• Ново
восъчни SEAV TXS1 TXS2 TXS3 txs4 универсално дистанционно управление смяна на 433.92

восъчни SEAV TXS1 TXS2 TXS3 txs4 универсално дистанционно управление смяна на 433.92

BGN 22.00
BGN 24.00
-8 %
В магазина

Брой продукти


Информација за производот :
Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)
Спецификации :
1). Фреквенција : 433.92 MHz
2). само-учење
3). 4 канали
4).Батерија : 12 V / Тип : 23 На (вклучени)
5). Димензии : (Ш x В x Д) : 37 x 60 x 12 mm
Номинална Напон 12 V Работат на струјата
(1.6±0.3)м-р Работен Напон DC12 V Пренесување на Моќ -15dbm Копчето 4 Копче Операција Способност 200±50g Вториот Хармонично -36dbm Работна Температура -5~+45°C Режим на Тековната Емисија Фреквенција (433±0.075) MHZ Модулација ПОБАРА Батеријата Режим 27 A Копчето Издржливост Повеќе од 100.000 пати Релативна Влажност Употреба Спектар гаражни врати, лизгачки врати, портата,и др
Се обрне Вниманието на
1.Овој далечински управувач може да Duplicator SEAV TXS1 TXS2 TXS3 TXS4
фреквенцијата е 433.92 Mhz
2. вашиот далечински управувач слика мора да се исти како нашите слика ,ако не ќе бескорисни
3.ако не сте сигурни дали далечинскиот право за вас, подобро да се слика Потоа испратете ја на нас.ние ќе ви помогнеме
4. pls оставете ја вашата e-mail потоа, наставата ќе се испрати до вас
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Дали сте производство ?
да , ние имаме свои фабрика и ние се tarding многу години
2. како можам да го знам овој модел се работи за мене ?
ако имате модел во рака, ве молиме да ги јасна слика за PCB одбор испрати ни тогаш ние ќе ви помогнат .
3. Колку долго може да далечинскиот управувач употреба ?
ln генерално далечинскиот управувач може да се користи за многу години Само треба да ја замените батеријата .
4. my remote слушалката е од бренд можете да го направите тоа ?
се разбира , тие се ЕЦА ,FAAC,Убаво-Flors,DITC,Hormann и така натаму во продавница
Нашите услуги
1).Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговорил во 12 часа
2).Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3).ОЕМ и ODM, сите вашиот кориснички производи, ние можеме да ви помогне да дизајн и стави во производство
4).Заштита на вашиот продажен простор, идеи за дизајн и сите вашите приватни информации
5).Избави од воздух mail или брод за вашите нарачки

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
RUIXINYU
Честота:
433 Mhz
Канал:
4
Воспользуйся:
Електрическа Врата, Универсален
Номер На Модела:
морето
Безжична Връзка:
RF
Честота:
433.92 Mhz
Диапазон На Използване :
има врата, врата.
Номер На Модела:
RXY-МОРЕ
Размер:
58.7*30*13.5mm
N. W:
33 г
Батерия:
27А12В
код:
Фиксиран Код
Име:
RXY

Те също купуват с този продукт

тест е много добър продукт g86-771-A2 g86 771 A2 BGA чипсет

BGN 12.78

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Просто практичен AC 220V безжично дистанционно управление ключ 1бр приемник + 2 елемента предавател тръба на двигателя напред и назад

BGN 26.00 29.86

Едноставни практични AC напон 220 V Безжичниот Далечински Управувач Switch 1pcs приемник + 2 парчиња предавателот Тубуларна мотор напред и рикверцАпликацијата полеДалечински контролер е многу широко се користи безжична управувач, може да се користи во гаражни врати контрола и проекција на екранот контрола, далечински управувач завеса, и други области, има предности на лесен за инсталација со користење на едноставни безбеден и сигурен.Систем состав : 1, за трите клучни далечински управувач (функција : до stop надолу)2, далечински контролер лифтГлавниот технички индикатори : 1, работна фреквенција : 315 MHZ2, предавателот погонски напон : од 12 v23a (батеријата)3, приемник работен напон : AC 220 v4, номинална моќност : 1000 wМетод на код : Задржете го копчето за учење две секунди, светла одзумирате, притиснете на било кое копче, далечински управувач светла блескави, успехот на учењето.Забелешка1, се обрне внимание на изборот на работниот напон, во спротивно може да го оштети уредот, дури и опасни по живот2, оптоварување моќ контакт капацитет, правилно пристап треба да биде помалку од 70% на контакт капацитет.3,Ако најде далечински растојание промени да бидат пократки, ве молиме вратете го далечински управувач( батерија 12 v 23 A)4, Кога инсталацијата, ве молиме отстранете го внесување моќ!!!!!!пакет се вклучени : 1*приемник2* предавателот

