• Ново
Китайски стил живопис ранна пролет Божур четиридесет дебел сгъваем чадър на най-високо качество чадър, открит ветрозащитный Bumbershoot

Китайски стил живопис ранна пролет Божур четиридесет дебел сгъваем чадър на най-високо качество чадър, открит ветрозащитный Bumbershoot

BGN 29.74
В магазина

Брой продукти


Кинески Стил Сликарство Рана Пролет Peony Magpie Дебели Виткање Чадор Високо-квалитетни Parasol Отворено Windproof Bumbershoot
Функција :
• 100% Сосема нов и висок квалитет
•Дигитално печатење технологија, убава боја не е избледена
• Количка, Компактен стил со Чадор торба
• Сонцето/Облачно/Правец на чадор може да се користи за сите временски услови
• Кинески правец на нафта сликарство чадор нетранспарентно седумдесет проценти исклучите јасно чадор s
Чадор слика, меѓу осум парче лесна чадор парче, Seiko квалитетот на процесот на контрола, почнувајќи од извор избор на високо квалитетни материјали, парична казна рака крои, сликата навистина чадор

Подробности

Тип:
Чадъри
Контрол:
Неавтоматический чадър
Продукт:
Слънчев и в дъждовен чадър
Размер:
48-53cm radius
Функция:
Сгъваема
Модел:
Трехскладной чадър
Активна Почивка На Открито:
Риболов
Възрастова Група:
Възрастни
Материал На Панела:
Понжи
Номер На Модела:
TQ05007
Материал:
Сребърна лента

Те също купуват с този продукт

W6207 от нов потребителски сладък чадър морски свинчета, Слънчев и в дъждовен слънцезащитен крем анти-UV-чадър F-6

BGN 26.00 38.38

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата

Автоматичен чадър за дъжд жените чадър качество водоустойчив сгъваем мъжки чадъри жълто Paraguas Paraplu Guarda-chuva Ombrello

BGN 23.00 38.24

Спецификации : Боја : Црна,Сина,Црвена Вино капата материјал : Метал Чадор крпа материјал : Високо влијание крпа Чадор Дијаметар : 105 CM Чадор Блиску должина : 33 CM Чадор Тежина : 450 G ЗАБЕЛЕШКА : 1.Поради разликите во стрелаштво светлина и компјутерски монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Дъждобрани дъждобран пончо пътуване преносим тройна дъждобран пончо дъждобран открит туризъм, катерене, колоездене един универсален 31628

BGN 22.00 23.18

Raincoats Дожд Опрема poncho Патување преносни тројно мантил poncho мантил отворено пешачење mountaineering велосипедизам разноврсна 31628Спецификација (приближно) : 220 * 145 CM (± 3 CM грешка)Answer : ___________________________ Note : мантил бои сино и војска зелена, ве молиме забележете ја вашата омилена боја, ако не постои забелешка боја, ние ќе ви ја испратиме стоката по случаен избор, ви благодарам многу за вашето разбирање!Превозот : Ние брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Русија некои област треба 60 или 90 дена.Delivey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 2040 работни дена.Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Гаранција и Гаранција : 6 месеци гаранција...

Диаметър 135 см за 4 човека, анти-UV пет пъти на черно покритие от стъклени влакна, отворете бизнес анти-гръм голф открит спортен чадър

BGN 86.00 192.00

Објектот30"*8 K Мажите бизнис голф ЧадорГолемина30"(780mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 135cm.ПолуЛак : 780mm Лак : 156cmЗатворена Legnth : 100cmТежина : 600gТкаенини210 T Pongee црна слој(5times)Тајван Формоза,99.9%UV заштита,100% топлинска изолацијаРамкаПрави,auto open,14mm fiberglass вратило,fiberglass долго ребра поддржувач.Fiberglass рамка,ABS безбедно тркач,3.5 мм јаглерод fiberglass долго ребра.Windproof,антигромот,анти ' рѓа.Се справи соДиректно ЕВА рачкаСоветABS пластика советиКапаABS справи со автоткаенина цвет крунаFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРака2cm самоткаенина рака Veclo магија ракаЦевкиОбратна цевкиImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина pongee торбичка со појасиТежина650gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаТОПЛО СОВЕТУВА!1.Сликата е ткаенина боја постојат малку поинаква со оригинални чадори,ве молиме љубезно според материјалот објект на чадори.2...

Вълци на пълнолуние звездното небе чадър три сгъваеми Полноавтоматических тече дъжд детски чадър ветроупорен анти UV чадъри

BGN 41.00 68.78

Ве молиме да се Напомене : Оваа ставка има две опции : Automatic (автоматски) и Неавтоматски .Кога ќе го поставите оваа цел,ве молиме проверете или оставете порака до мене...

