• Ново
Нов 5x1 HDMI Switch 2.0 HDMI Switcher 5 in 1 out Audio Video Converter 4Kx2K@60Hz 1080P 3D с дистанционно управление HDCP2. 2 за HDTV

Нов 5x1 HDMI Switch 2.0 HDMI Switcher 5 in 1 out Audio Video Converter [email protected] 1080P 3D с дистанционно управление HDCP2. 2 за HDTV

BGN 55.00
BGN 58.66
-6 %
В магазина

Брой продукти


Нови 5x1 2.0 HDMI HDMI Преклопник Switcher 5 во 1 од Аудио Видео Конвертор 4 Kx2 [email protected] Hz 1080 P 3 D со Далечински Управувач HDCP2.2 за HDTV
5x1 HDMI Преклопник V2.0
На 5x1 HDMI преклопник овозможува 5 HDMI порти да биде вклучен на еден екран терминал преку далечински управувач или копчињата на единицата. На switcher може да биде, исто така, поставени на крајот на еден долг HDMI кабел за да се регенерираат на HDMI сигнал. Овој HDMI Преклопник поддршка видео формати, вклучувајќи 720p, 1080i , 1080p, 4 K/30 HZ,4 K/60 HZ.
Пакетот вклучува
1 . HDMI 2.0 Префрлате
2 . Remote Controller (Без батерија внатре)
3. 5 V DC Напојување
4. Упатство
КАРАКТЕРИСТИКИ
Поддршка 6 Gbps податоци курс за тмд часовникот до 600 MHz
Поддршка HDMI 2.0 на
Поддржува 3 D
Поддржува највисок видео резолуција 4 K/60 Hz
Поддршка 24/30/36 малку длабоко боја
Поддршка за внесување до 8 метри AWG26 стандарден HDMI кабел должина, капацитет до 8metres
AWG26 кабел должина(4 K/30 Hz и пониска резолуција)
Поддршка за внесување до 3 метри 2.0 стандарден HDMI кабел должина, капацитет до 5metres
2.0 HDMI кабел должина(4 K/60 Hz резолуција)
Поддржува една висока дефиниција екранот за повеќе извори, како што се ДВД
и HD играчи, PS4, Сет-Топ Кутии
Треба DC5 V/1А напојување
СПЕЦИФИКАЦИИ :
HDMI верзија ........................................ HDMI 2.0 НА
HDMI resolution ................до 4 K/60 Hz
Видео поддршка боја формат ..................... 3 D видео формат
Видео поддршка боја формат .......................... 24/30/36 малку длабоко боја
Подршка на аудио формат..........DTS-HD/Dolby-true HD/DTS/Dolby-AC3/DSD
Max bandwidth............................................600 MHz
Макс го оценувате.............................................6 Gbps
Текст кабел растојание.... ...................≤8m AWG26 стандарден HDMI кабел за 4 K/30 HZ; ≤3m 2.0 HDMI ™ стандарден кабел за 4 K/60 HZ
Излез кабел растојание....................... ≤8m AWG26 стандарден HDMI кабел за 4 K/30 HZ; ≤5m 2.0 HDMI ™ стандарден кабел за 4 K/60 HZ
Макс работат на струјата...........................................650m A
Адаптер формат на Текст. : ..........AC (50 HZ, 60 HZ) 100 V-240 V; Излез : DC5 V/1 A
Температурата на работа опсег................................ (-15 за да +55℃)
Димензија (L x W x H) ................................178x58x20 (mm)
Оперативен и Поврзување на
1 : Поврзете 5 HDMI кабли од HDMI извор уредот на HDMI преклопник текст.
2 : Поврзете 1 HDMI кабел од HDMI извор уредот на HDMI преклопник излез.
3 : Поврзете 5 V/1А адаптер за HDMI преклопник .

Подробности

Цвят:
Штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица Великобритания, штепсельная вилица АС
Дължина:
include power supply
Номер На Модела:
S51-2.0 A
Приложение:
DVD-плейър, Мултимедия, Tv, монитор
B Конектор:
HDMI
търговска марка:
Playvision
Опаковка:
картонена кутия
Пакет:
ДА
Пол:
Жена-Жена
Жак И:
HDMI
Пакет:
Комплект 1
бягство:
Комбинация
Тип:
HDMI кабел
Външен Диаметър:
No
Характеристика:
HDMI2. 0
Името на елемент :
5x1 HDMI switch 2.0

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка високо качество на Mini HDMI Женски към Micro HDMI мъжки адаптер е идеален за смартфон към HDTV

BGN 8.00 8.45

Ги конвертирате вашите мини HDMI кабел за микро и безбедно да се поврзете со вашите нови мобилни уреди, без да се грижиш за тоа излегува или да не се влегува во тие тесни простори Полните вашата GPS или поврзување на вашиот Таблет компјутер / Мобилен Уред без грижи на тоа добивање на извади лесно или не влегува во оние тешко да се постигне места Должина : Околу 5.5" / 2.54 см; Боја : Црна Пакет Содржина : 1 x Микро HDMI Машки да Мини HDMI Женски Адаптер HDE® е регистрирана трговска марка и е само овластени продавачот на HDE брендирани производи

Високо качество на DIY 4n сребро HiFi аудиофил (1 метър) КПР декодиране USB 2.0 кабел за звукови декодери на тел данни

BGN 137.41

Summary : 4 N Sterling silver производство, независно дупли линии се затвори пречки структура, Висока чистота 4 N Фунта сребро , бакар има помал отпор од подобро спроводливост, Тефлон изолација, со висока густина бакар оклопна нето од сите странски мешање мора, 3 U дебели позлатени приклучокот, осигурајте се дека јачината на сигналот мазна, со висока густина најлон мрежа суспензија, убава и ги апсорбира сите вибрации, така што сигналот е постабилна.Модел : USB2Процес : 4 N Sterling silver DIY h andmadeМатеријал : Стерлинг сребро.Приклучок : позлатени 5 UКабел должина : 1 Метар

Крокодил скоба за запалката на чиста мед свързващ щекер кабел батерия литиева батерия кабел тестов кабел

BGN 26.00 27.18

Крокодил се стега да запалка приклучок за чист бакар врска приклучок за кабелот за батеријата литиум батерија кабел тест кабелКарактеристики : * Сосема нов и 100% висок квалитет...

Най-новият за PS3 контролер с добро качество USB зарядно устройство кабел кабел

BGN 2.00 2.85

Боја : ЦрнаПрецизност конектори за да се обезбеди висока трансмисија на податоци стапка.Ви овозможува да се игра додека се полни.Полнење безжичен контролер со USB портДолжина : 1.8 m (Приближно)Количина : 1 PcЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

JianHan обратими Micro USB кабел 2m 1m 2A бързо зарядно устройство, USB кабел за данни за Samsung S6 S7 Xiaomi Android телефони с microUSB кабели

BGN 4.00 4.54

Реверзибилна микро usb кабелПриклучокот лесно без проверка на конекторБрзо Полнење Брзина Надградба 30%Микро USB Cable Double двострано Plugable Дизајн24 K позлатени конекториТоа го направи на конзервирани бакар јадра се задржи брзо полнењеУдобно трајниlexible, метежотбесплатно Со Тешки Најлон плетенка и Висок StrenghTPE Слој, издржливи и антиknotting5 V2 A Побрзо ПолнењеЧист Бакар Челичното Јадро+ Алуминиумска Фолија Штитобезбеди голема брзина на полнење и пренос на

(100 бр. / лот) DMS-59 мъжки dual DVI 24+5 жена Дърва удлинительный кабел за видео карта и монитор

BGN 1289.60

DMS59 Машки да Dual DVI 24+5 Женски Женски Splitter Продолжување Кабел за Графички Картички & СледењеКомпатибилен со СИТЕ DMS59 видео картички..ќе ви овозможи да го поврзете вашиот DMS59 видео картичка за 2DVI приклучок!Ќе се работи на Сите DMS59 видео картички!Се дели на вашата видео картичка DMS59 Pin излез за да овозможи употреба на 2 DVI поврзани Следи во исто времеВе молиме да го направите вашиот сопствен дополнителна апликација истражување пред да го купат, ние може да обезбеди техничка поддршка за programming Instructions, прирачници, инсталирајте дискови, дополнителен хардвер или софтвер што не се вклучени освен ако не е наведено во овој оглас

