• Ново
QuickDone 1бр виси на притежателя на торбичката за боклук кухненски шкаф врата рафтове поставка за съхранение на боклук торби притежателите на кухненски прибори AKC6110

QuickDone 1бр виси на притежателя на торбичката за боклук кухненски шкаф врата рафтове поставка за съхранение на боклук торби притежателите на кухненски прибори AKC6110

BGN 4.00
BGN 5.25
-24 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Се користат некои од празниот простор, Лесен за чистење пластична конструкција.
Нема да го оштети cabinetry, Има пластични намирници торба; ви Овозможува да повторна употреба пластични намирници кеси.
Лесно да се инсталира заврши исечете парчиња овошје и зеленчук.
Голема помош за кујна.
Опис :
Производство : Чување На Носителите & Полици
Материјал : ПП
Боја : Зелена
Големина : 22*15.5 cm
Пакетот вклучува :
1 x Rack (Ѓубре Торба НЕ се вклучени)
Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку . За плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ве молиме контактирајте со нас на : 1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от).

Подробности

Тип:
Държачи За Съхранение И Рафтове, Шкафове За Баня
Приложимо Място:
Кухня
Класификация:
Не сгъване-часова рецепция
Пластмасов Вид:
PP
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Номер На Модела:
AKC6110
Няма. нива:
Единична стая
Тип Инсталация:
Тип Кука
търговска марка:
quickdone
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт

ORZ Чорапи Storage Box бамбуковое кофа облекло сутиен бельо вратовръзки козметика грим, бижута тенис на шкаф кутия за съхранение организатор

BGN 67.00 95.06

Бамбус е зелена материјал и еколошки Тоа им помогне на заштеда на дрвја и заштита на животната средина...

Portable за 6, 12 яйца пластмасов контейнер притежателя сгъваема кутия за съхранение на яйца дръжка за носене 726 levert dropship

BGN 3.00 4.06

Portable12 Јајца Пластичен Сад Носителот Виткање Јајце Складирање Кутија Рачка СлучајНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереКарактеристики : Направени од издржлив пластикаСпецијално дизајниран за вршење на јајца лесноШтити јајца за слободни од фрактура и пукна при вршењеЛесен и мали димензии, лесно да се носатДизајниран дванаесет bulgy и солиден точки на секоја страна и тоа може да се одржи на јајца во тоа кога е укинатаСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : СлучајниКапацитет : 6,126,12 јајца мувла прошири големина : За 20.5 x 20 x 7cm / 8.1x7.8x2.7 инчен (L X W)Вклучени : 1 x Преносни Виткање Јајца Кутија (не содржи јајца)Повеќе Попуст На СТАН

Професия арт бижута месинг рядко китайски Тибет месинг 4 лицето на статуята на главата на Буда инструменти за готвене сватба

BGN 25.00 41.60

добредојдовте во мојата продавницаЗа НасПрочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за...

47 * 50*34 мм, 50 мл стъклени бутилки с алуминиева капачка празен прозрачен прозрачен течен подарък бонбони контейнер искат бутилки, буркани 12pcslot

BGN 46.40

Други големина Стаклени шишињаСтаклени Шишиња Алуминиумско Капаче Транспарентен Јасна Течност Подарок Бонбони Сад Празни кои Сакаат Шишиња, Тегли 12pcslotголемина : 47*50*34mmКапацитет : 50млВисина : 50mmДијаметар : 47mmВратот дијаметар : 34mmколичина : ќе добиете 12 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Качество изкуствена кожа квадратна домакински скоростна тъкан хотел Тенис на притежателя кърпички съвременната мода

BGN 15.98

детали за производотКвалитет на плоштадот домаќинство СТП кожа ткиво кутија се тркалаат кутија табела салфетка носителот на модерната модаМатеријал : СТП кожа + МДФ рамкаГолемина : 13x13x13cmБоја : црна,бела,кафе итн.Пакет : 1pc / картон, ПП торба+картон

10*15cm(3.94 * 5.9 in) ясен Resealable целофан Bopp Поли, чанти прозрачна опаковка торба Opp найлонови торбички Self Adhesive Seal free

BGN 5.00 5.92

Опис : Име : OPPМатеријали : новата висококвалитетни BOPPБоја : Транспарентнаголемина : 10cm x 15cm (10x(12+3))Дебелина : 0.05 mm(двојно страни)Количина : 100pcs100 PCS 10*15cm самолепливи OPP Кеси Домаќинство Складирање Пластична Кеса Индивидуализира Висок Квалитет Накит Пакет Свадба Бонбони Торба Пластични Тип : Полипропилен Производ : Opp Кеси Соодветен Простор : Дневна Соба,Кујна,ГардеробаСтрана печат тип случаен избор, ако имате барање, ве молиме оставете порака контактирајте со насГолемина инструкции:Б*(A+C)cmКупувачот забележи : Ако wanner купи lagre цел ,општо земено повеќе од 20 КГ(околу 5.000 peices),цената ќе биде многу поевтино ,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака.​Слика визуелна грешка постои, ве молиме изберете што треба да се големина.

Различни размери кръг ъгъл открит надмощие чиста алуминиево фолио Silver джоба на един вакуум Термосваривание Майларовая фолио чанта ядки чанта за съхранение на хра?

BGN 12.00

11 големина : 6*8cm, 6*10см, 7*12cm, 9*13cm, 10*15cm, 12*17cm, 13*19cm, 15*20cm, 15*30cm, 17*23cm, 19*25cm Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Дебелина : .0.1 мм / страна Боја : Сребро Дизајн : круг агол​Превозот : 1...

2 размера прозрачен домакински самоклеящийся пластмасови опаковъчни чанта за съхранение на дълго размер прозрачен OPP Poly Bag 100 бр./лот

BGN 35.00 35.20

Совршен за Hairpiece, Перика, и апарати за Домаќинство Материјал : P lastic 2 Димензија : 1980см, 1867cm​Превозот : 1 Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.2...

27 * 35*14 мм, 8 мл мини стъклени бутилки с метален капак празни малки бутилки желания стъклени флакони буркани 50pcslot

BGN 51.20

Други големина Стаклени шишиња27*35*14mm 8ml Мини Стаклени Шишиња Со Метална Капа Празни Мал кои Сакаат Шише Стаклени Ампули Тегли 50pcslotголемина : 27*35*14mmКапацитет : 8mlВисина : 35mmДијаметар : 27mmВратот дијаметар : 14mmколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капачеупотреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско КапачеЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

LASPERAL 1бр PP пластмасови фалшиви зъби кутия за съхранение на лекарства, кутии за съхранение на преносим 6 цвята на разположение 6.5*7.5*3 см

BGN 1.86

|| Материјал PP Пластика || Големина6.5*7.5*3cm[1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] || Боја на 6 Боја на располагање || Количина 1 PC || Тежина 30 g / PC || Дел Не...

Творчески стил, компактна пластмасова стойка за обувки на висок ток / органайзер поставка за съхранение на/титуляр на рафтовете Z07 Drop Shipping

BGN 2.00 2.13

Опис : 100% сосема нов и висок quali се Оптимизира за Складирање : Ќе треба ова Мора да се има 1 пар чевли рек Таа заштедува простор на вашиот чевел стои дека ќе ви помогне да се стави како многу чевли како што може да биде Тоа што може да се спаси повеќе простор за вас ,да се направи чиста уредната environmen Дизајн : На вентилирани дизајн може да се избегне мирисот генерираат Тоа е агол може да се прилагоди за да одговара на различни чевли Разноврсна : Можете да зачувате простор за сите ваши број на парови на постојните полиците, кабинети, палуби или на подот Лесен за употреба & исчисти : Само чувајте ги сите вашите чевли добро организиран и заштитени...

DHL 6.3 x9. 4 (16x24cm) за съхранение на хранителни продукти матирано прозорец Ziplock Party Brown Kraft Paper Doypack Pouch Stand Up Pack Bag за кафе

BGN 480.00

DHL 6.3"x9.4" (16x24cm) Храна за Складирање Мат Прозорец Ziplock Партија Браун Kraft Хартија Doypack ТорбичкаГолемина : 16cm*24cm, 6.3"x9.4" Материјал : Kraft Хартија & Пластика (прозорец) Боја : Кафена Стил : Zip заклучување, Застане, Со прозорецот Функција : Moistureproof, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Мода 3 бр./компл. бельо, което съдържа кутия с чорапи, бельо, сутиен кутия за съхранение 31.5 * 23.5*24 см безплатна доставка

BGN 46.00 47.98

Моден 3pcs / set долна облека содржат кутија чорапи,долна облека,градник складирање кутија 31.5*23.5*24cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Дъг прозрачна акрилна козметична скоростна, кутия за бижута с чекмедже грим червило кутия за съхранение 23.8*13.3*18.6 см

BGN 55.00 57.58

Даг транспарентен акрилик козметички кутија, кутија за накит со фиока шминка кармин складирање кутија 23.8*13.3*18.6 cm бесплатен превозотОбјектот СликиСАД $ 8.99 / парче парче парче парче парче многу парче парчеНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.