• Ново
47 * 50*34 мм, 50 мл стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен течен подарък бонбони контейнер искат бутилки, буркани 12pcslot

47 * 50*34 мм, 50 мл стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен течен подарък бонбони контейнер искат бутилки, буркани 12pcslot

BGN 46.40
В магазина

Брой продукти

Други големина Стаклени шишиња
Стаклени Шишиња Алуминиумско Капаче Транспарентен Јасна Течност Подарок Бонбони Сад Празни кои Сакаат Шишиња, Тегли 12pcslot
големина : 47*50*34mm
Капацитет : 50мл
Висина : 50mm
Дијаметар : 47mm
Вратот дијаметар : 34mm
количина : ќе добиете 12 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
употреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Подробности

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
търговска марка:
Джарвиалы
Опаковка:
>10
Материал:
Метални
Размер:
S
Характеристика:
Еко-Содружественный
Воспользуйся:
Храна
Обемът на:
0-100ml
Вид На Метал:
Алуминий
Номер На Модела:
Бутилки
Размер:
47*50*34mm
Обемът на:
Стъклени бутилки по 50 мл
Цвят:
прозрачни стъклени бутилки
С помощта на:
Стъклени Буркани
Корк:
Стъклени Бутилки С Алуминиева Капачка
Празна:
празни бутилки
Тип:
Подарък бутилка
Името На Бутилки:
Бутилки Алуминиево Покритие

Те също купуват с този продукт

Portable за 6, 12 яйца пластмасов контейнер притежателя сгъваема кутия за съхранение на яйца дръжка за носене 726 levert dropship

BGN 3.00 4.06

Portable12 Јајца Пластичен Сад Носителот Виткање Јајце Складирање Кутија Рачка СлучајНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереКарактеристики : Направени од издржлив пластикаСпецијално дизајниран за вршење на јајца лесноШтити јајца за слободни од фрактура и пукна при вршењеЛесен и мали димензии, лесно да се носатДизајниран дванаесет bulgy и солиден точки на секоја страна и тоа може да се одржи на јајца во тоа кога е укинатаСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : СлучајниКапацитет : 6,126,12 јајца мувла прошири големина : За 20.5 x 20 x 7cm / 8.1x7.8x2.7 инчен (L X W)Вклучени : 1 x Преносни Виткање Јајца Кутија (не содржи јајца)Повеќе Попуст На СТАН

Моющийся Крафт Хартиена Торба Многофункционален Блестящо Повторно Използване На Чанта За Багаж, Саксии За Растения, Цветя За Дома Интериор

BGN 5.00 7.02

Карактеристики : Солза не е прекината, носатотпорни, неpilling топки, може да се мијат kraft хартијаУвезени природни ткаени целулоза, не содржи какви било штетни материиПосле миење ќе стане мека, покажува друга носталгични стил се чувствувамВо кратки е еколошки метал kraft хартија материјалБлескава метален хартиена кеса, совршен за складирање решение за секаде низ дома.и израмните за лесно складирање,Па може да се користи повторно и повторно.Продавница ништо од занает материјали, растенија, за да накит, овошје、бонбони、Цвеќиња и може многу повеќеДури и може да се користи за да го инсталирате вашиот совршен појадокМатеријал : kraft хартија,Димензии(прибл.) : S:W x H x D:8 x 8 x15cm / 3x3x6in М:W x H x D:10 x 10x20cm / 4x4x8in L:W x H x D:12 x 12x23cm / 5x5x9in XL:W x H x D:15 x 15x28cm / 6x6x11in XXL:W x H x D:20x 20x35cm / 8x8x14in XXXL:W x H x D:25x 255x40cm / 10x10x16inБоја : ЦрнаUsages : Фабрика тенџере покритие; Мултицел складирање торба; Иновативни Блескава метален хартиена кеса, совршен за складирање решение за секаде низ дома.Answer : ___________________________ Note : материјал на производот се перат, но ние не ти препорачувам да се мијат,бидејќи на своите површината се третира со gilding процес, инаку, метални на површината ќе се носи надвор,После миење ќе стане мека, покажува друга носталгични стил се чувствувамСпецификации : Солза не е прекината, носатотпорни, неpilling топки, може да се мијат kraft хартијаУвезени природни ткаени целулоза, не содржи какви било штетни материиПакет Се Вклучени : 1x Перат kraft хартија

