• Ново
1бр хол, баня Стенни полици за съхранение на обувки рафтове за обувки, долно оттичане рафтове за съхранение на притежателя за обувки

1бр хол, баня Стенни полици за съхранение на обувки рафтове за обувки, долно оттичане рафтове за съхранение на притежателя за обувки

BGN 3.00
BGN 3.98
-25 %
В магазина

Брой продукти


Име На Производ : Број На Решетката
Големина : 25x6.5x10cm
Тежина : 70g
Пакување : 1pc

Подробности

Цвят:
Зелен, Син, Розов, Бял
Тип:
Държачи За Съхранение И Рафтове
Воспользуйся:
Обувки
Пластмасов Вид:
PP
Класификация:
Не сгъване-часова рецепция
търговска марка:
ТАРУХОМЕ
Няма. нива:
Единична стая
Тип Инсталация:
Стенен Тип Монтаж
Номер На Модела:
НЕ
Характеристика:
Еко-Содружественный
Приложимо Място:
дневна
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт

4 бр. / лот Заешко ухо кабел кабел на проводници на линия организатор клипове USB телефон, кабел за зареждане фиксаж закрепване на притежателя

BGN 1.33

4pcs во Зајакот Уво Кабел Кабелот Жица Линија Организатор Клипови Телефон USB Полнење Кабел Fixer Fastener НосителотГолемина 2.5x2.5cm

50 мл пластмасов козметична бутилка празна лосион за тяло, шампоан, крем за опаковане флип капачка на бутилка пътен набор хотелски консумативи

BGN 70.38

>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!Пластични Козметички Контејнери ШишеМатеријал : миленичиња, со Висок квалитет,НетоксичниКапацитет : 50млДимензии : Дијаметар : 3.2 cm; Висина : 9.2 cm1 инч = 2.54 смБои на капа : црна,бела,јасноПлаќањеНие accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!ПревозотНие брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPSот,Aramex, Citylink итн.Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Се враќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

New5pcs Eco-Friendly Shoe Storage Box Case прозрачна пластмасова кутия за съхранение на правоъгълник ПП Shoe Organizer сгъсти една кутия за обувки

BGN 26.00 36.78

Производ Големина : 28*18*10СМ, 31*20*11 CM, 34*22*13 CM, 27.5*18*16.5 СМ, 40*29*11 CM.Боја : Сина, бела, зелена, розова, портокалова, виолетова.Опис на производот : Дома живот складирање резерви, животната средина и здравјето, мода и убава, лесен за чистење.Да зачувате простор, надредениот екранот...

Акрилна козметична памучен кутия с прозрачен нано знак за красота грим, четки за грим четка молив за барел кутия за съхранение

BGN 21.00 22.40

modname=ckeditorАкрилик козметички памук кутија транспарентен нано знак убавина шминка четка шминка четка молив барел складирање кутија'

7.5x10cm (3x4in) Heal Sealing Silver Zip-Lock Packing Bags Металик Foil Package Waterproof Small Storage Bag Zipper

BGN 18.70

Металик Фолија Пакет Водоотпорен Мали Складирање Торба ПатентСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Металик MylarГолемина : Надворешниот Големина : 7.5x10cm (3x4 во) Ширина X ДолжинаВнатрешна Големина : 6.5x7cm (2.5x2.75 во)Дебелина : 3 МИЛИ (8 C)Бои : Црвена, Златна, Зелена, Виолетова, Розова, Сребрена, ЦрнаСтил : Тристрана печат &Врвот патент клипФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти / Апарати за домаќинство / Прав / Течни..пакувањеКарактеристики : Zip Заклучување Кеси се одлични за привремено складирање и препакување...

Продажба на едро на 120 бр./лот 13*15 см високо качество на CD ръкав 250gsm събитие Крафт CD DVD хартиена торба покриване на CD опаковка кутии пликове

BGN 109.00 115.20

Димензија : 13cm*15cm Useage : се Соберат на CD / DVD, Паричник Плик Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Хартиени кеси само, CDто не се вклучениУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

50 бр./лот 20 мл алуминиева козметична Банка крем празна бутилка контейнери за крема банки алуминиева кутия за хапчета с малки алуминиеви контейнери за хапчета

BGN 41.00 43.04

СпецификацииМатеријал : АлуминиумКапацитет : 10mlИме : 20g лименки Капацитет : 20ml (g) Спецификации : Дијаметар : 44mm вкупна висина 17.8 mm Внатрешен дијаметар : Еден Тежина : 5 грама Навој и дихтунзи, добра запечатување! !КарактеристикиИдеален за домашна усна balms, ноктите уметност, мини прав и козметички tins.Погоден за патувањеголемина козметика / balms.Пакет се вклучени50 X Празни Козметички Тенџере Тегла Калај Сад 50млОбјектот Слики :

1000 бр. Спорт на открито многоцветен алуминиева сплав обтегач за сигурност ключодържател катерене бутон карабина къмпинг туризъм кука wa3828

BGN 192.00

Карактеристики : Нов & Висок квалитет.Кул, новина дизајн, издржлива употреба.Пролет линк клип дизајн.Одлично за carabiner, кампување, планинарење, активности на отворено.Материјал : мала тежина алуминиум легура.Големина : 45 x 25 x 4 mm.Ние не't понуда боја избор...

Новият сладък Троянски влак и Кийт дизайн на притежателя на четка за зъби, PVC+TPE Home deco Environment-friendly JJ0025

BGN 2.32

Превозот 1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата 2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно...

правоъгълна пластмасова кошница ратан, кошница хляб,кошница с храна, печка сухофрукта, топката Плодоовощ , печка Плодоовощ

BGN 30.00 30.40

XL Големина = 45СМ * 34 CM * 10СМ приближно Голема Големина = 40 CM * 30 CM * 8 CM околу Средни = 35 CM * 25 CM * 7 CM околу Мала големина = 30 CM * 20 CM * 7 CM прибл

Настолна Кутия За Съхранение На Естествено Дърво С Капак Заключване Организатор Ръчно Изработени Плавателни Съдове, Бижута Калъф Офис Молив Случай На Маса

BGN 9.00 14.34

Големина : 19 CMX7 CMX3.8 CMТежина : 100g / pcМатеријал : ДрвоФункција : Биро За Складирање КутијаПредности : 1.Совршен за чување на вашиот накит, нараквица, earings, ѓердан, broch,растенија и др.2.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.3.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.4.Лесно да се носат,може да се користи за да ги зачувувате вашите закуски, писма,накит и други мали нешта.

Подвесная кухня 1бр над вратата на притежателя от чаено кърпи-часова релса шкаф закачалка бар кука баня кухня боклук топ домашна организация

BGN 3.18

Име на производ : виси кеса ѓубрепроизвод материјал : пластикапакувањето на производот : OPP вреќапроизвод тежина : 55gПроизвод големина : 18.5 * 14 * 4.5

Високо качество на 14x20cm (5. 5x7. 75in) 100x сълзотворен силует на плоска чанта, вътре майлар Zip-Lock крафт-хартия, опаковки, торбички с прозрачен прозорец

BGN 51.82

Внатре Mylar Zip Заклучување Kraft на Хартија за Пакување Кеси, со чисти ПрозорецотМатеријал : Хартија KraftГолемина : Надворешниот Големина : 14x20cm(5.5x7.75in) Внатрешна големина : 12.5x17m(5x6.75in)Дебелина : 5 MIL (13 C)Функција : Нема мирис, Солза Рецка.Стил : Рамни &Zip КодотУпотреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав / ..** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

1бр ръчно изработени дървена кутия с капак, калъф за съхранение на домашни занаяти никаква всячины организатор Jewerally кутия за съхранение на 2 вида C42

BGN 4.00 4.66

Карактеристики : Совршен за многу вештини, crfats и хоби проекти Се создаде совршен подарок Дрво кутија со капак и е идеален за чип резба и woodburning Подготвени да дамка, боја, decoupage, се покрива со ткаенина, дрво гори, дрво издлаби, облагородување, или печат  Спецификации : Боја : дрвен Материјал : Борови дрва Големина : Надворешниот дијаметар големина : 10 x 8x 6cm / 3.94x3.15x2.36" Внатрешен дијаметар големина : 8.5 x 6.5x5cm / 3.35x2.56x1.97" Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

Самозалепващи мъжка самобръсначка притежателя тъкан рафтове за съхранение Баня бръснач организация кутия за съхранение на пылезащитная защитната обвивка

BGN 7.20

Креативни Ѕидмонтирани Мажите Хлапак носителот ткиво Складирање Рек Носители со заштитна обвивка за Бања АлаткиКарактеристики : 100% нов и висок квалитет1...

47*50*30 мм, 50 мл стъклени бутилки на винт алуминиево покритие силиконова тръба е празна банка стъклени херметични бутилки за подарък течност малка бутилка 24 бр

BGN 108.80

Име : Мал Шише50мл Стаклени Шишиња Завртка Алуминиум Силиконска Капа Затка Празна Тегла Стакло Запечатени Шишиња Подарок Течни Мал Шише>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!големина : 47*50*30мм, 47*70*30мм, 47*90*30мм, 47*120*30ммКапацитет : 50мл,80ml,100ml,150mlВисина : 50mm,70mm,90mm,120mmДијаметар : 47 mmВратот дијаметар : 30 mmколичина : 24 шишиња со капа и Силиконски Контејнери во листата ценабоја : Транспарентна шишињаТип : Стаклени Шишиња Со Завртка Алуминиумско Капаче Силикони Контејнери Заткаупотреба : Запечатување до Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, од Стакло botellas, Стаклени тегли подарок шишиња Фармацевтски Капсула Течна Храна КонтејнериПлаќањеНие accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!ПревозотНие брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPSот,Aramex, Citylink итн.Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Се враќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.