• Ново
Нов горещ продажба нов пристигна на женската пънк златен циферблат изкуствена кожа верига аналогов кварцов часовник гривна джобни часовници 1JBM безплатна доставк?

Нов горещ продажба нов пристигна на женската пънк златен циферблат изкуствена кожа верига аналогов кварцов часовник гривна джобни часовници 1JBM безплатна доставк?

BGN 10.00
BGN 12.93
-23 %
В магазина

Брой продукти


Категории на производи : види џеб
Движење : електронски
Лицето облик : тркалезна
Применливи луѓе : возрасни
Посебни карактеристики : светот на време
Стил : стилот на древните
Бројот на krabičkách : 500
Опсег на подарок-давање прилики : роденден
Школка материјал : метал
Дисплеј тип : покажувачот
Применливи пол : general

Подробности

Тип Елемент:
Джобни И Брелочные Часовници
Вид На Материала Безеля:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
търговска марка:
ZS ЧЖИШАН
Тип Материал На Циферблата:
неръждаема стомана
Дълбочина На Водоустойчивост:
30m
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Движение:
Кварц
Диаметър На Циферблата:
4 инча
Пол:
Мъже
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Функция Безеля:
Насочената
Състояние:
Нов, без етикет
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Характеристика:
Удароустойчив
Форма На Корпуса:
Кръг
Номер На Модела:
кварцов часовник
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Тип Елемент:
Ръчен часовник

Те също купуват с този продукт

Продажба На Едро Дама Момиче Жените Сребърно Огледало Красиви Пъстри Пеперуди Джобни Часовници Колие Час Едро На Купувача Нисък Добър Антибриттл

BGN 48.00 50.40

дама девојка жените сребро огледало симпатична шарени пеперутка џеб види ѓердан час трговија на големо купувачот ниска цена и добар квалитетслучај материјаллегураслучај дијаметар2.8 cmСлучај дебелина0.9 cmсинџир должина80смнето тежина24g

старият античен двойно калъф tourbillion лунна фаза джобни часовници безплатна доставка

BGN 59.00 72.00

Главни Карактеристики : 100% сосема нов со супер квалитет и прецизни Механичко движење. На предната страна на случај е направен од висок квалитет на отпорнинула минерално стакло. Антички гледа со Злато на ѕвонење класичен Tourbillon кафез во 6 часот позиција. Moonphase founction што го покажува текот на Денот / ноќното со сина ѕвезда подбирате со сонцето и месечината (во 3 часот) Две работи мали бира покажува 24 часа и секунди. Отстранлив легура синџир со клип на крајот. Совршен прилог на формални или неформални dresssing или collectting . Го види напојува со тресење или ликвидација пролет рачно. Двете страни се покрие случај со 100% месинг материјал.Види Големина На : Случај Дијаметар(cm) : 5.1Случај дебелина(cm) : 1.0Синџир должина(cm) : 29

Сребърен Човек Механични Часовници Джобни На Детето В Количката Ретро Ретро Класически Цвете Ipg Platting Мед Месинг Нещо Добро Качество На Час

BGN 44.00 45.98

сребро човек механички џеб види детето во количка ретро гроздобер класичен цвет ипг platting бакар месинг случај добар квалитет час

2017 Нов Античен Голям Размер Орел Джобни Часовници Ретро Бронзови Часовници Колие С Висулка Подарък P453

BGN 5.00 6.48

Карактеристики на производот : Види Движење : Кварц Види Дијаметар : Околу 4,6 cm Види Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80c Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Ретро сребърен джобен часовник влак с цвете Relogio de Bolso кварцов часовник с огърлица верига реколта висулка Мъже, Жени P456

BGN 6.32

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 4.7 CMЏеб Види Дебелина : Околу 1.5 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир

Античен автомобил джобни часовници класически Mustang седан Произведено в Америка резба висулка верига страхотен мъжки часовник-добрите подаръци за момчета деца

BGN 5.00 6.48

Карактеристики на производот : Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Ѓердан Синџир

Лондон 1856 г. Антикварни 5 ръце механични часовници джобни freeship

BGN 39.00 47.98

Главни Карактеристики : 1 100% Сосема нов и со висок квалитет и прецизни Mechanial движење.2 Постојат две мали бирање, исто така, се работи навистина за 24 часа зона и секунди.3...

Луксозен Черен Лъскав Двойна Ловец Механична Ръка Вятър Steampunk Скелет Джобни Часовници Мъжки Римски Цифри Мъже, Жени Ключодържател Висулка

BGN 30.00 35.12

Карактеристики На Производот : Транспарентен СкелетДвојно Ловец ДизајнДвижење : Рака Ликвидација МеханичкиДијаметар : За 4.7 cmДебелина : Околу 1.8 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

YISUYA ново колие верига висулка кварцови мини сребърни Бухал джобни часовници за жени момиче подарък реколта сладки

BGN 6.22

Карактеристики На Производот : Големина : Околу 2,5*3.8 cm Дебелина : За 1.0 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакет Содржина : 1 x Џеб се Види со Синџир

Мода Relogio OYW ключодържател джобен часовник скелет дизайн механична ръка вятър часовници мъжки ретро висулка джобен часовник мъжки часовник Saat

BGN 24.00 48.88

Главни Карактеристики : 1 100% Сосема нов и со висок квалитет 2 Посебни Скелет Случај Дизајн 3...

Господин Джобни Часовници Мъжки Дамски Механични-Автоматични Чар Черни Елегантни Решетки Римски Цифри Fob Chian Reloj De Bolsillo

BGN 21.00 28.08

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

2017 Половината Ловец Гравиране На Кварцови Часовници Джобни Бронзов Реколта Steampunk Ключодържател Часовник Детето Е Момче, Момиче Унисекс Подарък + Колие

BGN 5.00 7.84

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл 4.7 cmДебелина : Прибл.1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Прибл...

Бронзов тон корпус римска цифра циферблат steampunk страна на вятъра мъжки механични часовници джобни w / верига добър подарък reloj de bolsillo

BGN 20.78

Кога за прв пат го носат тоа, ве молиме правец на часовникот со завртување на копчето од страна на на види, се додека не е целосна...