3 C / XEO, VCC4360 H2 W / XSH, VCC4360 H3 K / ГЕНЕРАЛОТ, VCC4360 H3 R / XEF, VCC4360 H3 W / BOL, VCC4360 H3 W / XSH, VCC4360 H4 W / XEU, VCC4360 H4 W / XSA, VCC436 SH3 W / BOL, VCC4370 S3 B / XEP, VCC4370 S3 K / XEC, VCC4370 S3 W / XEF, VCC4370 S4 K / KEU, VCC4370 S4 K / XEU, VCC4380 V32 / XSP, VCC4380 V38 / XSP, VCC4380 V3 B / XEF, VCC4380 V3 B / XET, VCC4380 V3 B / XFA, VCC4380 V3 K / XEF, VCC4380 V3 K / XFA, VCC4380 V3 W / XET, VCC438 SV3 K / XET, VCC438 SV3 W / XEP, VCC438 SV3 W / XFA, VCC4390 H34 / ЕВРА, VCC4390 H34 / XEF, VCC4390 H3 B / XET, VCC43 E0 V3 B / BOL, VCC43 E0 V3 B / XEC, VCC43 E0 V3 B / XEH, VCC43 E0 V3 B / XEN, VCC43 E0 V3 B / XEO, VCC43 E0 V3 B / XSB, VCC4520 S3 B / RVC, VCC4520 S3 B / XEV, VCC4520 S3 B / XSB, VCC4520 S3 R / XEV, VCC4520 S3 S / RVC, VCC4520 S3 S / XEV, VCC4520 S3 W / RVC, VCC4520 S3 W / XEV, VCC4520 S4 W / XEU, VCC4521 S3 R / XEV, VCC4521 S3 S / XEV, VCC4521 S4 B / XEU, VCC452 AS3 R / RVC, VCC452 AS3 R / XEV, VCC4530 V32 / KBG, VCC4530 V32 / XBG, VCC4530 V33 / XEV, VCC4530 V3 W / XEO, VCC4535 V3 B / XEV, VCC4540 S3 B / НЕГО, VCC4540 S3 B / XEF, VCC4540 S4 B / XME, VCC4545 S44 / XEU, VCC4550 V31 / XEO, VCC4550 V31 / XST, VCC4550 V35 / XEO, VCC4550 V3 B / BOL, VCC4550 V3 B / ГЕНЕРАЛОТ, VCC4550 V3 W / XEF, VCC4550 V3 W / XEH, VCC4550 V4 B / XSA, VCC4555 V3 O / XEO, VCC4570 S3 K / EGT, VCC4570 S3 K / ТП, VCC4570 S3 K / XSG, VCC4570 S4 B / XEU, VCC4570 S4 K / ATC, VCC4580 V32 / КЕН, VCC4580 V32 / KTR, VCC4580 V32 / XEN, VCC4580 V32 / XFA, VCC4580 V32 / XTR, VCC4580 V3 O / XSV, VCC4581 V31 / XSP,.

Дубликат част за робота прахосмукачка B6009, странична четка*6шт, HEPA филтър*2 елемента, единни централна четка*1бр

BGN 45.00 52.70

Име на производ : Резервен дел за Робот Правосмукалка B6009,од Страна на Четка*6pcs,HEPA Филтер*2 парчиња,во Облик на централната четка*1pcsОна што е во пакет?Облик на Централната четка x 1pcСтрана четка x 6pcsHEPA филтер x 2 парчињаAnswer : ___________________________ Note : sparepart пакет е костим за B6009, ве молиме да видите на сликите, како што следува : B6009 :

33 мм външен диаметър на универсална прахосмукачка плоска дюза за изсмукване, за MC-2700 MC-2750 MC-2760 и т.н

BGN 8.93

33mm Надворешниот дијаметар универзална правосмукалка рамен млазницата вшмукување за MC2700 MC2750 MC2760 итнИме на производПравосмукалка вшмукување млазницатаПроизводиПравосмукалка вшмукување млазницатаМатеријалПП пластичниТежина(Кг)0.08Димензија(mm)113*33Надворешниот дијаметар (mm)33БојаЦрна 1.Материјал на овој производ е PP пластични 2.Овој производ е погоден за некои места тесен и голема четка не може да се исчисти, како што гардероба агол, прозорец песна, троседот јазот итн...