Iris Flower Сгъваем Чадър За Пътуване Sun Rain Плат Висококачествен Алуминиев Сгъваем Чадър

BGN 31.98

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

Животното е напълно автоматична и Неавтоматическая Мъглявината звезда на Вселената Заек чадър за дъжд Paraguas чадър за дъждовен ветрозащитный Parapluie

BGN 41.00 68.78

Ве молиме да се Напомене : Оваа ставка има две опции : Automatic (автоматски) и Неавтоматски .Кога ќе го поставите оваа цел,ве молиме проверете или оставете порака до мене...

[ Fly Eagle ]100шт Безплатна доставка деца Източна традиционна магия японски китайски Азиатски чадър чадър Kasa 22in син

BGN 649.60

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!Чешла превозот е понудена !Толку повеќе ќе ви ги купите, поевтина цена ќе биде !!!56 CM Дијаметар / 40cm должина Солидна боја Кинески хартија Чадор / Parasol за возрасни / Хартија parasol / Најдобрите подароци за свадба партија Материјал : 22pcs или 24pcs Бамбус ребра, Хартија крошна, дрво рачка, Малку бамбус полСите ребра се обработуваат со традиционални народни метод за да се избегне производство на mildew и црв како што поминува времето наДимензии : Дијаметар : 56 CM Вкупна должина : 40cm цената е само за голема големина на хартија чадор / parasol за возрасни, ако сакате да го мали димензии, ве молиме контактирајте со Трејси да се дискутираат понатаму...

Безплатна доставка, професионално производство на чадъри, три пъти чадъри, ръката е отворена, чадър, шезлонг, супермини, универсален за мъже и жени

BGN 48.00 64.00

ОбјектотПредмет : 21.5"*8 K Три пати, supermini,универзал за човекот&женаГолемина21.5"(540mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 96cm.ПолуЛак : 540mm.Лак : 110cmЗатворена должина : 24cmN.W...

Cloak на жените и мъжете преносим дъждобран водоустойчив къмпинг пончо с качулка открит пътуване Риболов дъждобран делото Capa de chuva

BGN 46.00 47.98

Мантил Жени Мажи Преносни Rainwear Водоотпорен Кампување Маскирани Ponchos Отворено Патување Риболов Ветер : МаскаМатеријал:Висок Квалитет ПолиестерЗабелешка :Ако најдете дека постојат многу различни raincoats во различни цени во нашата продавница, бидејќи нивната дебелина не е иста, подебели на потрајни, цената ќе биде повисокаДраги пријатели, ви Благодарам многу за се избере нашата продавница.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок qualityproducts и услуга...

3 бр./лот с дълга дръжка auto open 70T дървени класически бизнес-чадъри gent's anti-thunder фибростъкло открит търговски чадър

BGN 202.00 366.40

Објектот23"*8 K Директно Гент бизнис ЧадорГолемина23"(585mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 110cm.Полу Лак : 585mm Лак : 120cmЗатворена должина : 94cmТежина : 550gТкаенини190 T Тајван Формоза pongee ткаенинаРамкаПрави,auto open,10мм челик вратило,70 T,анти ' рѓа,elec.обложеноFiberglass долго ребра и поддржувач,ABS honeytomb безбедно тркач&копчето,8 Fiberglass 4.0 мм долго ребраWindproof,заштита на животната срединаСе справи соКрива солидна дрвена РачкаСоветЦрн никел советиКапа Никел капа+Црна КуршумFerrule Никел FerruleТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРака2 ЦМ ШИРИНА НА РАКА СО ABS КОПЧЕТОЦевкиОБРАТНА HEMMINGImprintingN / AТорбичкаN / AТежина400g(G...

Мини прозрачен чадър жени дъжд момичета пластмасов прозрачен дантелен чадър Parapluie три пъти Paraguas цветни 8 ребра чадър

BGN 22.00 25.57

Мини Транспарентен Чадор Жените Дожд Девојки Пластични Јасно Чипка Parasol Три пати Paraguas Шарени 8 Ребра ЧадорСпецификации : S / ML55 CM 8 K Алуминиум коскаБоја : 4 шемаКапата materi al : Алуминиум легура / влакноЧадор крпа материјал : Високо влијание платноЧадор Дијаметар : 80СМAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Поради разликите во стрелаштво светлина и компјутерски монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Многофункционален военен водоустойчив камуфлаж дъждобран непромокаем дъждобран пончо на мъже, жени на къмпинг, риболов мотоциклет дождевики

BGN 33.00 48.80

Мултифункционален Воена Impermeable КаверМантил Водоотпорен Дожд Грб Poncho Мажи Жени Кампување Риболов Мотоцикл RainwearГолемина на : 1.4x1.02 МетриPorduct детали слики

витражи сгъваем чадър анти-дъжд чадър сгъваем 3 сгъваем чадър за защита от Слънцето анти-UV Чадър за жените

BGN 31.98

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

Дождевики за деца карикатура пончо дъждобрани за деца capa de chuva дъждобрани момчета момичета chubasqueros mujer Детски дъждобран деца

BGN 47.00 54.70

Rainwear за Деца Цртан филм Poncho Мантил за Деца capa де chuva Raincoats Момчиња Девојчиња chubasqueros mujer Дете Дожд Грб ДецаДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавница! Производот што го продаваат тука не вклучуваат пар на чевли во центарот слики, ве молиме да се забележи, thanks...

