• Ново
GEVO професионален регулируема тенис на преносим настолен статив микрофон микрофон стойка държач с клипс закрепване шок за кабелна телевизия на караоке

GEVO професионален регулируема тенис на преносим настолен статив микрофон микрофон стойка държач с клипс закрепване шок за кабелна телевизия на караоке

BGN 15.00
BGN 18.40
-18 %
В магазина

Брой продукти


Професионални Прилагодливи Десктоп Рачни Табела Tripod Микрофон МИКРОФОН Стојат Носителот со Клип Планината Шок за КТВ Karaok
Професионални Прилагодливи Десктоп Рачни Табела Tripod Микрофон МИКРОФОН Стојат Носителот со Клип Планината Шок за КТВ Караоке Карактеристики : Направен од висок квалитет на ABS, цинк легура центар за кочење е rustproof и лошиот да се скрши или да ја измени. Компактен микрофон стојат дизајниран за тешки сметководствена. Микрофонот клип е 360-степен прилагодливи, може да се постави да погоден агли како што треба. Отворете го свитлива цинк легура tripod нога да застане stably, и грчите да се пакувам. На опремена со завртки орев овозможува прилагодување на висината лесно, прилагодлива висина од 16 до 20cm. Погоден за држење на микрофон за на работна маса за состаноци, предавања, зборување, објави, screencasts или видео разговори, итн. Стандарден микрофон клип да се качи било стандардна големина рачни микрофони.
mircrophone tripod микрофон носителот микрофон стојат Метал микрофон клип десктоп рачен микрофон стојат
1 x PC - 03 Прилагодливи Количка за Десктоп Табела Носителот Микрофон Tripod Стојат Планината
Ние ќе пак микрофон со меур торба, не се загрижени за trasport штета.

Подробности

търговска марка:
ГЕВО
Номер На Модела:
PC-03

Те също купуват с този продукт

тест е много добър продукт SR0W2 e89459 BGA чипсет

BGN 15.20

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

AC 100-240V 17V DC 1A зарядно устройство адаптер за захранване, кабел за зареждане и адаптер US/AU/EU / UK щепсел за прахосмукачка, домофон 5. 5x2. 5mm

BGN 10.00 12.06

DC17 V 1А Адаптер AC 100 V240 V да DC 17 V Конвертор Напојување Адаптер 5.5*2,5 mmКарактеристики : Заштита Од ПреоптоварувањеКраток Спој ЗаштитаВо текот напон заштитаЕфикасност : ≥85%Спецификација : Количина : 1pcМодел : MDL1710Текст : AC 100~240 V 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 17 V 1АAC Plug стандард : АУ, ЕУ, велика БРИТАНИЈА, САДDC Plug Димензија : DC5.5*2.5 mm (Компатибилен : 5.5 * 2.1 mm)DC Plug поларитетот : во внатрешноста на позитивниот (+) надвор негативниот ()Кабел должина : Околу...

Лазерна глава DMP-BD75

BGN 52.00 54.40

Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3 Најдобра услуга4.Брза ИспоракаКорпоративната Визија : 1.Најдобра услуга2.Добар квалитет3.Повеќето поволна цена4.Доволно снабдувањеИспорака : 1...

ВКЛ. / ИЗКЛ 220 безжично дистанционно управление превключвател на цифрово дистанционно управление, ключ 1/2/3/4 пътя за лампи светлината GDeals

BGN 8.00 8.82

Вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 220 V Безжичниот Далечински Управувач се Префрлат на Дигитални Далечински Управувач Switch 1 / 2 / 3 / 4 Начини за Светилка Светлина GDeals Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетОвој производ ги користи microcomputer како основен коло дизајн, со внатрешни дигитални шифрирање за да се обезбеди дека производите на технички перформанси, сигурност помеѓу корисниците и да се избегне притискање предизвикани од надворешниот свет, полн далечинска контрола над пречки,производот може да според потребите на корисникот за зголемување на употребата на повеќе безжичниот далечински управувач предавателот,тоа ќе ти ги користи производ на модерната радио технологија и да ви донесе висок квалитет на животот забава и шарм.Со ABCD копчињаВлезен напон : AC200240 V (50 / 60 Hz)Предавателот батерија тип : 1x 12 V 23 A (Батерија не е вклучена)Вкупно оптоварување : 1.Ohmic оптоварување : максимум една единица излезна моќност подолу за да 1000 W (како блескаво светилка)2.индуктивен товар : максимум една единица излезна моќност подолу за да 250 W( мали апарати за домаќинство со баласт како и заштеда на енергија светилка, заградата ламба, ги апсорбира купола светлина итн.)Излез : 4x 1000 W(вкупно),прибл.1000 W по каналДалечински растојание : Повеќе од 25 метри затворен,100 отворен просторБрза и лесна инсталација, не попречена од ѕидови, способни за поврзување на било товари...

