• Ново
Мотоциклет 65,5 mm буталото 13 мм щифт пръстен 1.0*1.0*2.0 мм, комплект за Haojiang TY223 TY 223 223cc 250 сс Bosuer Dirt Bike Off-road

Мотоциклет 65,5 mm буталото 13 мм щифт пръстен 1.0*1.0*2.0 мм, комплект за Haojiang TY223 TY 223 223cc 250 сс Bosuer Dirt Bike Off-road

BGN 32.08
В магазина

Брой продукти


2088 Мотоцикл 65.5 mm Клипот 13mm Прстен Поставени Комплет Собранието За Haojiang TY223 223cc 250cc Egine Резервни Делови
Важни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Подробности

Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Тегло На Продукта:
0.19kg
търговска марка:
2088
Тип Елемент:
Бутала И Пръстени
Вид На Материала:
Алуминий
Името На Модела:
TY 223 250 Хао Цзян
Брой цилиндри:
1 цилиндър
Диаметър на отвора:
65,5 mm
ДИАМЕТЪР НА ЗАКРЕПВАНЕ:
13 мм
дължина на сондата:
49,4 мм
Размер На Пръстен:
1.0*1.0*2.0 мм

Те също купуват с този продукт

(Подарочное сальниковое печат) 8 чифта нови части на двигателя на мотоциклет стволови клапан за KAWASAKI ZZR400 ZZR 400 1995-2006 стволови клапан

BGN 105.00 116.80

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

AHL Adjustable Valve Shim 7.48 мм Valve Complete Shim Зареждане Комплекти Hotcam за Yamaha FZS600 FZS 600 FZ6 FZ 6 2004-2007

BGN 57.00 63.84

Функција : 7.48 mm shim колекции Пакет вклучуваат : 47 компјутери [ вклучуваат 1 на секоја големина од 1.20 мм да 3.50 mm во 0.05 постепено ] Големина : 47 големини подолу 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.05 2.10 2.15 2.20 2.25 2.30 2.35 2.40 2.45 2.50 2.55 2.60 2.65 2.70 2.75 2.80 2.85 2.90 2.95 3.00 3.05 3.10 3.15 3.20 3.25 3.30 3.35 3.40 3.45 3.50Купувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

AHL 8 бр. / компл. детайли на двигателя на мотоциклет за Kawasaki ZZR600 QJ Benelli BJ 600 GS Oversize +25 Прът на коляновия вал лагер

BGN 50.00 52.64

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот...

Детайли на двигателя на мотоциклет STD размерът на отвора на цилиндъра 67 мм бутала и пръстени комплект за SUZUKI RM250 RM 250 1989-1995 RMX250 RMX 250 1989-99

BGN 158.00 176.00

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

AHL +50 размер на отвора на цилиндъра 73,5 мм мотоциклет на буталото и поршневое пръстен комплект за Yamaha TTR250 TT250R TTR 250 1999-2006

BGN 51.00 63.94

Род : 73.5 mm Висина : 47.6 mm Големина : +50 Вклучувајќи : 1x Клипот Сет со Pin Прстени и КлиповиКупувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

Детайли на двигателя на мотоциклет стартер, съединител външен комплекта възли за BMW F800R 2011-2013 F800ST въз основа на 2007-2012 F800GT 2013-2015 F800GS 2009-2015

BGN 227.00 284.26

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука...

Детайли на двигателя на мотоциклет 66 мм свързващ лост + поршневое пръстен комплект за Kawasaki KDX200 KDX 200 1989-2005 бутални пръстени и свързващ лост

BGN 166.00 207.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

AHL 4 бр. / компл. детайли на двигателя на мотоциклет за Kawasaki GPZ 250 GPX250 EX250 NINJA Oversize +100 Прът на коляновия вал лагер

BGN 24.00 25.44

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот...

Upgrade Aluminum Metal Лесно Pull starter to pull 47CC 49CC Pocket Dirt Pit Bike Mini ATV Quad Go Kart резервни части за косачки

BGN 28.08

Надградба Повлече СтартерИмаме подобри овој повлече стартер за џеб велосипед, само црна боја, внатрешна капа е алуминиумски, Школка е од челик, подобрување на пластични позиција, тоа е лесно да се повлече започне дури и ако една мала моќ девојка, тоа е најдобро choise за деца или девојчиња.Повратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Гаранција1...

Детайли на двигателя на мотоциклет едностранно стартер, съединител възли за Yamaha XT250 Tricker 250 Serow 250 (подходящ за: всички модели)

BGN 288.00 319.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

AHL 8 бр. / компл. детайли на двигателя на мотоциклет за Kawasaki ZRX400 I II III +50 големи Прът на коляновия вал лагер

BGN 41.00 43.04

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот...

AHL 8 бр. / компл. детайли на двигателя на мотоциклет на Yamaha FZR400 FZR 400RR STD Oversize +25 +50 +75 +100 шатунный лагер

BGN 38.00 39.84

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот...

Комплект двигателя на мотоциклет триенето съединител тип диск за SUZUKI RM250 03-05 RMX450 05-15 RMX450Z 10-15 RMZ450 05-15 LTR450 06-14 LTR450Z

BGN 33.00 36.77

100% сосема нов.Материјал : Плута основа Боја како на сликата Цената за поставување(8pcs).Погодни За : RM250 К3,K4,K5 Шампион 0305РМX450 K5,K6,K7,K8,K9,L0,L1,L2,L3,L4,L5 0515РМX450 Z L0,L1,L2,L3,L4,L5 1015РМZ450 K5,K6,K7,K8,K9,L0,L1,L2,L3,L4,L5 0515LTR450 K6,K7,K8,K9,L0,L0,L2,L3,L4 Quadracer 0614LTR450 Z K9 Quadracer SE 09не го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.ќе добиете истиот предмет како на сликите...

AHL регулируем клапан PWM 7.48 мм пълен PWM клапан комплекти Hotcam за Honda ST1100 1991-2003 / ST1100 ST 1100 ABS 1992-2003

BGN 57.00 63.84

Функција : 7.48 mm shim колекции Пакет вклучуваат : 47 компјутери [ вклучуваат 1 на секоја големина од 1.20 мм да 3.50 mm во 0.05 постепено ] Големина : 47 големини подолу 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.05 2.10 2.15 2.20 2.25 2.30 2.35 2.40 2.45 2.50 2.55 2.60 2.65 2.70 2.75 2.80 2.85 2.90 2.95 3.00 3.05 3.10 3.15 3.20 3.25 3.30 3.35 3.40 3.45 3.50Купувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

beler 25mm 90 градуса 3 Way Marine Клас неръждаема стомана Сребърна лодка ръчно релса фитинг яхта кораб на кораб, яхта, 2. 5x4.9cm

BGN 20.11

25мм Брод Рака Морски Нерѓосувачки Челик Железнички Фитинзи 90 Степен 3 Начин Агол Лактот ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : прибл.2.5x4.9cm(1 × 1.9inch)(IDx H) Точка се вклучени : 1 x 3 Начин Агол Лактот Погоден за : 1" брод рака железнички или 25мм цевкаОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

AHL 8 бр. / компл. детайли на двигателя на мотоциклет за Honda VF400K VFR400 VFR400R VFR24 NC24 +50 големи Прът на коляновия вал лагер

BGN 38.00 39.84

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноВнимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот...

AHL регулируем клапан Shim 7.48 мм пълен клапан Shim Зареждане комплекти Hotcam за Yamaha FZS1000 FZS 1000 FZ1 FZ 1 2001-2008

BGN 57.00 63.84

Функција : 7.48 mm shim колекции Пакет вклучуваат : 47 компјутери [ вклучуваат 1 на секоја големина од 1.20 мм да 3.50 mm во 0.05 постепено ] Големина : 47 големини подолу 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.05 2.10 2.15 2.20 2.25 2.30 2.35 2.40 2.45 2.50 2.55 2.60 2.65 2.70 2.75 2.80 2.85 2.90 2.95 3.00 3.05 3.10 3.15 3.20 3.25 3.30 3.35 3.40 3.45 3.50Купувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

Магнито двигател статор за генератор зарядно устройство ще захранване на бобината за Honda CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 FIREBLADE мотоциклет

BGN 62.00 68.78

Моторот Stator Генератор Полнење Серпентина100% Сосема НовКоличина : 1 ПарчеБоја : Како на сликата*Висока класа квалитетот и многу издржливи*Добра Работна Состојба*Лесно да го ИнсталиратеОдговара : Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

57,4 мм и голям диаметър на цилиндъра багажника бутало комплект с кольцевым корпус за Yamaha YBR125 Upgrade чисто Нов добро качество

BGN 85.00 117.79

Добредојдовте на нашата продавницаќе добиете wondful шопинг време тука!57.4 mm Голема Понесе Цилиндар Барел Клипот Комплет со прстен случај за Јамаха YBR125 Надградба 100% Нови добар квалитетПроизводот Picture ShowПратката 1.Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби,Не мало кутија! 2.Ние ја испорача стоката со КИНА ПОСТ, ако клиентите треба други express, pls контактирате 3.Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања"за детали...

Уплътнението на главата на цилиндъра мотоциклет за NC250 250 СС Xmotos KAYO T6 K6 J5 XZ250R аксесоари за двигателя мръсотия под наем

BGN 22.00 24.00

60199456080940100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет На Боја Како СликиЛесно Да се Инсталира Одговара За NC250