• Ново
OOTDTY 4 Channel 315MHz Wireless RF Remote Control Controller Fr Light Bulb Door

OOTDTY 4 Channel 315MHz Wireless RF Remote Control Controller Fr Light Bulb Door

BGN 3.00
BGN 4.06
-26 %
В магазина

Брой продукти

Фреквенција : 315 MHz Копчето : 4 копчиња Оперативен напон : DC12 V (23 A/12 V Батерија,вклучуваат) Оперативни струја : 10m [email protected] V Предавателна Power : 10m [email protected] V Кодирање тип на : Фиксен Трансфери растојание : 30-50meters(отворен простор,до 100m) Големина : стан.5.9*3.9*1.2 cm/2.32*1.53*0.47 инчен Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Вие треба да бидете сигурни дека имате соодветна фреквенција контролорот пред да го купат
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x Безжичниот далечински управувач

Подробности

Воспользуйся:
Автоматични завеси, електрически врати, осветление
Канал:
1
Безжична Връзка:
RF
Приложение поддръжка:
No
Честота:
315 mhz
Номер На Модела:
63HD45848
търговска марка:
OOTDTY
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт

2 елемента универсална гараж вратата клонирането дистанционно управление ключодържател 433.92 Mhz код порта

BGN 12.98

4Канален Безжичниот Далечински Управувач Duplicator за Автомобили, Автомобил Sunroofs, Гаража Врата, Врата на Врати, Алармни Системи, Системи за Греење, Насловна автоматизација на пр...

Високо качество на дистанционно управление замени ТЕЛЕВИЗИЯ дистанционно управление за GOODMANS TV LD3765D LD3761HDFVT LD3265D1 LD2665D

BGN 5.00 6.48

Карактеристики : Совршен, висок квалитет на далечинскиот управувач замена за GOODMANS ТВ.Напојува со 2 AAA батерии...

DC24V 2CH RF Wireless Remote Control Switch Lighting System предавател приемник на 2 канала реле Умна къща има врата / лампа/ прозорец

BGN 19.00 21.12

Примена опсег : Овој производ е обично се применуваат на мултиканал електрични врати и прозорци, обичните електронски заклучување, switch, електрични гаража врата, прозорец, дигалки опрема ,индустриска автоматизација и контрола, сите видови на антикражба алармот ,безбедност и други области .Далечински контролер поддржува употреба на формирање комплетен сет на безжичен интелигентен далечински контролен систем .Тоа има широк опсег на употреба.Спецификации : Оперативен Напон : DC24 VОперативен Струја : 6 MaОперативен Фреквенција : 315,433 MHzТемпературата на работа : 40 C ~ +80 CПримачот на Осетливост : 105d BmИзлезен Напон : DCИзлезна Струја : 10 AКод : Учење код .(бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched .автозаклучување / SelfLatched )Излез работи начин : Автозаклучување : Поврзете на скокач 1 со сечење од ззп...

Нов оригинален оригинален климатик V9014557 0010401715AD дистанционно за LG Air Conditioner AC Контролер Fernbedienung

BGN 12.00 14.70

Нови Вистински Оригинални Климатизација V9014557 0010401715 AD Далечински Управувач За LG клима уред AC Адаптерот FernbedienungКарактеристики : Број на Модел : V9014557 0010401715 AD Состојба : Новиот Тип : AC Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Тежина : 0.04 кг (0.09 lb.) Димензии : 12cm x 3cm x 0.2 cm (4.72 во х 1.18 во x 0.08 in) Количина : 1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.10 kg (0.22 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 х 0.5 cm (11.02 во x 5.31 во x 0.2 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно...

Подмяна на A / C контролер климатик дистанционно управление за GREE y512f2 y512f y512 y502k ktgl002

BGN 4.00 4.32

Спецификации : Ова е високо квалитетен клима уред далечински управувач за GREE.Не програмирање е потребно само одговара на батерии во.Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.Потребни 2 батерии со големина AAA (не се испорачува).Боја : БелаМодел : 125180 Големина : прибл...

Дистанционно управление за проектор EIKI LC-SM4D LC-SM4 LC-XGA980P LC-XC1 LC-VC1 LC-XT1D LC-7000UE LC-XM2 LC-XM3 LC-SM3 3LCD

BGN 28.08

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Дойде TWIN2 CAMETWIN4 гаражни врати Порта предавател универсално дистанционно за управление на Восъчни 433.92 Mhz фиксиран код

BGN 12.00 13.28

Обезбеди копија од англиски оперативни инструкции (едноставна операција).Знаеме дека имаат еден свет полн со избори , ви благодариме за изборот на нас !Пред целве молиме имајте на ум , нашиот далечински е КОМПАТИБИЛЕН / ЗАМЕНА / КЛОН далечински управувач , не оригиналот .ве молиме бидете сигурни дека вашиот далечински / систем може да се користи пред да го купат .Како општ водич, ако далечинскиот што во моментов се користи, е еден од remotes сликата во ад тогаш овој далечински ќе бидат компатибилни со вашиот мотор.ако не сте толку сигурни , ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми .КомпатибилностДОЈДЕ TOP432 SA,TOP432 A,TOP434 A,TOP432 EV,TOP434 EV,TOP432 M,TOP434 M,TOP432 NA,TOP434 NA,TOP432 S,T432,T434,TWIN2,TWIN4,TAM432 SA(Оригиналниот далечински покаже како реклама)како да се програма (тоа е лесно!) : чекор 1 бришење на постоечкиот код на нашиот далечински duplicator 1) Кликнете и задржете за A и B копчиња заедноLED ќе флеш 3 пати 2) држете го притиснато копчето и издавање на Б копчето 3) задржете копче и притиснете B копчето за 3 пати, LED ќе почне да трепка Нонстоп сега притиснете копче на далечинскиот управувач, LED светла не се светли, па како да се елиминира успешна код; ако притиснете светилка копчето за ЛЕР е на што укажува дека оригиналниот код не е избришана! фаза 2клон оригиналниот далечински управувач 1) ги Стави двете далечински контроли назад за да направите резервна позиција...

