• Ново
Безжична Wifi мрежова карта Mini PCI-E to PCI-E 1x тенис на адаптер + 2 антени

Безжична Wifi мрежова карта Mini PCI-E to PCI-E 1x тенис на адаптер + 2 антени

BGN 7.00
BGN 8.34
-16 %
В магазина

Брой продукти


На PCI-E Мини Картичка пасивни адаптер е наменет за обнова на десктоп Компјутери кои се конвертира Мини-Картичка за да стандард PCI-Експрес 1x слот. Или внесете ја вашата PCI-E вид мини-картичка во овој адаптер потоа вметнете во PCI-E 1x полнач. Карактеристики : Употреба во мини pci-e безжична мрежна картичка и други уреди, апликации и на десктоп. Ги поддржува сите на PCI-e Мини Картичка како што се SSD, WLAN, WWLAN, Мини Картичка за десктоп КОМПЈУТЕР. Десктоп со pci-e 1 X интерфејс може да се користи. Поддржува У FL/IPX да RP - SMA pigtail Wi Fi RF кабел адаптер. Компатибилност силна поддршка за 98/2000/XP/Server 2003/XP/Vista/win7, Linux и други компјутерските оперативни системи. Бесплатни колокација, на пример, може да биде опремен со три антени, примените сигнал може да биде посилна. Системски побарувања : PCI-Експрес 1x слот ; Windows 2000, XP, Vista 32/64, Linux (WLAN КАРТИЧКА НЕ се ВКЛУЧЕНИ). Не't support : intel 39xx,Intel 62xx серија,Broadcom серија. Спецификации : Предмет Тип : Wifi Mini PCI-E за PCI-E1 X Адаптер Конвертор Материјал : Пластични, Метални Боја : Зелена, Бела Големина : 12.5×7×2cm/4.92×2.76×0.79 во (Прибл.) Антена должина : 11cm/4.33 во (Прибл.) Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Мини PCI-E За PCI-E адаптер (Не е мало пакет) 2 X 2d Bi Антена '

Подробности

търговска марка:
BGEKTOTH
Воспользуйся:
компютър
Тип USB:
Стандарт
Номер На Модела:
Mini PCI-E към адаптер PCI-E
Пакет:
No
Пакет:
Комплект 1
Доказан:
ССС

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка високо качество на Mini HDMI Женски към Micro HDMI мъжки адаптер е идеален за смартфон към HDTV

BGN 8.00 8.45

Ги конвертирате вашите мини HDMI кабел за микро и безбедно да се поврзете со вашите нови мобилни уреди, без да се грижиш за тоа излегува или да не се влегува во тие тесни простори Полните вашата GPS или поврзување на вашиот Таблет компјутер / Мобилен Уред без грижи на тоа добивање на извади лесно или не влегува во оние тешко да се постигне места Должина : Околу 5.5" / 2.54 см; Боја : Црна Пакет Содржина : 1 x Микро HDMI Машки да Мини HDMI Женски Адаптер HDE® е регистрирана трговска марка и е само овластени продавачот на HDE брендирани производи

Високо качество, HDMI HDMI кабел HDMI видео кабел мъж към мъж поддържа Ethernet 3D и 4K видео, за HDTV PS3 PS4

BGN 6.00 8.75

Висок Квалитет на HDMI да HDMI Кабел HDMI Видео Кабел Машки да Машки Поддржува Ethernet 3 D 4 K Видео за HDTV PS3, PS4Опис HDMI Машки да Машки HDMI кабел Plug and play Должина : 1.5 м 3m 5m 10m HDMI Верзија : V1.4 Поддршка HDMI со Етернет Канал, Поддршка 3 D Поддршка до Целосна HD1080 P Конектори : Стандарден HDMI, Злато Позлатен Приклучок , Супериорен во однос Сигнал на пренос и отпорност на корозија Пакетот Вклучува : 1 x Машки да машки HDMI V1.4 кабел Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот...

Centechia Good Sale 30см USB 2.0 Printer Кабел Type A Male to Type B Male Dual Shielding High Speed прозрачен син

BGN 1.42

Dual Оклопна Висок Квалитет СинаДолжина : 30cm,Боја : СинаОпис1,Боја : Сина2,Должина : 30 CM3,Compatile со : USB 1.0, 1.1 и 2.04,USB 2.0 Машки да Б Машки Висока Брзина на пренос Печатач Кабел5,Лесно да се поврзете принтери, скенери уред и другите со USB B порта, периферни уреди и надворешен хард deives6,Фолија и плетенка оклопна(внатре) ја намалува EMI / RFI пречки и извртени пар изградба помага во намалување на крстот разговор што ќе се обезбеди високабрзина, грешкабесплатен трансфер на податоци

192 khz 5.1 CH цифров аудио Декордер цифроаналоговый конвертор с регулатор на силата на звука SPDIF до 3,5 мм жак RCA поддръжка на Dolby AC3

BGN 30.00 59.66

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Дигитален аудио декодер (5.1 ch)Со NeoteckКарактеристики и спецификации : Карактеристики : • Вграденво со високи перформанси RTOS оперативен систем и аудио декодер чип• Текст : 1 SPDIF Оптички, 1 Коаксијален• Излез : РКА Порта, 3,5 mm приклучок за Слушалки Порта• Автоматско префрлување помеѓу оптичка и коаксијален канал на текст• Авто декодира AC3 / DTS (LPCM / PCM / RAW) влезни сигнали без било каква акција• Висока компатибилност : Поддршка за мрежна играчи HDTV, Bluray Двда, PS3, XBOX 360, DM500 S, DM800 HD, итн• Мали димензии со метал случај• Поддржува прилагодување јачина на звукСпецификации : • Аудио формати : MP3 / AC3 / DTS / WAV / WMA / AAC / ALAC / FLAC / МАЈМУН / OGG / M4 A• Јачина на Бучава Сооднос : 120db• Стерео Изолација : 80db (1 KHZ)• Канал Дебаланс : 0db• Земање Мостри Стапка : 32~192 KHz• Bit Rate : 16~24 Малку• Одговор на Фреквенција : 20 Hz~20 KHz+ / 0.

JianHan обратими Micro USB кабел 2m 1m 2A бързо зарядно устройство, USB кабел за данни за Samsung S6 S7 Xiaomi Android телефони с microUSB кабели

BGN 4.00 4.54

Реверзибилна микро usb кабелПриклучокот лесно без проверка на конекторБрзо Полнење Брзина Надградба 30%Микро USB Cable Double двострано Plugable Дизајн24 K позлатени конекториТоа го направи на конзервирани бакар јадра се задржи брзо полнењеУдобно трајниlexible, метежотбесплатно Со Тешки Најлон плетенка и Висок StrenghTPE Слој, издржливи и антиknotting5 V2 A Побрзо ПолнењеЧист Бакар Челичното Јадро+ Алуминиумска Фолија Штитобезбеди голема брзина на полнење и пренос на

Най-новият за PS3 контролер с добро качество USB зарядно устройство кабел кабел

BGN 2.00 2.85

Боја : ЦрнаПрецизност конектори за да се обезбеди висока трансмисија на податоци стапка.Ви овозможува да се игра додека се полни.Полнење безжичен контролер со USB портДолжина : 1.8 m (Приближно)Количина : 1 PcЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1.5 M/5FT 3M/10 ФУТА A USB 2.0 съединители за мини - 5-пинов ляв ъгъл 90 градуса щекер кабел за предаване на данни кабел за цифров кабел аксесоари

BGN 3.00 4.86

CP0013331Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирање за тоа преку емаил.Еве како : Кликнете на Add за да се Види листата на копчето под Место обид или Купи Тоа Сега копчето.Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Црна2 должини за вашиот избор : 1.5 М / 5 FT, 3М / 10 FTКонектор А : USB 2.0 машкиКонектор Б : USB мини 5pin машкиПакет се вклучени : 1x Usb КабелAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 13cmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS,DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Превозот преку ЕМС 515 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 1550workdays.Другите 3060 дена.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.Ви благодарам многу!Најдобри Желби!

Черно DC Power Plug Adapter USB 2.0 Convert To DC 4.0*1.7 / 4.0*1.7 mm 4.0 mm x 1.7 mm 4.0 mm / 1.7 mm Jack кабел за зареждане захранващ кабел 1M 3 ФУТ

BGN 1.28

Црна DC моќност USB приклучок за DC 4.0 mm x 1.7 мм 5 Volt DC 4.0x1.7mm Барел Џек полнење Моќ Кабел за полнење 2pin адаптер кабли 1m 2 AДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

1.8 M/6 фута Thunderbolt DP Mini DisplayPort to HDMI адаптер кабел за прехвърляне на аудио-видео сигнала адаптер кабел за Mac Book

BGN 6.00 7.38

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЕлегантен изглед и малата големинаМини Дисплеј Порта 1.2 Еден текст и HDMI 1.4 б излезHDMI висока видео резолуција 1080pHDMI225 MHz / 2.25 Gbps по канал (6.75 Gbps сите канал) пропусен опсегНапојува со Мини Дисплеј Порта изворКонектори : Mini Display Port Машки да HDMI машкиКомпатибилен за Mac Book, за Mac Book Air, за Mac Book Pro, за i Mac, за Mac Mini, и за Mac Pro компјутериСовршен придружник за Apple Mac компјутер кориснициКабел Должина : Околу...

