• Ново
Луксозни Ретро Златна Кух Скелет На Механични Джобни Часовници Мъжки Ключодържател Верига Стомана Изискана Скулптура На Жените И Мъжете Джобни Wath Gif

Луксозни Ретро Златна Кух Скелет На Механични Джобни Часовници Мъжки Ключодържател Верига Стомана Изискана Скулптура На Жените И Мъжете Джобни Wath Gif

BGN 40.69
В магазина

Брой продукти

Механичка Рака Правец Џеб Види Карактеристики на Производот : - Дијаметар : Околу 4,3 см - Дебелина : Околу 1.8 cm - Вкупна Должина на Синџирот : За 37cm - отворат Флип Предната Маска со Притиснете го Копчето на Врвот за да се Види Пакет Содржина : - 1 x Џеб Watch - 1 x Синџир (1 X Подарок Сет)
Ова е механички види, Моќта од страна на ликвидација пролет рачно (нема потреба батерија). Па, како да се користи механички види?
1. Кога за прв пат го носат тоа, ве молиме правец на часовникот со завртување на копчето од страна на на види, се додека не е целосна.
2. Со преземање на копчето од малку, можете да го прилагодите времето, тогаш притисни назад на копчето.
3. Ако го оставиме тоа уште за долго време, ве молиме замав тоа лесно за неколку минути и правец-од страна на неколку круга. Во тоа време, тоа ќе работат нормално.
4. Ако уште имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Навестувања и Совети :
. Целосно досаден, моќта резерви на watch може да достигне 36 часа.
. Ако ќе носат повеќе од 10 часа на ден,екстра ликвидација up нема да биде потребно.

Подробности

Тип Елемент:
Джобни И Брелочные Часовници
Характеристика:
Механичен
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Стил:
Античен
Пол:
Унисекс
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Акрил
Номер На Модела:
PM015
Функция Безеля:
Стационарен
Състояние:
Нов, без етикет
Диаметър На Циферблата:
1,69 инча
Тип Материал На Циферблата:
неръждаема стомана
Вид На Материала Безеля:
неръждаема стомана
търговска марка:
Горбень
Движение:
Механичен Страна На Вятъра
Дълбочина На Водоустойчивост:
0m
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Форма На Корпуса:
Кръг
Цвят:
Черен, Златен, Бронзов

Те също купуват с този продукт

Луксозен Черен Лъскав Двойна Ловец Механична Ръка Вятър Steampunk Скелет Джобни Часовници Мъжки Римски Цифри Мъже, Жени Ключодържател Висулка

BGN 30.00 35.12

Карактеристики На Производот : Транспарентен СкелетДвојно Ловец ДизајнДвижење : Рака Ликвидација МеханичкиДијаметар : За 4.7 cmДебелина : Околу 1.8 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

цена на едро добро качество на античния класически заек и ключ цвете мъжки механични часовници джобни колие час

BGN 94.00 99.20

Купон за промет на големо цена добар квалитет антички класичната зајак и клучните цвет човек механички џеб види ѓердан часслучај материјаллегураслучај дијаметар4.5 cmСлучај дебелина1.3 смсинџир должина35cmнето тежина70g

Търговия на едро джобни часовници колие добро качество на нова елегантна жена момиче дама мода fob часовници Сребърна роза антибриттл час

BGN 48.00 50.40

Купон за промет на големо цена добар квалитет нови домот жена девојка дама мода сребро се зголеми сликарство џеб види ѓердан часслучај материјаллегураслучај дијаметар2.8 cmСлучај дебелина0.9 cmсинџир должина80смнето тежина24g

Нов прием на ретро Алиса в Страната на Чудесата Тема бронзови кварцови часовници джобни реколта Fob часовници Коледен подарък Brithday

BGN 5.00 6.80

џеб се види; Фоб се види;бронза џеб се види; месинг џеб се види; кварц џеб се види; антички џеб се види; ретро џеб се види;fashion џеб се види; роденденски подарок; нова година на подарок; божиќ подарок; анимација со производот; Reloj де bolsillo; Алиса во земјата на чудата џеб види Карактеристики на Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Целосно Ловец Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Нов военно-морския флот на САЩ е ценена армейските мъжки аналогов кварцов джобни часовници готино

BGN 16.00 19.79

види функција1.100% сосема нов2.прецизност јапонски кварц движење3.отпорен на гребење минерално стакло површина4.нерѓосувачки челици се види случај5.аналогни екранот6.КУПИ ТОА СЕГА!Мерења : случај дијаметар : 47mmслучај дебелина : 14mmсинџир должина : 300мм

Япония Аниме Мода Златен Sailor Moon Подарък На Жена Мъжки Кварцови Часовници Джобни Колие Коледни Подаръци

BGN 5.00 7.98

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 4.7 CMЏеб Види Дебелина : Околу 1.5 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир

Капитан Америка Иконата На Кварцови Часовници Джобни Звезда Висулка Колие Писта За Мъже, Жени, Деца Chirstmas Подаръци Безплатна Доставка P497

BGN 5.00 6.32

смрт белешка; цртан филмвиди; steampunk; види жените; медицинска сестра се види; медицинска сестра; види џеб; relogio masculino;reloj де bolsill Карактеристики на Производот : Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Купон За Търговия На Едро Купувача Цената На Добро Качество На Нов Ретро Реколта Класически Модел Къса Ръка Мед Месинг Механични Часовници Джобни

