• Ново
2017 разтегателен 3,5 мм авто AUX Music Line кабел кабел за таблет мобилен телефон, MP3 / 4 / 5

2017 разтегателен 3,5 мм авто AUX Music Line кабел кабел за таблет мобилен телефон, MP3 / 4 / 5

BGN 1.00
BGN 1.68
-40 %
В магазина

Брой продукти


Мека кабел, лесно да се стигнале. Добро непушачите и пренос на сигнал. Лесно да се носат и место, зачувајте го вашиот простор. Се поврзува на вашиот музички плеер за да го било 3.5 mm помошни линија во пристаништето. Слушање на музичкиот плеер преку вашиот домашен или стерео во автомобил. Сите применливи модели : 3.5 интерфејс модел е применливо Аудио линија : dc3.5 - dc3.5 Боја : црна Материјал : ABS Прилагодлива должина : L(макс) 80см/31.5" Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Помошен Стигнале Кабел '

Подробности

Цвят:
Черен
търговска марка:
BGEKTOTH
Воспользуйся:
MP3 / MP4 плеър,мобилно съхранение на данни
Тип USB:
Стандарт
Пакет:
No
Пакет:
Комплект 1

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка one piece pure alloy Wall Power Audio AV Grade Wall Power Outlet 2 порта син 86mmX86mm wall power чорап със злато

BGN 50.00 52.78

Бесплатен превозот во едно парче од чисто алуминиумски Ѕиден Моќ Аудио AV Одделение Ѕидниот Штекер 2 Порт сина 86mm X86mm ѕид моќ sock со злато Опис : Состојба : Brand new Количина : 1pcs големина : 86x86 Дебелина : 20mm Напон : 20 A / 125 V Пакет : 1 Pieces НИ AC Receptacle

(100 бр./лот) Micro HDMI MALE to HDMI FEMALE 90 180d въртяща се отточна тръба на шарнирна връзка правоъгълен адаптер

BGN 512.00

Опис На ПроизводотОвој адаптер е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите...

Високо качество на DIY 4n сребро HiFi аудиофил (1 метър) КПР декодиране USB 2.0 кабел за звукови декодери на тел данни

BGN 137.41

Summary : 4 N Sterling silver производство, независно дупли линии се затвори пречки структура, Висока чистота 4 N Фунта сребро , бакар има помал отпор од подобро спроводливост, Тефлон изолација, со висока густина бакар оклопна нето од сите странски мешање мора, 3 U дебели позлатени приклучокот, осигурајте се дека јачината на сигналот мазна, со висока густина најлон мрежа суспензија, убава и ги апсорбира сите вибрации, така што сигналот е постабилна.Модел : USB2Процес : 4 N Sterling silver DIY h andmadeМатеријал : Стерлинг сребро.Приклучок : позлатени 5 UКабел должина : 1 Метар

1.5 M/5FT 3M/10 ФУТА A USB 2.0 съединители за мини - 5-пинов ляв ъгъл 90 градуса щекер кабел за предаване на данни кабел за цифров кабел аксесоари

BGN 3.00 4.86

CP0013331Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирање за тоа преку емаил.Еве како : Кликнете на Add за да се Види листата на копчето под Место обид или Купи Тоа Сега копчето.Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Црна2 должини за вашиот избор : 1.5 М / 5 FT, 3М / 10 FTКонектор А : USB 2.0 машкиКонектор Б : USB мини 5pin машкиПакет се вклучени : 1x Usb КабелAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 13cmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS,DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Превозот преку ЕМС 515 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 1550workdays.Другите 3060 дена.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.Ви благодарам многу!Најдобри Желби!

Нов 3x1 HDMI switch 2.0 HDMI превключвател на 3 1 out на аудио-видео конвертор [email protected] 30/60 Hz 1080P 3D с дистанционно управление, RS232 HDCP2.2

BGN 75.00 80.00

Нови 3x1 HDMI Преклопник 2.0 HDMI Преклопник 3 во 1 од Аудио Видео Конвертор 4 Kx2 [email protected] 30 / 60 Hz 1080 P 3 D со Далечински Управувач RS232 HDCP2.2 Напомена : далечински контролер не дојде со батерија внатре, coz превозот е забранет!!! Модел:301V2.0 Discribtion:3 X1 HDMI Преклопник со 4 KX2 [email protected] Hz Вовед:Оваа 3x1 HDMI преклопник правци 3 различни извори на резолуција до 4 Kx2 [email protected] Hz ултра HD 1 HDMI екранот...

