• Ново
Bjap оригиналната дизеловата един пулверизатор CDLLA142S924 с номер детайли 0433271805 12152963 за инжектор 0432291645 0432291686

Bjap оригиналната дизеловата един пулверизатор CDLLA142S924 с номер детайли 0433271805 12152963 за инжектор 0432291645 0432291686

BGN 8.80
В магазина

Брой продукти


Информација За Производот :
Поврзани Производи ПЕЧАТ БРОЈ ПЕЧАТ БРОЈ ПЕЧАТ БРОЈ ПЕЧАТ БРОЈ DLLA142 P73 DLLA148 P054 DLLA150 P758 DLLA150 PN451 DLLA143 PN049 DLLA148 P1460 DSLA151 P031 CDLLA148 P170 DLLA144 P1206/3 DLLA148 P1461 DSLA145 P681 DLLA150 P1053 DLLA144 P12061/3 DLLA148 P1462 DSLA145 P864+ DLLA150 P1054 DLLA144 P521 DLLA148 P419 DLLA145 P882 DLLA150 P114 DLLA144 P738 DLLA148 P928 DLLA145 PN606 DLLA150 P125/7А DSLA145 P001 DLLA148 P930 DLLA146 P1218 DLLA150 P126 DSLA145 P014 DLLA149 P541 DLLA146 P1306 DLLA150 P127 DLLA145 P1068 DLLA149 P914 DLLA146 P154 DLLA150 P1285 DSLA145 P263 DLLA150 P001 DLLA146 P164 DLLA150 P140 DLLA145 P265 DLLA150 P007 DLLA146 P581 DLLA150 P157 DSLA145 P268 DLLA150 P010 DLLA146 PN220 DLLA150 P167 DSLA145 P300 DLLA150 P011 DLLA147 P360 DLLA150 P167 A DLLA145 P309 DLLA150 P018 DSLA148 P021 DSLA148 P023 DLLA145 P310 DLLA150 P070/1 C DLLA150 P170 DLLA150 P784 DSLA145 P311 DLLA150 P082/4 G DLLA150 P186 DLLA150 P893 DSLA145 P366 DLLA150 P1008 DLLA150 P187 DLLA150 P916 DLLA145 P580/ DLLA150 P1011 DLLA150 P201 DLLA150 P920

Подробности

Брой цилиндри:
4 цилиндъра
Широчина На Елемента:
1.4cm
Височина На Продукта:
1.4cm
Диаметъра На Продукта:
1.4inch
Дължина На Продукта:
6cm
Година:
2017
Тип Елемент:
Подаване И Обработка На Гориво
Преместване:
1.8
специални характеристики:
Дюза
търговска марка:
BJAP
Тегло На Продукта:
40g
Името На Модела:
CDLLA142S924
Вид На Материала:
Стомана
Тип Елемент:
Дюза
Височина На Продукта:
6 cm
Името На Модела:
CDLLA142S924
Вид На Материала:
Быстрорежущая стомана
производител:
BYC
Автомобили:
Взаимозаменяемый
Част№.:
0433271805 12152963

Те също купуват с този продукт

CNSPEED 6 в 6 универсален горивния маркуч маслен маркуч маслена тръба за фитинг маркуч комплект от неръждаема стомана сплетен маркуч(черен)

BGN 4.80

6 6 Универзална црево за гориво / Масло црево / масло цевка / фитинг цревото за Полнење Нерѓосувачки Челик Плетенка црево

Горивната един пулверизатор за един компактен трактор John Deere 4300 4400 4500 4600 4700 4410 4710

BGN 216.00

Вбризгување на Инјектор за 4300 4400 4500 4600 4700 4410 4710 Компактен ТракторWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Тип : Гориво ПумпаБренд : UnbrandedДел# : AT110293Апликации : за 4300 4400 4500 4600 4700 4410 4710 Компактен ТракторПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

1KZ-T допълват Assy главата на цилиндъра, за да крайцер 11101-69128 11101-69126 на земята на Тойота

BGN 542.00 616.00

Спецификации : Модел : 1 KZТP / N : 1110169128 1110169126Примена : Toyota LAND CRUISER ТД 4 RUNNER ТДБруто Тежина : 24kgsЗафатнина : 3.0 ТДВентили : 8Прилагодено : ДаВисок квалитет и конкурентна ценаЗошто да Изберат Нас?1...