(250 бр. / лот) HDMI 1.4 Panel Mount Кабел, HDMI Panel-Mount Screws With Female to HDMI Female Кабел HDMI Extension Adapter 1m 3 фут

BGN 2280.00

HDMI PanelПланината Кабел, Златен оближена со HDMI Панел Монтажа Тип на Кабел Со Завртки Женски Женски HDMI Продолжување Адаптер 100cmПроизвод Функција : Материјал : висока чистота калај кислородбесплатни бакар, 19 core HDMI стандардОклопна производи : алуминиумска фолија + мултислој заштитен антимешање материјалиПроизвод апликација : главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray, дигитална машина, hd играчТВ, плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, кабловска ТВ settop box, AV процесор, DVD плеер, врската помеѓу монитор, конзоли за играта, итн.Производ предност : позлатени, мултислој заштитен структура, увоз заштита на животната средина ПВЦ sheathed изолација, отпорност на абење, флексибилност е силенОсновни жици извртени отпорност појавување на процесот, се минимизираат сигнал пречат едни на други за да се обезбеди пренос losslessHDMI верзија 1.4 поддржува Ethernet, поддршка 4 пати 1080 p digital highdefinition формат.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

(100 бр./лот) HDMI 1.4 V M / M 360 градуса завъртане регулируема HDMI десен ляв нагоре-надолу под ъгъл полето кабел 1м 1.5 m 2m 3m 5m кабели

BGN 960.00

HDMI 1.4 V M / M 360 степени Вртливата Прилагодливи HDMI Десно Лево Горе Надолу Аглеста Доведе Кабел 1m 1.5 m 2m 3m 5m каблиКарактеристики : Конектор А : HDMI Машки 360 степени Вртливата ПрилагодливиКонектор Б : HDMI Машки 360 степени Вртливата ПрилагодливиДолжина : 1 M 1.5 M 2 M 3 M 5 MКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина)HDMI 1.4 верзија , Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итнAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

10 см черен и бял USB 2.0 Mini USB B 5-пинов конектор за Микро USB 2.0 женски адаптер за зареждане на данни кабел, Micro-usb Mini-usb 5pin 0.1 м

BGN 2.40

10 CM ЦрноБело USB 2.0 Мини USB Б 5Пински машки да Micro USB 2.0 женски податоци за полнење Адаптер кабел за Микро usb Miniusb 5pin 0.1 M1...

Безплатна доставка one piece pure alloy Wall Power Audio AV Grade Wall Power Outlet 2 порта син 86mmX86mm wall power чорап със злато

BGN 50.00 52.78

Бесплатен превозот во едно парче од чисто алуминиумски Ѕиден Моќ Аудио AV Одделение Ѕидниот Штекер 2 Порт сина 86mm X86mm ѕид моќ sock со злато Опис : Состојба : Brand new Количина : 1pcs големина : 86x86 Дебелина : 20mm Напон : 20 A / 125 V Пакет : 1 Pieces НИ AC Receptacle

USB 3.0 PCI-E card & 2 порта и 20pin женски и нископрофилен скоба половин височина

BGN 29.60

Спецификација : * Со Низок Профил, Половина висина заградата PCIE (9cm)* Целосно во согласност со PCI Express База Спецификација Ревизија 2.0* Еденлејн (x1) PCI Express автопат стапки до 5 Gbps*Во согласност со Universal Serial Bспецификација Ревизија 1.0* Поддржува истовремена работа на повеќе USB 3.0, USB 2.0 и USB 1.1 уреди* Ги поддржува следниве брзина на податоци стапки, како што следува : Ниска брзина (1.5 Mbps) / Fullspeed (12 Mbps) / Highspeed(480 Mbps) / Супербрзина (5 Gbps)* Поддржува 4 долнопроточни порти за сите брзини* Вграден 4pin моќ конектор за добивање на екстра напојување од системот* Топлозамена функција ви овозможува да го поврзете / исклучување deviceswithout дополнување надолу системот* Поддршка На Windows?XP / Vista / Windows 7Системски Побарувања : * Windows?XP / Vista / 7* Еден достапни PCI Express слот (Препорачуваме PCI Express 2.0)Додатоци : * 1 x USB 3.0 4Port PCI Express Картичка (во внатрешноста 2 порти и надвор 2 ports)* 1 x Возачот ЦД

