• Ново
Първо Причастие Рокля Клапа На Гърба Си Стягам Апликация Половината Ръкави Лук Раменете Пристрастие Малко Момиче Коледа Тюл Бална Рокля

Първо Причастие Рокля Клапа На Гърба Си Стягам Апликация Половината Ръкави Лук Раменете Пристрастие Малко Момиче Коледа Тюл Бална Рокля

BGN 87.00
BGN 158.40
-45 %
В магазина

Брой продукти


Во повеќето време, вашите фустани ќе биде завршена во околу 5-10 дена. дена.
Нормално, ние ќе ја испратите вашата фустани преку Кина пост Воздух Mail, e Packet, DHL, Aramex. Ако имате било какви посебни requirment за превозот, ве молам дозволете ми да знам кога вашата нарачка вашиот фустани.
DHL : 3-7 дена за испорака;
Epacket : 10-20 дена;
Aramex : 5-8 дена за испорака; Кина пост Воздух Mail не може да гарантира за тоа
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно кога ќе го поставите цел. И ние ќе ја потврдите вашата нарачка во 12 часот. Ве молам задржи на проверка на вашата нарачка по нарачка нив.
Како и секогаш, доколку имате проблем или ако објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас, прво за брзо и atisfactory резолуција, како што се, враќање или размена друг нов објект за вас.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 72 часа по приемот на објектот.
Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас ќе биде и на вашата сметка.
Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас, во рок од 15 дена по враќањето барањето е прифатено.
Откажете & Размена & Политика На Враќање
@Откажете Политика : Купувачи се дозволени да се откажете нарачка во рок од 3 дена по ставањето на нарачки и можат да се пријавуваат за да се добие целосна исплата; Откако пат е во текот на 3 дена, жал ни е, ние може да не се согласуваат со купувачите поништување на барање, затоа што фустани се веќе започна и се што е премногу доцна, иако ние сеуште не се испраќаат објекти надвор, па ве молиме да се разбере;
@Размена на еу : Сите стоки се следниве вашата нарачка информации, па ако сакате и за размена на големина или боја откако ќе прими пакет, мора да наплаќаат надоместок за враќање и reshipping; исто така, ве молиме контактирајте со нас побрзо;
@Политика На Враќање :
1. Сите се враќаат предмети мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
2, Купувачите имаат право да се врати било објекти од нашата продавница, но купувачите треба да ја полните враќање превозот надомест од страна на самите себе, освен за неисправни, оштетени или погрешно се испраќаат предмети, но неисправни предмети не вклучува 10% сличност разлика предмети, или малку боја разлика предмети, како и подготвени 1inch големина грешка;
3.

Подробности

Дете американски размер:
2Т, 3T, 4Т, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Дължина На Роклята:
Дължина До Глезена
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
C1999
Силует:
Бална Рокля
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
Abaowedding
Материал:
Завесата, Коприна На Цветя, Телени Мрежи, Сатинировка, Шнур
Вграден сутиен:
No
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Без раменете
Стил:
Официално
Дължина ръкав(см):
Половината от
Украса:
Апликация
is_customized:
Yes
Цвят:
Бял, слонова кост
Плат:
Tulle,organza,дантела,сатен
украса:
Зашнуруйте нагоре, appliques, смычок, наградата лентата,къдри
Стил Ръкави:
Половината от
Задната Част На Конструкцията:
кухи
дължина на роклята:
дължина на пода
Възраст:
над 2 години
Случай:
Коледа, конкурс, на бала нощ, рожден ден, сватба, първо причастие

Те също купуват с този продукт

Търговия на дребно 2-8лет сладък памук, рокля на принцеса прашка ръкави облекло момиче корейски цветна Пролет Лято Есен

BGN 10.05

**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.Големина на Табелата (CM; отстапување : 13 CM) Големина на ознаката Одговара на возраст Градите*2 Фустан должина 100 3years 25 49 110 4years 26 51 120 56years 27 54 130 78years 28 57 140 910years 29 60Пред употреба, ве молиме да се мијат со топла вода...

2017 европейски стил лятото момиче рокля без ръкави, флорални дете бална рокля Детски рокли за момичета сватбена рокля 2-10y Zk0701

BGN 17.00 19.04

Додади во Кошничка[xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот Метод

Детски децата пайети рокля на принцеса бродерия на цвете момиче рокля дантела децата е парти, сватба момичета бала рокля за танци топката

BGN 31.00 43.39

Големина на Табелата, Големина на Биста(cm) Фустан Должина(cm) Означување Големина на Возраст од 3 години 27×2 55 110 34 години 4 29×2 60 120 45 години 5 31×2 65 130 56 години 6 33×2 70 140 67 години 78 34×2 75 150 78 години 910 36×2 80 ~ ~ 1112 38×2 85 ~ ~Внимание1.Ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред вашите нарачки, доколку имате прашања, ве молиме да ни ги испратите пораки слободно.2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради рачни мерења.3.Сите мерења во cm, ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.4.Методи на правење мерења : Производот Се Покаже

Безплатна доставка Есента на детски дрехи женски дете пълномаслено рокля торта тюл рокля цвети вечерна рокля Принцеса рокля

BGN 37.00 40.96

големина на информациски(единица : cm) Големина Здолниште Должина Биста Половината Референтна висина на Референтната возраст 90 52 54 52 8085 2 T 100 56 57 54 8595cm 3 T 110 60 61 58 100110cm 4 T 120 65 65 61 110120cm 6 130 70 69 64 120130cm 8 140 75 73 68 130140cm 10 150 79 77 73 140150cm 12

Деца момичета с къс ръкав топ + скъсани гамаши 2 елемента комплекти облекло 2-7Y

BGN 11.00 12.27

3011562348487889 Пристигнат Нови САД $ 7.53 / парче парче парче парче парче парче парче парчеВнимание : Ова е Кина е големина, тоа е различно со големината на Вашата Земја,ве молиме Погледнете го Големина на Табелата Пред Шопинг!Превозот : цел под $10, 1535 дена.цел помеѓу $10$100,побрза испорака,1126daysцел над$100,fedex или DHL,Aremax, 47 дена.2016 година Најновите Модни Девојки Детска Облека 2 парчиња Облека!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : ПолиестерВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

DB4151 дейв bella есен baby girls плътен пуловер розово бежово сив текстил момичета памук, кашмир вълнен пуловер

BGN 44.64

Состав : 93%памук и 6%кашмир 1%волнаГолемина спецификација : смголемина џемпердолжина бисташирина ракавдолжина на рамоширина 18 МИЛИОНИ(73 / 48) 34.5 23 28 21 24 M(80 / 48) 37 24 30.5 22 3 T(90 / 52) 39.5 25 33 23 4 T(100 / 52) 42 26 35.5 24 5 T(110 / 56) 44.5 27 38 25 6 T(120 / 56) 47 28 40.5 26 7 T(130 / 60) 49.5 29 43 27Боја : БежБоја : Розова Боја : Сива Боја : Кајсија Боја : Розова ПурпурниПродавници во Кина

Момичета любовни писма жилетка + цвете пола 2 бр. момиче задайте децата детски летни тоалети момичета дрехи печатни тениска + пола, рокля 2-6 Т

BGN 7.00 8.78

Девојки САКААТ писма вест + флорални здолниште 2 парчиња девојка постави деца бебе лето тимови девојки облека печатени тмаица + здолниште фустан 26 TЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

2017 лято облечи флора печатни голям размер ръкави тийнейджъри облечи Принцеса сватба Детски дрехи Коледа TZ98

BGN 22.00 36.82

Точка Име : 2017 Лето Девојка се Облекуваат Флорални Печатени Голема Големина Ракави Тинејџери се Облекуваат Принцеза партија свадбаБоја : Црвена Сина Златно Жолта Боја БелаГолемина : ве молиме погледнете го нашиот детален опис на големината на табелата во описот (cm / inch), изберете вистинската големина.ви благодаримеПревозот 37 Дена Испраќање * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 37 дена.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpresment)s платформа обично треба да се земе околу 48 часа на ревизија од вашата плата * Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 1539 работни дена за да стигнат до вашата локација...

Цвят На Слонова Кост, Шампанско, Дантела Тюл Рокли Момичета Цвете От Кристал Цвете Пакетче Рокля Глезена Дължина Принцеса Момиче Бална Рокля Сватбена Рокля

BGN 32.00 53.76

Слонова коска Шампањ Чипка Девојка се Облекуваат со Бела Chiffon Кристал Цвет и Чипка Ракав Ремени Глуждот Должина Свадба Бебе Девојка се ОблекуваатОвој фустан не се обидел, ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк : И дека цената не се вклучени било фустан додатоци како што се hairband,шапка,итн...

Горещи момичета облекло нов списък момичета рокли лятото на ежедневни писмо мода пискюл памук сладък езерото синьо ръкави момичета рокля

BGN 6.00 6.38

ОписЛето Девојки Принцеза 100% Памук Вест Фустан Wiht TasselsВисок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На Сликата ШоуНово во Мода Материјал : 100% Памук 100% Памук Лето Мода се Облекуваат, Мода Tassels Дизајн...