пълна цилиндрова глава 11039-EB30A 11039-EC00A 11040-EB300 11040-EB30A за Nissan 2.2 L, 2.5 L двигател : YD22 на европейската инициатива за прозрачност YD25 ETI

BGN 779.00 1038.40

заврши цилиндар на главата собранието 11039EB30 A 11039EC00 A 11040EB300 11040EB30 A 11040EC00 C за Nissan 2.2 L 2.5 L МОТОРОТ : YD22 ETI YD25 ETIДел број : 11039EC00 A / 11040EC00 C / 11040EB300 / 11040EB30 A / 11039EB30 A / 11039 EC00 A / 11040 EC00 C / 11040 EB300 / 11040 EB30 A / 11039 EB30 A / 11039 EC00 A / 11040 EC00 C / 11040 EB300 / 11040 EB30 A / 11039 EB30 A / 908 510 / 908510 / NS015 S / BCH006 / XXNS015 S / JNS015 S / WG1011005 / 908610 / 908 610Одговара на моторот : YD22 / YD22 ETI / YD22 ETI 16 V 2.2 ETI / YD25 / YD25 ETI / YD25 ETI 16 V 2.5 DDTIГлавата на цилиндерот ќе одговара : Nissan Almera / Cabstar / Hardboy / ЦарКабината Навара Pathfinder Тино XTrail 2.2 ETI 2.5 DDTI 16 V 2005 МОТОР : YD22 YD22 ETI YD25 YD25 ETIБЕСПЛАТНИ ЗАПТИВКА : Па ymentЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...

LZONE RACING-T3 T4 T3/T4 T04E T70 T66 T67 GT35 T3/60-1 GT45 Turbo линия за подаване на масло 1/8 NPT 4AN JR-TOL11

BGN 12.00 12.27

start Isv Module Wrap9851end Isv Module Wrap9851LZONE ТРКИ T3 T4 T3 / T4 T04 E T70 T66 T67 GT35 Т3 / 601 GT45Турбо Масло Храна Линија 1 / 8 NPT 4 AN JRTOL11Апликации : Одговара Најмногу Масло за Ладење Турбо Полначи Како T3 T4 T3 / T4 TO4 E T70 T66 T61Спецификации : Бренд нови масло храна линија,направени од hight квалитетни нерѓосувачки челик плетенка линија.Посебно дизајниран влезот адаптер граници масло проток,ефикасно спречување разнесени нафта печат предизвикана од прекумерен притисок на маслото.Должина : 36"...

LZONE RACING-AN4 4AN AN -4 (5.6 MM / 7/32 ID) от неръждаема стомана сплетен състезателни маркуч топливопровод 5 м / 5 м JR7111

BGN 25.00 26.48

НА 4 (5.6 MM / 7 / 32" ID) не ' Рѓосувачки Челик Плетенка Црево Линија, Должина од 5 Метри.Ова не 'рѓосувачки челик црева се состои од синтетичкинитрилна внатрешна цевка со делумно не' рѓосувачки челикзајакнување на внатрешна плетенка...

Rd28 RD28-TI Rd28ti цилиндрова глава Nissan Patrol TD6 2826cc 2.8 TD SOHC 12v 1998-11040-VB301 AMC: 908 504 11040-VB301

BGN 779.00 985.49

RD28 RD28TI RD28 TI Цилиндар на Главата за Nissan Patrol TD6 2826cc 2.8 ТД SOHC 12v 1998 11040VB301 АМЦ : 908 504ПЛАТИ ATTATION : RD28 има 4 модел,Ако не сте сигурни кој модел одговара на вашиот автомобил ,ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.ЗА Nissan Patrol TD6 2826cc 2.8 ТД SOHC 12v 1998Моторот модел : RD28TIOEN : 11040VB301АМЦ : 908 504ПлаќањеЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.ПревозотСите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...