чисто Нов DH82H87 SR175 безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 34.40

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

ОБСЛУЖВАНЕ НА ДИСТАНЦИОННОТО УПРАВЛЕНИЕ ЗА ТЕЛЕВИЗОР JS SERIE / JU SERIE / J SERIE

BGN 24.00

ЗА SAMSUNG ТВSERIVCE ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЗА ТВ ЈС СЕРИЈАТА / JU СЕРИЈАТА / J СЕРИЈАТАПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

тест е много добър продукт g86-771-A2 g86 771 A2 BGA чипсет

BGN 12.78

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Оригинален червен силиконов защитен калъф за Garmin Edge 520 Колоездене компютър Силиконов каучук защитен калъф безплатна доставка

BGN 29.00 31.84

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

AC-5V+CP-95 CP-95 CP95 ac адаптер на захранване за камери FUJIFILM FinePix F30 F31FD X100 X-S1 W1 X30 X70 (батерия FNP95)

BGN 27.00 27.04

AC5 V+CP95 CP95 CP95 Моќ AC Адаптер За FUJIFILM Камера Fine Pix F30 F31 FD X100 XS1 W1 X30 X70 (FNP95 Батеријата)Пакетот Вклучува : 1 x AC Адаптер AC1 x 5 V DC Спојка CP95 (NP95 атарот на батеријата) 1 x Кабелот за Напојување (САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU приклучокот, според вашите барања)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 10Метарски Конектор Кабел Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање DC спојка вклучени кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранцијаНови Заврши AC Адаптер за Полнење, Вклучувајќи CP95 DC Спојка и AC5 V Адаптер...

AC 100V-240V конвертор адаптер DC 9V 1A 1000mA източник на захранване US / EUUK Plug 5.5 mm x 2.1 mm MP3/MP4, домашни / преносими устройства

BGN 7.00 7.42

100% сосема нов и висок квалитет.Висока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Пониска температурата на работа ,долг животен век.Полно оптоварување висока температура горатво,100% полно оптоварување горатво тест.Компатибилен со ШИРОКОПОЈАСЕН Рутер ,mp3 / mp4,на гликоза во Крвта метар,home / преносни уреди .Спецификација : · Излезен напон : 9 V· Излез currnet : 1 A· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Должина на кабел : 1.5 м· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm· Приклучок тип : САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА· DC Plug димензија : US(74*28*59mm) ,ЕУ(74*28*78.6 мм),велика БРИТАНИЈА(74*49*70mm).· Влезен напон : 100 V240 V AC 50 / 60 Hz· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.Превозот Информации...

Нов OEM RM-AAU060 AV System Remote Control за Sony HT-FS3 SA-WFS3 HT-SS360 STR-KS360 STR-KS360S

BGN 11.00 15.98

Нови ОЕМ AV систем за Далечинска Контрола на РМAAU060 За Sony ХТFS3 SAWFS3 ХТSS360 УЛKS360 УЛKS360 SОва е со Висок Квалитет За Sony remotes КонтролерСостојба : НОВА! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Компатибилен Модел : RMAAU0601 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)1...

16.8 V, 800mA US / EU / UK/AU Plug конвертор захранващ адаптер прахосмукачка със зарядно устройство DC 5.5*2.1 мм Безплатна доставка

BGN 16.46

100% Сосема нов и висок квалитетВисока ефикасност и ниска потрошувачка.Добра изолација ,висока електрична сила.Компактни димензии ,мала тежина.Апликација за Правосмукалка / мали апарати.* Текст : 100 V~240 V , 50~60 HZ* Излез : наизменична СТРУЈА 16.8 V 800m A* Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм*2.1 mm* Приклучок Спецификации : велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU Приклучок* Должина на кабел : 150cm* Efficieny : 85% Мин* Бранување и бучава : 100 Max* Приклучок Големина : САД ( 83*43*57mm) / ЕУ(83*43*67mm) / велика БРИТАНИЈА(83*45*59mm) / AU(83*45*56mm)* Четири заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / Ако ви треба било модел ,ве молиме прво контактирајте со нас.Приклучете НИ сеАУ приклучокЕУ приклучокВелика БРИТАНИЈА приклучок

тест е много добър продукт 216-0864046 216 0864046 BGA чипсет

BGN 28.78

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Истински SZ 2.4 GHz MX3 Air Mouse 2.4 G Wireless Air / Fly Keyboard 3 in1 QWERTY GYRO Remote Sensing IR Обучение за Android

BGN 22.24

2.4 GHz Безжична Мини Тастатура MX3 Тастатура Со IR Учење Режим на Воздухот Глувчето Далечински Управувач За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Андроид ТВ КутијаКарактеристики : Боја : Црна; Број на Модел : MX3; Материјал : Пластични & Силикони Пренос и контрола : 2.4 G RF безжичните радио фреквенција техника...

Дистанционно управление за Toshiba CT-90273 CT-90274 CT-90301 CT-90287 CT-90288 32CV515DG 32C3005P 32C3005PG 32C3006P LCD HDTV TV

BGN 22.54

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...