• Ново
30 * 40*21 мм, 15 мл мини красиви стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен подарък желаещи бутилки, буркани 50pcslot

30 * 40*21 мм, 15 мл мини красиви стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен подарък желаещи бутилки, буркани 50pcslot

BGN 68.80
В магазина

Брой продукти

Други големина Стаклени шишиња
30*40*21mm 15ml Мини Симпатична Стаклени Шишиња Отворите Капакот Празни Транспарентен Јасно Подарок кои Сакаат Шишиња, Тегли 50pcslot
големина : 30*40*21mm
Капацитет : 15ml
Висина : 40mm
Дијаметар : 30мм
Вратот дијаметар : 21mm
количина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
употреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Подробности

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Размер:
S
Обемът на:
0-100ml
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
Джарвиалы
Воспользуйся:
Напитка
Опаковка:
>10
Номер На Модела:
Бутилки
Материал:
Стъкло
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
Размер:
30*40*21mm
Обемът на:
Стъклени бутилки с обем от 15 ml
Цвят:
Мини Стъклени Бутилки
С помощта на:
Стъклени Буркани
Корк:
Стъклени Бутилки С Алуминиева Капачка
Празна:
празни бутилки
Тип:
Бутилка С Желания
Име кутии:
Бутилки С Алуминиева Капачка

Те също купуват с този продукт

Мода 3 бр./компл. бельо, което съдържа кутия с чорапи, бельо, сутиен кутия за съхранение 31.5 * 23.5*24 см безплатна доставка

BGN 46.00 47.98

Моден 3pcs / set долна облека содржат кутија чорапи,долна облека,градник складирање кутија 31.5*23.5*24cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Професия арт бижута месинг рядко китайски Тибет месинг 4 лицето на статуята на главата на Буда инструменти за готвене сватба

BGN 25.00 41.60

добредојдовте во мојата продавницаЗа НасПрочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за...

12x20cm крафт-хартия за опаковка чанта за съхранение на продукти за опаковане чанта Doypack се изправи чанта с прозрачен прозорец с цип Ziplock чанта пакет

BGN 131.20

Детали за производот Димензии : 12cm*20cm, 4.7"x7.9"Примена : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чувањеВодоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат одново и одновоZip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Материјал : Kraft на хартија и пластични Производ ЕкранотПопуст : 1...

3.5 x9. 8 (9x25cm) мек прозрачен выдувной формовочный PVC термоусадочный чанта Party Wrap Film козметични опаковъчни материали, 200 бр./лот

BGN 23.00 24.90

Спецификација Големина : 9*25cm, 3.5"*9.8" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираат садови, електроника, стока, уметност опрема, книга, лекови, козметички, инструмент, керамички, електрични апарати за домаќинство, хардверски производи, glasswork и прецизен инструмент и така натаму...

Плат бельо, кошница за дрехи, сгъваема дантела прахозащитен играчки мръсни дрехи организатор ивица на дома чист кутия за съхранение-TF

BGN 18.00 27.34

Zakka Лен Перење Кошница Виткање Drawstring Прашина Доказ Играчки Валкана Облека Организатор Мрачно Дома Nearening Складирање BuketSKU : AKA00242Пакетот Вклучува : 1 x Памук Виткање Складирање БинОпис : Памук и лен мешавина материјал се со различен процент,кој е направен од висококвалитет и дише ткаенина со засилен панели.Апликации : 1.Виткање за лесно складирање : Green Forest чување на кутии се виткање за лесни за складирање.Пати до кантите и да се носи на складирање бин сад каде сакате ,како во вашиот камион ,автомобил,плакар или студентска соба.2.Лесно да се грижи : Овој пригоден складирање бин се лесни за чистење,само да се избрише со влажна сунѓер или крпа.3.Цврсти и Издржливи : Оваа складирање бин има здрав и се стабилизира база на кој се направени на засилен панели и може да ви овозможи да се стави повеќе тешки работи.4.Дебела рачки : Секој складирање садот има две дебели рачки,овие здрав дебели рачки се дизајнирани да ви дадат potimal тензија и удобност при превоз овие неверојатни чување на кутии.5.Multifuctional : Овој пригоден складирање бин може да се користи во многу наврати.Дали вашите плакари се мали и тесни или големи и пренатрупана, нашата количка платно складирање бин ви помага да се создаде простор за сè...

BF050 мода любовта дизайн настолен кутия за съхранение на финала козметична кутия 5case 25*13*11.5*5.5 см безплатна доставка

BGN 24.00 25.60

Моден Љубов дизајн десктоп складирање кутија завршувањето на козметички кутија 5case 25*13*11.5*5.5 cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Бонбони цвят на четири многофункционални чорапи получите калъф кутия за съхранение на чорапи 26.5*8.8*6.8 см Безплатна доставка

BGN 9.00 9.58

Бонбони боја четири мултифункционален чорапи добиваат случај Складирање Кутија за чорапи 26.5*8.8*6.8 cm Бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

27 * 35*14 мм, 8 мл мини стъклени бутилки с метален капак празни малки бутилки желания стъклени флакони буркани 50pcslot

BGN 51.20

Други големина Стаклени шишиња27*35*14mm 8ml Мини Стаклени Шишиња Со Метална Капа Празни Мал кои Сакаат Шише Стаклени Ампули Тегли 50pcslotголемина : 27*35*14mmКапацитет : 8mlВисина : 35mmДијаметар : 27mmВратот дијаметар : 14mmколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Дъг прозрачна акрилна козметична скоростна, кутия за бижута с чекмедже грим червило кутия за съхранение 23.8*13.3*18.6 см

BGN 55.00 57.58

Даг транспарентен акрилик козметички кутија, кутија за накит со фиока шминка кармин складирање кутија 23.8*13.3*18.6 cm бесплатен превозотОбјектот СликиСАД $ 8.99 / парче парче парче парче парче многу парче парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

DHL 6.3 x9. 4 (16x24cm) за съхранение на хранителни продукти матирано прозорец Ziplock Party Brown Kraft Paper Doypack Pouch Stand Up Pack Bag за кафе

BGN 480.00

DHL 6.3"x9.4" (16x24cm) Храна за Складирање Мат Прозорец Ziplock Партија Браун Kraft Хартија Doypack ТорбичкаГолемина : 16cm*24cm, 6.3"x9.4" Материјал : Kraft Хартија & Пластика (прозорец) Боја : Кафена Стил : Zip заклучување, Застане, Со прозорецот Функција : Moistureproof, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Фламинго Кактус Голям Капацитет Bag Козметична Кутия За Пътуване, Грим Организатор За Пътуване Семейна Съхранение

BGN 8.00 8.93

Материјал : OxfordБоја : шоу во picyuresГолемина : 24*9*17cm( Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 03 CM грешка,ве молиме прочитајте ја големината внимателно пред да ја купите...

Нов шарени покрити с маса кутия за съхранение на бельо памук, организатор за съхранение на дрехи кошница за съхранение на косметичка детски играчки кофа за съхране

BGN 20.00

Ново мрачно Опфатени Биро за Складирање Кутија Памук, Лен Складирање Организатор облека Складирање Кошница Козметички Случај Деца Играчки Складирање Кофа AU905 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

LASPERAL 1бр PP пластмасови фалшиви зъби кутия за съхранение на лекарства, кутии за съхранение на преносим 6 цвята на разположение 6.5*7.5*3 см

BGN 1.86

|| Материјал PP Пластика || Големина6.5*7.5*3cm[1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] || Боја на 6 Боја на располагање || Количина 1 PC || Тежина 30 g / PC || Дел Не...

10*15cm(3.94 * 5.9 in) ясен Resealable целофан Bopp Поли, чанти прозрачна опаковка торба Opp найлонови торбички Self Adhesive Seal free

BGN 5.00 5.92

Опис : Име : OPPМатеријали : новата висококвалитетни BOPPБоја : Транспарентнаголемина : 10cm x 15cm (10x(12+3))Дебелина : 0.05 mm(двојно страни)Количина : 100pcs100 PCS 10*15cm самолепливи OPP Кеси Домаќинство Складирање Пластична Кеса Индивидуализира Висок Квалитет Накит Пакет Свадба Бонбони Торба Пластични Тип : Полипропилен Производ : Opp Кеси Соодветен Простор : Дневна Соба,Кујна,ГардеробаСтрана печат тип случаен избор, ако имате барање, ве молиме оставете порака контактирајте со насГолемина инструкции:Б*(A+C)cmКупувачот забележи : Ако wanner купи lagre цел ,општо земено повеќе од 20 КГ(околу 5.000 peices),цената ќе биде многу поевтино ,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака.​Слика визуелна грешка постои, ве молиме изберете што треба да се големина.

luluhut data кабел storage box против press hard organizer за слушалки твърд диск, от SD карта на мобилен калъф за съхранение на храна с цип закопчалка

BGN 7.00 7.98

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега > Изберете шопинг метод > потврда на плаќањето...

2 размера прозрачен домакински самоклеящийся пластмасови опаковъчни чанта за съхранение на дълго размер прозрачен OPP Poly Bag 100 бр./лот

BGN 35.00 35.20

Совршен за Hairpiece, Перика, и апарати за Домаќинство Материјал : P lastic 2 Димензија : 1980см, 1867cm​Превозот : 1...

Правоъгълна кутия за съхранение на чай 23.5*11*8 вижте кутия за съхранение на шоколадови бонбони лидице кутия контейнер за съхранение на бижута

BGN 73.82

Производ големина : L : 23.5 cm W : 11cm H : 8cm Имајте на ум : Тоа е само калај кутија(без поле етикета и торба)Драги пријатели : бидејќи на материјал за калај кутија simetimes имаат вдлабнатини во транзит.се разбира.Нашите пакување е многу добар.Но беше штета кога ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Јас ќе се справи со тоа.Ние ќе ви даде задоволителен заклучок.Ве молиме не го остави лоша проценка.Евалуацијата е навистина важно за нас.многу благодарам!

Творчески Солидна Дървена Маса С Четири Чекмеджета Всяка Случайни Неща Кутия За Съхранение Декорация На Дома

BGN 67.98

Опис : Член име : Складирање кутијаМатеријал : дрвоГолемина на : 29.5x19x19cmПакет : 1 складирање кутијаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бял сгъваем шкаф, рафт за съхранение багажник с куки чанта палто дрехи, шапка притежателя организатор на съхранение за декорация на дома

BGN 68.80

Бела расклопна гардероба Складирање Полица Управување со куки торба грб облека складирање Чување на Организаторот за домашна декорацијаКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Креативни diy виткање плакарот складирање багажник, мултислој за одвојување, класификација складирање, освен плакарот простор, голем капацитет, кој се одвојува.3.Производи треба да се соберат за себе.Пакувањето на производот : 1 x Количка за Складирање БагажникЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Поради рака мерка, големината може да има 15 mm грешкаРазлични Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Размер: 75x75x133mm квадратна кутия калай чай кутия чай консервиране на буркани хранене с штейновой покритие за пакетиране на чай 150g

BGN 182.40

Име на производ : Плоштадот чај калај кутијаМатеријал : 0.23 mm tinplateГолемина : 75x75x133mm (L / W / H)Едб Тежина : 110gЈачина на звук : за 150g чајПечатење : Pantone бои...

1бр Kawai карикатура на животните притежателя на четка за зъби, нещастници силиконови четки за зъби Стенен държач нещастници спад доставка

BGN 1.00 1.44

Големина на(Приближно) : Leagth 7.5 cm*Ширина 4cm Материјал : ПВЦ Стил : Пет стилови за вашиот избор Пакет се Вклучени : 1Слатки Животни Четка за заби Рек Забелешка : Нека вашето дете со нетрпение очекуваме да ги измијат забите ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Качество изкуствена кожа квадратна домакински скоростна тъкан хотел Тенис на притежателя кърпички съвременната мода

BGN 15.98

детали за производотКвалитет на плоштадот домаќинство СТП кожа ткиво кутија се тркалаат кутија табела салфетка носителот на модерната модаМатеријал : СТП кожа + МДФ рамкаГолемина : 13x13x13cmБоја : црна,бела,кафе итн.Пакет : 1pc / картон, ПП торба+картон

Различни размери кръг ъгъл открит надмощие чиста алуминиево фолио Silver джоба на един вакуум Термосваривание Майларовая фолио чанта ядки чанта за съхранение на хра?

BGN 12.00

11 големина : 6*8cm, 6*10см, 7*12cm, 9*13cm, 10*15cm, 12*17cm, 13*19cm, 15*20cm, 15*30cm, 17*23cm, 19*25cm Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Дебелина : .0.1 мм / страна Боја : Сребро Дизајн : круг агол​Превозот : 1...