• Ново
PENGNATATE детски часовници мода карикатура 3D силиконов ремък за часовници ръчни часовници сладко момиче подарък за деца розова гривна часовник

PENGNATATE детски часовници мода карикатура 3D силиконов ремък за часовници ръчни часовници сладко момиче подарък за деца розова гривна часовник

BGN 8.00
BGN 15.02
-47 %
В магазина

Брой продукти


PENGNATATE Деца Часовници Мода Цртан филм 3 D Силикони Watchband Рака Види Симпатична Девојки Подарок Деца Розова Хривнија рачни часовници
Опис :
100% оригинални бренд се види со висок квалитет
Кварц се Види со Силиконски Бенд
Децата се види за детето
Дете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите прилики
Најдобар подарок за дете
Специфичности :
Clock Face : Plexiglass
Случај : Цврсти нерѓосувачки челик случај
Види Бразлетна : Силикони Бенд
Бирање со дијаметар од прибл:25mm
Вкупна должина : 19mm прибл.
Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.
Мин Пулсот големина : Прибл. 135mm.
Појас ширина : 14mm прибл.
Тежина : 45g прибл.
Водоотпорен : 30 m водоотпорен
Зошто нашата цена поскапи од другите слични производи
1 Добар квалитет,заштита на животната средина силикони watchbands,здрав и за Деца.
2 Никогаш не се скрши за носење часовници често.
3 Добар квалитет челик watchcase,изгледа повеќе светло,не rusty и згаснат.
4 Добар квалитет plexiglass површина, трајни и погоден за носене.
5 Јапонија движење и батерија за одржување точни време.
6 30 M живот водоотпорен (Без туш,пливање,нуркање)
7 Најдобри Подароци за децата и пријателите.

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Дължината На Лентата:
19 инча
Дебелина На Корпуса:
8мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Движение:
Кварц
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Диаметър На Циферблата:
25мм
Номер На Модела:
WH0828
Пол:
Деца
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Широчина На Лентата:
14mm
търговска марка:
ПЕННАТАТЕ
Състояние:
100% Напълно Нови Часовници
Детски часовник Гледате:
евтини часовници
Децата часовници 3D гледане:
3D часовници за момчета
Момиче 3D гледане:
Китката на ръката деца водоустойчиво
Часовници:
Часовник За Момичета И Деца
Вижте децата:
виж Момиче
Децата гледат за момчета:
децата гледат
Детски часовник clock boy:
Часовник За Момче
момче 3D ръчен часовник:
детски часовник
Пакет:
Обикновена чанта или кутия PVC

Те също купуват с този продукт

Уилис Fashion Brand 3D Dolphin Quartz Clock Watches Luxury Brand Waterproof Children Qlastic Watch Clock Child Watch PENGNATATE

BGN 9.00 17.87

Вилис Моден Бренд 3 D Делфин Кварц Часовник Часовници Луксузен Бренд Водоотпорен Деца Qlastic го Гледа Часовникот Дете Види PENGNATATEКарактеристикиКарактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето децаОдлично за силиконски бенд, удобен за носењеПрецизно движење држи добро времеОдличен подарок за вашите децаОпшти СпецификацииБренд & Модел Вилис за Мини 255Пол УнисексТип На МодатаЕкранот На АналогниСлучај Алуминиумски МатеријалСлучај Форма КругСлучајот со Дијаметар од 2,5 cmСлучај Дебелина 0.8 cmDial Дијаметар од 2,5 cmРака Материјал СиликониРака Должина 16 cmРака Ширина 1.5 cmВкупната Должина 19 cmЗошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

Замразени Елза принцеса момиче cutie пеперуда лък часовници студент кожа кварцов красиви ръчни часовници Дисни детски часовници подарък кутия

BGN 32.00 53.25

Девојка замрзнати Елса пеперутка принцеза bowknot видиБренд : ДизниСлучај Дијаметар : 30 mmСлучај Дебелина : 10 ммБендот Ширина : 14 ммДолжина : 21 cmДвижење : Јапонија кварцБоја : Сина, Розова, ЦрвенаВодоотпорен : 3 БАНКОМАТ / 30 метриПакет : Подарок кутија