BGN 40.00 42.13

Купон за промет на големо купувачот цената добар квалитет нови ретро гроздобер класичен модел краток рака бакар месинг механички види џебслучај материјаллегураслучај дијаметар4.5 cmСлучај дебелина1.3 смсинџир должина28cmнето тежина86g

Ретро Бронзови Кухи Двойни Кучета Дизайн Кварцов Висулка Fob Джобен Часовник С Веригата Колие Най-Добрият Подарък

BGN 5.00 6.80

џеб се види; Фоб се види;бронза џеб се види; месинг џеб се види; кварц џеб се види; антички џеб се види; ретро џеб се види;fashion џеб се види; роденденски подарок; нова година на подарок; божиќ подарок; анимација со производот; Двојно Кучиња Дизајн Џеб Види Карактеристики на Производот : Види Движење : Кварц Дијаметар : Околу 4,6 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Ден на свети Валентин подаръци за любовник на жена сладко сърце часовник медальон кварцови часовници джобни Стилни момичета, жени, дами огърлица верига

BGN 5.00 6.48

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

Нов горещ продажба нов пристигна на женската пънк златен циферблат изкуствена кожа верига аналогов кварцов часовник гривна джобни часовници 1JBM безплатна доставк?

BGN 10.00 12.93

Категории на производи : види џебДвижење : електронскиЛицето облик : тркалезнаПрименливи луѓе : возрасниПосебни карактеристики : светот на времеСтил : стилот на древнитеБројот на krabičkách : 500Опсег на подарокдавање прилики : роденденШколка материјал : металДисплеј тип : покажувачотПрименливи пол : general

Черен метал кухи страна на вятъра механични часовници джобни steampunk часовници мъже 30 см верига подарък P806C

BGN 20.00 20.72

Карактеристики на производот : Види Движење : Механички Види Синџир&Случај Материјал : Метал Види Дијаметар : За 4.8 cm Види Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30cm Пакет Содржина : 1 x Види 1 x Pin Синџир

Най-добрите продажба на Сребро steampunk скелет автоматични механични часовници джобни веригата Erkek Кол Saati часовници мъжки унисекс часовници подаръци

BGN 23.00 35.18

Карактеристики на производот : Транспарентна Скелет Целосна Ловец Дизајн Движење : Автоматски Механички Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Класически Висулка Верига Ръчно Ликвидация Механични Часовници Джобни Мъжете Steampunk Скелет На Жена Резба Колие Часовник Коледен Подарък

BGN 25.00 38.80

Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9.5 попуст...

Творчески Двоен Орел Бронзови Фенове Подарък Джобни Часовници Австрия Националната Емблема На Мед Колие Кварцов Часовник

BGN 5.00 6.86

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Целосно Ловец Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Watch (со Синџир)

Сребърен Човек Механични Часовници Джобни На Детето В Количката Ретро Ретро Класически Цвете Ipg Platting Мед Месинг Нещо Добро Качество На Час

BGN 44.00 45.98

сребро човек механички џеб види детето во количка ретро гроздобер класичен цвет ипг platting бакар месинг случај добар квалитет час

Бронз Двоен Орел медицинска сестра джобни часовници Австрия националната емблема на Мъже, Жени колие с висулка с Chian Relogio De Bolso подаръци

BGN 5.00 6.72

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

Високо Качество На Известен Доктор Кой Дизайн Часовници Ретро Бронз / Сребро / Черен Д-Р Кой Кварцов Джобни Часовници Унисекс Висулка Колие Подаръци

BGN 6.00 6.88

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетАнтичкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец ДизајнДвижење : КварцДијаметар : За 4.7 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смТежина : Околу...

Античен Джобни Часовници Hells Bell Pattern Ключодържател Джобен Часовник С Окачване Верига Часовници Мъжки P447

BGN 5.00 6.48

Карактеристики На Производот : Специјален Дизајн Единствена Структура Ретро и Мода Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80смПакет Содржина : 1 x Види Џеб 1 x Синџир

сребърни механични часовници джобни човек елегантен корпус открит два стари баща стилен вятър Римски номер час добро качество на къса верижка

BGN 23.00 23.90

сребро Механички Џеб Види човек мазна случај се отвори 2 гроздобер татко Стилски црна Рака Правец на Римската Број подарок час добар квалитет?

Бронзов тон корпус двойна арабски номер кварцов механизъм мъжки джобен часовник w / верига бял циферблат половината ловец часовници добър подарък

BGN 11.18

Бронза на Ѕвонење Случај Двојно арапски Број Кварц Движење, Адвокатско Џеб Види w / Синџир Бели Бирање Половина Ловец Види Убаво ПодарокГлавни Карактеристики : 1.100% Сосема нов и со висок квалитет и прецизно движење2...

Ouyawa старинни джобни часовници черен корпус кухи циферблат функция фаза на Луната страна на вятъра механични часовници Fob

BGN 24.00 47.98

Главни Карактеристики : полиран не ' рѓосувачки челик случај со капак и транспарентен назад шупливи dial кој римската нумеричка & кристал час маркери срце облик фаза на месечината прозорец во 9 часот механичка ракаправец на движење 12" линк синџир со спојувалка за каиш