Прекрасно бебе Baby Girls децата принцеса розова дантела на една кука тюл партия мини рокля сарафан театрализованное рокля пакетче сватбени рокли 2-7 Т

BGN 9.00 10.56

ОписНајновите Модата Деца Девојки Се Облекуваат Алишта!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Tulle ЧипкаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

2017 нова мода европейски стил карикатура червено дрехи за деца, Дрехи за момичета, деца красиви рокли принцеса без ръкави 2-10y

BGN 18.00 19.04

[xlmodel][фото][0000] Детали за Производот Големина на ТабелатаМерење Во CM Големина на Градите, Половината се Облекуваат Должината на Телото Должина 24 M 28.5 26.5 55.5 95 105 4 T 30 28 58 105 115 6 T 31.5 29.5 60.5 115 125 8 T 33 31 63 125 135 10 T 34.5 32.5 64.5 135 145Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината се Облекуваат Должината на Телото Должина 24 M 11.2 10.4 21.9 37.4 41.3 4 T 11.8 11.0 22.8 41.3 45.3 6 T 12.4 11.6 23.8 45.3 49.2 8 T 13.0 12.2 24.8 49.2 53.1 10 T 13.6 12.8 25.4 53.1 57.1 ПРАШАЊА и одговориQ1...

ABGMEDR марка детска Коледна дрехи момичета принцеса Елза пайети рокля деца топло синьо наметало Елза Кралицата на cosplay костюм

BGN 22.00 24.24

Добредојдовте на Нашата ПродавницаНаметка и фустан се продава одделно, ви благодарам.Треба магија стап и круна? Кликнете на следниот линк за да се купи.Ве молиме не дека крпи можат да се разликуваат од околу 1.18 инчен во одредени мерења...

Kindstraum 2018 New Children Plaid Тениски Spring & Autumb Kids Print Number Clothes High Cotton Blouses for Girls, RC996

BGN 19.00 22.38

Kindstraum 2016 година Нови Деца Plaid Кошули Пролет & Autumb Деца Печати Број на Облека Висока Памучни Блузи за ДевојкиВисината е за повикување само.Ве молиме љубезно дозволете 13 cm разлика се должи на рачно мерење.Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.Ако не сте задоволни со предмети што ги примате, ве молиме контактирајте со нас, наместо да се отвори спорот.

Sunny Fashion Girls Dress Ръкави Denim Цвете На Цвете Подробно Памук 2018 Лято Принцеса Сватбена Рокля Размер 4-10

BGN 17.00 31.98

Корисниците Кои Купиле Овој Објект, Исто Така, КупиДизајн тексас ракави девојки фустан со шарени цветни детали, погодна за двете страни и секојдневната облека...

Keenomommy Фея Peacock Girls Tutu Dress Kids Holiday Party Pageant Ball Dress Flower Girls Dress Сватбена Рокля Vestido

BGN 21.00 38.59

Име на производ : Паун Девојки Туту се Облекуваат за партијата празник свадба Соодветна возраст : 210 Години Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Дизајн : паун Забелешка : за ваков оглас, само се облекуваат само, сега ги вклучуваат headband Топло Совети : 1...

Baby Girls Sewaters Two Swan Character Cardigan 2017 New INS Сладко Бебе Autumn Winter трикотажная черно облекло за 12M-6Y GW83

BGN 20.00 28.80

Бебе Девојки Sewaters Две Swan Карактер Јакна 2017 Нови ПРИКЛУЧОЦИ Симпатична Бебе Есен Зима Плетени Облека За Црна 12 M6 Y GW83Боја : Црна, Портокалова Големина : 1218 МИЛИОНИ,1824 M,3 Y,4 Y,5 Y, Материјал : Памук Стил : IN Топла,Лебедово Печатени Пакет се Вклучени : 1 ЏемпериГолемина ДеталиГолеминаЕтикета ГолеминаДолжина(cm)Биста*2(cm)Sleeve(cm)За Висина(cm)12 M18 МИЛИОНИ803328*23080см18 МИЛИОНИ24 M903630*23390cm3 Y1003932*236100cm4 Y1104234*239110cm5 Y1204536*242120cm6 Y1304838*245130cmЕдиницата на мерење е CM(1 Инч=2.54 см)Ве молиме овозможи 13cm разлика.Ве молиме проверете ги детали мерењата пред да нарачате.

Очарователни момичета Baby Kids Princess Strapped Разчорлям Tutu Party Bubble Облекло 1-6Y Drop Ship

BGN 9.00 11.66

3011562348487889 Пристигнат Нови САД $ 7.53 / парче парче парче парче парче парче парче парчеВнимание : Ова е Кина е големина, тоа е различно со големината на Вашата Земја,ве молиме Погледнете го Големина на Табелата Пред Шопинг!Превозот : цел под $10, 1535 дена.цел помеѓу $10$100,побрза испорака,1126daysцел над$100,fedex или DHL,TNT,Aremax, 47 дена.100% Сосема Нов и висок квалитетСимпатична Децата Девојки Лето ОблечиМоден дизајн СимпатичнаГолемина : 80 90 100 110 120Модел : ЦврстиБоја : Розова Како на слика шоуМатеријал : Полиестер & TulleОваа симпатична фустан е супер вредност!Со тоа е симпатична уникатен f ashion дизајнтоа ќе биде совршен за летните на денотГолемина На Табелата : Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Етикета Големина Фустан Должина Биста*2 Препорачува Возраст 80 39 см 22 см 12 години 90 41 cm 23 см 23 години 100 43 см 23cm 34 години 110 45 cm 24cm 45 години 120 47 см 25 см 56 годиниТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Пакет Icluded : 1x девојка се облекуваатПреглед : Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост / Кина пост,Кога Цел над $10, Ќе Брод Со Подобра Услуга,Кога Цел над $100, Ќе Брод Преку DHL или Fedex...

Комплекти Дрехи За Малките Момичета Цветни Тениски, Панталони Зебра Детски Дрехи, Комплекти От Памук Дрехи За Малките Момичета 2 3 4 5 6 7 Години

BGN 10.70

Најновите Бебе Девојки Облека Сетови 27 Years Долго Децата Облека Костим Дете Sleepwear Пижами Одговараат 100% Памук Девојка Спорт Одговара Момчиња Маици, Панталони Долг Ракав Џерси Кошули Панталони Големина : 90 95 100 110 120 130 за околу 2y,3y,4y,5y,6y,7y Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга...

Пола пакет Princess 2017 New Baby Kids Момичета дрехи Princess Stars Sequins Party Dance Ballet Tutu поли опаковки за бебета

BGN 20.00 20.85

девојка туту здолниште @ бебе девојка туту здолниште @ tutза бебиња @ туту здолниште принцеза @ црна туту здолниште @ деца девојки меки pettiskirt тутуТуту Здолниште Принцеза 2016 Година Бебето Деца Девојки облека Принцеза Ѕвезди Sequins Партија Танц Балет Туту Здолништа TutЗа Бебињасезона : пролет, есенголемина на : слободен големина

2 елемента дете момичетата дете годишният облекло облекло комплект Души майк тениска без ръкави, панталони момиче дрехи лято

BGN 10.00 12.45

Најновите Модата Дете Девојки Облека!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како на СликатаНово во Мода Материјал : ЖанВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Детски бели ризи за момичета с дълъг ръкав от дантела момичета блузи пролет есен детска, училищна дрехи 3 6 8 10 години риза момиче палто

BGN 11.00 14.27

Деца Бели Кошули За Девојка Долг Ракав Чипка Девојки Блузи Пролет, Есен Децата на Училиште Облека 3 6 8 10 Години кошула Девојка Грб Здраво, мојот пријател ви Благодариме за доаѓање на квалитетот на овој фустан е многу добра, 100% памук, исто така, е побарано да купат што е можно поскоро

Новото Момче Новородени Момичета, Деца Тесни Панталони Топли Гамаши Момиче Птица Pattern Ластични Панталони Панталони Горещи

BGN 3.00 3.63

Нови Деца Бебе Девојки Деца Тесни Панталони Топло Leggings Девојка Птица Шема Еластичен Панталони Панталони Топла Еластичност : еластичен Материјал : Памук

Момичета Тролове Пакетче Рокля За Pageant Bling Бална Рокля Сладък Карикатура Мак Деца Пухкави Рожден Ден Облечи Момичето Костюм

BGN 29.00 38.40

Предмет Тип : Девојки Принцезата Роденден венчаница PT90 Материјал : Полиестер,Најлон,Чипка,Voile,Сатен Возраст : 110 Години Вистинска Фото : Да Linings : Нема Роденденски Подарок : Да се Прилагодите Бои : Да се Прилагодите Поголема Големина : Да Функционира 1 : Домот Матурска Партија Подуени Туту Фустан За Девојки Функција 2 : Деца Принцеза Tulle Церемонија Фустани За Девојки Со Лак Јазол Функција 3 : Принцезата Цвет Девојка Фустани, Цветни Глуждот Должина Vestidos Девојки Trolls Туту Фустан За Церемонија Bling бал Симпатична Цртан филм Афион Деца Меки Роденден Облечи Девојки во Костим ИНФОРМАЦИИ : 1...