• Ново
GD-PARTS EIZZ AMP Speaker Cable Y Fork Спейд Connector Banana Plug родиевое покритие за Аудиоусилителя HiFi САМ x4pcs

GD-PARTS EIZZ AMP Speaker Cable Y Fork Спейд Connector Banana Plug родиевое покритие за Аудиоусилителя HiFi САМ x4pcs

BGN 37.60
В магазина

Брой продукти


БРЕНД НОВИ РОДИУМ&ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН ЛОПАТА ВИЛУШКА ПРИКЛУЧОК
Родиум позлатен бакар вилушка, Не-магнетни
24 K Злато позлатен тело
Сива хром позлатен месинг школка/штит
Вкупна должина : 56mm
Ширина на Народната : 6-8мм
За макс. OD. 8мм кабли
Фиксно со 2 навртки, лемење слободни
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во , главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака Syste
м

Подробности

Цвят:
2 елемента, 4шт
търговска марка:
QZET
Номер На Модела:
EZ-503
Пакет:
No
Максимална Мощност На Канал:
11 Вата
Тип:
ГОВОРИТЕЛ ЛОПАТА

Те също купуват с този продукт

HiFi LM3886TF Mono 68W 4Audio Power Amplifier Board AMP 50W / 38W в събирането на

BGN 12.51

100% Сосема Нова боја : зелена Материјал : CCL висок квалитет 100% Сосема Новбоја : зеленаМатеријал : CCLвисок квалитетПакет Содржина1x Hi Fi LM3886 TF Моно 68 W 4Ω Аудио Засилувач Моќ Одбор AMP 50 W / 38 W 8ΩAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

2017 Lastest Nobsound Стерео 1-IN-4-OUT RCA Audio Splitter / Switcher Selector пасивен предусилвател Безплатна доставка

BGN 89.00 99.20

Стерео 1IN4OUT РКА Аудио Splitter / Switcher Погоден за големи област или мултисоба го здружил засилувач или активни звучници дистрибуција на истиот сигнал на репродукцијата ...

2018 Нов verison 350-480MHZ 13W UHF RF Радио Power Amplifier AMP DMR с радиатор + вентилатор

BGN 76.00 79.98

350480 MHZ 13 W UHF на RF, Радио Моќност Засилувач AMP DMR + heatsink + Фан влезна моќност : 10 до 26 DBM (100u W400m W) TX фреквенција : 350480 MHZ Работа на владата : симплекс Две хармоници ќе го : >20 DBM Излезна моќност : 13 W Моќ напон : 12 V Режим на струја : околу 1030m A Оперативни струја : дисипација на Топлина : 40 степени контрола на температурата на воздухот за ладење Минимум големина : 70 MM (со исклучок на SMA главата) *40 MM*40 MM

HiFi LM3886TF Mono 68W Audio Power Amplifier Board AMP 50W / 38W в събирането на

BGN 13.06

100% Сосема Нова боја : зелена Материјал : CCL висок квалитет 100% Сосема Новбоја : зеленаМатеријал : CCLвисок квалитетПакет Содржина1x Hi Fi LM3886 TF Моно 68 W 4Ω Аудио Засилувач Моќ Одбор AMP 50 W / 38 W 8ΩAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Подмяна на HARMAN KARDON, CD-R2 CD-плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit CDR2 оптичен пикап блок Optique

BGN 41.00 45.86

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За HARMAN KARDON CDR2 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица CDR2 Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За HARMAN KARDON CDR2 CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За HARMAN KARDON CDR2 CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица CDR2 Оптички Пикап Блок Optique

2018 последния Douk Audio GE5670 Valve Tube Amplifier / Tube Preamplifier HiFi Stereo Audiophile Class a single-ended Pre-Amp

BGN 576.00 639.98

Параметри : AC напојување : 100 V (115 V) 220 V (235 V) глобалната пријавата Излезен приклучок стандард : РКА седиште (1 група) Влезен приклучок стандард : РКА седиште (4 групи) Preнарушување : 0.182% (цевка дури и нарушување) Зачестеност одговор : 20 Hz (0.2 d B) 20 KHz (0.1 d B) Јачина на бучава сооднос : 100.1 d B Статични потрошувачка на енергија : 16.8 W Големина : 320 MM (W) X78 MM (Висок) X215 MM (Длабоки) Нето тежина : 3.83 Кг Со пакување тежина : 4.43 k G Карактеристики : 3 сетови од РКА сигнал текст GE5670 Вакуум цевки Алуминиумска шасија : предpanel 10мм дебели,странаpanel 5mm,заденpanel 4mm Perfact изгледот,луксузни материјали...

WA48 all aluminum chassis КПР amplifier case,use for dual AK4495 amp board КПР decoder soft control board amplifier box

BGN 95.98

информација за Производот Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Надворешни димензии : Длабоко 250mm Ширина 328mm Висока 70mm Внатрешни димензии : Длабоко 230mm Ширина 310mm Висока 63mm Тежина : околу 3.8 KG Процес : wiredrawing + sandblasting Боја : СребренаПакет Се Вклучени : Шасија Куќиште x1 Машина нозе x4 Алуминиум knob x2 Моќност на Блокот x1 Поддршка ЗаврткаAnswer : ___________________________ Note : Не се вклучуваат power кабел и РКА терминали, DAC одбор, Potentiometer[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа превозот

8наборы M6 * 36 Златни говорител изолация Спайк високо качество на мед изолация конус щанд крака + база подложки външни дискове Mayitr

BGN 24.00 30.32

EA0002175Функција : Може да се користи за Hi Fi јазик или говорникот рамкаТоа може да се стави под говорник, или под шок одбор и антишок рамкаТоа е крајната точка на земјата, може да ги намали штетните вибрацииМоже да се елиминираат загадувањето помеѓу земјата и на говорникот, да добијат чиста природниот звучен ефектИзгледот е absolutly класичен и висок профилСпецификација : Погодни за : M6*36Материјал : БакарВкупната должина на говорникот спајк : прибл...