WY612H11 е нов обичай череп цветен чадър слънчев и в дъждовен слънцезащитен крем анти-UV чадър Wy11

BGN 26.00 38.38

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата

Безплатна доставка, 6K стеклопластиковые чанти, чадъри, три пъти чадъри, ръката е отворена, ветрозащитный, UV-защита, супермини, джобни чадъри

BGN 66.00 88.00

ОбјектотПредмет : 19.5"*8 K Три пати, supermini,џеб&торба чадорГолемина21.5"(510mm)*6 K.Отворете дијаметар : 94cm.ПолуЛак : 510mm.Лак : 102cmЗатворена должина : 23cmN.W...

[ Fly Eagle ]100шт Източна Азия японски танц гейша Голям Копринен чадър от Слънцето чадър-жълто Безплатна доставка

BGN 649.60

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!Чешла превозот е понудена !Толку повеќе ќе ви ги купите, поевтина цена ќе биде !!!56 CM Дијаметар / 40cm должина Солидна боја Кинески хартија Чадор / Parasol за возрасни / Хартија parasol / Најдобрите подароци за свадба партија Материјал : 22pcs или 24pcs Бамбус ребра, Хартија крошна, дрво рачка, Малку бамбус полСите ребра се обработуваат со традиционални народни метод за да се избегне производство на mildew и црв како што поминува времето наДимензии : Дијаметар : 56 CM Вкупна должина : 40cm цената е само за голема големина на хартија чадор / parasol за возрасни, ако сакате да го мали димензии, ве молиме контактирајте со Трејси да се дискутираат понатаму...

The Fox Tabby Cat Printed Automatic Umbrella горещи продажба напълно автоматичен Чадър за жените мода творчески 3 сгъваем чадър

BGN 38.00 63.84

Ве молиме да се Напомене : Оваа ставка е Автоматски чадор Ние исто така нудиме Nonautomatic чадори Ако ви треба и Неавтоматски чадор, ве молиме контактирајте ме, цената е иста.Опис На ПроизводотНие прифаќаме Една цел за DIY.Ако имате било какви слики треба да се прикаже на чадор,обезбеди HD слики на нас, ние ќе го сфатат тоа...

Дъждобрани подвижни каски, маски пончо уголемено удебеляване регулируеми електрически мотоциклет дъждобран 31631

BGN 35.00 36.78

Raincoats Отстранлив шлемови, маски poncho зголемено таложење прилагодливи електрични автомобили мотоцикл мантил 31631Поранешниот филм : 125 CM По долго : 110 CM Страна ширина : 130 CMЗабелешка : бидејќи на прирачникот за мерење, ќе има 13 CM грешка е нормално! Бојата е неизбежна, сите не е иста како и на екранот, екран во боја не е иста!Превозот : Ние брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Русија некои област треба 60 или 90 дена.Delivey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 2040 работни дена.Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Гаранција и Гаранција : 6 месеци гаранција...

Марката високо качество на череп на дръжка на чадър мъжки автоматичен 3 сгъваеми творчески пънк ретро 8Ribs ветрозащитный чадър чадър за дъжд мъжете

BGN 26.00 51.20

Чадор материјал Чадор крпа материјал : Pongee Ребра Материјал : Влакна+Матер Број на ребра : 8 Ribs Чадор рачка материјал : Пластични Род материјал : Алуминиум Чадор големина Чадор радиус : 58.5 cm Чадор дијаметар : 105cm Чадор должина : 34cm Чадор висина : 65cm Чадор се справи со должина : 9cm Чадор тежина : 360gДраги пријатели на : Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 10 дена преку Aliexpress.За Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.

Дождевики за деца карикатура общ дъждобран за деца capa de chuva дъждобрани момчета chubasqueros mujer Детски дъждобран деца

BGN 47.00 54.86

Rainwear за Деца Цртан филм Целокупната Мантил за Деца capa де chuva Raincoats Момчиња chubasqueros mujer Дете Дожд Грб ДецаДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавница! Производот што го продаваат тука не вклучуваат пар на ветер : чизми во слики, ве молиме да се забележи, thanks! Големината е како следново : Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Нов пристигане обичай пеперуда добър страхотен дизайн преносим модерен стилен полезен сгъваем чадър Безплатна доставка SQ0608-BU446

BGN 26.00 38.38

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Ова не е досадно сина / црн чадор.Сите модели се детално ја одбраната и добро дизајниран од страна на нашите дизајнер.Дефинитивно,тоа ќе го направи вашиот чадор сосема различни од другите.Имаме доверба дека ќе се надеваат дека за врнежлив ден, па можете да ја користите оваа единствена чадор! Значи само да се направи вашата одлука сега!

търговия на едро / на дребно, безплатна доставка, водоустойчив водоустойчив мотор / електрически велосипед единичен дъждобран удебеляване на пончо

BGN 37.00 52.80

Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...