Бял USB до 5.5*2.5 mm / DC 5525 5. 5x2. 5mm 5.5 mm x 2.5 mm 5.5 mm/2.5 mm Jack Plug DC Power charging charge Adapter Кабел 1M 3 ФУТ

BGN 1.28

Бела DC моќност USB приклучок за DC 5.5 мм x 2,5 mm 5 Volt DC 5.5x2.5mm Барел Џек полнење Моќ Кабел за полнење 2pin адаптер кабли 1m 2 AДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

Нов 5x1 HDMI Switch 2.0 HDMI Switcher 5 in 1 out Audio Video Converter [email protected] 1080P 3D с дистанционно управление HDCP2. 2 за HDTV

BGN 55.00 58.66

Нови 5x1 2.0 HDMI HDMI Преклопник Switcher 5 во 1 од Аудио Видео Конвертор 4 Kx2 [email protected] Hz 1080 P 3 D со Далечински Управувач HDCP2.2 за HDTV5x1 HDMI Преклопник V2.0На 5x1 HDMI преклопник овозможува 5 HDMI порти да биде вклучен на еден екран терминал преку далечински управувач или копчињата на единицата...

Dehyaton 10шт карикатура кабел моталка втулки гумен кабел обвивка на кабел кабел организатор слушалки кабел притежателя клип слушалки моталка

BGN 1.00 1.14

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

1.8 M/6 фута Thunderbolt DP Mini DisplayPort to HDMI адаптер кабел за прехвърляне на аудио-видео сигнала адаптер кабел за Mac Book

BGN 6.00 7.38

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЕлегантен изглед и малата големинаМини Дисплеј Порта 1.2 Еден текст и HDMI 1.4 б излезHDMI висока видео резолуција 1080pHDMI225 MHz / 2.25 Gbps по канал (6.75 Gbps сите канал) пропусен опсегНапојува со Мини Дисплеј Порта изворКонектори : Mini Display Port Машки да HDMI машкиКомпатибилен за Mac Book, за Mac Book Air, за Mac Book Pro, за i Mac, за Mac Mini, и за Mac Pro компјутериСовршен придружник за Apple Mac компјутер кориснициКабел Должина : Околу...

JianHan обратими Micro USB кабел 2m 1m 2A бързо зарядно устройство, USB кабел за данни за Samsung S6 S7 Xiaomi Android телефони с microUSB кабели

BGN 4.00 4.54

Реверзибилна микро usb кабелПриклучокот лесно без проверка на конекторБрзо Полнење Брзина Надградба 30%Микро USB Cable Double двострано Plugable Дизајн24 K позлатени конекториТоа го направи на конзервирани бакар јадра се задржи брзо полнењеУдобно трајниlexible, метежотбесплатно Со Тешки Најлон плетенка и Висок StrenghTPE Слој, издржливи и антиknotting5 V2 A Побрзо ПолнењеЧист Бакар Челичното Јадро+ Алуминиумска Фолија Штитобезбеди голема брзина на полнење и пренос на

USB 3.0 Single Port 3.5 Inch Metal Front Panel with USB 2.4 A Charging Port & HD Audio Output

BGN 29.60

USB 3.0 Една Порта 3.5 Инчен Метал Преден Панел со USB 2.4 Полнење Порта & HD Аудио ИзлезОвој залив ти овозможува да конвертирате на 3.5" флопи диск простор во USB 3.0 порт и USB 2.4 ЕДНА излезна моќ и 1 HD аудио приклучокPlug and Play,4pin моќ конектор за напојување USB уреди од вашиот КОМПЈУТЕР напојување2,4 Една излезна е за полнење само, нема податоци / syncСуперSpeed USB 3.0 поддржува пренос на податоци брзина до 5 Gb / s (максимална).Назад компатибилен со USB 2.0 / 1.1Компатибилен со Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / Mac