тест е много добър продукт AM960PADY44AB A10-Series за преносими компютри A10-9600P, 2.4 Ghz, четириядрен чипсет BGA reball

BGN 44.78

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

тест е много добър продукт n11p-GV1-A3 n11p gv1 A3 reball BGA чипсет

BGN 24.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Метална конденсаторная поставка за микрофон ударное планина за ISK AT100 BM800 Studio Mic Holder Filter Suspension Spider устойчив на удари скоба

BGN 19.18

Спецификации : Микрофон Микрофон Шок Месеци Сосема нов и висок квалитет на шок планината може да се намали бучавата произведени во снимањето постапката на тоа голема, па тоа е од суштинско значење за поддршка на опрема за кондензаторот микрофони...

ZENHEO 5 бр./лот ультратонкое анти-взривно стъкло HD Clear TPU Screen Protector филм за Fitbit Charge 2 Smart Watch 2018 New Hot

BGN 3.00 3.66

ZENHEO 5 PC / Многу Ултра тенок Антиексплозија Стакло HD Јасно TPU Екран Заштитник Филм За Fitbit Полнење 2 Smart Watch 2018 Нова Топла (Не Калено Стакло) 100% сосема нов и висок квалитет...

USB 3 слота изход DC 5V вход 3.6 V 250mAh зарядно устройство за акумулаторна Ni-MH NI-CD литиево-йонна батерия AA

BGN 5.04

Материјал : Пластични + Метал Боја : Црна Димензии : за 84 X49 X25 mm USB Жица Должина : околу 30cm lnput:DC 3.6 V 3.6 V250 MA Излез : DC 5 V Пакет листата : 1x USB 3 Слотови АА Батерија Полначи Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта...

Дистанционно управление за Acer AT2358 AT2358ML AT2358-MWL 640000030440R AT2358DLDTV AT3258ML AT2026 AT2026-ML LCD LED HDTV TV

BGN 19.12

Опис 1 Сосема Нов компатибилна далечинска контрола,употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се3...

20 бр / лот IRF620 TO-220 / E13007-2 TO-220 / 2KBP10M / FDD2670 TO-252

BGN 12.00 12.32

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20 бр / лот STD1NK80Z 1NK80Z TO-252 / IRF740A TO-220 / MUR1650CT U1650 TO-220 / SMK1060 TO-220F

BGN 16.64

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

433 Mhz универсална безжично дистанционно управление DC12V 10A 1CH релета модул приемник и 4шт предавател 433 Mhz дистанционно управление

BGN 23.00 26.37

433 Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch DC12 V 10 A 1 CH реле Приемник Модул со 4pcs RF Далечински 433 Mhz Предавател со 4 копчето Интелигентни Учење кодотПрочитајте пред да го купите : Црната боја школка на приемникот е подарок за да се заштити производот...

TV Air Mouse универсално дистанционно за управление на мини безжична клавиатура 3-Gsensor Airmouse контролер за Android TV Box PC компютър 2018

BGN 25.00 27.71

Модел : Г7 Воздух Глувчето Безжична Мини Тастатури 2.4 G Лета во Воздух Глувчето Универзален Далечински Управувач за Android / Windows ТВ Кутија, PC, Xbox, PS4ПрегледФабриката за директно Снабдување,никогаш не излезе на берзаФабриката се обезбеди фирмверот директно,ние нудиме најновите firmware поддршка.Најнови царински rom ако требаOEM наредби ако сакатеПодобра цена ако сакате....

20 бр / лот ME85P03 TO-252 / D17NF03L STD17NF03L TO-252 / 4D5N60P KHB4D5N60P TO-220 / K3113 2SK3113 TO-251

BGN 13.00 13.76

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

чисто Нов nf680i-SLI-N-A2 nf680i SLI N A2 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 23.20

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

VORED 1PCS NEW 12. 5V350mA Universal Charger Switch Power Supply Adapter Converter US / EU / UK/AU Plug for LED light Безплатна доставка

BGN 13.90

100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Пониска температурата на работа ,долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест.Компатибилен со LED поплави светла,LED спот светлинаСпецификација : · Излезен напон : 12.5 V· Излезна струја : 350m A· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Должина на кабел : 1.5 м· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Приклучок тип : САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2,5 mm· DC Plug димензија : САД(75*40*57mm) ,ЕУ(75*40*67mm)Велика БРИТАНИЈА(75*45*59mm),AU(75*45*56mm)· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

нов AC 85v 110v 120v, 220v безжично дистанционно управление прекъсвач с ръчно бутон 1 приемник +4 предавателя умен дом

BGN 28.00 31.81

2016 година нови AC 85v 110v 120v 220v безжичниот далечински управувач прекинувач со manual копчето 1 приемник +4 предавателот smart homeОвој став е безжичен далечински управувач switch Ак електроника фабрика за развој на нов производ, леснотија на користење и елегантен интерфејс...

Нов взаимозаменяеми дистанционно управление за Hisense EN2A27 LED HDTV EN-2A27 HDTV

BGN 6.00 6.74

Спецификации : Ова е висок степен на далечинскиот управувач за HISENSE.Не програмирање е потребно само одговара на батерии во.Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.Потребни 2 батерии со големина AAA (не се испорачува).Боја : ЦрнаГолемина : прибл...