Незалепваща хранителни силиконови банки потупване wax vaporizer oil container топка holder силиконов твърд контейнер за антипригарного съхранение

BGN 82.00 88.00

Производ Функција : Храна Одделение Силиконски НеСтап се Концентрира Садовите за Складирање Капацитет 7ml, Тежина 17g Дијаметар 30мм Висока 19mm Пакет Содржина : 1x Силикони Сад

LASPERAL 1бр PP пластмасови фалшиви зъби кутия за съхранение на лекарства, кутии за съхранение на преносим 6 цвята на разположение 6.5*7.5*3 см

BGN 1.86

|| Материјал PP Пластика || Големина6.5*7.5*3cm[1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] || Боја на 6 Боја на располагање || Количина 1 PC || Тежина 30 g / PC || Дел Не...

Новият скандинавски стил на маса кутия за съхранение на бельо от памук карикатура писмо от организатора на съхранение плат кошница за съхранение на козметични кал

BGN 15.00 15.18

Новата Нордиска стил Биро за Складирање Кутија Памук, Лен Цртан филм писмо Складирање Организатор Крпа Складирање Кошница Козметички Случај Организаторот AU874 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

3шт творчески чадър образна кука за съхранение на свободен нокти одностенные куки малък декоративен начало декор монтиране на куката ключ на притежателя на щипки ?

BGN 7.00 12.78

Lazyishhouse секој од нашите производи се внимателно одбрани, како и преку професионални фотографија и детален опис на секој производ да се покаже најголем карактеристики и карактеристики на различни купувачи за купувачите да им обезбеди подобар производ водство, ние веруваме lazyishhouse секој Производи може да ви даде топол семејство за да додадете многу удобност и боја.​Производ функција : 1, АБС материјал, со viscose, едноставна ѕид виси, убава чадор моделирање, практични 3 инсталиран, позитивни и негативни може да се наплати, лесно да се одржи, уживајте во светлината дома живот...

Плат бельо, кошница за дрехи, сгъваема дантела прахозащитен играчки мръсни дрехи организатор ивица на дома чист кутия за съхранение-TF

BGN 18.00 27.34

Zakka Лен Перење Кошница Виткање Drawstring Прашина Доказ Играчки Валкана Облека Организатор Мрачно Дома Nearening Складирање BuketSKU : AKA00242Пакетот Вклучува : 1 x Памук Виткање Складирање БинОпис : Памук и лен мешавина материјал се со различен процент,кој е направен од висококвалитет и дише ткаенина со засилен панели.Апликации : 1.Виткање за лесно складирање : Green Forest чување на кутии се виткање за лесни за складирање.Пати до кантите и да се носи на складирање бин сад каде сакате ,како во вашиот камион ,автомобил,плакар или студентска соба.2.Лесно да се грижи : Овој пригоден складирање бин се лесни за чистење,само да се избрише со влажна сунѓер или крпа.3.Цврсти и Издржливи : Оваа складирање бин има здрав и се стабилизира база на кој се направени на засилен панели и може да ви овозможи да се стави повеќе тешки работи.4.Дебела рачки : Секој складирање садот има две дебели рачки,овие здрав дебели рачки се дизајнирани да ви дадат potimal тензија и удобност при превоз овие неверојатни чување на кутии.5.Multifuctional : Овој пригоден складирање бин може да се користи во многу наврати.Дали вашите плакари се мали и тесни или големи и пренатрупана, нашата количка платно складирање бин ви помага да се создаде простор за сè...

Размер: 75x75x133mm квадратна кутия калай чай кутия чай консервиране на буркани хранене с штейновой покритие за пакетиране на чай 150g

BGN 182.40

Име на производ : Плоштадот чај калај кутијаМатеријал : 0.23 mm tinplateГолемина : 75x75x133mm (L / W / H)Едб Тежина : 110gЈачина на звук : за 150g чајПечатење : Pantone бои...