USB кабел за предаване на данни кабел за синхронизация за Canon Camera EOS 760D 600D 1000D 550D 650D 500D 60D 700D 1100D 750D 5D2 5D3 6D 7D 70D

BGN 11.18

USB Кабел за Податоци СИНХРОНИЗАЦИЈА Кабелот за Камера на Canon EOS 760 D 600 D 1000 D 550 D 650 D 500 D 60 D 700 D 1100 D 750 D 5 D2 5 D3 6 D 7 D 70 DПакетот вклучува : 1x USB Синхронизација Датум КабелКарактеристики : 100% Сосема Нов општ USB Кабел USB 2.0 порта на трансфер на податоци помеѓу уредот на КОМПЈУТЕР или Лаптоп...

10 см черен и бял USB 2.0 Mini USB B 5-пинов конектор за Микро USB 2.0 женски адаптер за зареждане на данни кабел, Micro-usb Mini-usb 5pin 0.1 м

BGN 2.40

10 CM ЦрноБело USB 2.0 Мини USB Б 5Пински машки да Micro USB 2.0 женски податоци за полнење Адаптер кабел за Микро usb Miniusb 5pin 0.1 M1...

Безплатна доставка високо качество на Mini HDMI Женски към Micro HDMI мъжки адаптер е идеален за смартфон към HDTV

BGN 8.00 8.45

Ги конвертирате вашите мини HDMI кабел за микро и безбедно да се поврзете со вашите нови мобилни уреди, без да се грижиш за тоа излегува или да не се влегува во тие тесни простори Полните вашата GPS или поврзување на вашиот Таблет компјутер / Мобилен Уред без грижи на тоа добивање на извади лесно или не влегува во оние тешко да се постигне места Должина : Околу 5.5" / 2.54 см; Боја : Црна Пакет Содржина : 1 x Микро HDMI Машки да Мини HDMI Женски Адаптер HDE® е регистрирана трговска марка и е само овластени продавачот на HDE брендирани производи

Най-новият за PS3 контролер с добро качество USB зарядно устройство кабел кабел

BGN 2.00 2.85

Боја : ЦрнаПрецизност конектори за да се обезбеди висока трансмисија на податоци стапка.Ви овозможува да се игра додека се полни.Полнење безжичен контролер со USB портДолжина : 1.8 m (Приближно)Количина : 1 PcЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Крокодил скоба за запалката на чиста мед свързващ щекер кабел батерия литиева батерия кабел тестов кабел

BGN 26.00 27.18

Крокодил се стега да запалка приклучок за чист бакар врска приклучок за кабелот за батеријата литиум батерија кабел тест кабелКарактеристики : * Сосема нов и 100% висок квалитет...

(100 бр. / лот) DMS-59 мъжки dual DVI 24+5 жена Дърва удлинительный кабел за видео карта и монитор

BGN 1289.60

DMS59 Машки да Dual DVI 24+5 Женски Женски Splitter Продолжување Кабел за Графички Картички & СледењеКомпатибилен со СИТЕ DMS59 видео картички..ќе ви овозможи да го поврзете вашиот DMS59 видео картичка за 2DVI приклучок!Ќе се работи на Сите DMS59 видео картички!Се дели на вашата видео картичка DMS59 Pin излез за да овозможи употреба на 2 DVI поврзани Следи во исто времеВе молиме да го направите вашиот сопствен дополнителна апликација истражување пред да го купат, ние може да обезбеди техничка поддршка за programming Instructions, прирачници, инсталирајте дискови, дополнителен хардвер или софтвер што не се вклучени освен ако не е наведено во овој оглас

10 ФУТА 3 USB 2.0 A to B Male M / M Printer Print High Speed Кабел Cord Plug Scanner

BGN 4.19

USB Тип Машки на Тип Б Машки Многу USB Кабел За Принтер, Скенер или Хард Диск Дигитални Уреди Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци Наназад Компатибилен со 1.1 и 1.0 Уреди Конектор : Тип Машки на Тип Б Машки Прецизност Конектори за да се Обезбеди Висока Трансмисија на Податоци Rate USB Тип Машки на Тип Б Машки Многу USB Кабел За Принтер, Скенер или Хард Диск Дигитални УредиСосема Нов Висок Квалитет на Податочен Кабел USB 2.0Наназад Компатибилен со 1.1 и 1.0 УредиКонектор : Тип Машки на Тип B МашкиПрецизност Конектори за да се Обезбеди Висока Стапка на Пренос на ПодатоциМатеријал : бакар пластикаДолжина : 3m (прибл...

10 бр Torx 5 точки vis etoile Pentagramme докинг конектор Българ Vis + tournevis pour iphone 5g 5s 5g 6 6plus Utile en gros

BGN 1.00 1.42

10 компјутери Argenté блан Torx Cinq Гранки Vis Pentacle dock Конектор Бас Retour Гром Прелива i Phone 5 5 S 6 6 Плусистурете i Phone 5 5 S 6 6 Плусtaille : М1.0 * 3.6*1.5*0.35écrou avec се со imperméableЦД жито и galvanoplastieétoile à cinq гранкион демидент Visemballage : sac en plastiquecontenu de l'emballage : 10 компјутери x Vis

Безплатна доставка HDMI to Right Angle Mini HDMI Spring Curl гъвкав кабел V1. 4 DSLR 0.5 M / 1.5 M

BGN 12.00 13.73

Сосема нов и врвен квалитет Флексибилен дизајн, пролет навивам извиткани cableconstruction Продолжен должината на серпентина кабелот е 4 пати поголем од повече должина...

2 порта Dual USB 3.0 Extension AUX Flush Mount Car Mount Extension кабел за автомобил, камион, лодка с мотор таблото-1М/2М

BGN 19.00 20.77

2 Порти Двојна USB 3.0 Машки да USB 3.0 Женски ПОМОШЕН Флеш Планината Автомобил Планината Продолжување Кабел за Автомобил, Камион, Брод Мотор Табла Таблата Функција : има водоотпорен panel / цртичка планината со гумени капак и 1 метар продолжување кабел Дизајниран за во автомобил, но може да се користи за било која апликација Користите постоечки дупка или намалување на дупка во вашиот табла и клип во штекерот да биде рамна планината тоа на вашето возило е цртичка Планината глава должина : 4.5 cm Планината глава Кол : 3cm Пакет вклучува : 1 x 2port двојна USB 3.0 автомобил монтажа на кабел+Додаток

192 khz 5.1 CH цифров аудио Декордер цифроаналоговый конвертор с регулатор на силата на звука SPDIF до 3,5 мм жак RCA поддръжка на Dolby AC3

BGN 30.00 59.66

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Дигитален аудио декодер (5.1 ch)Со NeoteckКарактеристики и спецификации : Карактеристики : • Вграденво со високи перформанси RTOS оперативен систем и аудио декодер чип• Текст : 1 SPDIF Оптички, 1 Коаксијален• Излез : РКА Порта, 3,5 mm приклучок за Слушалки Порта• Автоматско префрлување помеѓу оптичка и коаксијален канал на текст• Авто декодира AC3 / DTS (LPCM / PCM / RAW) влезни сигнали без било каква акција• Висока компатибилност : Поддршка за мрежна играчи HDTV, Bluray Двда, PS3, XBOX 360, DM500 S, DM800 HD, итн• Мали димензии со метал случај• Поддржува прилагодување јачина на звукСпецификации : • Аудио формати : MP3 / AC3 / DTS / WAV / WMA / AAC / ALAC / FLAC / МАЈМУН / OGG / M4 A• Јачина на Бучава Сооднос : 120db• Стерео Изолација : 80db (1 KHZ)• Канал Дебаланс : 0db• Земање Мостри Стапка : 32~192 KHz• Bit Rate : 16~24 Малку• Одговор на Фреквенција : 20 Hz~20 KHz+ / 0.