USB 3.0 PCI-E card & 2 порта и 20pin женски и нископрофилен скоба половин височина

BGN 29.60

Спецификација : * Со Низок Профил, Половина висина заградата PCIE (9cm)* Целосно во согласност со PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0* Еденлејн (x1) PCI Express автопат стапки до 5 Gbps*Во согласност со Universal Serial Bспецификација Ревизија 1.0* Поддржува истовремена работа на повеќе USB 3.0, USB 2.0 и USB 1.1 уреди* Ги поддржува следниве брзина на податоци стапки, како што следува : Ниска брзина (1.5 Mbps) / Fullspeed (12 Mbps) / Highspeed(480 Mbps) / Супербрзина (5 Gbps)* Поддржува 4 долнопроточни порти за сите брзини* Вграден 4pin моќ конектор за добивање на екстра напојување од системот* Топлозамена функција ви овозможува да го поврзете / исклучување deviceswithout дополнување надолу системот* Поддршка На Windows?XP / Vista / Windows 7Системски Побарувања : * Windows?XP / Vista / 7* Еден достапни PCI Express слот (Препорачуваме PCI Express 2.0)Додатоци : * 1 x USB 3.0 4Port PCI Express Картичка (во внатрешноста 2 порти и надвор 2 ports)* 1 x Возачот ЦД

10 см черен и бял USB 2.0 Mini USB B 5-пинов конектор за Микро USB 2.0 женски адаптер за зареждане на данни кабел, Micro-usb Mini-usb 5pin 0.1 м

BGN 2.40

10 CM ЦрноБело USB 2.0 Мини USB Б 5Пински машки да Micro USB 2.0 женски податоци за полнење Адаптер кабел за Микро usb Miniusb 5pin 0.1 M1...

USB кабел за предаване на данни кабел за синхронизация за Canon Camera EOS 760D 600D 1000D 550D 650D 500D 60D 700D 1100D 750D 5D2 5D3 6D 7D 70D

BGN 11.18

USB Кабел за Податоци СИНХРОНИЗАЦИЈА Кабелот за Камера на Canon EOS 760 D 600 D 1000 D 550 D 650 D 500 D 60 D 700 D 1100 D 750 D 5 D2 5 D3 6 D 7 D 70 DПакетот вклучува : 1x USB Синхронизација Датум КабелКарактеристики : 100% Сосема Нов општ USB Кабел USB 2.0 порта на трансфер на податоци помеѓу уредот на КОМПЈУТЕР или Лаптоп...

10 ФУТА 3 USB 2.0 A to B Male M / M Printer Print High Speed Кабел Cord Plug Scanner

BGN 4.19

USB Тип Машки на Тип Б Машки Многу USB Кабел За Принтер, Скенер или Хард Диск Дигитални Уреди Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци Наназад Компатибилен со 1.1 и 1.0 Уреди Конектор : Тип Машки на Тип Б Машки Прецизност Конектори за да се Обезбеди Висока Трансмисија на Податоци Rate USB Тип Машки на Тип Б Машки Многу USB Кабел За Принтер, Скенер или Хард Диск Дигитални УредиСосема Нов Висок Квалитет на Податочен Кабел USB 2.0Наназад Компатибилен со 1.1 и 1.0 УредиКонектор : Тип Машки на Тип B МашкиПрецизност Конектори за да се Обезбеди Висока Стапка на Пренос на ПодатоциМатеријал : бакар пластикаДолжина : 3m (прибл...

PCI-E външен видео карта на лаптоп док станция ATX кабел за Mini PCI-E интерфейс

BGN 54.24

Dual ТД компатибилен прекинувач (хардвер решавање на конфликти) Multistage анти пречки коло Податоци линија засилување Мулти моќ автоматско префрлување (поддршка за меки почеток) Висок квалитет на електронски компоненти увезени Поддршка метал кабинет Двојно бакар технологија за подобрување на системот за напојување Изолација заштита коло LED статус индикатор USB интерфејс продолжување Странични 6 PIN напојување интерфејс Неподдржан модел : (Делумна Листа) За оние кои не се поддржани лаптоп модел, ние совети корисникот НЕ се обиде да ја користите со нашиот производ...