Прозрачна акрилна козметични хлопчатобумажный калъф кутия за съхранение на 14*10*11см

BGN 20.00 20.78

Транспарентен акрилик козметички памук случај складирање кутија 14*10*11cm бесплатен превозотОбјектот СликиСАД $ 8.99 / парче парче парче парче парче многу парче парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Правоъгълна кутия за съхранение на чай 23.5*11*8 вижте кутия за съхранение на шоколадови бонбони лидице кутия контейнер за съхранение на бижута

BGN 73.82

Производ големина : L : 23.5 cm W : 11cm H : 8cm Имајте на ум : Тоа е само калај кутија(без поле етикета и торба)Драги пријатели : бидејќи на материјал за калај кутија simetimes имаат вдлабнатини во транзит.се разбира.Нашите пакување е многу добар.Но беше штета кога ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Јас ќе се справи со тоа.Ние ќе ви даде задоволителен заклучок.Ве молиме не го остави лоша проценка.Евалуацијата е навистина важно за нас.многу благодарам!

Мода 3 бр./компл. бельо, което съдържа кутия с чорапи, бельо, сутиен кутия за съхранение 31.5 * 23.5*24 см безплатна доставка

BGN 46.00 47.98

Моден 3pcs / set долна облека содржат кутија чорапи,долна облека,градник складирање кутија 31.5*23.5*24cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Професия арт бижута месинг 22cm х 13 х 14 сантиметър Тибетское сребро Тибет Буддис Шакямуни бронзова статуя на главата на Буда сватба

BGN 161.00 211.20

добредојдовте во мојата продавницаЗа НасПрочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за Се чувствуваат сигурни во врска со купување од реномирана компанија со многу задоволни и лојални клиенти.Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts...

Нов магазин 5шт малък прозрачен пластмасов прозрачен с капак кутия за съхранение колекция контейнер за носене на бижута тапицерия кутия за аксесоари

BGN 3.00 3.18

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПрактичен и лесен за употребаПогоден за чување на пловни објекти, монистра, фотографија и други мали занаетчиски предметиТоа исто така може да се користи како кутија за чувањеСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЈасноГолемина : Прибл...

Качество изкуствена кожа квадратна домакински скоростна тъкан хотел Тенис на притежателя кърпички съвременната мода

BGN 15.98

детали за производотКвалитет на плоштадот домаќинство СТП кожа ткиво кутија се тркалаат кутија табела салфетка носителот на модерната модаМатеријал : СТП кожа + МДФ рамкаГолемина : 13x13x13cmБоја : црна,бела,кафе итн.Пакет : 1pc / картон, ПП торба+картон

Бял сгъваем шкаф, рафт за съхранение багажник с куки чанта палто дрехи, шапка притежателя организатор на съхранение за декорация на дома

BGN 68.80

Бела расклопна гардероба Складирање Полица Управување со куки торба грб облека складирање Чување на Организаторот за домашна декорацијаКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Креативни diy виткање плакарот складирање багажник, мултислој за одвојување, класификација складирање, освен плакарот простор, голем капацитет, кој се одвојува.3.Производи треба да се соберат за себе.Пакувањето на производот : 1 x Количка за Складирање БагажникЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Поради рака мерка, големината може да има 15 mm грешкаРазлични Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

Бонбони цвят на четири многофункционални чорапи получите калъф кутия за съхранение на чорапи 26.5*8.8*6.8 см Безплатна доставка

BGN 9.00 9.58

Бонбони боја четири мултифункционален чорапи добиваат случај Складирање Кутија за чорапи 26.5*8.8*6.8 cm Бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

2 размера прозрачен домакински самоклеящийся пластмасови опаковъчни чанта за съхранение на дълго размер прозрачен OPP Poly Bag 100 бр./лот

BGN 35.00 35.20

Совршен за Hairpiece, Перика, и апарати за Домаќинство Материјал : P lastic 2 Димензија : 1980см, 1867cm​Превозот : 1...

Дъг прозрачна акрилна козметична скоростна, кутия за бижута с чекмедже грим червило кутия за съхранение 23.8*13.3*18.6 см

BGN 55.00 57.58

Даг транспарентен акрилик козметички кутија, кутија за накит со фиока шминка кармин складирање кутија 23.8*13.3*18.6 cm бесплатен превозотОбјектот СликиСАД $ 8.99 / парче парче парче парче парче многу парче парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

ORZ Чорапи Storage Box бамбуковое кофа облекло сутиен бельо вратовръзки козметика грим, бижута тенис на шкаф кутия за съхранение организатор

BGN 67.00 95.06

Бамбус е зелена материјал и еколошки Тоа им помогне на заштеда на дрвја и заштита на животната средина...