ОБСЛУЖВАНЕ НА ДИСТАНЦИОННОТО УПРАВЛЕНИЕ ЗА ТЕЛЕВИЗОР JS SERIE / JU SERIE / J SERIE

BGN 24.00

ЗА SAMSUNG ТВSERIVCE ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА ТВ ЈС СЕРИЈАТА / JU СЕРИЈАТА / J СЕРИЈАТАПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

AC 100V-240V конвертор адаптер DC 9V 1A 1000mA източник на захранване US / EUUK Plug 5.5 mm x 2.1 mm MP3/MP4, домашни / преносими устройства

BGN 7.00 7.42

100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Пониска температурата на работа ,долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест.Компатибилен со ШИРОКОПОЈАСЕН Рутер ,mp3 / mp4,на гликоза во Крвта метар,home / преносни уреди .Спецификација : · Излезен напон : 9 V· Излез currnet : 1 A· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Должина на кабел : 1.5 м· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm· Приклучок тип : САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА· DC Plug димензија : US(74*28*59mm) ,ЕУ(74*28*78.6 мм),велика БРИТАНИЈА(74*49*70mm).· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.Превозот Информации...

копирна машина с Telcoma EDGE 2, Telcoma EDGE 4 433.92 Mhz гаражни врати порта

BGN 23.00 25.28

Информација за производот : 1) Фреквенција : 433.92 mhz2).Duplicator Telcoma РАБОТ 2, Telcoma РАБОТ 43) Батерија : 12 V 27 A4).пакет : мала пластична кеса5).Вашиот далечински управувач слика мора да се исти како нас, ако не ќе бидат бескорисни6).ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас7).pls кажете ни ја вашата email потоа прирачник ќе биде испратам до тебеЕден вид потсетам : На пазарот ,има многу истата школка далечински управувач ,но pls се обрне внимание на тоа , школка истиот не е иста функција ,не се ист квалитет ,а не истиот софтвер ,многу од нив се погрешни производи.Компанијата информации

източник на захранване спестявания 15-40% от електроенергията 2.8 кВт пестене на енергия пестене на енергия электичность 110-220 в домашна употреба адаптер за захранване

BGN 62.19

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

Оригинален червен силиконов защитен калъф за Garmin Edge 520 Колоездене компютър Силиконов каучук защитен калъф безплатна доставка

BGN 29.00 31.84

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

чисто Нов GF-GO7200T-N-A3 GF-GO7300T-N-A3 GF-GO7400T-N-A3 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 23.00 23.28

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

GEVO професионален регулируема тенис на преносим настолен статив микрофон микрофон стойка държач с клипс закрепване шок за кабелна телевизия на караоке

BGN 15.00 18.40

Професионални Прилагодливи Десктоп Рачни Табела Tripod Микрофон МИКРОФОН Стојат Носителот со Клип Планината Шок за КТВ KaraokПрофесионални Прилагодливи Десктоп Рачни Табела Tripod Микрофон МИКРОФОН Стојат Носителот со Клип Планината Шок за КТВ Караоке Карактеристики : Направен од висок квалитет на ABS, цинк легура центар за кочење е rustproof и лошиот да се скрши или да ја измени...

чисто Нов SU3500 SLGFM SP9300 SLGAF SU9300 SLB5Q SU9400 SLB5V SU2300 SLGYW BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 30.40

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

AC 100-240V 17V DC 1A зарядно устройство адаптер за захранване, кабел за зареждане и адаптер US/AU/EU / UK щепсел за прахосмукачка, домофон 5. 5x2. 5mm

BGN 10.00 12.06

DC17 V 1А Адаптер AC 100 V240 V да DC 17 V Конвертор Напојување Адаптер 5.5*2,5 mmКарактеристики : Заштита Од ПреоптоварувањеКраток Спој ЗаштитаВо текот напон заштитаЕфикасност : ≥85%Спецификација : Количина : 1pcМодел : MDL1710Текст : AC 100~240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 17 V 1АAC Plug стандард : АУ, ЕУ, велика БРИТАНИЈА, САДDC Plug Димензија : DC5.5*2.5 mm (Компатибилен : 5.5 * 2.1 mm)DC Plug поларитетот : во внатрешноста на позитивниот (+) надвор негативниот ()Кабел должина : Околу...

Нов дистанционно управление, климатик, за TCL GYKQ-03 CA24001 GYKQ-05 GYKQ-10E GYKQ-11E

BGN 11.00 12.16

НОВА клима уред далечински управувач За ПРВ GYKQ03 CA24001 GYKQ05 GYKQ10 E GYKQ11 E Слободни Ние брод на светот Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена...