• Ново
VECONOR дисковата спирачка бутален инструмент челюсти авторемонтный инструмент 3/8 устройство

VECONOR дисковата спирачка бутален инструмент челюсти авторемонтный инструмент 3/8 устройство

BGN 3.00
BGN 4.82
-38 %
В магазина

Брой продукти


Оваа кочница клипот алатка ротира паркинг сопирачка пистонс назад во caliper цилиндри при замена носи влошки за возила со четири тркала диск сопирачки. Алатката работи со повеќето возила и карактеристики пет конфигурации. Оваа трајни кочница клипот алатка е изградена на тешки хром-moly челик и хром галвански да се спротивстави на ' рѓа. Работи на повеќето возила Пет конфигурации Тешки хром-moly челична конструкција Топлина третираат Хром галвански да се спротивстави на ' рѓа Работи со 3/8 во. вози клуч, продаваат separatel
1. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western Union, Money Gram и така натаму.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на цел. Или, со цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, поштенски код и телефонски број кога поднесување во вашиот купувачот информации.
Ние ќе ја испрати својата парцела надвор што е можно побрзо во рамките на обработка на време. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го напишете вашето име и презиме и уредна достава на адреса по ред.
1. Ние се обезбеди во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO адреси.
2. Цел ќе бидат обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите. Нарачки може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Тоа е купувачот одговорност. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.

Подробности

Версия На Софтуера:
нула
силата на:
нула
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Хардуерна Версия:
нула
търговска марка:
Веконор
Името На Модела:
E050001
Напрежение:
0
Тип Елемент:
Тестери На Налягане И Вакуум
Тегло На Продукта:
0.2kg
Електронен:
No

Те също купуват с този продукт

Car-Car Styling Circuit Voltage Tester For long 6V-24V DC System Probe Continuity Test Light

BGN 5.00 6.27

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики & Опис : Должина на Сонда : 7.5 cm / 2.9" Вкупна Должина : 19cm / 7.48" Земјата Жица Должина : 4ft Напон Спектар : 6 V12 V DC Менгеме Капацитет : 20 AMP Сијалица : 3 Вати Сијалица (Заменливи) НОВИ Коло Тестер за 6 V 24 V DC Системи Долго Сонда Континуитет Тестер...

Takeuchi Parts 2015

BGN 130.00 160.00

започнетекрајотзапочнете TAKEUCHI ДЕЛОВИ ПРИРАЧНИК 2015 Големина : 1,97 GbТип : Pdf ДатотекиЈазик : АнглискиTAKEUCHI ДЕЛОВИ Содржината листата : ДЕПОНИЈА ПРЕВОЗНИКОТСВТ 50БАГЕРTB014TB016TB23 РTB108TB128 FRTB138 FRTB140TB145TB150TB150 CTB153 FRTB175TB175 CTB175 WTB180TB180 FRTB215 РTB216TB219TB228TB235TB240TB250TB260TB280 FRTB285TB295 WTB1135 CTB1140TB1160 WHIDRAULIC ПРЕКИНУВАЧTKB 51, 51 STKB 70TKB 71, 71 STKB 100TKB 101, 101 STKB 201, 201 STKB 301, 301 STKB 401, 401 STKB 801, 801 STKB 1001, 1001 STKB 1401, 1401 STKB 801, 801 STKB 1101, 1101 STKB 1401, 1401 STKB 1600, 1600 STKB 2000, 2000TKB 3000, 3000 STAKEUCHI INTIAL МОДЕЛTB10TB12 / TB14 STB15TB20TB21 / TB22TB25TB36TB45TB55 URTB68 STB800TB1400 ЕКСTB2200 DTAKEUCHI TB0СЕРИЈА БАГЕРTB007TB015TB15 FRTB020TB025TB25 FRTB030TB035TB045TB53 FRTB070TB070 WTB80 FRTAKEUCHI TB0СЕРИЈА ПЕСНА LOADERTL26TL126TAKEUCHI TB1СЕРИЈА БАГЕРTB125TB135TB145TB28 FRTAKEUCHI TB1СЕРИЈА ПЕСНА LOADERTL120TL140TL150TAKEUCHI ПЕСНА LOADERTL8TL10TL12TL220TL230TL240TL250МОТОРОТ ЗА TAKEUCHI4 TNE106ТБ3 TNE68NTBD782E2 BBHTU13 TNV70СТ3 TNV76XTB2 TNE68ETBA3 TNV82BPTBZ3 TNV88XTBZ3 TNV88BPTBZ3 TNV88QTB24 TNV88QTB, QTB14 TNE88ETBC4 TNV88PTBZ14 TNV88BPTBZ4 TNE98TBZ4 TNV98 VTBZC4 TNE98TBW4 TNV98VTBZ4 TNV98STB14 TNV98ZQTBZ3 TNV70NTB3 TNV82 ABPTB, BPTB13 TNV88BPTB2, 14 TNV88 CSTB / STB14 TNV88BPTB,14 TNV98 CTWTBZ4 TNV98 TZXWTB4 TNV98 TZXWTB2ББ4 BG1TRESD3343 TNA72 LUTBZ3 TNE68TBZ3 TNE78 ATBY4 TNV88QTBZ4 TE88ETBZBD30044 TNE98ТБ4 JB1 PA06 S, PA20A4 JB1 PAA103 TNE82 AТБ3 TNE88ТБ, TB1, ETB, ETB13 TNV88QTB, QTB14 TNE88(E)ТБ(1)(Z)3 TNE82 AETBZ4 TNV84 TXTBL4 TNE98TBL4 JG1ТПА4 TNE106 TTBL4 TNV106 TXTBL4 TNV106 TXTBL1V3307CRTE4 BTLTU1V3800CRTE4 BTLTU1 (висок проток)V3800CRTE4 BTLTU24 TNV84 TZKTBLV3307ДИТE3 BTLTU14 TNV98ZNTBLV3800 DIТE3 BTLTU1

ECU repair tools ecu simulator ECU сигнал automobile Sensor Signal Simulation Tool MST 9000+ MST-9000+ високо качество

BGN 984.48

Ново ЕКИ Поправка Алатка mst9000 MST9000 + Автомобилот Сензор Сигнал Симулација Алатка MST 9000 со бесплатен превозотЗголемување симулираат удар сензор функција, излезната порта се KS1, KS2Зголемување задржани порта X1X6 стендстрана, клиентот може да се постави за симулација на сигнали како требаОпис : Автомобилот Сензор Сигнал Симулација Алатка е многу корисна алатка за професионална техничар за време на автомобил ЕКИ reparing & копче за програмирање.Овој Автомобил Сензор Сигнал Симулација Алатка е indispensive автомобил ЕКИ поправка алатка, со ново ажурирање и повеќе стабилна функција...

2018 OBDSTAR X300 PRO3 Key Master с иммобилайзером + корекция на километража +EEPROM/PIC+актуализация OBDII онлайн

BGN 830.40

OBDSTAR X300 PRO3 Клучни Мајстор англиски Верзија со Стандардна КонфигурацијаKey Master англиски Верзија Конфигурација : стандардна конфигурација : Immobiliser + Броило на вредноста +EEPROM / СЛИК+OBDIIOBDSTAR X300 PRO3 Јазик на Располагање : англискиАжурирање на софтвер : Бесплатно ажурирање на интернет за 1 година на официјалната вебстраница.250 година по една годинаНапомена : Може да не ги поддржуваат "ФОЛКСВАГЕН" 4 и "ФОЛКСВАГЕН" 5 IMMOOBDSTAR X300 PRO3 Предности : Главната единица систем усвојува РАКА голема брзина чип да се задржи работи брзо, стабилно и антипритискање.Надградба преку SD картичка во било кој момент.Модерниот дизајн и highdefinition екран оствари интеграција на автомобилската индустрија и електронски информациски технологии и да се направи авто дијагностика и копче за програмирање полесно, практичен и економичен...

червен мултиплексор mb star c3 pro със 7 кабели софтуер в ssd с лаптопа toughbook cf 19 за един инструмент за диагностика на автомобили и камиони

BGN 1072.00

Пакет листата : 1 1x МУЛТИПЛЕКСЕР2 1x 16pin OBD II кабел3 1x 38 pin кабел4 1x 14pin песна кабел5 1x 4pin кабел6 1x RS232 кабел7...

2018-доброто качество за bmw repair tools icom a2 b c със софтуер 2018.03 expert mode 500gb hdd със сензорен екран на лаптопа x200t

BGN 792.00

Сегашниот Пакет Слика верзија 03.13.00Сегашниот Систем на Сликата верзија 01.23.01Currect Appliation слика верзија 01.37.00Функции : А2 OBD дијагностички поддршка на ПОВЕЌЕТО, ДМОЖЕ и КМОЖЕ да протоколиБ дијагностички преку повеќето автобус, и да има врска доинтерфејс преку USB конекција.C 20pin кабел за старите модели.Специјални ФункцииИзменетите А2 за возила со OBD пристап добива значително помоќен процесор и повеќе капацитет на складирање.Робустен алуминиум случај ќе ви помогне да се избегне оштетување кога се користи во груби средини.Да се заштити повеќето конектор, Б за возила со оптички повеќето пристап ќе биде опремен со меко покритие направени од гума, наместо на поранешниот пластична капа.C за стари серија со дијагностика штекер ќе бидат дополнително опремен со прибл...

V10. 53 alldata и софтуер mitchell 2in1 инсталирани на лаптопа cf19 сензорен екран за коли и камиони диагностичен компютър hdd 1 TB

BGN 592.00

Пакет листата : 1 1pc x Целосна alldata 10.53 и mitc / пеколот на побарувачката 2015 година во 1 TB Хард Диск2 1pc x cf19 лаптоп 2g користи 1tb hdd windows 7Хардверска конфигурација : ПРОЦЕСОРОТ : јадро (dual) U7500 побрзо 1.06 GHZ, 2 MB кеш 2матична плоча : 965 чипсет, интеграција на 384 MB видеомеморија : 2 gb DDR2хард диск : 1000 gbсериски плоча екран : 10.4инчен, 1024 x 768 резолуција Gao Qingbing рака екран на допир што може да се ротира сорачните пенAlldata 10.53 : Целосен сет опис на каталогот : Професионална поправка продавници треба струја, фабрикаточни информации за да ја исполнат сложената поправка барањата наденес е автомобилската индустрија...

2018 signal simulator automotive sensor simulator mst-9000 mst 9000+ car ecu repair tool for 110v 220v best quality

BGN 958.40

Ново ЕКИ Поправка Алатка mst9000 MST9000 + Автомобилот Сензор Сигнал Симулација Алатка MST 9000 со бесплатен превозотЗголемување симулираат удар сензор функција, излезната порта се KS1, KS2Зголемување задржани порта X1X6 стендстрана, клиентот може да се постави за симулација на сигнали како требаОпис : Автомобилот Сензор Сигнал Симулација Алатка е многу корисна алатка за професионална техничар за време на автомобил ЕКИ reparing & копче за програмирање.Овој Автомобил Сензор Сигнал Симулација Алатка е indispensive автомобил ЕКИ поправка алатка, со ново ажурирање и повеќе стабилна функција...

Autel Maxisys MS906BT авто OBD2 диагностичен скенер инструмент обновена версия на MS906 DS708 DS808 Bluetooth ECU кодиране OBDII

BGN 2182.32

Зошто купи Autel ms906bt од нас? Овластени сме продавачот на Autel Ние и ветуваме на 100% вистински и оригинални!! ако не Ние двојно надоместок!! МултиЈазик , Англиски Јазик, Германски, Шпански, Португалски, Холандски, Француски,Португалски, Италијански.Корејски, руски (ве молиме изберете на факултативно) Ние може да обезбеди локалната служба во САД , имаме САД канцеларија и во склад! САД бесплатен превозот до дома 23 дена добиете пакетот...

rs232 към rs485 кабела за кабел звезди C3 mb диагностика

BGN 92.80

rs232 да rs485 кабел за mb ѕвезда c3 дијагностички кабел RS232 да RS485 Кабел за MB ЅВЕЗДА C3 фабрика RS232 кабел за да се RS485 Кабел се користи за MB ЅВЕЗДА C3 автомобил Поврзете MB ЅВЕЗДА C3 до компјутерот...

Гореща Разпродажба!!!Черен кабел, 30 см удължител 16 пинов ELM327 OBD II OBD2 удължителен кабел конектор auto инструмент за диагностика адаптер

BGN 16.00

Компатибилен за ELM327 OBDII, Усвојување 16pin Интерфејс Тип Има долг 30cm ако сакате повеќе тип : 1.5 м или 10m ве молиме контактирајте ме.Благодарение ако сакате повеќе парче,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да добиете повеќе попуст!!!благодарение пакување листа : 130cm obd2 продолжување кабелСекој производ ќе бидат тестирани пред да го испратите до вас за да бидете сигурни дека тоа работи одлично! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ни остави сите совршен 5ѕвезди повратни информации,ние ќе бидеме благодарниако сте незадоволни со тоа, pls ве молиме контактирајте со нас веднашНие ќе го реши проблемот и ќе ги задоволи

Navistar Cylinder Engine Performance Analyzer (КПД) v7.8.8. 1 Руски

BGN 65.00 80.00

Navistar Мотор Цилиндри Перформанси Аналитичар (CPA) v7.8.8.Англиски јазик 1Победа | 486 MBNavistar CPA (Цилиндар Перформанси Аналитичар) е дијагностичка алатка за утврдување на можните дефекти поврзани со еден или неколку цилиндри на моторот.Navistar CPA (Цилиндар Перформанси Аналитичар) заменува Service Maxx CCT (Цилиндар Исечок Тест).Услови : К...

2018 високо качество на VAG Immo за Audi vw Top diagnostic tool VAG IMMO Emulator key programmer for vag immo Immobilizer

BGN 22.00 23.28

2018 Висок квалитет VAG Immo за Audi за "фолксваген" Врвна дијагностичка алатка VAG IMMO Емулатор копче програмер за vag immo Immobilizer VAG IMMO ЕМУЛАТОРVAG IMMO ЕМУЛАТОРМоже да се емулира добри работни immobiliser за било за "ФОЛКСВАГЕН", за Ауди, за Седиште, моторот единица за контрола (вклучувајќи дизел пумпи) за 2000 година (сите видови на IMMO1 и IMMO2)...

За помпа за високо налягане на DENSO ETSI 2015

BGN 128.00 160.00

Електронски резервни делови каталог DENSO содржи информации за гориво опрема (TNVD, транспорт до пумпи, регулатори, спрејови) за автомобили и камиони посебни и индустриски техника, техничка опрема...

Bstsparktec BST202 12v автомобилна помпа/компресор климатик тестер и инструмент за почистване

BGN 56.00

Слика на BST202 12v автомобилската гориво пумпа / климатизација компресор тестер и чистење алаткаИме : BST202 12v автомобилската гориво пумпа / климатизација компресор тестер и чистење алаткаВовед : BST202 тестер може да го тестира било 12v автомобилската гориво пумпи истекување, електричниот систем од пумпи за гориво, и да се направи гориво пумпи заглавени.BST202 тестер може да се провери и чистење на клима уред компресори.Техничари може да се провери гориво пумпи се добри или не од страна на BST202 тестер.BST202 тестер може да се прилагоди да работи брзина на еден од било 12v автомобилската гориво пумпа кога тестирањето.Особено погоден за тестирање од втора рака гориво пумпи во гаражи и работилници.Референци : 12 V / 3А1 KG2 поврзување линииЕлектрична струја на BST202 треба да биде повеќе од 3А, инаку BST202 ќе се рестартира или штета поради над силна струја.Не треба да се направи сигнал pin на BST202 краток спој и да возат во долго време.Содржина : Еден автомобил батеријата кабелЕден BST202 тестерЕден 2 pin женски летаат жициЕден 2 pin машки летаат жициЕдно ЦД има упатство и функционирање на видеоЕден прирачник труд на англиски јазик

оригинален XTOOL X100 PAD Tablet Key Programmer с адаптер EEPROM подкрепа на отделни функции обновяване онлайн

BGN 719.00 846.40

XTOOL X100 ПОДЛОГА Таблета Копче Програмер со EEPROM Адаптер со МултиЈазициНапомена : 1 Јазик : Англиски, Француски, Хинди, Германски, Норвешки, Руски, Персиски, Арапски, Полски, Португалски2...

Новост! МИНИЫЙ Bluetooth OBD2 / OBDII на инструмента за диагностика на колата на тестер Android

BGN 32.00

Ново! МИНИ Bluetooth OBD2 / OBDII за Android Автомобил Тестер Дијагностичка АлаткаЗабелешка : ве Молиме да "не" single купи OBD2 / OBDII, (Бидејќи тоа е само одговара за Нашата Компанија Автомобил DVD Плеер!!!) По вкупната Исплата заедно (Автомобил DVD единица + OBD2 / OBDII), ние ќе брод целиот пакет за да можете по 510 работни дена.Функции : Прочитајте дијагностички проблеми кодови, и генерички и производителотспецифични, и прикажување на нивните значење (над 3000 генерички код дефиниции во базата на податоци).Прикажете тековната сензор податоци, вклучувајќи : 1.Моторот ВРТЕЖИ во минута2.Пресметува Оптоварување Вредност3.Coolant Температура4.Гориво Систем Статус5.Брзината На Возилото6.Краток Рок Гориво Трим7.Долгорочни Гориво Трим8.Доза Цела Притисок9.Времето Однапред10.Внесувањето Воздух Температура11.Проток На Воздух12.Апсолутна Гас Позиција13.Кислород сензор напони / поврзан краток рок гориво скратува14.Гориво Систем статус15.Гориво ПритисокОперативен UI : Спецификации : Тип : код читатели & алатки за скенирањеИзлез протокол : bluetoothБоја : синаМатеријал : пластикаНапон : 12 VАктуелни : 45m AБран фреквенција : 38400 HzПрименливи опсег : 510m / 16.432.8 ft