Източник на захранване TeraDak DC-30W 9V / 2A weiss int204 HiFi линия

BGN 188.00 200.00

Tera Dak линеарна моќ карактеристики : 1 : ) моќ е обезбеден преку двоен филтер, ефикасно отстранување на висока фреквенција пречки од други апарати за домаќинство да се обезбеди почиста енергија; 2 : ) две двојно цевка шант регулатор на напон режим, ултрастабилност работа, во голема мера се зголеми нестабилно напојување, префрлување напојување совршен отстранување на оригиналот звучи кул, зацврстуваат не Naiting динамичен не е доволно добар; 3 : ) големи тековната понуда може да обезбеди доволно струја позадина почиста, повеќе слатка висока фреквенција, средно фреквенција потранспарентни, повеќе моќни ниска фреквенција! ! ! 4 : ) По повеќе од три години на испитување, кондензатори со разни видови и контраст, тоа е со повеќе тивка моќ...

2017 New Music Hall High-End Mini Vacuum Tube MM Phono Обръщател Preamplifier HiFi Preamp

BGN 257.00 270.40

HighEnd Мини Вакуум Цевка MM Фоно Плочата Preamplifier Мини компактен, топло цевка звук Singleended, Класа А, атенуирани ВОЕДНО и Мини компактна големина, Злато луксузни алуминиумска шасија Советскиот Сојуз , HighEnd РКА терминали Параметри : Цевка : 2 ПАРЧИЊА Советскиот Сојуз Текст отпорност : 47 K за Засилување на звукот : 65 Максималниот излезен напон : 3.2 V Напојување : AC18 V или DC24 V Шасија големина : W 60mm* H 25мм* L 85mm Нето Тежина : 0.22 Кг Пакет : 1× MM фоно preamp 1× напојување (ние ќе испрати право plug одговараат на вашата земја да се користи) 2× цевки Само поддршка MM Грамофони, и за некои основни audiophile,ова фоно preamp мора да е поврзан со засилувач, тогаш може да го користите...

6 * 100W 36V DC TDA7498 Class-D High-power 5.1 Amplifier Board

BGN 120.00

Здраво посетители и купувачи, Добредојдовте на Queenway продавница!За производи детали, таму ние внимателно да ви кажам : овие специфики произведени од страна на Ali Express систем, некои од овие не се точни или дури и погрешно...

OCC монокристаллическая медни обжиговая цифров аудио коаксиална линия

BGN 40.00

OCC еден кристално бакар отпуштање на дигитални аудио коаксијален линијаЖица структура и материјал : Диригент : PCOCC (80 / 0.18) линија дијаметар : 1.86 mmИзолација мрежа : Поли Пропилен дебелина : 0.3 mm линија дијаметар : 2.46 mmТкаењето : 0.12 mm w PCOCCПовршина : мека PVC (зелена) дебелина : 1.7 ммНадворешниот дијаметар : 9.0 mmЕлектрични својства на жица прачка : Максимална Диригент Отпорност 10 Омега / km JIS3005 4.420 CМинимална изолација отпорност 1000 M Омега / km JIS3005 4.7.1 20 CИзолација сила : AC 500 V / 1min JIS3005 4.6 а)Предност : Користење на висока прецизност азот вбризгување на полиетиленски материјал за изолација покривање бакарна жица за да се обезбеди појасен, повеќе точни квалитет на звукот!

Направи си САМ HiFi Amp Tube Guitar Amplifier Tag Board parts Turrets Customized 5000PCS Free Shipping

BGN 595.00 640.00

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин...

Meixing Mingda MC-9SP пасивен предусилвател HiFi Exquis предусилвател 7-кратно засилване на

BGN 3872.00

Mei Xing Ming Da MC9 SP Пасивни preamp : Технички параметри : Стекнат : 16d B Зголемување : 7 пати (Hifi Exquis) Влезен Напон : 100mv 2000mv Излезен Напон : 0.7 v 14v Излез : 2 групи Дебаланс Текст : 4 групи Рамнотежа Текст : 1 група Нарушување : ≤0.09% (Hifi Exquis) SNR : 95d B Фреквенција одговор : 18 Hz 22 KHz ± 1.5 d B Текст отпорност : 600 Ω (Hifi Exquis) Излезна Отпорност : 22k Рамнотежа Текст Отпорност : 150 Ω + 150 Ω Рамнотежа Излезна Отпорност : 5.5 k Ω + 5.5 kΩ Димензија : 43 × 31 × 11cm Тежина : 6kg (Hifi Exquis) Карактеристики : Цевка Засилувач Мерки На Претпазливост1...

Клиенти усилвател на изходния трансформатор Z11 Одноконцовый един силициев стоманена EI трансформатори 300B 2A3 мощност 25 W аудио HIFI направи си САМ

BGN 116.64

Излезниот Трансформатор Цевка Засилувач Едензаврши Основно Отпорност 3.3 К 6.5 W за Цевки EL34 FU7 KT88 KT100 6 N5 P 2 A3 (Модел Бр : WVOT6.5 W)Карактеристики1...