• Ново
1 Бр Ушна Етикет Клещи Домашния Добитък Домашни Любимци Сплав Ateel Хидравлични Ушни Тагове Клещи, Прасе, Крава, Овца Заек Идентификационен Инструмент

1 Бр Ушна Етикет Клещи Домашния Добитък Домашни Любимци Сплав Ateel Хидравлични Ушни Тагове Клещи, Прасе, Крава, Овца Заек Идентификационен Инструмент

BGN 31.00
BGN 42.98
-28 %
В магазина

Брой продукти

Име : Хидраулични ear tag клешти се Применуваат за : Свињи, говеда, овци, зајакот Материјал : Легиран челик Големина : За 24.5 cm Пакување : 1 Buc опис на Производот : 1. помалку крварење, нема криви игла 2. Хидраулични принцип, вертикална притисок 3. Интегриран дизајн, потрајни 4. Екстра подарок 1 buc превенција уво марк игла ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во ,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Подробности

Тип:
Селскостопански Животни
Номер На Модела:
Хидравлични клещи за ушни маркери
Вид Селскостопански Животни:
овца
търговска марка:
Придържайте Се Към Мухите
Материал:
неръждаема стомана
Име:
свине, едър рогат добитък, овце хидравлични клещи за ушни Birk
Размер:
About 24.5cm

Те също купуват с този продукт

100 комплекта Зайо използва зърното питейна ABS материал Пролет трехходовая тръба животни питейни фонтани селскостопански животни доставка жълт

BGN 37.00 41.60

Купувачи мора да се прочитаУпотреба : 8 MM дијаметар цевки кои се користат во врска.Количина : 100 ја поставуваМатеријал : ABSБоја : ЖолтаОглас : пролет, tee цевки, фонтани за пиењеПакет тежина : 0.68 kgПредмет : ЗајакотКатегорија : Добиток брадавица на алкохоличари[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Услуга Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

2000 бр зърното се е водоустойчив за миене на гуменият пръстен черен и Бял Заек питейна ремонт на доставка пиле и заек пиячи

BGN 13.00 15.31

Купувачи мора да се прочита име на производ : земјоделство опрема Број : 2000 Честички Надворешниот дијаметар : 4mm Внатрешен дијаметар : 2mm NW : 45g Пакет тежина : 60g материјал : Пластични Боја : ЦрноБело Предмет : Зајакот пиење поправка мат Овој производ има црна и бела две бои, ако бојата на барања, ве молиме имајте на ум, во спротивно случаен превозот две бои[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][31876][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Услуга1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Гореща продажба 20pcs птица зърното пиенето автоматична пиле вода зърното се за пиле зърното пиячи автоматично напояване

BGN 15.00 19.04

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Опис на ПроизводотТопла Продажба 20 PC Живина Брадавица Работам Автоматско Пилешко Вода Брадавица Работам За Пилешко Брадавица на Алкохоличари Автоматско Полевање100% сосема нов и висок квалитет.Лесно може да се допре потекнуваат од страна и нормално на правецот.Перат лесна инсталација, елиминирање на потребата за лепак поврзување на трошоци.Пазарот на енергија : да се поврзете со PP цевка или проѕирен сад за вода за да се хранат.Предмет тип : пилешко брадавица вода работамМатеријал : пластични+метал

36000 бр Птичья клетка C-пръстен пиле обзавеждане пиле, патица птица deinker вода пъдпъдъци

BGN 160.00

36000 КОМПЈУТЕРИ / многуМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Длинняя гумена инфлацията мляко, гума доене на подложка за дои система

BGN 16.96

1.Молзење лагер е неопходен дел за модел млечната индустрија.2.Тоа е широко се применува на машина за молзење,молзење салон и молзење кластер група.3.Тој е направен од гума материјал и силиконски материјал.Број На Модел НаDDLИмеМолзење ОблогиМатеријалГумаТипдолгоГолеминаЗависи од моделУпотребаМолзење Кластер Група Резерви ДеловиНИКОЈМлеко Облоги(mm)Млеко Школка(mm)АБCDEСGLМNDDL Daduling32231251014627.558Од страна на море или воздух.Ако од страна на морето,ве молиме да ни кажете објект,количината и вашиот најблизок nokia.Ако со воздух,ве молиме да ни кажете објект,количината и детали адреса со пост код.Зависи од цел количество.Подолу 10 пакети,време на испорака 5 дена.1) Плаќање : од Страна на T / T,Western Union,Money Gram,Paypal итн...

Мивка мляко от неръждаема стомана 201, чаша мляко за дои група група

BGN 20.42

Млеко Школка е најважната компонента за Молзење Кластер Група и Машина за Молзење.Ние може да понуди различни модел Млеко Школка, Млеко Teat Чаша за да се исполнат различни барање и перформанси.Број На Модел НаХЛMP27МатеријалSS201Дебелина2.5 mm(прилагоди)ТипМлеко Школка, Teat Првенство ШколкаТретманполски внатре и надворПрименаза Молзење Кластер, Молзење Кластер Група ДеловиОд страна на море или воздух.Ако од страна на морето,ве молиме да ни кажете објект,количината и вашиот најблизок nokia.Ако со воздух,ве молиме да ни кажете објект,количината и детали адреса со пост код.Зависи од цел количество.Подолу 5 сетови,за време на испорака од 3 дена.1) Плаќање : од Страна на T / T,Western Union,Money Gram,Paypal итн...

Подложка чаша зърното доене, доене на част от групата, взвинчивания мляко 201S

BGN 25.60

1.Молзење лагер е неопходен дел за модел млечната индустрија.2.Тоа е широко се применува на машина за молзење,молзење салон и молзење кластер група.3.Тој е направен од гума материјал и силиконски материјал.Број На Модел На201 SИмеМолзење ОблогиМатеријалСиликониТипдолгоГолеминаЗависи од моделУпотребаМолзење Кластер Група Резерви ДеловиНИКОЈМлеко Облоги(mm)Млеко Школка(mm)АБCDEСGLМN201 S Нов Зеланд31221241013527.557Од страна на море или воздух.Ако од страна на морето,ве молиме да ни кажете објект,количината и вашиот најблизок nokia.Ако со воздух,ве молиме да ни кажете објект,количината и детали адреса со пост код.Зависи од цел количество.Подолу 10 пакети,време на испорака 5 дена.1) Плаќање : од Страна на T / T,Western Union,Money Gram,Paypal итн...

Овче ушна етикет знаци № 1-100 дума ухото лазерен въвеждане на медни главоболие, обеци селскостопанско животно идентификация карта настройка

BGN 22.00 29.60

Број 1100 Овци Ear Tag Знаци Зборот Уво Ласерски Внесување на Бакар Главата Обетки Фарма на Животните лична Карта прилагодување

2 елемента пчеларството инструмент италианската Пчела Кралица Стилобатный пръчка восък купа Queen Cell Yukon King Род е пчелен машинную система на едро

BGN 4.00 4.56

Пчеларството Алатка Италијански Пчела Кралицата Stylobate Род Восок Сад Кралицата Мобилен Yukon Кралот Род Има Пчела Машина Систем За Промет На Големо

Адаптор за апарат за изкуствено осеменяване пилета hv3n за пилета, птици

BGN 60.00 75.20

Адаптер за Пилешко Вештачко Оплодување Апарати hv3n за Живина Пилешко Инструкции : Една може да се всели сперма 1 ML, според саканата потребите на живина, живина соодветно се вбризгува во thefemale репродуктивен тракт, оплодување волумен големина е прилагодлив пилешко да се изгуби 4050...

Пиле автоматична пиенето на вода система за регулиране на водата декомпрессионный клапан пиле обзавеждане двустранни питейни чешма

BGN 58.00 72.58

Пилешко Автоматско Drinking Water Систем за Регулација на водната површина Декомпресија Вентил Пилешко Опрема двонасочна Фонтани за Пиење

10 комплекта Заек пиенето жълти зърна пиячи Заек питейни чешма хранилки за животни Зайо инструменти

BGN 4.00 4.46

10 поставува Зајакот Waterer Материјал : високо квалитетни пластични Боја : Жолта Вода Интерфејс : 8 mm Додатоци : 8 mm Tee + пролет Пакување : 10 поставува Ако ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми! Ние и ветуваме : Ако мислите на нашите производи, нашите услуги не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде совршено решение...

Най-полезен кухи 50 бр Утиный Щипец пръст гореща разпродажба стил Безплатна доставка

BGN 64.00

Повеќето Корисни Шупливи 50 парчиња Патка Plucker Прст Топла Продажба Стил Бесплатен Превозот Материјал : природна гума Должина : 92mm Слот дијаметар : 22mm Тежина : Околу 1,5 Кг Боја : Жолта (во вид на снимање) за Апликација : живина барака машина за Пакување од 50 парчињаАко ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми!Ние сме посветени на : обезбеди купувачи со следење на број на вас, така што купувачите имаат подобро шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашите производи, добредојдени сте да ни пишете, на деталите, ние ќе ви даде најмногу задоволство одговор!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

400шт пластмасова автоматична пиле вода зърното пиенето питатель вода за пиле птици пиле винт стил на охладител за вода птица пиенето

BGN 366.00 430.40

Пластични Автоматско Пилешко Вода Брадавица Работам Вода Фидер За Пилешко Месо Од Живина Кога Завртка Стил Вода Кулер Птица Waterer100% сосема нов и висок квалитет.Заштедите пари и да заштедите време на потрага по кокошки.На 360 степени од не ' рѓосувачки челик брадавица главата, кои ќе работат од било кој агол.Добра структура дизајнотстранлив пониските делови за лесно чистење.Лесно да го инсталирате во ПВЦ цевки, пет литри pail кофа или контејнер.

100 Броя Птици Пилешки Крилца Пръстен Пилешки Крилца Идентификационное Пръстен Птица, Патица, Пъдпъдъци, Гълъби Пилешки Крилца Идентификатор

BGN 14.00 15.81

Име : Пилешки крила идентификација на прстен Материјал : Пластични Погоден за : кокошка, патка, quail, гулаби и други живина Боја : Жолта стандардниот пренос на број : 001 ~ 100 Големина : Околу 7 x 0,8 cm (прирачник за мерење, таму е 1 ~ 2mm грешка) Пакување : 100 Компјутери Совети : производот поддржува купувачот прилагодување Ако купувачот потреби прилагодување, ве молиме, напишете, да комуницираат, а потоа поднесе цел Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата...

Инструменти за пчеларството 1 бр 220 В електрическо отопление режещ нож за мед Европа, САЩ, Великобритания, Австралия вилица за хранене по избор

BGN 35.00 45.71

Име на производ : електрични апарати за сечење мед нож Моќ plug видови : Европа, сад, велика Британија, Австралија стандард Број на продажбата : 1 buc Рачка Материјал : Дрво кабелот за Напојување должина од околу : 140cm Нож должина : 25cm Целосна должина : 43cm Нето тежина за : 460g Апликации : Пчеларството Категорија : Пчеларството Алатки Користи : Мед третман Пакување : Картон Совет : Пред да го купите, ве молиме внимателно да ги контролира производ модел слики за да се потврди, не направи некоја грешка...

безплатна доставка на храна за тропически Риби с високо съдържание на протеин-200 грама безплатна доставка

BGN 19.20

Нето тежина : 200 G2mm Погоден за : Сите видови на Тропска риба, Да се главните состојки : Квалитетот бела риба оброк, Artemia во прав , FD Antarctic krill во прав, spirulina во прав, lecithin, рибино масло , минерали , природни благодат супстанции.Гарантира Состојки : Протеини ≥ 48% Сурова масти Сурова влакна ≥ 5% ≤ 4% Сурова пепел ≤ 7% Влага ≤ 8% Што големината на пелети е добро за мојата риба? Сакате да се осигура дека ќе го добиете на соодветната големина на пелети за риба во вашиот езерце...

100 бр 10*10*10 мм пчелар обучение Пчела Кралица уреди кафяв високо качество ABS Силен здрав пчеларство инструменти производител

BGN 3.00 3.18

Производот Категорија : Пчеларството алатки век Додатоци Продажбата Спецификации : 100 компјутери Боја : кафена Материјал : високо квалитетни пластични Големина : 10 * 10 * 10мм Употреба : се Посветам на пчела кралицата инструмент за Испорака : 1 : Светот Превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса) 2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација...

100 бр питейна пружинен тип пиле пружина тръба с диаметър 20 мм / 25 мм щик пиле автоматично зърна чешма за пиене

BGN 36.00 45.89

Производот Упатство100 Компјутери Пиење Пролет Тип Пилешко Пролет Цевка со Дијаметар 20mm / 25мм Бајонет Пилешко Автоматско Брадавица Пиење Фонтана за ПиењеИме : Пилешко вода брадавицаБоја : Жолта ПортокалМатеријал : не ' рѓосувачки челик, пластикаГолемина : 60 mm(Цевка со дијаметар : 20mm и 25мм)Тежина : 1.15 kgПроизвод Упатство1...

20 бр вътрешен диаметър 25 мм двоен зърна пилето се перепелка двоен висящ Купа аксесоари

BGN 26.00 33.10

Име : Внатрешен Дијаметар 25mm Двојно Брадавица Пилешко Работам Материјал : Пластични + ' Рѓосувачки челик Боја : Бела и Црвена Внатрешен Дијаметар : 25мм Пакување : 20 компјутери ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

5шт пчеларство защитни ръкавици анти-пчелни жълти ръкавици, детски ръкавици италиански кошер анти-пчела анти-жилото на пчеларството специални ръкавици

BGN 50.00 61.60

5pc Пчеларството Заштитни Ракавици Антипчела Ракавици Жолта Дете Ракавици италијански Beehive Антипчела Антиосилото Пчеларството Специјални РакавициГолемина : сите димензии (Должина е околу 47 смПерформанси : Антипчела stung дланки, Манжетни спречи пчели од запишување