• Ново
Безплатна доставка CE ROHS EU / Euro стенен включете 12V 100mA 0.1 A AC / DC захранващ адаптер за захранване

Безплатна доставка CE ROHS EU / Euro стенен включете 12V 100mA 0.1 A AC / DC захранващ адаптер за захранване

BGN 20.00
BGN 20.78
-4 %
В магазина

Брой продукти

Бесплатен превозот CE, ROHS ЕУ / Евра Ѕид монтирани 12 V Приклучок во 100m A 0.1 AC/DC Адаптер Снабдување
Карактеристики : 1. Тоа може да биде замена 12 V 100m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму. 2. Сосема нов и висок квалитет. 3. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување. 4. На ac кабел не е вклучена.
Спецификација : 1. Влез : 100—240 V 50—60 Hz 2.Излез : 12 V 100m A 5. Порт големина : 5.5x2.1mm 6.Кабел должина : околу 90cm
Пакет : 1 x 12 V 100m A Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние ќе го испрати по случаен избор.

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
EU
връзка:
свържете
Тип Изход:
DC
търговска марка:
Деонгари
Изходно Напрежение:
12V
Използването на:
Превключване
Конектор dc:
5. 5x2. 1mm

Те също купуват с този продукт

433 Mhz универсална безжично дистанционно управление DC12V 10A 1CH релета модул приемник и 4шт предавател 433 Mhz дистанционно управление

BGN 23.00 26.37

433 Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch DC12 V 10 A 1 CH реле Приемник Модул со 4pcs RF Далечински 433 Mhz Предавател со 4 копчето Интелигентни Учење кодотПрочитајте пред да го купите : Црната боја школка на приемникот е подарок за да се заштити производот...

тест е много добър продукт n11p-GV1-A3 n11p gv1 A3 reball BGA чипсет

BGN 24.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Ново универсално дистанционно управление RM-YD080 RM-YD081 за SONY LCD LED TV KDL-22EX355 KDL-22EX357 TV Commander Controller

BGN 12.78

Нова Универзална РМYD080 РМYD081 Далечински Управувач За SONY LCD LED ТЕЛЕВИЗОР KDL22 EX355 KDL22 EX357 ТВ Командант Контролер Ова е со Висок Квалитет За Sony remotes Контролер Состојба : НОВА! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Компатибилен Модел : RMYD080 Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)​​1...

20 бр / лот STD1NK80Z 1NK80Z TO-252 / IRF740A TO-220 / MUR1650CT U1650 TO-220 / SMK1060 TO-220F

BGN 16.64

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

DC24V 2CH RF Wireless Remote Control Switch Lighting System предавател приемник на 2 канала реле Умна къща има врата / лампа/ прозорец

BGN 19.00 21.12

Примена опсег : Овој производ е обично се применуваат на мултиканал електрични врати и прозорци, обичните електронски заклучување, switch, електрични гаража врата, прозорец, дигалки опрема ,индустриска автоматизација и контрола, сите видови на антикражба алармот ,безбедност и други области .Далечински контролер поддржува употреба на формирање комплетен сет на безжичен интелигентен далечински контролен систем .Тоа има широк опсег на употреба.Спецификации : Оперативен Напон : DC24 VОперативен Струја : 6 MaОперативен Фреквенција : 315,433 MHzТемпературата на работа : 40 C ~ +80 CПримачот на Осетливост : 105d BmИзлезен Напон : DCИзлезна Струја : 10 AКод : Учење код .(бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched .автозаклучување / SelfLatched )Излез работи начин : Автозаклучување : Поврзете на скокач 1 со сечење од ззп...

Anton Bauer Battery P / Tap DTap кабел + BLB13 DMW-DCC3 DC куплунг за камера Panasonic DMC-G1A G2K G2R G2A G10K GF1CK GF1KK GH1K

BGN 27.04

Антон Bauer Батеријата P / Допрете DTap Кабел + BLB13 DMWDCC3 DC Спојка за Камера Panasonic DMCG1 A G2 K G2 R G2 A G10 K GF1 CK GF1 KK GH1 KПакетот вклучува : 1x Моќ DTap Кабел(Машки DC 5.5*2.5 Конектори); 1x DMWDCC13 DC Неколку Текст DC 12 V24 V.Излез прибл...

Подмяна на A / C контролер климатик дистанционно управление за GREE y512f2 y512f y512 y502k ktgl002

BGN 4.00 4.32

Спецификации : Ова е високо квалитетен клима уред далечински управувач за GREE.Не програмирање е потребно само одговара на батерии во.Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.Потребни 2 батерии со големина AAA (не се испорачува).Боја : БелаМодел : 125180 Големина : прибл...

Нов оригинален оригинален климатик V9014557 0010401715AD дистанционно за LG Air Conditioner AC Контролер Fernbedienung

BGN 12.00 14.70

Нови Вистински Оригинални Климатизација V9014557 0010401715 AD Далечински Управувач За LG клима уред AC Адаптерот FernbedienungКарактеристики : Број на Модел : V9014557 0010401715 AD Состојба : Новиот Тип : AC Далечински Канал : 1 Фреквенција : 433 MHz Материјал : ABS Материјал Боја : Како што е Прикажано Тежина : 0.04 кг (0.09 lb.) Димензии : 12cm x 3cm x 0.2 cm (4.72 во х 1.18 во x 0.08 in) Количина : 1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени) Единица Тип : парче Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0.10 kg (0.22 lb.) Пакет Големина : 28cm x 13.5 х 0.5 cm (11.02 во x 5.31 во x 0.2 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински управувач.Не програмирање или прилагодување е потребно...

нов AC 85v 110v 120v, 220v безжично дистанционно управление прекъсвач с ръчно бутон 1 приемник +4 предавателя умен дом

BGN 28.00 31.81

2016 година нови AC 85v 110v 120v 220v безжичниот далечински управувач прекинувач со manual копчето 1 приемник +4 предавателот smart homeОвој став е безжичен далечински управувач switch Ак електроника фабрика за развој на нов производ, леснотија на користење и елегантен интерфејс...

Дистанционно управление за проектор EIKI LC-SM4D LC-SM4 LC-XGA980P LC-XC1 LC-VC1 LC-XT1D LC-7000UE LC-XM2 LC-XM3 LC-SM3 3LCD

BGN 28.08

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Bluetooth джойстик геймпад безжично дистанционно управление за Android / ios iPhone PC

BGN 5.87

Безжична : Bluetooth 3.0 во согласност Големина : 73mmx31mmx13mm оперативен СИСТЕМ : Android / iphone / PC CPU : ARM968 ES Core Батерија : Liбатерија 3.7 V 180m AWireless : Bluetooth 3.0 во согласностГолемина : 73mmx31mmx13mmОперативен СИСТЕМ : Android / iphone / PCПРОЦЕСОРОТ : ARM968 ES CoreБатерија : Liбатерија 3.7 V 180m AСпецификации : Исклучување На Струјата : Полнење на струјата : 5 VБезжична на далечина : 210mРаботат на струјата : 0.5~4m AРежим на струја : 0.51m AКонтинуирано време : Околу 40 часаКако да го Користите : За IOSНиту двете IOS копчето и копчето Start додека Црвени LED е за,Синхронизација bluetooth со вашиот IOS уреди,Таму е се префрлите на страната на далечинскиот управувач за да го промените режимот за звук / Копче за Игри функција,и Повеќето Android телефони, исто така може да биде директно контролирани од страна на камерата блендата .За Android / PCКористете го вашиот прст за да притиснете на копчето start, додека Сини LED е за ,и притиснете Start копчето 5 секунди за спарување на владата,таму е се префрлите на страната на далечинскиот управувач за да го промените режимот за звук / Копче за Игри функција,исто така, Повеќето Android телефони, исто така може да биде директно контролирани од страна на камерата блендата .Модел 1 : Андроид режим : глувчето / преземе / игри на среќа способности, подигање на светла сина светлина.Шема 2 : Андроид режим : музика / преземе / игри на среќа способности, подигање на светло црвена светлина.Шема 3 : ISO режим : ги преземе / музика функција, претворајќи светла црвена боја.Пакет содржина : 1 x Bluetooth Далечински Контролер1 x УпатствоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

20 бр / лот IRF620 TO-220 / E13007-2 TO-220 / 2KBP10M / FDD2670 TO-252

BGN 12.00 12.32

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Дойде TWIN2 CAMETWIN4 гаражни врати Порта предавател универсално дистанционно за управление на Восъчни 433.92 Mhz фиксиран код

BGN 12.00 13.28

Обезбеди копија од англиски оперативни инструкции (едноставна операција).Знаеме дека имаат еден свет полн со избори , ви благодариме за изборот на нас !Пред целве молиме имајте на ум , нашиот далечински е КОМПАТИБИЛЕН / ЗАМЕНА / КЛОН далечински управувач , не оригиналот .ве молиме бидете сигурни дека вашиот далечински / систем може да се користи пред да го купат .Како општ водич, ако далечинскиот што во моментов се користи, е еден од remotes сликата во ад тогаш овој далечински ќе бидат компатибилни со вашиот мотор.ако не сте толку сигурни , ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми .КомпатибилностДОЈДЕ TOP432 SA,TOP432 A,TOP434 A,TOP432 EV,TOP434 EV,TOP432 M,TOP434 M,TOP432 NA,TOP434 NA,TOP432 S,T432,T434,TWIN2,TWIN4,TAM432 SA(Оригиналниот далечински покаже како реклама)како да се програма (тоа е лесно!) : чекор 1 бришење на постоечкиот код на нашиот далечински duplicator 1) Кликнете и задржете за A и B копчиња заедноLED ќе флеш 3 пати 2) држете го притиснато копчето и издавање на Б копчето 3) задржете копче и притиснете B копчето за 3 пати, LED ќе почне да трепка Нонстоп сега притиснете копче на далечинскиот управувач, LED светла не се светли, па како да се елиминира успешна код; ако притиснете светилка копчето за ЛЕР е на што укажува дека оригиналниот код не е избришана! фаза 2клон оригиналниот далечински управувач 1) ги Стави двете далечински контроли назад за да направите резервна позиција...

чисто Нов nf680i-SLI-N-A2 nf680i SLI N A2 BGA чип с лъжичка добро качество

BGN 23.20

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

Безжично дистанционно управление LED Single Color Light Lamp RF Dimmer Controller Switch 8A

BGN 10.35

Безжичен Далечински LED Единствена Боја на Светлина Светилка RF Dimmer Контролер Switch 8 A Безжичен Далечински LED Единствена Боја на Светлина Светилка RF Dimmer Контролер Switch 8 AКонтролорот Се ПрефрлитеПакет Содржина : 1x Светлина СветилкаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

ZENHEO 5 бр./лот ультратонкое анти-взривно стъкло HD Clear TPU Screen Protector филм за Fitbit Charge 2 Smart Watch 2018 New Hot

BGN 3.00 3.66

ZENHEO 5 PC / Многу Ултра тенок Антиексплозија Стакло HD Јасно TPU Екран Заштитник Филм За Fitbit Полнење 2 Smart Watch 2018 Нова Топла (Не Калено Стакло) 100% сосема нов и висок квалитет...

Дистанционно управление за ALBA 22 / 207DVD 22 / 207FDVD LCD SMart LED HDTV 3D TV

BGN 24.14

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерија,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Универсално дистанционно управление за Goodmans Grundig Haier Helios HP Hewlett Packard Hisense Hitachi Hyundai Hypson LCD LED HDTV TV

BGN 15.22

Опис 1 Сосема се Користи Универзален далечински управувач,Изгледа добро и функционира одлично користете АА батерија,батерии не се вклучени...

Дистанционно управление за Panasonic TX-LF37G20 TX-LF42E30 TX-LF42G20 TX-LR32E30 TX-LR42E30 TX-P42G20 TX-P42GW20 TX-P46G20 LCD HDTV TV

BGN 22.91

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Алуминиев двоен държач на монитора на стена пълно монитор на движение за монтиране дръжки поставка база ОА-4

BGN 62.08

OA4 Алуминиумски Легури Двоен LCD Монитор НосителотЦелосна Движење Следи Стојат База ЗаградатаДвоен монитор стојат дозволува два екрани до 23" во големина за да се монтира на било портрет или пејзаж позиција со двете глави има казна висина на вредноста, да се обезбеди дека дури две различни големина следи екрани може да биде инсталиран и совршено подреден во средина.Применливи на двоен LCD екрани до 23inch Алуминиум материјал Монитори може да биде независно ротира Внатрешни кабел за управување за да се скрие кабли во мониторот ракаМодел Бр...