LZONE RACING-алуминиев гаечен ключ маркуч фитинг инструмент алуминиева двойна края гаечен ключ AN3-AN20 (7 бр./компл.) JR-SLW0611-SET

BGN 58.00 62.24

start Isv Module Wrap9962end Isv Module Wrap9962LZONE ТРКИ НА Алуминиум КЛУЧ ЦРЕВО Фитинг алатка алуминиум Spanner ДВОЈНО ЗАВРШИ AN3AN20(7 PCS / SET) JRSLW0611НАМЕСТЕТЕСЕТ ВКЛУЧУВАКЛУЧ БРОЈ#1 ЗЕЛЕНА 3 AN И 4 AN 3Б И 4 B#2 СРЕБРО 4 AN И 6 AN 4 S И 6 B#3 ЦРНА 6 AN И 8 AN 6 S И 8 B#4 BLUE 8 AN И 10 AN 8 S И 10 B#5 PURPLE 10 AN И 12 AN10ТИ И 12 B#6 ЦРВЕНО 12 AN И 16 AN 12 S И 16 B#7 ЗЛАТНИ 16 AN И 20 AN 16 S И 20 BДРУГИ ГРУПИ ДА ТИ СЕ ЗАЛЕПИ СО САМО ЕДНА ГОЛЕМИНА ЗА СЕКОЈ КЛУЧ НО, СО ОВОЈ СЕТ ДОБИВАТЕ1 3 AN, 2 4 AN Е, 2 6 AN Е, 2 8 AN Е, 2 10 AN Е, 2 12 AN Е, 2 16 AN И 1 20 ANТРЕБА 2 4 AN WRENCHS ВО ИСТО ВРЕМЕ? ПРОБЛЕМ РЕШЕНИСТИОТ СО 68101216 НА ГОЛЕМИНИНЕМА ПОВЕЌЕ КОРИСТЕЈЌИ ЕДЕН ПОПРАВАТ КЛУЧ ВО ЕДНАТА РАКА И CRESENT ВО ДРУГИПОВЕЌЕТО КОМПЛЕТЕН СЕТ НА ПАЗАРОТЗА ДА СЕ РАЗБЕРЕ РАЗЛИКАТА ПОМЕЃУ [ S ] КЛУЧ И [ B ] КЛУЧ ВИДИ ПОГОРЕ СЛИКИ

polo H лъч кована стомана 4340 свързващ лост за vw golf conrods евро за версия с висока производителност на състезанието тунинг гаранция за качество

BGN 94.38

Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челикCNC машински сите површиниШут Peened да го намалите стресотMagnafluxed, Xrayed и Sonic се тестираат за да се осигура квалитетотТоплина третираат HRC3540Тежина исти поставува+1.5 грамаПониска тежина, на Повисоко RPMs и Коњ Моќ,conrod един род поврзување прачка прачки conrodspleuel bielleНекои од нив може да бидат во инвентар.ве молиме двојно потврди големини ако не сте сигурни за големиниисто така, може да се направи според вашите сопствени дизајнирање големини :

Цилиндрова глава 5L 11101-54150 за Toyota Hilux / Dyna/Hiace 2987cc

BGN 246.00 280.00

Спецификации : Модел : 5 LP / N : 1110154150Примена : Toyota Hilux / Дуна / Hiace 2987ccЗафатнина : 3.0 DГодина : 1998Цилиндар количина : 4Прилагодено : ДаВисок квалитет и конкурентна ценаЗошто да Изберат Нас?1...

VR RACING - (1 чифт)за Toyota 1JZ 2JZ DOHC двигател, регулируема, алуминиева ролка фланец редуктор Червен VR6531R

BGN 47.38

start Isv Module Wrap10041end Isv Module Wrap10041VR RACING (1 Pair)ЗА Тојота 1 JZ 2 JZ DOHC Мотор Прилагодливи АлуминиумМакара Cam Опрема Црвено VR6531 RОВА Е ЗА ЕДЕН ПАР (2 парчиња)100% Сосема Нов...

Син воден охладител 44 mm TL Wastegate external turbo червено / синьо/черно с фланец / хардуера MV-R водно охлаждане с логото на

BGN 83.20

СИНА Вода кулер 44mm TL Wastegate надворешни турбо црвено / сино / црна Со Прирабница / Хардвер MVР водено ладење со логото Состојба : Brand New Колекции се Вклучени : MVР Собрание 2 TL4 отстранлив вода фитинзи MVР Вентил Седиште Влезот Vбенд Стегачот и Прирабница и Штекер Vбенд Стегачот и Прирабница и 2 TL Воздух Фитинзи Приклучоци за неискористениот воздухопловни пристаништа

908 610 YD25 YD25DDTI пълна цилиндрова глава възли за Nissan Navara Pathfinder Cabstar 2.5 L DDTI 2001-11039-EC00A 30A

BGN 778.00 863.98

ЗАБЕЛЕШКА 1 Главата на Цилиндерот често можеби имаат многу видови, По нарачка, ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди модел со вас...