Творчески стил, компактна пластмасова стойка за обувки на висок ток / органайзер поставка за съхранение на/титуляр на рафтовете Z07 Drop Shipping

BGN 2.00 2.13

Опис : 100% сосема нов и висок quali се Оптимизира за Складирање : Ќе треба ова Мора да се има 1 пар чевли рек Таа заштедува простор на вашиот чевел стои дека ќе ви помогне да се стави како многу чевли како што може да биде Тоа што може да се спаси повеќе простор за вас ,да се направи чиста уредната environmen Дизајн : На вентилирани дизајн може да се избегне мирисот генерираат Тоа е агол може да се прилагоди за да одговара на различни чевли Разноврсна : Можете да зачувате простор за сите ваши број на парови на постојните полиците, кабинети, палуби или на подот Лесен за употреба & исчисти : Само чувајте ги сите вашите чевли добро организиран и заштитени...

3шт регулируема пластмасова 10 отделение кутия за съхранение на обици пръстен бижута Бен мъниста калъф контейнер A828

BGN 9.00 11.18

започнетекрајниот Производ на Повеќе 20pcs 35mm Розова панделка бисер цвет рачно изработени ribbo..Цена : 5.99 Цена 30pcs сина боја organza лента лакови со зајакот ж..Цена : 5.99 Цена 20 P Мешавина Боја Organza Лента Пеперутки рачно изработени ..Цена : 4.59 Цена 40pcs 2016 година Нови Лента Цвеќиња Appliques Свадба Д..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Виолетова Панделка Цвеќиња Appliques Сре..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Црвена Панделка Цвеќиња Appliques Weddin..Цена : 5.99 Цена 20pcs 35mm жолта лента со бисер цвет handmad..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Сина Лента Цвеќиња Appliques Weddi..Цена : 5.99 Цена 30pcs 35mm Бела Двојна Лента Цвеќиња рачно изработени Fl..Цена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% сосема новБоја : Како на сликата шоуГолемина : 12.5cmx6.2cmx2cm една мрежа големина е 3cm*2.5 cm*2cmКОЛИЧИНА : 3pcsОва поле може да се користи за складирање на обетки, прстени, монистра,копчиња, медицината и други мини стока.Превозот : 1...

Различни размери кръг ъгъл открит надмощие чиста алуминиево фолио Silver джоба на един вакуум Термосваривание Майларовая фолио чанта ядки чанта за съхранение на хра?

BGN 12.00

11 големина : 6*8cm, 6*10см, 7*12cm, 9*13cm, 10*15cm, 12*17cm, 13*19cm, 15*20cm, 15*30cm, 17*23cm, 19*25cm Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Дебелина : .0.1 мм / страна Боја : Сребро Дизајн : круг агол​Превозот : 1...

10*15cm(3.94 * 5.9 in) ясен Resealable целофан Bopp Поли, чанти прозрачна опаковка торба Opp найлонови торбички Self Adhesive Seal free

BGN 5.00 5.92

Опис : Име : OPPМатеријали : новата висококвалитетни BOPPБоја : Транспарентнаголемина : 10cm x 15cm (10x(12+3))Дебелина : 0.05 mm(двојно страни)Количина : 100pcs100 PCS 10*15cm самолепливи OPP Кеси Домаќинство Складирање Пластична Кеса Индивидуализира Висок Квалитет Накит Пакет Свадба Бонбони Торба Пластични Тип : Полипропилен Производ : Opp Кеси Соодветен Простор : Дневна Соба,Кујна,ГардеробаСтрана печат тип случаен избор, ако имате барање, ве молиме оставете порака контактирајте со насГолемина инструкции:Б*(A+C)cmКупувачот забележи : Ако wanner купи lagre цел ,општо земено повеќе од 20 КГ(околу 5.000 peices),цената ќе биде многу поевтино ,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака.​Слика визуелна грешка постои, ве молиме изберете што треба да се големина.