• Ново
восъчни RIB SUN T433-2CH, подмяна на дистанционното управление RIB SUN T433-4CH, 433,92 Mhz

восъчни RIB SUN T433-2CH, подмяна на дистанционното управление RIB SUN T433-4CH, 433,92 Mhz

BGN 22.00
BGN 24.00
-8 %
В магазина

Брой продукти


Информација за производот :
Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)
Спецификации :
1). Фреквенција : 433 MHz (433.92 mhz =433mhz=434mhz)
2). само-учење
3). 4 канали
4).Батерија : 12 V / Тип : 23 На (вклучени)
5). Димензии : (Ш x В x Д) : 37 x 60 x 12 mm
Номинална Напон 12 V Работат на струјата
(1.6±0.3)м-р Работен Напон DC12 V Пренесување на Моќ -15dbm Копчето 4 Копче Операција Способност 200±50g Вториот Хармонично -36dbm Работна Температура -5~+45°C Режим на Тековната Емисија Фреквенција (433±0.075) MHZ Модулација ПОБАРА Батеријата Режим 27 A Копчето Издржливост Повеќе од 100.000 пати Релативна Влажност Употреба Спектар гаражни врати, лизгачки врати, портата,и др
Се обрне Вниманието на
1.Овој далечински управувач може да Duplicator RIB СОНЦЕТО T433- " 2 CH, RIB СОНЦЕТО T433-4 CH Замена за далечинска контрола
фреквенцијата е 433 Mhz
2. вашиот далечински управувач слика мора да се исти како нашите слика ,ако не ќе бескорисни
3.ако не сте сигурни дали далечинскиот право за вас, подобро да се слика Потоа испратете ја на нас.ние ќе ви помогнеме
4. pls оставете ја вашата e-mail потоа, наставата ќе се испрати до вас
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Дали сте производство ?
да , ние имаме свои фабрика и ние се tarding многу години
2. како можам да го знам овој модел се работи за мене ?
ако имате модел во рака, ве молиме да ги јасна слика за PCB одбор испрати ни тогаш ние ќе ви помогнат .
3. Колку долго може да далечинскиот управувач употреба ?
ln генерално далечинскиот управувач може да се користи за многу години Само треба да ја замените батеријата .
4. my remote слушалката е од бренд можете да го направите тоа ?
се разбира , тие се ЕЦА ,FAAC,Убаво-Flors,DITC,Hormann и така натаму во продавница
Нашите услуги
1).Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговорил во 12 часа
2).Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3).ОЕМ и ODM, сите вашиот кориснички производи, ние можеме да ви помогне да дизајн и стави во производство
4).Заштита на вашиот продажен простор, идеи за дизајн и сите вашите приватни информации
5).Избави од воздух mail или брод за вашите нарачки

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
RUIXINYU
Честота:
433 Mhz
Канал:
4
Воспользуйся:
Електрическа Врата, Универсален
Безжична Връзка:
RF
Номер На Модела:
НА РЪБА-РЕБРО
Честота:
433 Mhz
Диапазон На Използване :
има врата, врата.
Номер На Модела:
RXY-РЕБРО
Размер:
58.7*30*13.5mm
N. W:
33 г
Батерия:
27А12В

Те също купуват с този продукт

Просто практичен AC 220V безжично дистанционно управление ключ 1бр приемник + 2 елемента предавател тръба на двигателя напред и назад

BGN 26.00 29.86

Едноставни практични AC напон 220 V Безжичниот Далечински Управувач Switch 1pcs приемник + 2 парчиња предавателот Тубуларна мотор напред и рикверцАпликацијата полеДалечински контролер е многу широко се користи безжична управувач, може да се користи во гаражни врати контрола и проекција на екранот контрола, далечински управувач завеса, и други области, има предности на лесен за инсталација со користење на едноставни безбеден и сигурен.Систем состав : 1, за трите клучни далечински управувач (функција : до stop надолу)2, далечински контролер лифтГлавниот технички индикатори : 1, работна фреквенција : 315 MHZ2, предавателот погонски напон : од 12 v23a (батеријата)3, приемник работен напон : AC 220 v4, номинална моќност : 1000 wМетод на код : Задржете го копчето за учење две секунди, светла одзумирате, притиснете на било кое копче, далечински управувач светла блескави, успехот на учењето.Забелешка1, се обрне внимание на изборот на работниот напон, во спротивно може да го оштети уредот, дури и опасни по живот2, оптоварување моќ контакт капацитет, правилно пристап треба да биде помалку од 70% на контакт капацитет.3,Ако најде далечински растојание промени да бидат пократки, ве молиме вратете го далечински управувач( батерија 12 v 23 A)4, Кога инсталацијата, ве молиме отстранете го внесување моќ!!!!!!пакет се вклучени : 1*приемник2* предавателот

VORED 1PCS AC100V-240V адаптер за захранване 30V700mA конвертор US/EU/UK / AU щепсел, 1 m кабел ac 5.5*2.1 мм Безплатна доставка

BGN 22.38

100% Сосема нов 100 V 240 V AC да DC Адаптер снабдувањеДобра изолација, висока електрична сила.Долниот операција температура, долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест* Текст : 100 V~240 V , 50~60 Hz* Излез : наизменична СТРУЈА 30 V 700m A* Големина : 108*72*29mm* DC plug големина Надворешниот Дијаметар : 5.5 мм *2.1 mm* Должина на кабел : DC 1.5 М / AC 1 M* Заштита : OCP / OVP / OLP / SCP* Ефикасност : 85%Мин* Бранување и бучава : 100 Max* На адаптери за Конектори : во внатрешноста на позитивниот (+) ...

90 см кабел 17v 5a ac адаптер за захранване 17 Волта на 5 amp 5000ma EU plug вход 100 240v ac 5.5x2. 1mm източник на захранване

BGN 61.00 63.98

90cm кабел 17v 5a ac адаптер 17 volt 5 amp 5000ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm НапојувањеКарактеристики : 1 Тоа може да биде замена 17 V 5000m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD / LED / ТВ Звук Кутија, Led Лента / Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп / Аудио / Видео Напојување и така натаму...

AC-5V+CP-95 CP-95 CP95 ac адаптер на захранване за камери FUJIFILM FinePix F30 F31FD X100 X-S1 W1 X30 X70 (батерия FNP95)

BGN 27.00 27.04

AC5 V+CP95 CP95 CP95 Моќ AC Адаптер За FUJIFILM Камера Fine Pix F30 F31 FD X100 XS1 W1 X30 X70 (FNP95 Батеријата)Пакетот Вклучува : 1 x AC Адаптер AC1 x 5 V DC Спојка CP95 (NP95 атарот на батеријата) 1 x Кабелот за Напојување (САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU приклучокот, според вашите барања)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 10Метарски Конектор Кабел Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање DC спојка вклучени кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранцијаНови Заврши AC Адаптер за Полнење, Вклучувајќи CP95 DC Спојка и AC5 V Адаптер...

тест е много добър продукт 216-0864046 216 0864046 BGA чипсет

BGN 28.78

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Ново зарядно устройство 12V600mA EU/US / UK Plug Switch адаптер за захранване с кабел 1,5 м 5,5*2,5 мм за рутер / led ленти Безплатна доставка

BGN 10.00 10.43

100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Пониска температурата на работа ,долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест.Компатибилен со Рутер / LED лента / видео надзор / security system / Систем за Контрола на ПристапСпецификација : · Излезен напон : 12 V· Излезна струја : 600m A· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Должина на кабел : 1.5 м· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Приклучок тип : САД / ЕУ· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2,5 mm· DC Plug димензија : US(74*28*59mm) ,ЕУ(74*28*78.6 мм),велика БРИТАНИЈА(74*49*70mm).· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCPНаправени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

копирна машина с Telcoma EDGE 2, Telcoma EDGE 4 433.92 Mhz гаражни врати порта

BGN 23.00 25.28

Информација за производот : 1) Фреквенција : 433.92 mhz2).Duplicator Telcoma РАБОТ 2, Telcoma РАБОТ 43) Батерија : 12 V 27 A4).пакет : мала пластична кеса5).Вашиот далечински управувач слика мора да се исти како нас, ако не ќе бидат бескорисни6).ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас7).pls кажете ни ја вашата email потоа прирачник ќе биде испратам до тебеЕден вид потсетам : На пазарот ,има многу истата школка далечински управувач ,но pls се обрне внимание на тоа , школка истиот не е иста функција ,не се ист квалитет ,а не истиот софтвер ,многу од нив се погрешни производи.Компанијата информации

чисто Нов DH82H87 SR175 безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 34.40

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

1бр нов кухненски модул за обучение дистанционно управление RM-L7-универсален контролер DC 3V Z17 Drop Ship

BGN 6.11

избор на комбинирање употреба за многу видови на контролори Усвојува дигитални циркулација учење технологија, што го прави учењето брза и точна Обезбедува 1 страници (вкупно 7 копчиња) за учење, со слобода комбинација на функцијата на копчињата Научат повеќе почетниот пакет remotes на овој далечински директно Лесно да се научат, да одберете, и едноставен за користење на Постојана меморија задржување Посебно за инфрацрвено remotes Боја : Случајни испоракаДалечински Управувач x 1

За Gree Air Conditioner A / C Remote Control подмяна на LCD дисплея YS1F NEW

BGN 12.80

Плаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

20 БР. / ЛОТ IRL3713 TO-220 / 26N10N IPB26N10N3G TO-263 / IRFIB41N15D TO-220F / IRFI4410Z TO-220 / RJK60S5 TO-220F

BGN 24.00 25.28

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

чисто Нов SU3500 SLGFM SP9300 SLGAF SU9300 SLB5Q SU9400 SLB5V SU2300 SLGYW BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 30.40

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Дистанционно управление за Toshiba CT-90273 CT-90274 CT-90301 CT-90287 CT-90288 32CV515DG 32C3005P 32C3005PG 32C3006P LCD HDTV TV

BGN 22.54

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

1PCS AC 100V-240V 28V DC 500mA Универсално зарядно converter adapter US/EU/UK / AU Plug DC 5.5*2.1 мм за безплатна доставка

BGN 20.14

AC 100 V240 V DC 28 V 500m A Универзален Полнач Конвертор Напојување Адаптер за НАС / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU Приклучок за DC 5.5*2.1 mm100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Пониска температурата на работа ,долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест.Спецификација : · Излезен напон : 28 V· Излезна струја : 500m A· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Должина на кабел : 1.5 м· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm· Приклучок тип : САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU· DC Plug димензија : САД(83*43*57mm) / ЕУ(83*43*67mm)Велика БРИТАНИЈА(83*45*59mm) / AU(83*45*56mm)· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.Превозот Информации...

AC 100-240V 17V DC 1A зарядно устройство адаптер за захранване, кабел за зареждане и адаптер US/AU/EU / UK щепсел за прахосмукачка, домофон 5. 5x2. 5mm

BGN 10.00 12.06

DC17 V 1А Адаптер AC 100 V240 V да DC 17 V Конвертор Напојување Адаптер 5.5*2,5 mmКарактеристики : Заштита Од ПреоптоварувањеКраток Спој ЗаштитаВо текот напон заштитаЕфикасност : ≥85%Спецификација : Количина : 1pcМодел : MDL1710Текст : AC 100~240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 17 V 1АAC Plug стандард : АУ, ЕУ, велика БРИТАНИЈА, САДDC Plug Димензија : DC5.5*2.5 mm (Компатибилен : 5.5 * 2.1 mm)DC Plug поларитетот : во внатрешноста на позитивниот (+) надвор негативниот ()Кабел должина : Околу...

чисто Нов чип SR0W1 N2800 BGA с лъжичка добро качество

BGN 38.40

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

ОБСЛУЖВАНЕ НА ДИСТАНЦИОННОТО УПРАВЛЕНИЕ ЗА ТЕЛЕВИЗОР JS SERIE / JU SERIE / J SERIE

BGN 24.00

ЗА SAMSUNG ТВSERIVCE ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА ТВ ЈС СЕРИЈАТА / JU СЕРИЈАТА / J СЕРИЈАТАПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

тест е много добър продукт g86-771-A2 g86 771 A2 BGA чипсет

BGN 12.78

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

GEVO професионален регулируема тенис на преносим настолен статив микрофон микрофон стойка държач с клипс закрепване шок за кабелна телевизия на караоке

BGN 15.00 18.40

Професионални Прилагодливи Десктоп Рачни Табела Tripod Микрофон МИКРОФОН Стојат Носителот со Клип Планината Шок за КТВ KaraokПрофесионални Прилагодливи Десктоп Рачни Табела Tripod Микрофон МИКРОФОН Стојат Носителот со Клип Планината Шок за КТВ Караоке Карактеристики : Направен од висок квалитет на ABS, цинк легура центар за кочење е rustproof и лошиот да се скрши или да ја измени...