• Ново
Безплатна доставка на мед хром душ притежателя високо качество Стенен монтаж квадратен стил на релсите + Лакът месинг ръчно маркуч плъзгащ бар SL012

Безплатна доставка на мед хром душ притежателя високо качество Стенен монтаж квадратен стил на релсите + Лакът месинг ръчно маркуч плъзгащ бар SL012

BGN 112.00
BGN 124.00
-10 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Материал:
Месинг
Номер На Модела:
SL012
търговска марка:
Феронд
Цвят:
Хром

Те също купуват с този продукт

1бр цинк сплав държач на накрайник за душ с соединителем маркуч за душ кръг хром полиран кука F32

BGN 9.00 18.30

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Frap лешник Solid Brass Single Cold Water orner Valve silver Bidet Function square Hand Shower Head Tap Crane 90 Degree Switch F7502

BGN 39.00 70.08

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

HPB месинг водопад баня топла и студена вода вана миксер отточна тръба на шарнирна връзка смесител за душ torneira banheiro HP5006

BGN 176.00 337.60

Забелешки : 1.Додека плаќањето за објектот има потврдено Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 23 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPSот,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа прашамора да се стави на вредноста)5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добиевашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас какошто е можно поскоро.

Модерни аксесоари за баня от неръждаема стомана пълзяща планк с мед ръчно монтиране на стена за душ регулируем ъгъл на височина

BGN 71.00 77.86

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотМодерниот Стил Бања Додатоци од Нерѓосувачки Челик Лизгачот на Лентата со Месинг Рачен Туш Стапка Прилагодлива Висина АголПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Черно масло се втрива месинг стенен баня 7.7 кръг дъжд и ръчен душ и вана кран комплект двоен кръст, топла / студена дръжка ahg107

BGN 225.00 335.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

FLG баня с душ панел стенни масажна система кран с джетове ръчен душ дъжд водопад душ панел LY112-01S

BGN 273.00 454.66

Flg вклучување Бања Туш Панел Ѕид Монтирани Масажа СистемТапа со Авиони Рака Туш Дожд Водопад Туш Панел LY11201 SОпис на производот Функција : Туш Тапа / Туш Панел Материјал : не 'рѓосувачки челик Вкупна Висина : 125.2 cm(49.2") Туш Главата Големина : 48.4*20cm(19.05"*7.8") Лесно да се инсталираВодата излезе функцииврнежи од дожд туш главата водопад туш главата масажа авиони рака туш када spoutВи благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде winwin партнери

Bagnolux Factory Wholesale Gold 8 Square Bath Brass Faucet Set Wall Mounted Shower Diverter Rainfall Mixer Bathroom Tap

BGN 390.00 556.80

Фабриката за промет на големо со Поддршка на ОЕМ & ODM Поддршка капка превозот Bagnolux Фабрика трговија на Големо Злато 8" Плоштад Бања 100% Месинг Тапа Постави Ѕид Монтирани Туш Diverter Врнежи Миксер Допрете БањаЗлато 8" Плоштад Бања 100% Месинг Тапа Постави Ѕид Монтирани Туш Врнежи Миксер Допрете БањаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Модерна Хром Латунная Покритие Ръчно Душ Глава За Баня Душ Спрей Jhh002

BGN 22.00 35.18

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Безплатна доставка смесител за вана античен месинг цвят тапицерия душ хотел месинг 3 pss комплект вана кран с ръчен душ YT-5332

BGN 105.58

када тапаБесплатен превозот Миксер за бања антички месинг боја заврши туш хотел месинг 3 пшс поставите када тапа со рака туш YT5332Материјал : Месинг> ИсплатаНие прифаќаме ЗАЧУВАМ.> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање...

Баня черно масло настъргана бронзови покритие стенен когтистый пълнител баня кран ръчен душ две керамични дръжки atf615

BGN 129.00 191.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Черно масло се втрива месинг комплект за монтиране на санитарен възел с вана кран двоен кръст дръжка телефон стил ръчен душ Clawfoot вана пълнител atf026

BGN 139.00 207.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

5 дупка вана и душ смесители търговия на Едро нов твърд месинг Злато 5 бр. вана кран за вили луксозен хотел Home Decor

BGN 527.49

Големо на Нова Промоција Луксузен Солидна Месинг Златна 5pcs Када Тапа 5 Дупка Бања Туш Миксер Чешми 1.Солидна месинг изградба (59% месинг ingot) 2...

Безплатна доставка стенен за вана и душ кран вана кранове бронз античен смесител вана FLG40008A

BGN 133.28

Бесплатен Превозот Ѕид Монтирани Бања Туш Тапа Када Чешми Бронза Антички Бања Миксер FLG40008 AПлаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Безплатна доставка античен месинг баня вана стенен ръчен душ накрайник комплект смесител за душ комплекти YT-5345-B

BGN 92.78

Бесплатен превозот Антички Месинг Бања Бања Ѕид Монтирани Рачни Туш Главата Комплет Туш Тапа Поставува YT5345Б1.Рака Туш Материјал : МЕСИНГ2.Туш мешање на вентил : Месинг3.Крај : Антички месинг> ИсплатаНие прифаќаме ЗАЧУВАМ.> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање...

Баня черно масло се втрива бронзов стенен Clawfoot вана пълнител кран Handshower два кръст дръжка atf608

BGN 129.00 191.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Баня двойни керамични дръжки античен месинг монтиране на кръгла дюза за душата дъжд и ръчен душ кран миксер набор от aan118

BGN 204.00 303.98

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...