• Ново
оригинално дистанционно управление YKR-H/002E AC-PAC09F за климатик AUX ALCO

оригинално дистанционно управление YKR-H/002E AC-PAC09F за климатик AUX ALCO

BGN 12.00
BGN 12.80
-6 %
В магазина

Брой продукти


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински оригиналниот далечински управувач
Вид на снимање Слика

Подробности

Пакет:
ДА
Воспользуйся:
климатик
Честота:
433 Mhz
Канал:
1
Безжична Връзка:
IR
Номер На Модела:
no

Те също купуват с този продукт

Алуминиев двоен държач на монитора на стена пълно монитор на движение за монтиране дръжки поставка база ОА-4

BGN 62.08

OA4 Алуминиумски Легури Двоен LCD Монитор НосителотЦелосна Движење Следи Стојат База ЗаградатаДвоен монитор стојат дозволува два екрани до 23" во големина за да се монтира на било портрет или пејзаж позиција со двете глави има казна висина на вредноста, да се обезбеди дека дури две различни големина следи екрани може да биде инсталиран и совршено подреден во средина.Применливи на двоен LCD екрани до 23inch Алуминиум материјал Монитори може да биде независно ротира Внатрешни кабел за управување за да се скрие кабли во мониторот ракаМодел Бр...

черен дистанционно управление за ROKU 3 ir 433mhz каишка смяна на играч Controle Remoto за roku 2 3 4 MOONTREE

BGN 8.00 11.76

Спецификација : црна далечински управувач за ROKU 3 ir 433mhz рака media player замена Controle Remoto за roku 2 3 4 MOONTREEОвој далечински управувач единици и ќе работи како и оригиналите...

Дистанционно управление за Panasonic TX-LF37G20 TX-LF42E30 TX-LF42G20 TX-LR32E30 TX-LR42E30 TX-P42G20 TX-P42GW20 TX-P46G20 LCD HDTV TV

BGN 22.91

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

ORICO PA15W DC Power Adapter 3.5 mm 5V2A Wall Converter зарядно устройство адаптер за захранване DC Power Cord 100cm ABS огнеупорна

BGN 10.00 15.97

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

Високо качество на дистанционно управление замени ТЕЛЕВИЗИЯ дистанционно управление за GOODMANS TV LD3765D LD3761HDFVT LD3265D1 LD2665D

BGN 5.00 6.48

Карактеристики : Совршен, висок квалитет на далечинскиот управувач замена за GOODMANS ТВ.Напојува со 2 AAA батерии...

Нов оригинален оригинален климатик V9014557 0010401715AD дистанционно за LG Air Conditioner AC Контролер Fernbedienung

BGN 12.00 14.70

Нови Вистински Оригинални Климатизација V9014557 0010401715 AD Далечински Управувач За LG клима уред AC Адаптерот FernbedienungКарактеристики : Број на Модел : V9014557 0010401715 AD Состојба : Новиот Тип : AC Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Тежина : 0.04 кг (0.09 lb.) Димензии : 12cm x 3cm x 0.2 cm (4.72 во х 1.18 во x 0.08 in) Количина : 1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.10 kg (0.22 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 х 0.5 cm (11.02 во x 5.31 во x 0.2 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно...

20 бр / лот ME85P03 TO-252 / D17NF03L STD17NF03L TO-252 / 4D5N60P KHB4D5N60P TO-220 / K3113 2SK3113 TO-251

BGN 13.00 13.76

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Дойде TWIN2 CAMETWIN4 гаражни врати Порта предавател универсално дистанционно за управление на Восъчни 433.92 Mhz фиксиран код

BGN 12.00 13.28

Обезбеди копија од англиски оперативни инструкции (едноставна операција).Знаеме дека имаат еден свет полн со избори , ви благодариме за изборот на нас !Пред целве молиме имајте на ум , нашиот далечински е КОМПАТИБИЛЕН / ЗАМЕНА / КЛОН далечински управувач , не оригиналот .ве молиме бидете сигурни дека вашиот далечински / систем може да се користи пред да го купат .Како општ водич, ако далечинскиот што во моментов се користи, е еден од remotes сликата во ад тогаш овој далечински ќе бидат компатибилни со вашиот мотор.ако не сте толку сигурни , ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми .КомпатибилностДОЈДЕ TOP432 SA,TOP432 A,TOP434 A,TOP432 EV,TOP434 EV,TOP432 M,TOP434 M,TOP432 NA,TOP434 NA,TOP432 S,T432,T434,TWIN2,TWIN4,TAM432 SA(Оригиналниот далечински покаже како реклама)како да се програма (тоа е лесно!) : чекор 1 бришење на постоечкиот код на нашиот далечински duplicator 1) Кликнете и задржете за A и B копчиња заедноLED ќе флеш 3 пати 2) држете го притиснато копчето и издавање на Б копчето 3) задржете копче и притиснете B копчето за 3 пати, LED ќе почне да трепка Нонстоп сега притиснете копче на далечинскиот управувач, LED светла не се светли, па како да се елиминира успешна код; ако притиснете светилка копчето за ЛЕР е на што укажува дека оригиналниот код не е избришана! фаза 2клон оригиналниот далечински управувач 1) ги Стави двете далечински контроли назад за да направите резервна позиција...

тест е много добър продукт AM960PADY44AB A10-Series за преносими компютри A10-9600P, 2.4 Ghz, четириядрен чипсет BGA reball

BGN 44.78

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

20 БР. / ЛОТ U08A60 TO-220 / FQP9N50C TO-220 / 30G121 GT30G121 TO-220F / K10A50D TO-220F

BGN 16.00 16.64

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

DC24V 2CH RF Wireless Remote Control Switch Lighting System предавател приемник на 2 канала реле Умна къща има врата / лампа/ прозорец

BGN 19.00 21.12

Примена опсег : Овој производ е обично се применуваат на мултиканал електрични врати и прозорци, обичните електронски заклучување, switch, електрични гаража врата, прозорец, дигалки опрема ,индустриска автоматизација и контрола, сите видови на антикражба алармот ,безбедност и други области .Далечински контролер поддржува употреба на формирање комплетен сет на безжичен интелигентен далечински контролен систем .Тоа има широк опсег на употреба.Спецификации : Оперативен Напон : DC24 VОперативен Струја : 6 MaОперативен Фреквенција : 315,433 MHzТемпературата на работа : 40 C ~ +80 CПримачот на Осетливост : 105d BmИзлезен Напон : DCИзлезна Струја : 10 AКод : Учење код .(бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched .автозаклучување / SelfLatched )Излез работи начин : Автозаклучување : Поврзете на скокач 1 со сечење од ззп...

Дистанционно управление за проектор EIKI LC-SM4D LC-SM4 LC-XGA980P LC-XC1 LC-VC1 LC-XT1D LC-7000UE LC-XM2 LC-XM3 LC-SM3 3LCD

BGN 28.08

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

ZENHEO 5 бр./лот ультратонкое анти-взривно стъкло HD Clear TPU Screen Protector филм за Fitbit Charge 2 Smart Watch 2018 New Hot

BGN 3.00 3.66

ZENHEO 5 PC / Многу Ултра тенок Антиексплозија Стакло HD Јасно TPU Екран Заштитник Филм За Fitbit Полнење 2 Smart Watch 2018 Нова Топла (Не Калено Стакло) 100% сосема нов и висок квалитет...