Висококачествен сензор за положение на коляновия вал 9091905002 90919-05002 90919-05035 9091905035 за Lexus LS400 4.0 L-V8 1990-1997 K-M

BGN 24.19

ВИСОК QUALTIY Вратило Позиција Сензор 9091905002 9091905002 9091905035 9091905035 За LexLS400 4.0 LV8 19901997гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитет на делови !​94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009

LZONE RACING-алуминиева единична скоба с помпа / скоба на филтъра 60 мм за 044 скоба за Honda Civic EK 99-00 JR-LS2511

BGN 2.00 2.64

start Isv Module Wrap9906end Isv Module Wrap9906 LZONE ТРКИJDM ПАЛКА АЛУ М ГОРИВО ПУМПА ЗАГРАДАТА НАДВОРЕШНИ ГОРИВО ПУМПА за 60 MM 044 ГОРИВО ПУМПА за ПРОПЕЛЕР JRLS2511БРЕНД НОВИ ПАЛКА АЛУМИНИУМ БОЈА : СИНА,ЦРВЕНА,СРЕБРЕНА,ЦРНА,ВИОЛЕТОВА,ЗЛАТОПАКЕТ : ЕДЕН КОМПЈУТЕРLZONE ТРКИ JDM ПАЛКА СТИПСА ГОРИВО ПУМПА ЗАГРАДАТА НАДВОРЕШНИ ГОРИВО ПУМПА ЗА 60 MM044 ГОРИВО ПУМПА ЗА ПРОПЕЛЕР JRLS2511БРЕНД НОВИПАЛКА АЛУМИНИУМБОЈА : СИНА,ЦРВЕНА,СРЕБРЕНА,ЦРНА,ВИОЛЕТОВА,ЗЛАТОПАКЕТ : 1x ГОРИВО ПУМПА ЗАГРАДАТА и фитинг како сликаСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.Професионалната инсталација се препорачува.

TD27/TD27T/TD27-T пълен цилиндрова глава в събирането на / в колекцията за Nissan Pathfinder/Mistral / Terrano 1986-та дупка инжектор:24 мм 909 111

BGN 522.00 661.25

TD27 заврши Цилиндар на главата собранието / ASSY за Nissan Pathfinder / Мистрал / Terrano 2663cc 2.7 ТД 8v 1986 инјектор дупка : 24 MM 110397 F403 АМЦ : 909 111АКО не сте сигурни дека ова цилиндри на главата се вклопи во вашиот автомобил.ве молиме контактирајте со нас...

Нова висококачествена бобината за FITAudi A4, A6, TT 1.8 2.7 L L L4 V6 06A905115 06A905115A 06A905115C 2000-2005

BGN 28.80

Улогата на палење серпентина : Систем за палење најчесто се користи неконтактирајте со систем за палење, принципот е : dc низок напон инверторот, напон удвојување rectifying, во струја со висок напон, и потоа со контролирање на висок напон прекин преку палење серпентина основно, средно индукција на палење серпентина висок притисок (обично околу 20 kv), се вози на испуштање искра приклучок за палење .Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина ЗА FITAudi A4 A6 TT 1.8 L 2.7 L L4 V6 06 A905115 06 A905115 A 06 A905115 C 20002005

двигател : WL WLT пълна цилиндрова глава възли за Ford Ranger и Mazda MPV B2500 2.5 L 40443225 908 745 908745 WL01-10-100G

BGN 550.00 732.80

мотор : WL WLT заврши цилиндар на главата собранието за Форд Ренџер Mazda MPV B2500 2.5 L 40443225 908 745 908745 WL0110100 G WL3110100 HДел број : WL3110100 H / WL6110100 D / WLY310ОКО / WL61 10 100 D / L0110100 G / WL3110100 H / WL6110100 D / WLY310 OKO / L01 10 100 G / WL31 10 100 H / WLY3 10 ОКО / 908 745 / 908745Одговара на моторот : WL WLT 2499 CC 2.5 2.5 D L SOHC 12 VГлавата на цилиндерот ќе одговара : Форд Ренџер 2499 CC 2.5 D SOHC 12 V 1998 мотор : WL WLTMazda MPV / B2500 2499 CC 2.5 D SOHC 12 V 1998 ENGIEN : WL WLTПа ymentЗачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите...