• Ново
10шт автоматични поилки чаша пъдпъдъчи птици пиле вода фазан пиенето на купата на купата за вода на едро

10шт автоматични поилки чаша пъдпъдъчи птици пиле вода фазан пиенето на купата на купата за вода на едро

BGN 12.00
BGN 13.90
-14 %
В магазина

Брой продукти


10pcs Автоматско Waterer Чаши Quail Птици Пилешко вода Pheasant Waterer задолжени за хранење телиња чаши Вода трговија на Големо

Подробности

Размер:
M
Тип:
Селскостопански Животни
Вид Селскостопански Животни:
Пиле
Номер На Модела:
Автоматична Пиенето На Чаша Пъдпъдъци Птици Пиле
Материал:
Пластмаса
Тип:
Селскостопански Животни
Име:
Автоматична Пиенето На Чаша Пъдпъдъци Птици Пиле
Пакет:
10

Те също купуват с този продукт

Подложка чаша зърното доене, доене на част от групата, взвинчивания мляко 201S

BGN 25.60

1.Молзење лагер е неопходен дел за модел млечната индустрија.2.Тоа е широко се применува на машина за молзење,молзење салон и молзење кластер група.3.Тој е направен од гума материјал и силиконски материјал.Број На Модел На201 SИмеМолзење ОблогиМатеријалСиликониТипдолгоГолеминаЗависи од моделУпотребаМолзење Кластер Група Резерви ДеловиНИКОЈМлеко Облоги(mm)Млеко Школка(mm)АБCDEСGLМN201 S Нов Зеланд31221241013527.557Од страна на море или воздух.Ако од страна на морето,ве молиме да ни кажете објект,количината и вашиот најблизок nokia.Ако со воздух,ве молиме да ни кажете објект,количината и детали адреса со пост код.Зависи од цел количество.Подолу 10 пакети,време на испорака 5 дена.1) Плаќање : од Страна на T / T,Western Union,Money Gram,Paypal итн...

Пластмасов Свиня Майка Едър Рогат Добитък Свиня Майка Вземете Дълга Ръкавица Ръка Кон, Едър Рогат Добитък, Събиране На Сперма Овце Изкуствено Свиня Майка Оборудуй?

BGN 24.00 29.76

Добиток пластични Оплодување Оплодување Земи Долго Рака Ракавица Коњ Добиток Сперма Колектор Овци Вештачко Оплодување Опремување на

380 бр зърното капельная чаша Птица Пиле птица пъдпъдъци пиенето пиенето пиле пиенето нова пиенето на чаша пиле автоматична купа за вода

BGN 257.42

Кокошка,Птици Виси Првенство Материјал : Високо квалитетни пластични Боја : Црвена Цевка со дијаметар : 25mmПакување : 380 компјутери

Гореща продажба 20pcs птица зърното пиенето автоматична пиле вода зърното се за пиле зърното пиячи автоматично напояване

BGN 15.00 19.04

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Опис на ПроизводотТопла Продажба 20 PC Живина Брадавица Работам Автоматско Пилешко Вода Брадавица Работам За Пилешко Брадавица на Алкохоличари Автоматско Полевање100% сосема нов и висок квалитет.Лесно може да се допре потекнуваат од страна и нормално на правецот.Перат лесна инсталација, елиминирање на потребата за лепак поврзување на трошоци.Пазарот на енергија : да се поврзете со PP цевка или проѕирен сад за вода за да се хранат.Предмет тип : пилешко брадавица вода работамМатеријал : пластични+метал

56 Автоматичен Инкубатор За Яйца Ясен Цифров Контрол На Температурата На Завоя Яйца Инкубаторная Машина Ферма Инкубатор На Яйцата, Една Квачка

BGN 169.00 296.08

SC040501SC040504 56 Автоматско Јајце Инкубатор Дигитални Јасно Јајце Вртење на Контрола на Температурата Фарма Мрестилиштата Машина Пилешкото Јајце Hatcher BrooderЈајце Инкубатор Спецификација : Тип на производ : 56 SИнтелигентен Систем : Интелигентни ПИДПрилагодлива температура опсег : 20 целзиусови степени 40 целзиусови степениНапон : AC110 V / 220 VФреквенција : 5060 HZМоќност : 80 WБрој на flashy : 56 парчињаПредмет : може да биде ново изведени кокошки, патки и други живина и quail...

10 комплекта Заек пиенето жълти зърна пиячи Заек питейни чешма хранилки за животни Зайо инструменти

BGN 4.00 4.46

10 поставува Зајакот Waterer Материјал : високо квалитетни пластични Боја : Жолта Вода Интерфејс : 8 mm Додатоци : 8 mm Tee + пролет Пакување : 10 поставува Ако ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми! Ние и ветуваме : Ако мислите на нашите производи, нашите услуги не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде совршено решение...

Най-полезен кухи 50 бр Утиный Щипец пръст гореща разпродажба стил Безплатна доставка

BGN 64.00

Повеќето Корисни Шупливи 50 парчиња Патка Plucker Прст Топла Продажба Стил Бесплатен Превозот Материјал : природна гума Должина : 92mm Слот дијаметар : 22mm Тежина : Околу 1,5 Кг Боја : Жолта (во вид на снимање) за Апликација : живина барака машина за Пакување од 50 парчињаАко ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми!Ние сме посветени на : обезбеди купувачи со следење на број на вас, така што купувачите имаат подобро шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашите производи, добредојдени сте да ни пишете, на деталите, ние ќе ви даде најмногу задоволство одговор!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

100 комплекта Зайо използва зърното питейна ABS материал Пролет трехходовая тръба животни питейни фонтани селскостопански животни доставка жълт

BGN 37.00 41.60

Купувачи мора да се прочитаУпотреба : 8 MM дијаметар цевки кои се користат во врска.Количина : 100 ја поставуваМатеријал : ABSБоја : ЖолтаОглас : пролет, tee цевки, фонтани за пиењеПакет тежина : 0.68 kgПредмет : ЗајакотКатегорија : Добиток брадавица на алкохоличари[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Услуга Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

Пиле автоматична пиенето на вода система за регулиране на водата декомпрессионный клапан пиле обзавеждане двустранни питейни чешма

BGN 58.00 72.58

Пилешко Автоматско Drinking Water Систем за Регулација на водната површина Декомпресија Вентил Пилешко Опрема двонасочна Фонтани за Пиење

Адаптор за апарат за изкуствено осеменяване пилета hv3n за пилета, птици

BGN 60.00 75.20

Адаптер за Пилешко Вештачко Оплодување Апарати hv3n за Живина Пилешко Инструкции : Една може да се всели сперма 1 ML, според саканата потребите на живина, живина соодветно се вбризгува во thefemale репродуктивен тракт, оплодување волумен големина е прилагодлив пилешко да се изгуби 4050...

400шт пластмасова автоматична пиле вода зърното пиенето питатель вода за пиле птици пиле винт стил на охладител за вода птица пиенето

BGN 366.00 430.40

Пластични Автоматско Пилешко Вода Брадавица Работам Вода Фидер За Пилешко Месо Од Живина Кога Завртка Стил Вода Кулер Птица Waterer100% сосема нов и висок квалитет.Заштедите пари и да заштедите време на потрага по кокошки.На 360 степени од не ' рѓосувачки челик брадавица главата, кои ќе работат од било кој агол.Добра структура дизајнотстранлив пониските делови за лесно чистење.Лесно да го инсталирате во ПВЦ цевки, пет литри pail кофа или контејнер.

Инструменти за пчеларството 1 бр 220 В електрическо отопление режещ нож за мед Европа, САЩ, Великобритания, Австралия вилица за хранене по избор

BGN 35.00 45.71

Име на производ : електрични апарати за сечење мед нож Моќ plug видови : Европа, сад, велика Британија, Австралија стандард Број на продажбата : 1 buc Рачка Материјал : Дрво кабелот за Напојување должина од околу : 140cm Нож должина : 25cm Целосна должина : 43cm Нето тежина за : 460g Апликации : Пчеларството Категорија : Пчеларството Алатки Користи : Мед третман Пакување : Картон Совет : Пред да го купите, ве молиме внимателно да ги контролира производ модел слики за да се потврди, не направи некоја грешка...

Длинняя гумена инфлацията мляко, гума доене на подложка за дои система

BGN 16.96

1.Молзење лагер е неопходен дел за модел млечната индустрија.2.Тоа е широко се применува на машина за молзење,молзење салон и молзење кластер група.3.Тој е направен од гума материјал и силиконски материјал.Број На Модел НаDDLИмеМолзење ОблогиМатеријалГумаТипдолгоГолеминаЗависи од моделУпотребаМолзење Кластер Група Резерви ДеловиНИКОЈМлеко Облоги(mm)Млеко Школка(mm)АБCDEСGLМNDDL Daduling32231251014627.558Од страна на море или воздух.Ако од страна на морето,ве молиме да ни кажете објект,количината и вашиот најблизок nokia.Ако со воздух,ве молиме да ни кажете објект,количината и детали адреса со пост код.Зависи од цел количество.Подолу 10 пакети,време на испорака 5 дена.1) Плаќање : од Страна на T / T,Western Union,Money Gram,Paypal итн...