• Ново
30*100*21 мм, 50 мл стъклени бутилки с алуминиева капачка парфюми течен контейнер празен прозрачен прозрачен подарък желаещи бутилки, буркани 24pcslot

30*100*21 мм, 50 мл стъклени бутилки с алуминиева капачка парфюми течен контейнер празен прозрачен прозрачен подарък желаещи бутилки, буркани 24pcslot

BGN 60.80
В магазина

Брой продукти


30*100*21mm 40ml Стаклени Шишиња Отворите Капакот Парфем Течни Сад Празни Транспарентен Јасно Подарок кои Сакаат Шишиња, Тегли 24pcslot
големина : 30*100*21mm
Капацитет : 50мл
Висина : 100mm
Дијаметар : 30мм
Вратот дијаметар : 21mm
количина : ќе добиете 24 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
употреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Подробности

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
търговска марка:
Джарвиалы
Опаковка:
>10
Материал:
Стъкло
Размер:
S
Характеристика:
Еко-Содружественный
Воспользуйся:
Храна
Обемът на:
0-100ml
Номер На Модела:
Стъклени бутилки по 50 мл
Размер:
30*100*21mm
Обемът на:
Стъклени бутилки по 50 мл
Цвят:
прозрачни стъклени бутилки
С помощта на:
Стъклени Буркани
Корк:
Стъклени бутилки с алуминиева капачка
Празна:
празни бутилки
Тип:
Парфюми
Име:
Бутилки С Алуминиева Капачка
Воспользуйся:
Парфюми
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА

Те също купуват с този продукт

Професия арт бижута месинг рядко китайски Тибет месинг 4 лицето на статуята на главата на Буда инструменти за готвене сватба

BGN 25.00 41.60

добредојдовте во мојата продавницаЗа НасПрочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за Се чувствуваат сигурни во врска со купување од реномирана компанија со многу задоволни и лојални клиенти.Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts...

Различни размери кръг ъгъл открит надмощие чиста алуминиево фолио Silver джоба на един вакуум Термосваривание Майларовая фолио чанта ядки чанта за съхранение на хра?

BGN 12.00

11 големина : 6*8cm, 6*10см, 7*12cm, 9*13cm, 10*15cm, 12*17cm, 13*19cm, 15*20cm, 15*30cm, 17*23cm, 19*25cm Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Дебелина : .0.1 мм / страна Боја : Сребро Дизајн : круг агол​Превозот : 1...

3шт творчески чадър образна кука за съхранение на свободен нокти одностенные куки малък декоративен начало декор монтиране на куката ключ на притежателя на щипки ?

BGN 7.00 12.78

Lazyishhouse секој од нашите производи се внимателно одбрани, како и преку професионални фотографија и детален опис на секој производ да се покаже најголем карактеристики и карактеристики на различни купувачи за купувачите да им обезбеди подобар производ водство, ние веруваме lazyishhouse секој Производи може да ви даде топол семејство за да додадете многу удобност и боја.​Производ функција : 1, АБС материјал, со viscose, едноставна ѕид виси, убава чадор моделирање, практични 3 инсталиран, позитивни и негативни може да се наплати, лесно да се одржи, уживајте во светлината дома живот...

1бр Kawai карикатура на животните притежателя на четка за зъби, нещастници силиконови четки за зъби Стенен държач нещастници спад доставка

BGN 1.00 1.44

Големина на(Приближно) : Leagth 7.5 cm*Ширина 4cm Материјал : ПВЦ Стил : Пет стилови за вашиот избор Пакет се Вклучени : 1Слатки Животни Четка за заби Рек Забелешка : Нека вашето дете со нетрпение очекуваме да ги измијат забите ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

30 * 40*21 мм, 15 мл мини красиви стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен подарък желаещи бутилки, буркани 50pcslot

BGN 68.80

Други големина Стаклени шишиња30*40*21mm 15ml Мини Симпатична Стаклени Шишиња Отворите Капакот Празни Транспарентен Јасно Подарок кои Сакаат Шишиња, Тегли 50pcslotголемина : 30*40*21mmКапацитет : 15mlВисина : 40mmДијаметар : 30ммВратот дијаметар : 21mmколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

luluhut data кабел storage box против press hard organizer за слушалки твърд диск, от SD карта на мобилен калъф за съхранение на храна с цип закопчалка

BGN 7.00 7.98

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега > Изберете шопинг метод > потврда на плаќањето...

Безплатна доставка на мултифункционални тенис на дистанционното управление да получите кутия кутия за съхранение 24*12.4*11.2 см

BGN 18.00 19.18

Мултифункционални Десктоп далечински управувач добиваат кутија кутија за чување 24*12.4*11.2 cm бесплатен превозотОбјектот СликиСАД $ 8.99 / парче парче парче парче парче многу парче парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

47 * 50*34 мм, 50 мл стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен течен подарък бонбони контейнер искат бутилки, буркани 12pcslot

BGN 46.40

Други големина Стаклени шишињаСтаклени Шишиња Алуминиумско Капаче Транспарентен Јасна Течност Подарок Бонбони Сад Празни кои Сакаат Шишиња, Тегли 12pcslotголемина : 47*50*34mmКапацитет : 50млВисина : 50mmДијаметар : 47mmВратот дијаметар : 34mmколичина : ќе добиете 12 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Portable за 6, 12 яйца пластмасов контейнер притежателя сгъваема кутия за съхранение на яйца дръжка за носене 726 levert dropship

BGN 3.00 4.06

Portable12 Јајца Пластичен Сад Носителот Виткање Јајце Складирање Кутија Рачка СлучајНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереКарактеристики : Направени од издржлив пластикаСпецијално дизајниран за вршење на јајца лесноШтити јајца за слободни од фрактура и пукна при вршењеЛесен и мали димензии, лесно да се носатДизајниран дванаесет bulgy и солиден точки на секоја страна и тоа може да се одржи на јајца во тоа кога е укинатаСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : СлучајниКапацитет : 6,126,12 јајца мувла прошири големина : За 20.5 x 20 x 7cm / 8.1x7.8x2.7 инчен (L X W)Вклучени : 1 x Преносни Виткање Јајца Кутија (не содржи јајца)Повеќе Попуст На СТАН

27 * 35*14 мм, 8 мл мини стъклени бутилки с метален капак празни малки бутилки желания стъклени флакони буркани 50pcslot

BGN 51.20

Други големина Стаклени шишиња27*35*14mm 8ml Мини Стаклени Шишиња Со Метална Капа Празни Мал кои Сакаат Шише Стаклени Ампули Тегли 50pcslotголемина : 27*35*14mmКапацитет : 8mlВисина : 35mmДијаметар : 27mmВратот дијаметар : 14mmколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Професия арт бижута месинг 22cm х 13 х 14 сантиметър Тибетское сребро Тибет Буддис Шакямуни бронзова статуя на главата на Буда сватба

BGN 161.00 211.20

добредојдовте во мојата продавницаЗа НасПрочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за...

Незалепваща хранителни силиконови банки потупване wax vaporizer oil container топка holder силиконов твърд контейнер за антипригарного съхранение

BGN 82.00 88.00

Производ Функција : Храна Одделение Силиконски НеСтап се Концентрира Садовите за Складирање Капацитет 7ml, Тежина 17g Дијаметар 30мм Висока 19mm Пакет Содржина : 1x Силикони Сад

10*15cm(3.94 * 5.9 in) ясен Resealable целофан Bopp Поли, чанти прозрачна опаковка торба Opp найлонови торбички Self Adhesive Seal free

BGN 5.00 5.92

Опис : Име : OPPМатеријали : новата висококвалитетни BOPPБоја : Транспарентнаголемина : 10cm x 15cm (10x(12+3))Дебелина : 0.05 mm(двојно страни)Количина : 100pcs100 PCS 10*15cm самолепливи OPP Кеси Домаќинство Складирање Пластична Кеса Индивидуализира Висок Квалитет Накит Пакет Свадба Бонбони Торба Пластични Тип : Полипропилен Производ : Opp Кеси Соодветен Простор : Дневна Соба,Кујна,ГардеробаСтрана печат тип случаен избор, ако имате барање, ве молиме оставете порака контактирајте со насГолемина инструкции:Б*(A+C)cmКупувачот забележи : Ако wanner купи lagre цел ,општо земено повеќе од 20 КГ(околу 5.000 peices),цената ќе биде многу поевтино ,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака.​Слика визуелна грешка постои, ве молиме изберете што треба да се големина.

Многофункционален ретро дървена кутия за съхранение на декоративни ръчна изработка ключодържател калъф организатор на бижута

BGN 9.00 10.75

Карактеристики : прекрасна минијатурна кутија за складирање, направени во гроздобер стил кои ќе изгледаат одлична околу вашиот дом...

3шт регулируема пластмасова 10 отделение кутия за съхранение на обици пръстен бижута Бен мъниста калъф контейнер A828

BGN 9.00 11.18

започнетекрајниот Производ на Повеќе 20pcs 35mm Розова панделка бисер цвет рачно изработени ribbo..Цена : 5.99 Цена 30pcs сина боја organza лента лакови со зајакот ж..Цена : 5.99 Цена 20 P Мешавина Боја Organza Лента Пеперутки рачно изработени ..Цена : 4.59 Цена 40pcs 2016 година Нови Лента Цвеќиња Appliques Свадба Д..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Виолетова Панделка Цвеќиња Appliques Сре..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Црвена Панделка Цвеќиња Appliques Weddin..Цена : 5.99 Цена 20pcs 35mm жолта лента со бисер цвет handmad..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Сина Лента Цвеќиња Appliques Weddi..Цена : 5.99 Цена 30pcs 35mm Бела Двојна Лента Цвеќиња рачно изработени Fl..Цена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% сосема новБоја : Како на сликата шоуГолемина : 12.5cmx6.2cmx2cm една мрежа големина е 3cm*2.5 cm*2cmКОЛИЧИНА : 3pcsОва поле може да се користи за складирање на обетки, прстени, монистра,копчиња, медицината и други мини стока.Превозот : 1...

Xzjja 2 елемента въртящи се метални куки за дрехи колче за пътуване преносим висящи дрехи релси клипове клечки за дрехи чорапи бельо сушилня

BGN 5.12

XZJJA 2 PC Метал Ротирачки Облека Куки Колче Патување Преносни Виси Облеката Шини Клипови штипки за алишта долна облека Чорапи Сушење Рек 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Ротирачки виси штипки за алишта Материјал : М etallic железо Стил : Дома Додатоци Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : Прибл...

Нов шарени покрити с маса кутия за съхранение на бельо памук, организатор за съхранение на дрехи кошница за съхранение на косметичка детски играчки кофа за съхране

BGN 20.00

Ново мрачно Опфатени Биро за Складирање Кутија Памук, Лен Складирање Организатор облека Складирање Кошница Козметички Случај Деца Играчки Складирање Кофа AU905 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

Мода 3 бр./компл. бельо, което съдържа кутия с чорапи, бельо, сутиен кутия за съхранение 31.5 * 23.5*24 см безплатна доставка

BGN 46.00 47.98

Моден 3pcs / set долна облека содржат кутија чорапи,долна облека,градник складирање кутија 31.5*23.5*24cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!