• Ново
Жълта много голяма плочки, фуги гъба за почистване и измиване с гъба

Жълта много голяма плочки, фуги гъба за почистване и измиване с гъба

BGN 12.78
В магазина

Брой продукти


Жолта Крупните Плочка Инјекциска Смеса Сунѓерот Чистење
и Сунѓер за Миење
- Сунѓерот Димензии : 175*120*65mm. - Боја : Жолта. - Нето Тежина : 40g/pc. - Премија сунѓери за grouting и чистење. - Двојно користете сунѓер. Сунѓерот страна за светлина се исчисти на инјекциска смеса, влага, и површинската нечистотија. Scrubber страна за завршувањето на инјекциска смеса линии, и отстранување на сушен инјекциска смеса residuewithout гребење tiled површината.
3,6,12 компјутери чистење на сунѓерот за вашиот изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши
за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Подробности

Цвят:
Пакет от 3, пакет от 6, пакет от 12
Материал:
Гъба
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
ЕЛЬЦИН03 / 06 / 12
Използването на:
Почистване и пране
Цвят:
Жълт

Те също купуват с този продукт

Двустранен Четка За Пух Электростатическая Почистване На Прах За Епилация С Магическа Четка За Власинките На Четката За Почистване На Тъкани

BGN 2.00 3.38

ОписДвојно двострано магија lint пената четка,брзо и лесно да се елиминираат пената, lint, прашина и crumbs.Двострани дизајн, компактен и лесен за употреба; два Пати на pickup капацитет на еднострани четки; Удобен левата или десната страна употреба.Силна lint отстранување способност, отстранете ја lint темелно од сите видови на облека; нема штета на било каков вид на ткаенина.Ги отстранува домашно милениче коса, lint, fuzz и остатоци нема проблем.Облеката пената четка е совршен за одржување одговараат во потрага паметни, вашиот грб во потрага чисти и вашиот ткаенини во потрага фантастичен.Спецификација : Материјал : ABS Пластика.Димензии : 26 x 6 x 3 cm.Тежина : 70gБоја : ЦрвенаAnswer : ___________________________ Note : Отстрани lint од вашата облека со четка против со ткаенина насока, додека да се ослободи од lint од четка со по ткаенина насока.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се вклучени : 1 x Двојно Двострано Lint Четки

Най-Новата Гореща Разпродажба Мода Kawai Микрофибър Цветна Карикатура Чистящая Плат Абсорбирующее Суха Кърпа За Ръце, Кухня, Баня, За Употреба

BGN 6.00 8.78

2017 Топла Продажба Нова Мода Kawaii Микрофибер Шарени Цртан Филм Ткаенина За Чистење Абсорбента Сува Рака Крпа Кујна Бања За УпотребаГолемина : 22*28cmбоја : розова беж зелено кафе purple

Sinland 12 бр. / лот 12x12 абсорбиращи кърпи от микрофибър микро-влакна, почистващи кърпи кърпи за прах килими производител

BGN 24.00 28.08

ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈА : Големина и Тежина : 30cmx30cm(12"x12") 27g 300 GSMМатеријал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)Боја : Темно Сина,Светло Сина,Зелена,Сенди Браун,Виолетова,Светло Розева боја,Dark Pink,Црвена,Бела,Чоколадо (Можете да го додадете белешка со боја ви се допаѓа текот на исходот...

Гореща разпродажба на Ръчно мини четка за почистване на гъвкава търкане цокъл мини творчески перални инструменти 3 цвята

BGN 2.00 4.56

Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Тип : Чистење со Четки Материјал : Силикон Боја : жолта, сина, розова Количина : Големина : 8x5.5x3.5cmПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

Силиконови Прибори Купа Почистващи Четки Кръгла Форма Чистящая Полагане На Гърне Тиган За Измиване Четка Плодове, Зеленчуци, Храна Кухня С Четка За Миене На Съдове

BGN 2.00 2.37

Силиконски Чинија Сад За Чистење Со Четки Перење Подлога Тенџере Пан Миење Четки ПочистаКарактеристики : Еколошки силиконски материјал : употреба со уверување.Мека сад четка : не повреди на вашите раце и прави штета на чинија.Двојно страна четка глава : ефикасно да се отстрани нечистотијата и дамки од масло.Мултифункционален четка : миење садови, миење на овошје, топлинска изолација влошки, чистење на шминка четка.Отпорни на топлина материјал : може да се дезинфицираат под висока температура за повторна употреба.Спецификации : Материјал : СиликонБоја : ЦрвенаКоличина : 1pcГолемина : прибл...

1 бр. нов сладък Пингвин набор от тоалетни четки за домакински нескользящая дръжка потребителска четка за почистване на баня и притежателя набор от OK 0075

BGN 6.21

Опис : Член име : Тоалет ЧеткаМатеријал : ПластикаБоја : црвена,сина,зеленаГолемина : 38x10.5x12cmЕдиница тежина : околу 110g / pcПакет се вклучени : 1 XToilet ЧеткаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1бр кухня антипригарная двигателят е с мазителна чистящая уплътнение маслена чистящая плат измиване, кърпа за миене на плат, кърпа, четка за купата кърпа, гъба ОК 0123

BGN 1.41

Опис : Член име : Ткаенина за ЧистењеМатеријал : СунѓеротБоја : како прилогГолемина : 14x11.5x3.5cmЕдиница тежина : околу 15g / pcПакет се вклучени : 1 XCleaning ПлатноAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Здрава гъба за пречистване на дългата дръжка на четката кухня, тоалетна баня измиване почистване инструмент GHMY

BGN 1.00 1.78

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетИздржливи, компактен и флексибилничистење не ја оштети бојатаСилната апсорпција на вода, мека и нежнаИсто така се идеални за чистење, полирање на возила, кујни, тоалет, мебел и слДомаќинство scrubberScrubber за када, а плочкаСпецификации : Материјал : ПП + неплетени + кука и јамкаПроизвод тежина : 70gСунѓерот Замена тежина : 16gПроизвод Големина : 12.5*за 3,9 инчи / 32 * 10смСунѓерот Замена големина на : 5.3*3.9*0.9 инч / 13.5 * 10 * 2.3 CMПроизвод во Боја : бела / розова / сиваСунѓерот Замена Боја : белаСпецификации : Издржливи, компактен и флексибилничистење не ја оштети бојатаСилната апсорпција на водамека и нежнаИсто така се идеални за чистење, полирање на возила, кујни, тоалет, мебел и слДомаќинство scrubberПакет Се Вклучени : 1 * Сунѓерот Перење четкаили1 * сунѓерот заменаЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Многофункционален воден спрей въже почистващи инструменти за различни видове секс домакински етаж 2 цвята 40*12*125 cm спад доставка

BGN 27.00 36.29

Животната средина Вода Дома се Користи Спреј Четка р Чистење АлаткиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Одличен помошник за чистење на дом или канцеларија!.Активирањето е краток и qiuck кои помагаат да се спреј за чистење на мензи во флеш без потребната опрема.Тоа може да биде лесно да се користи од страна на Возрасни или Деца.Штедење енергија за да се носат тешки pail и трошиме многу на вода.Строго се Препорачува за луѓе кои имаат болки во грбот или стари луѓе.Спецификации : Боја : ЗеленаОбјектот Големина : 40*12*125cmПакет Големина : 55×14×10 CMКоличина : 1 bucПакет се вклучени : 1 x Спреј Четка (додаток вклучувајќи четка рачки, шише, 1 четка подлога,моб главата,зајакнување бар)

Трайно Синелевое Влакна Моющаяся Прах Въже Чехли Като Чистящая Плат Обувки Удобно За Секс

BGN 3.00 3.50

Издржливи Жанила Влакна Перат Прашина Четка Влечки Како Ткаенина За Чистење Како Чевли Погодни За ПодотОпис На објектот е 2 преносни компјутери мултифункционален мрзливи чевли опфаќа, кои се направени од мека жанила влакна материјал и може да се стави над вашиот различна големина на чевли или влечки со вграденво еластична бенд, да ги направи дејствува како четка влечки да четка на дрво, керамичка плочка и винил подови...

Дълга дръжка чистящая четка за измиване на бутилка гъвкав слаб препарат за вакуумни чаши стъкло домакински чистящая четка инструмент гореща продажба

BGN 2.00 2.58

Долга рачка за Чистење со Четка за Перење Шише Флексибилни Слаби Почиста за Вакуум Првенство Стакло Домаќинство Четка за Чистење АлаткаФункција : 1...

50 бр./лот 2015 гореща разпродажба многоцветен вълшебна кърпичка за почистване от микрофибър абсорбирующее кърпа кухня бързосъхнеща кърпа, 14x14

BGN 115.00 123.94

ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈА на Големината и Тежината : 36cmx36cm( 14 1 / 8" X 14 1 / 8" ) g 320gsm Материјал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)ПРОИЗВОДСТВО ОПИС : 1 на Овој производ користи микро влакна материјали од рафинирани со супер абсорбента 2 Lintбесплатно, трајно, може да се користи за бришење автомобили, компјутери, мебел и други предмети за домаќинството 3 Производи направени од специјални влакна, со супериорен апсорпционен капацитет...

Стоманени Телени Четки Dremel Аксесоари За Въртящи Се Инструменти За Полиране Пилинг Въртящ Се Инструмент Молив Джанти Четки

BGN 0.46

Должина : 5cmНачин На ПлаќањеМожеме да го прифатиме Visa / Master Card,Money Bookers, Western Union, Банкарски Трансфер итн.Ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена откако ќе се направи нарачка .Превозот УсловиЕкономската логистика вклучувајќи Стандард на Услуги е Yanwen Економски Воздух Mail , Sun You Економски Воздух Mail , Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Стандард логистика, вклучувајќи ја и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet ,Експедитивни Услуги е EMS и курирската служба DHL.Ние брод од понеделник до сабота со исклучок на празници...

Преносим почистваща четка сгъваем вода за измиване вълна устройство лепкава дрехи пет инструменти за епилация килим спално бельо засмукване вълна комплекти

BGN 3.17

Виткање на водата се мијат волна уред леплива облека домашно милениче коса отстранување уред тепих кревет листови вшмукување волна четкаСтавка Опис100% Сосема НовМатеријал : Пластични + TPRГолемина : Виткање големина од околу 9.8 * 2.3 * 3.1 cmОтвори големина од околу 18.4 * 2.9 * 2.5 cmПакет Листата : 1pcБоја : Зелена сина, Розова ( случаен испорака )Забелешки : 1...

1бр мултифункционален пречиствател на клавиатурата микрофибър кола вентилационни четка пыление щори почистващи четки двойна край на кухненски парцал

BGN 2.00

1pc Мултифункционален Тастатура Почиста Микрофибер Автомобил Пропустливи Четка за бришење прашина бришење Прашина Ролетни за Чистење со Четки Двојно Заврши Мини Duster Опис на Производот Употреба : Автомобил,Тастатура,итн...

SHALL Melamine Round Rolling Type Cover Desktop Trash Bin кошчето за боклук Sundries Storage Bucket Home Decor Parlor Ash Bin кошчето за боклук

BGN 56.00 75.01

ОписМатеријал : Меламнин &СмолаГолемина : 2.5 L : (L*W*H) за 16.6 cm / 6.53"*22.6 cm / 8.89 "4 L : (L*W*H ) за 19.9 cm / 7.83"*28.8 cm / 11.33 "Боја : Како на сликатаПакет : 1 Pcs / пакетУпотреба : Бања,канцеларија,спална соба,кујна,дневна соба и сл.100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет и добра цена за вас.Меламнин материјал е еден вид на нов материјал кој е популарен во internationall.Затоа што е убава и трајни,не е лесно да се оштети,така широко се користи во садови,контејнери,дневни потреби и други индустрии.Таа има едноставна смисла на керамички,но повеќе се полесни од керамички.Нашите производи помина строгата квалитет,зелена и заштита на животната средина,нетоксични невкусна.се усогласат со Европските стандарди за безбедност на храна.Answer : ___________________________ Note : 1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.2.Поради рачни мерења,можеби и постои мала грешка.Детали шоу