USB кабел за предаване на данни кабел за синхронизация за Canon Camera EOS 760D 600D 1000D 550D 650D 500D 60D 700D 1100D 750D 5D2 5D3 6D 7D 70D

BGN 11.18

USB Кабел за Податоци СИНХРОНИЗАЦИЈА Кабелот за Камера на Canon EOS 760 D 600 D 1000 D 550 D 650 D 500 D 60 D 700 D 1100 D 750 D 5 D2 5 D3 6 D 7 D 70 DПакетот вклучува : 1x USB Синхронизација Датум КабелКарактеристики : 100% Сосема Нов општ USB Кабел USB 2.0 порта на трансфер на податоци помеѓу уредот на КОМПЈУТЕР или Лаптоп...

Високо качество, HDMI HDMI кабел HDMI видео кабел мъж към мъж поддържа Ethernet 3D и 4K видео, за HDTV PS3 PS4

BGN 6.00 8.75

Висок Квалитет на HDMI да HDMI Кабел HDMI Видео Кабел Машки да Машки Поддржува Ethernet 3 D 4 K Видео за HDTV PS3, PS4Опис HDMI Машки да Машки HDMI кабел Plug and play Должина : 1.5 м 3m 5m 10m HDMI Верзија : V1.4 Поддршка HDMI со Етернет Канал, Поддршка 3 D Поддршка до Целосна HD1080 P Конектори : Стандарден HDMI, Злато Позлатен Приклучок , Супериорен во однос Сигнал на пренос и отпорност на корозија Пакетот Вклучува : 1 x Машки да машки HDMI V1.4 кабел Забелешка : Оваа точка да дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот...

Lungfish High Speed HDMI кабел с ARC Ethernet най-новия стандарт поддържа 1080p 3D аудио връщане, Ultra HD 1m 2m 3m 5m, 10m

BGN 3.00 5.25

Опис на производотГолемина : 1 M 2 M 3 M 5 M 10 MLungfish High Speed HDMI Кабли се премиум квалитет кабли за вашиот гејмерски или домашно кино setup.Компатибилен со најновите технологии HDTVLungfish кабли се целосно уверение за поддршка на најновите & напредни HDMI карактеристики.Наназад Компатибилен со Претходните HDMI СтандардитеКабелот е наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандардите, па ќе бидат во можност да го користите овој кабел со сите вашите HDMI уреди...

Dehyaton 10шт карикатура кабел моталка втулки гумен кабел обвивка на кабел кабел организатор слушалки кабел притежателя клип слушалки моталка

BGN 1.00 1.14

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

HIPERDEAL VGA Male to HDMI Изход HD 1080P+ Audio, TV AV HDTV Video Cable Converter Adapter Oct30

BGN 13.00 19.20

VGA Машки Да HDMI Излез 1080 P HD+ Аудио ТВ AV HDTV Видео КонверторКабел АдаптерФункција : 100% сосема нов и висок квалитет на analog VGA видео+аналоген аудио сигнал на текст ; стандарден HDMI дигитален сигнал на излез Поддржува VGA видео внесување : VGA,XGA,SVGA, SXGA, UGA...

1.8 M/6 фута Thunderbolt DP Mini DisplayPort to HDMI адаптер кабел за прехвърляне на аудио-видео сигнала адаптер кабел за Mac Book

BGN 6.00 7.38

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЕлегантен изглед и малата големинаМини Дисплеј Порта 1.2 Еден текст и HDMI 1.4 б излезHDMI висока видео резолуција 1080pHDMI225 MHz / 2.25 Gbps по канал (6.75 Gbps сите канал) пропусен опсегНапојува со Мини Дисплеј Порта изворКонектори : Mini Display Port Машки да HDMI машкиКомпатибилен за Mac Book, за Mac Book Air, за Mac Book Pro, за i Mac, за Mac Mini, и за Mac Pro компјутериСовршен придружник за Apple Mac компјутер кориснициКабел Должина : Околу...