• Ново
27*14.5*8 см, правоъгълник чай кутия за съхранение на бонбони, кутия за съхранение на бижута контейнер за съхранение

27*14.5*8 см, правоъгълник чай кутия за съхранение на бонбони, кутия за съхранение на бижута контейнер за съхранение

BGN 71.68
В магазина

Брой продукти


Производ големина : L : 27cm W : 14.5cm H : 8cm
Имајте на ум : Тоа е само калај кутија(без поле етикета и торба)
Драги пријатели : бидејќи на материјал за калај кутија simetimes имаат вдлабнатини во транзит.се разбира.Нашите пакување е многу добар.Но беше штета кога ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Јас ќе се справи со тоа.Ние ќе ви даде задоволителен заклучок.Ве молиме не го остави лоша проценка.Евалуацијата е навистина важно за нас.многу благодарам!

Подробности

Цвят:
Зелено, Червено, Синьо, Бяло, Златни
Тип:
Кутии За Съхранение И Бункери
Стил:
Модерен
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
348
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Материал:
Метални
Продукт:
Офис Организатор
Вид На Метал:
Желязо
Брой Решетки:
1
Форма:
правоъгълник
търговска марка:
Опаковка калай Fr
Спецификация:
27*14.5*8cm
Обемът на:
27 * 14.5*8см

Те също купуват с този продукт

3шт регулируема пластмасова 10 отделение кутия за съхранение на обици пръстен бижута Бен мъниста калъф контейнер A828

BGN 9.00 11.18

започнетекрајниот Производ на Повеќе 20pcs 35mm Розова панделка бисер цвет рачно изработени ribbo..Цена : 5.99 Цена 30pcs сина боја organza лента лакови со зајакот ж..Цена : 5.99 Цена 20 P Мешавина Боја Organza Лента Пеперутки рачно изработени ..Цена : 4.59 Цена 40pcs 2016 година Нови Лента Цвеќиња Appliques Свадба Д..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Виолетова Панделка Цвеќиња Appliques Сре..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Црвена Панделка Цвеќиња Appliques Weddin..Цена : 5.99 Цена 20pcs 35mm жолта лента со бисер цвет handmad..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Сина Лента Цвеќиња Appliques Weddi..Цена : 5.99 Цена 30pcs 35mm Бела Двојна Лента Цвеќиња рачно изработени Fl..Цена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% сосема новБоја : Како на сликата шоуГолемина : 12.5cmx6.2cmx2cm една мрежа големина е 3cm*2.5 cm*2cmКОЛИЧИНА : 3pcsОва поле може да се користи за складирање на обетки, прстени, монистра,копчиња, медицината и други мини стока.Превозот : 1...

Portable за 6, 12 яйца пластмасов контейнер притежателя сгъваема кутия за съхранение на яйца дръжка за носене 726 levert dropship

BGN 3.00 4.06

Portable12 Јајца Пластичен Сад Носителот Виткање Јајце Складирање Кутија Рачка СлучајНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереКарактеристики : Направени од издржлив пластикаСпецијално дизајниран за вршење на јајца лесноШтити јајца за слободни од фрактура и пукна при вршењеЛесен и мали димензии, лесно да се носатДизајниран дванаесет bulgy и солиден точки на секоја страна и тоа може да се одржи на јајца во тоа кога е укинатаСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : СлучајниКапацитет : 6,126,12 јајца мувла прошири големина : За 20.5 x 20 x 7cm / 8.1x7.8x2.7 инчен (L X W)Вклучени : 1 x Преносни Виткање Јајца Кутија (не содржи јајца)Повеќе Попуст На СТАН

30 * 40*21 мм, 15 мл мини красиви стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен подарък желаещи бутилки, буркани 50pcslot

BGN 68.80

Други големина Стаклени шишиња30*40*21mm 15ml Мини Симпатична Стаклени Шишиња Отворите Капакот Празни Транспарентен Јасно Подарок кои Сакаат Шишиња, Тегли 50pcslotголемина : 30*40*21mmКапацитет : 15mlВисина : 40mmДијаметар : 30ммВратот дијаметар : 21mmколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Бял сгъваем шкаф, рафт за съхранение багажник с куки чанта палто дрехи, шапка притежателя организатор на съхранение за декорация на дома

BGN 68.80

Бела расклопна гардероба Складирање Полица Управување со куки торба грб облека складирање Чување на Организаторот за домашна декорацијаКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Креативни diy виткање плакарот складирање багажник, мултислој за одвојување, класификација складирање, освен плакарот простор, голем капацитет, кој се одвојува.3.Производи треба да се соберат за себе.Пакувањето на производот : 1 x Количка за Складирање БагажникЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Поради рака мерка, големината може да има 15 mm грешкаРазлични Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Бонбони цвят на четири многофункционални чорапи получите калъф кутия за съхранение на чорапи 26.5*8.8*6.8 см Безплатна доставка

BGN 9.00 9.58

Бонбони боја четири мултифункционален чорапи добиваат случај Складирање Кутија за чорапи 26.5*8.8*6.8 cm Бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Нов магазин 5шт малък прозрачен пластмасов прозрачен с капак кутия за съхранение колекция контейнер за носене на бижута тапицерия кутия за аксесоари

BGN 3.00 3.18

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПрактичен и лесен за употребаПогоден за чување на пловни објекти, монистра, фотографија и други мали занаетчиски предметиТоа исто така може да се користи како кутија за чувањеСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЈасноГолемина : Прибл...

Нов шарени покрити с маса кутия за съхранение на бельо памук, организатор за съхранение на дрехи кошница за съхранение на косметичка детски играчки кофа за съхране

BGN 20.00

Ново мрачно Опфатени Биро за Складирање Кутија Памук, Лен Складирање Организатор облека Складирање Кошница Козметички Случај Деца Играчки Складирање Кофа AU905 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

Безплатна доставка на мултифункционални тенис на дистанционното управление да получите кутия кутия за съхранение 24*12.4*11.2 см

BGN 18.00 19.18

Мултифункционални Десктоп далечински управувач добиваат кутија кутија за чување 24*12.4*11.2 cm бесплатен превозотОбјектот СликиСАД $ 8.99 / парче парче парче парче парче многу парче парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

30 * 60*21 мм, 25 мл стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен подарък желаещи бутилки, буркани 50pcslot

BGN 78.40

30*60*21mm 25ml Стаклени Шишиња Отворите Капакот Празни Транспарентен Јасно Подарок кои Сакаат Шишиња, Тегли 50pcslotголемина : 30*60*21mmКапацитет : 25mlВисина : 60mmДијаметар : 30ммВратот дијаметар : 21mmколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Творчески стил, компактна пластмасова стойка за обувки на висок ток / органайзер поставка за съхранение на/титуляр на рафтовете Z07 Drop Shipping

BGN 2.00 2.13

Опис : 100% сосема нов и висок quali се Оптимизира за Складирање : Ќе треба ова Мора да се има 1 пар чевли рек Таа заштедува простор на вашиот чевел стои дека ќе ви помогне да се стави како многу чевли како што може да биде Тоа што може да се спаси повеќе простор за вас ,да се направи чиста уредната environmen Дизајн : На вентилирани дизајн може да се избегне мирисот генерираат Тоа е агол може да се прилагоди за да одговара на различни чевли Разноврсна : Можете да зачувате простор за сите ваши број на парови на постојните полиците, кабинети, палуби или на подот Лесен за употреба & исчисти : Само чувајте ги сите вашите чевли добро организиран и заштитени...

21*31.5 СМ, 2000 мл 15 бр./ лот бял пластмасов Doypack чучур чанта мляко течност се изправи чучур PE Поли чанта за съхранение на желе вино джоб

BGN 39.00 42.67

Спецификација Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет...

1бр Kawai карикатура на животните притежателя на четка за зъби, нещастници силиконови четки за зъби Стенен държач нещастници спад доставка

BGN 1.00 1.44

Големина на(Приближно) : Leagth 7.5 cm*Ширина 4cm Материјал : ПВЦ Стил : Пет стилови за вашиот избор Пакет се Вклучени : 1Слатки Животни Четка за заби Рек Забелешка : Нека вашето дете со нетрпение очекуваме да ги измијат забите ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Мода 3 бр./компл. бельо, което съдържа кутия с чорапи, бельо, сутиен кутия за съхранение 31.5 * 23.5*24 см безплатна доставка

BGN 46.00 47.98

Моден 3pcs / set долна облека содржат кутија чорапи,долна облека,градник складирање кутија 31.5*23.5*24cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Прозрачна акрилна козметични хлопчатобумажный калъф кутия за съхранение на 14*10*11см

BGN 20.00 20.78

Транспарентен акрилик козметички памук случај складирање кутија 14*10*11cm бесплатен превозотОбјектот СликиСАД $ 8.99 / парче парче парче парче парче многу парче парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

500шт бисквити Бисквити фурна шоколадови бонбони подарък с целофан найлонова торбичка добро качество на горещ полезен удобен

BGN 22.00 25.60

5.5*8.5 cm 7*10см 9*11.5 cm 10*12.5 cm 11*15cm Овој дел не е самолепливи ленти, треба да ги користите машината топлина печат,Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DHL 6.3 x9. 4 (16x24cm) за съхранение на хранителни продукти матирано прозорец Ziplock Party Brown Kraft Paper Doypack Pouch Stand Up Pack Bag за кафе

BGN 480.00

DHL 6.3"x9.4" (16x24cm) Храна за Складирање Мат Прозорец Ziplock Партија Браун Kraft Хартија Doypack ТорбичкаГолемина : 16cm*24cm, 6.3"x9.4" Материјал : Kraft Хартија & Пластика (прозорец) Боја : Кафена Стил : Zip заклучување, Застане, Со прозорецот Функција : Moistureproof, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Размер: 75x75x133mm квадратна кутия калай чай кутия чай консервиране на буркани хранене с штейновой покритие за пакетиране на чай 150g

BGN 182.40

Име на производ : Плоштадот чај калај кутијаМатеријал : 0.23 mm tinplateГолемина : 75x75x133mm (L / W / H)Едб Тежина : 110gЈачина на звук : за 150g чајПечатење : Pantone бои...

Професия арт бижута месинг рядко китайски Тибет месинг 4 лицето на статуята на главата на Буда инструменти за готвене сватба

BGN 25.00 41.60

добредојдовте во мојата продавницаЗа НасПрочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за...

Xzjja 2 елемента въртящи се метални куки за дрехи колче за пътуване преносим висящи дрехи релси клипове клечки за дрехи чорапи бельо сушилня

BGN 5.12

XZJJA 2 PC Метал Ротирачки Облека Куки Колче Патување Преносни Виси Облеката Шини Клипови штипки за алишта долна облека Чорапи Сушење Рек 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Ротирачки виси штипки за алишта Материјал : М etallic железо Стил : Дома Додатоци Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : Прибл...

Качество изкуствена кожа квадратна домакински скоростна тъкан хотел Тенис на притежателя кърпички съвременната мода

BGN 15.98

детали за производотКвалитет на плоштадот домаќинство СТП кожа ткиво кутија се тркалаат кутија табела салфетка носителот на модерната модаМатеријал : СТП кожа + МДФ рамкаГолемина : 13x13x13cmБоја : црна,бела,кафе итн.Пакет : 1pc / картон, ПП торба+картон