PENGNATATE модни часовници 3D деца карикатура Коала силиконов ръчен часовник гривна горещи продажба на водоустойчив каишка ръчни часовници деца подарък

BGN 8.00 15.02

PENGNATATE Мода Часовници 3 D Деца Цртан филм Koala Силикони Хривнија рачен часовник Топла Продажба Водоотпорен Рака на Рака Види Деца Подарок Опис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:25mmВкупна должина : 19mm прибл.Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

Нови детски желейные часовник японски кварцов механизъм водоустойчив 3BAR цветни сладки, момичета, деца, подарък Светещите стрелки

BGN 14.38

2016 година Нови Децата се Види Јапонски Кварц Движење, Водоотпорен 3 BAR Шарени Желе Симпатична, Девојки и Деца Подарок Види Прозрачна Раце Производи Опис : Бренд : XINJIAМодел Бр...

SYNOKE Waterproof Kids Watch Boys Момиче Digital LED Sports Watch With Date ръчни часовници детски часовници

BGN 9.00 11.18

100% сосема нов и висок квалитет Види стил : Модерен Рака Материјал : СТП Пластични Dial Облик : Тркалезна Дисплеј Тип : Дигитални Водоотпорен : 30 Метри Водоотпорен Затворач : Тока Должина : 240mm Случај Дебелина : За 16.73 mm Dial дијаметар : 16.73 mm Рака Ширина : 18.32 mm Елементи : големи dial Случај Материјал : ABS Пакет Вклучуваат : Водоотпорен рачен часовник Види'

PENGNATATE модни часовници за момчета момичета деца карикатура слон мини каишка, кварцов часовник Детски подарък часовници силиконови часовници

BGN 8.00 15.02

PENGNATATE Мода Часовници За Момчиња Девојчиња Деца Цртан филм Слон Мини Рака Кварц Види Деца Подарок Часовници Силикони рачен часовникОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:25mmВкупна должина : 19mm прибл.Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

2017 карикатура сладки деца, момичета, момчета, деца, студенти Кварцов ръчен часовник изключително популярните часовници стил Междузвездни войни

BGN 5.00 5.28

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

На BIANA деца часовници сладък деца часовници Спорт карикатура часовници за момичета, момчета, детски гумени цифрови led ръчни часовници Reloj

BGN 16.00 29.31

Топла симпатична децата моден бренд кварц види дигитален часовник деца, момчиња и девојки студентите мултифункционален водоотпорен видиИспорака : 1,Сите производи ќе бидат испратени во 25 дена по уплатата надолу.2, Ние брод на сите наши објекти во светот што е можно побрзо со ЕМС / DHL / UPS / ARAMEX / FEDEX или Хонгконг Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупната цена : Хонгконг Пост / Кина Пост 1045 работни денаEMS / DHL 312 работни дена >=$150Се разбира,можете да изберете метод што треба !3, Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци...

PENGNATATE деца 3D анимационен филм часовници мода Син влак водоустойчив каишка деца силиконови часовници студенти момчетата ръчен часовник гривна

BGN 8.00 15.02

PENGNATATE Деца 3 D Филм се Види Мода Синиот Воз Водоотпорен Рака Деца Силикони Часовници Студентите Момчиња Хривнија рачен часовникОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:25mmВкупна должина : 19mm прибл.Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

PENGNATATE детски часовници прекрасен розов момичета карикатура часовници 3D тенис лента силиконов ръчен часовник гривна студенти момчетата деца подарък

BGN 9.00 16.03

PENGNATATE Деца Часовници Прекрасна Пинк Девојки Цртан филм Види 3 D Тенис Рака Силикони Хривнија рачен часовник Студентите Момчиња Деца ПодарокОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:25mmВкупна должина : 19mm прибл.Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

На BIANA Brand children ' s watches LED Digital Quartz Watch Boy and Girl Student мултифункционални водоустойчиви часовници, електронни часовници

BGN 21.00 37.31

САНДА Бренд деца часовници LED Дигитални Кварц Види Момче и Девојка, Студент Мултифункционален Водоотпорен Види Електронски Види

Вампир Крило На Прилеп За Хелоуин Чудовище Дяволи Децата Кварцов Часовник Baby Boy Girl Sport Унисекс Прозрачен Каишка За Часовник

BGN 4.00 7.68

ОписСостојба : НоваСтил : СпортотПол : Деца, БебеСлучај Дијаметар (стан) : 3.3 cmСлучај Дебелина(стан) : 1cmСлучај Материјал : ГумаБендот Материјал : ГумаБендот Ширина(стан) : 1.6 смВиди Должина(стан) : 21cmБоја : ТранспарентнаЗатворач : ТокаОбјектот Содржи : 1 X Види1.Ние препорачуваме плаќање преку Зачувам,и исто така поддржува Кредитна Картичка , Western Union , Money Bookers , Жица трансфери, итн2.Кога купувачот цел предмети ве молиме завршување на плаќање во рок од 3 дена.3.Предмети платени од страна банкарскиот трансфер,Банкарски обработка е завршена испратите објекти.1.Ние може да се логирате на превозот спаси транспортни трошоци.2.Објектите се превозот од Кина користење на Воздухопловната,Бидејќи е меѓународен транспорт од домашниот транспорт треба подолго време.Предмети е да се очекува транспорт време 15 26 дена.3.Кога ќе примите вашата исплата,ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 3 дена.4.Бидејќи секоја земја увоз тарифите не се исти,Бидејќи објектот царинската дополнителни такси.Постојат пријави се на купувачот одговорност.1.Купувачот примените објектот не се задоволни со или други причини, Во не влијае на предмети продажбата повторно, купувачи, врати предмети и да ги сноси товар...

Водоустойчив детски часовници детски силиконови часовници футболен марка Кварцов ръчен часовник Baby For Girls Boys Fashion Casual Reloj

BGN 6.00 7.10

Бренд : 100% новиВе молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;2...

УИЛИС Luxury Brand детски часовник Кварцов часовник аналогов 3D цветя гумени часовници детски спортни водоустойчив часовник PENGNATATE

BGN 9.00 17.87

ВИЛИС Луксузен Бренд Деца Часовници Кварц Види Аналогни 3 D Цвеќиња Гума Часовник Деца Спортски Водоотпорен Часовници PENGNATATEКарактеристикиКарактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето децаОдлично за силиконски бенд, удобен за носењеПрецизно движење држи добро времеОдличен подарок за вашите децаОпшти СпецификацииБренд & Модел Вилис за Мини 255Пол УнисексТип На МодатаЕкранот На АналогниСлучај Алуминиумски МатеријалСлучај Форма КругСлучајот со Дијаметар од 2,5 cmСлучај Дебелина 0.8 cmDial Дијаметар од 2,5 cmРака Материјал СиликониРака Должина 16 cmРака Ширина 1.5 cmВкупната Должина 19 cmЗошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

PENGNATATE мода детски часовници Момичета карикатура 3D Костенурка каишка силикон гривна ръчни часовници за студенти подаръци детски часовници момчета

BGN 8.00 15.02

PENGNATATE Мода Деца Види Девојки Цртан филм 3 D Желка Рака Силикони Хривнија рачен часовник за Студентите Подароци на Децата Види МомчињаОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:25mmВкупна должина : 19mm прибл.Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

Оригинален дигитален часовник OHSEN детски ръчни часовници деца момчета каишка от каучук 50 м гмуркане спортни електронни часовници студентите будилници

BGN 11.00 22.00

Главни КарактеристикиНов модел со висок квалитет Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот 12 / 24 часовен формат Алармот и час свири функцијаСпецијален дизајн со хронограф (стоперка) во 0.01 секунда ''increment '' Дополнителни LCD назад светло функција за да се прикаже времето јасно е дека во темнината На водоотпорен длабочина е до 50 M (Не притиснете било кое копче во вода) Точност : ±15 секунди месечно Детали Случај материјал : Пластични Случај Дијаметар(cm) : 3.4 cm / 1.326 инчен Случај дебелина(cm) : 1.5 cm / 0.585 инчен Бенд боја : Покаже како слика Бенд должина(cm) : 21.2 cm / 8.268 инчен Бенд width(cm) : 1.6 cm / 0.624 инчен Компонента се Вклучени : Спорт Зглоб Види x 1 Прирачник за Корисникот x 1