Крокодил скоба за запалката на чиста мед свързващ щекер кабел батерия литиева батерия кабел тестов кабел

BGN 26.00 27.18

Крокодил се стега да запалка приклучок за чист бакар врска приклучок за кабелот за батеријата литиум батерија кабел тест кабелКарактеристики : * Сосема нов и 100% висок квалитет...

(100 бр. / лот) DMS-59 мъжки dual DVI 24+5 жена Дърва удлинительный кабел за видео карта и монитор

BGN 1289.60

DMS59 Машки да Dual DVI 24+5 Женски Женски Splitter Продолжување Кабел за Графички Картички & СледењеКомпатибилен со СИТЕ DMS59 видео картички..ќе ви овозможи да го поврзете вашиот DMS59 видео картичка за 2DVI приклучок!Ќе се работи на Сите DMS59 видео картички!Се дели на вашата видео картичка DMS59 Pin излез за да овозможи употреба на 2 DVI поврзани Следи во исто времеВе молиме да го направите вашиот сопствен дополнителна апликација истражување пред да го купат, ние може да обезбеди техничка поддршка за programming Instructions, прирачници, инсталирајте дискови, дополнителен хардвер или софтвер што не се вклучени освен ако не е наведено во овој оглас

HIPERDEAL VGA Male to HDMI Изход HD 1080P+ Audio, TV AV HDTV Video Cable Converter Adapter Oct30

BGN 13.00 19.20

VGA Машки Да HDMI Излез 1080 P HD+ Аудио ТВ AV HDTV Видео КонверторКабел АдаптерФункција : 100% сосема нов и висок квалитет на analog VGA видео+аналоген аудио сигнал на текст ; стандарден HDMI дигитален сигнал на излез Поддржува VGA видео внесување : VGA,XGA,SVGA, SXGA, UGA...

(100 бр./лот) Micro HDMI MALE to HDMI FEMALE 90 180d въртяща се отточна тръба на шарнирна връзка правоъгълен адаптер

BGN 512.00

Опис На ПроизводотОвој адаптер е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите...

Lungfish High Speed HDMI кабел с ARC Ethernet най-новия стандарт поддържа 1080p 3D аудио връщане, Ultra HD 1m 2m 3m 5m, 10m

BGN 3.00 5.25

Опис на производотГолемина : 1 M 2 M 3 M 5 M 10 MLungfish High Speed HDMI Кабли се премиум квалитет кабли за вашиот гејмерски или домашно кино setup.Компатибилен со најновите технологии HDTVLungfish кабли се целосно уверение за поддршка на најновите & напредни HDMI карактеристики.Наназад Компатибилен со Претходните HDMI СтандардитеКабелот е наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандардите, па ќе бидат во можност да го користите овој кабел со сите вашите HDMI уреди...

Ugreen USB Type-C HDMI кабел 4K Ultra HD USB C HDMI мъж към жена за MacBook Samsung Galaxy S8 Huawei Mate 10 Pro USB-C HDMI

BGN 24.00 29.38

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}USB ТипC HDMI конверторСо UgreenЗа трофеи4 K визуелниот3840 x 2160 HD резолуција да уживаат во забава, како што е наменетаОпсег на примена и компатибилностКомпатибилен со голем број на лаптоп компјутери и други производи, користејќи USB ТипC connectorПоврзете да проекториУдобен и ефикасен во канцеларијаДва начини на располагањеНе поздравниот екранВоведување на повеќе моќни PS176 Чип за целосно искуствоPlug and playБесплатни драјвери за Windows и Mac OS системи, лесен за ракување24 K позлатени конекториОбезбедува оптимална податоци сигнал и одлична брзина на преносPrecisonинженерингПовеќе оклопна го намалува сигналот пречки и обезбедува ефикасна преносИсклучителна дигитално поврзувањеПоврзете го вашиот светДостапни боиУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита.

2 порта Dual USB 3.0 Extension AUX Flush Mount Car Mount Extension кабел за автомобил, камион, лодка с мотор таблото-1М/2М

BGN 19.00 20.77

2 Порти Двојна USB 3.0 Машки да USB 3.0 Женски ПОМОШЕН Флеш Планината Автомобил Планината Продолжување Кабел за Автомобил, Камион, Брод Мотор Табла Таблата Функција : има водоотпорен panel / цртичка планината со гумени капак и 1 метар продолжување кабел Дизајниран за во автомобил, но може да се користи за било која апликација Користите постоечки дупка или намалување на дупка во вашиот табла и клип во штекерот да биде рамна планината тоа на вашето возило е цртичка Планината глава должина : 4.5 cm Планината глава Кол : 3cm Пакет вклучува : 1 x 2port двојна USB 3.0 автомобил монтажа на кабел+Додаток